Zobacz wątek - administrator senekkorzenna / reszta administracji
Advertisement
NAS Analytics TAG

administrator senekkorzenna / reszta administracji

O wszystkim
_________

Czy senek powinien stracic funkcje administratora po tym co zrobił

tak
19
73%
nie
7
27%
 
Liczba głosów : 26

Postprzez Starski » 11/3/2013, 21:26

Jezeli w regulaminie bedzie zapisane, ze po nabiciu 6200 postow musisz popelnic samobojstwo, to tez wykonasz te czynnosc jak bezmyslny robot?
A teraz serio melvin, jezeli to jest twoj jedyny argument to w moim mniemaniu nie wnosisz nic do tematu ktory poruszylem.
Regulamin na forum w praktyce jest tylko benchmarkiem, jedni dostaja ostrzezenia slowne, inni warny, a reszta nic.
Dlatego uwazam, ze potrzeba tu wprowadzic troche liberalizmu.
Zreszta od kiedy prawo nie ulega ewolucji?


melvin napisał(a):BG nie ankieterom o tym decydować.

Rozumiem, ze uwazasz nas, szarych userow za kolokwialnie mowiac motloch, ktory bez swojego pana jest zagubiony i nie wie co jest dla niego dobre, a co zle?
Motloch w historii swiata wiele razy obalal juz rzady*, a skoro mamy w naszym panstwie ustroj demokracyjny to wiekszosc ma racje.

*nie ma nawiazania do administracji tego forum, tylko konkretnej persony ktorej osoba zostala poruszona w mysl tworzenia tego tematu.
Moto na A2: GS 500, NX 650, XT 660, YBR 250, Ninja 250R
Avatar użytkownika
Starski
Świeżak
 
Posty: 349
Dołączył(a): 25/1/2013, 14:30


Postprzez mirekm71 » 11/3/2013, 21:30

Moze nie mam racji ale zawsze wydawalo mi sie,ze forum jest dla uzytkownikow a nie uzytkownicy dla forum. Jesli uzytkownicy mowia, ze chca tak a moderator, ze chce inaczej to w koncy jak ma byc? Czy uzytkownicy maja zmienic forum czy to moderator jest w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie? Zostales poproszony o moderowanie, zgodziles sie to nie wiedziales z kim bedziesz pracowal? Po to sie zgadzales, zeby teraz isc na udry ze wszystkimi? Nie pasuje Ci jezyk mlodych ludzi i mowa potoczna, ktora sie posluguja to moze Ty zmien forum albo zrezygnuj z funkcji zamiast nekac innych? Jesli nie pasuje sie do ogolu to sie zmienia towarzystwo a nie na sile ogol.
Ostatnio edytowano 11/3/2013, 21:38 przez mirekm71, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg


Postprzez Boshi » 11/3/2013, 21:30

Rosiboj napisał(a):Robicie takie pajacowo , ze az zal to czytac. Jasne chlopak pomagal naprawiac i kupowac az pewnego dnia zly admin napisal zupelnie bez powodu skasuje ci konto.... Naptawde nie macie nic ciekawego do pisania o motocyklach?


Niech się wypowiadają osoby które nie czytały postów które spowodowały założenie tego tematu. Przecież ty wiesz najlepiej jak było, a mniemam, że nie masz pojęcie o co chodzi w ogóle ale dodać swoje głupie 3 groszę musisz... :roll:
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez dominik528 » 11/3/2013, 21:31

Jako jeden z nielicznych kliknąłem na NIE, mimo iż uważam że niesłusznie Twoje konto nabudi zostało usunięte ale każdy z nas popełnia błędy zwłaszcza jeśli zostaje sprowokowany. Ale to nie jest powód żeby od razu komuś odbierać funkcje administratora.
Osobiście uważam że senekkorzenna sprawuje dobrze swoją funkcje i jeżeli regulamin wyraźnie zakazuje używania wulgaryzmów(stosowanie ich przez innych użytkowników mi w ogóle nie przeszkadza) to każdy bez większych problemów może się do tego zastosować.

W skrócie: jeżeli jest taka możliwość to jestem za przywróceniem Ci konta ale nie róbmy z tego polowania na czarownice.
Speed Triple 955i
KTM 450 EXC
Avatar użytkownika
dominik528
Świeżak
 
Posty: 229
Dołączył(a): 29/8/2009, 20:02
Lokalizacja: Lipinki

Postprzez zadzior » 11/3/2013, 21:32

Ilu administratorów działa na forum?
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez nabudi » 11/3/2013, 21:36

z tego co wiem nie ma takiej możliwości... administracja powinna reagowac tylko w awaryjnych sytuacjach wedlug mnie... od warnów itp są moderatorzy... zresztą nie wiem czym go sprowokowałem... wszystkie posty są widoczne dla wszystkich... a poza publicznymi postami nie rozmawiałem z nim... nawet nie odpisałem na jego wiadomosc jak napisał ze mi skasuje konto

wiec ?
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Postprzez melvin » 11/3/2013, 21:37

Nie uważam nikogo za motłoch, pisałem już głównemu zainteresowanemu że postępowanie Senka zostanie rozpatrzone poprzez administrację, (jeśli w normalnym życiu sąd skazuje mordercę na dożywocie a tłum domaga się śmierci to też powinni go zabić? bo tłum tak chce mimo iż prawo mówi inaczej?) dodam że sam zainteresowany bije mniej piany bo przemawiają do niego racjonalne argumenty np taki że kwestia zostanie rozpatrzona przez włądze forum, niż jego pseudo papugi gadające w kółko i bez sensu. Regulamin forum został zaakceptowany przez właściciela portalu i władze forum a jeśli komuś nie odpowiada to niech się przeniesie np. na samosię. Koniec!



ps. Co do przydzielania ostrzeżeń słownych i warnów w formie punktów, każda sytuacja jest indywidualnie rozpatrywana i tym samym ktoś kto nie przeklina w ogóle, nagle rzuci mięsem dostanie tylko słowne upomnienie, jeśli zaś będzie się to powtarzało to dostanie odpowiednio uargumentowanego warna. dodam też, że ostrzeżenia słowne są tylko umowne i nie muszą występować przy każdym naruszeniu regulaminu w którym nie przyznano warna. tym samym mod np widzi że ktoś raz rzucił mięsem i nie ma obowiązku go upominać słownie, wystarczy sam fakt że widzi co user robi.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez rosiboj » 11/3/2013, 21:41

Ktos jest wlascicielem tego forum i wy jako jego goscie z wlasnej i nie przymuszonej woli zgodziliscie sie na wakunki gospodarza wiec glupim jest mowienie, ze ma tu byc tak bo my tak chcemy. Fajne fora to te na temat a nie te gdzie banda ludzi nie majacych nic do powiedzenia tanczy jak orkiestra gra. Jesli ktos nie ma szacunku dla siebie samego i uwaza za normalne zwroty jakie tu probujecie wprowadzac to poszukajcie takiego forum gdzie to jest dozwolone i tam sobie klnijcie, wyzywajcie sie, i piszcie o wszystkim poza glownym tematem forum. Jest to moja ostatnia wypowiedz w tym temacie gdyz uwazam go za dziecinny ( nabudi nie bierz tego do siebie) od dwoch dni polowa wypowiadajacych sie tu jak nie 90% nie napisala ani jednego sensownego postu w dziale motocykle, technika jazdy, motogp, akcesoria itd. A dlaczego tak jest to juz niech kazdy sobie sam odpowie i albo pisze tu dalej albo pisze o tym o czym chcial by czytac. Czyli o motocyklach. Dobranoc
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez nabudi » 11/3/2013, 21:42

ja tylko dodam ze gdyby tyle osob sie nie wstawiło to pewnie temat został by olany , moje nowe konto dalej było by zbanowane a kasacja przez senka bez powodu starego konta by nie wyszła na jaw.... wiec to ze tłum gada moze da WSZYSTKIM (chyba nie dostane warna za wielkie litery...) do myslenia.... i jednak to całe zamieszanie nie pojdzie na marne
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Postprzez Glenroy » 11/3/2013, 21:44

leff napisał(a):co do rzucania miesem to ja stoje na stanowisku, ze na to nie ma miejsc na forum, to miejsce publiczne i jako takie powinno byc wolne od tego, szanujmy siebie nawzajem i szanujmy nasz jezyk


Dobrze, w porządku, szanujmy siebie, hamujmy się, panujmy nad słownictwem, ale na Boga wszystko do pewnego poziomu, praktycznie wszędzie możesz znaleźć kogoś kto używa mniej akceptowalnego słownictwa, i co? strzelają mu od razu w tył głowy?! Trochę dystansu, tym bardziej, że mówimy o HP, to tak jakbyś porównywał teatr ze spotkaniem znajomych w knajpie, w teatrze ok, nie wypada, ale kiedy siedzisz przy piwku ze znajomymi, do każdego mówisz "mości Panie, waść raczy mi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie?"
Wybacz, może nasi administratorzy są jacyś obdarzeni i nadwyraz spolszczeni i kulturalni, ale mi w obecności znajomych wyrywają się różne słowa i nikt nie ma mi tego za złe. Drążąc dalej temat szanowania języka, warn należał by się każdemu kto napisze przykładowo: "ok, wtf, ocb, kurde, pierniczę, kutfa" no bo to nie jest szanowanie języka, przecież zmieniasz oryginalną pisownię i wymowę, albo wrzucasz coś z języka obcego. Sam widzisz, wszystko jest dla ludzi, z rozsądkiem, ale jak idę ulicą, potknę się o wystającą płytkę chodnikową i powiem wyraźnie "kur**", to jakoś ludzie nie zaczynają do mnie strzelać.

dominik528 napisał(a):regulamin wyraźnie zakazuje używania wulgaryzmów(stosowanie ich przez innych użytkowników mi w ogóle nie przeszkadza) to każdy bez większych problemów może się do tego zastosować.

Przepisy zabraniają też przekraczać pewnej prędkości, a jakoś w pewnym stopniu nikomu to nie przeszkadza, nawet służbom które mają za zadanie tego pilnować. Wybacz, kiepski argument ;)
Ostatnio edytowano 11/3/2013, 21:46 przez Glenroy, łącznie edytowano 1 raz
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez melvin » 11/3/2013, 21:44

Dodam, że aby założyć konto na forum trzeba zaakceptować regulamin, zrobiliście to więc proszę nie róbcie z siebie ofiar losu bo zgodziliście się postępować wg danych zasad a teraz płaczecie, że wam one nie odpowiadają.

Nabudi wystarczyło napisać na pw/gg do któregokolwiek moda lub admina i wyjaśnić sprawę, osobiście zachowanie senka nie podoba mi się i uważam że postąpił źle. jednak temat został już poddany pod decyzję administracji i to oni wyciągną odpowiednie konsekwencje w tej sprawie.
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Boshi » 11/3/2013, 21:50

Rosiboj a gdzie twoje posty o tej technice i mechanice ? Aż wszedłem w twój profil i wiesz co? długo trzeba przewijać stronę by zobaczyć jakiś post sensowny...

Nikt tu nie pisze o klnieciu w co drugim słowie, ale rzucenie pół mięsem co jakiś czas lub napisanie jednego słowa na całe zdanie wielką literą to nie jest żadna przesada...

Skoro tak bardzo chcesz fora tematyczne, to po prostu skasuj tu konto i idź na te swoje fora dla gwiazd, gdzie userzy wypowieadają się tylko w działach specjalistycznych. Oczywiście hydeparku nie może tam być, bo poziom forum będzie przyziemny.

Także reasumując; jak masz kogoś pouczać to zacznij od siebie, a jak ci poziom forum nie odpowiada ( a na to wygląda , bo płaczesz co chwilę o to) to wystarczy napisać do administratora o usunięcie konta i tyle. Był już tutaj gwiazdy twojego pokroju....
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez nabudi » 11/3/2013, 21:53

nie mam gg do administracji itp a jestem pewien ze gdyby nie upublicznienie sprawy to bym nawet nie dostał odpowiedzi... a przy okazji skoro wyszło bagno jest okazja do wypowiadania sie tak jak sie to dzieje teraz i wymiane zdan user / mod/ admin.... wczesniej jakos nie było takiej okazji.... bo wszystko konczyło sie uciszaniem na sile ; )
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Postprzez Glenroy » 11/3/2013, 21:53

melvin napisał(a):Dodam, że aby założyć konto na forum trzeba zaakceptować regulamin, zrobiliście to więc proszę nie róbcie z siebie ofiar losu bo zgodziliście się postępować wg danych zasad a teraz płaczecie, że wam one nie odpowiadają.


Jak na 99.9% pozostałych for, z tym że, na forach z naprawdę ciętą administracją nie jesteś gnojony za użycie kilku drukowanych liter, wykropkowanie przekleństwa czy użycie jakiejś innej społecznie niezrozumiałej formy wyrazu. Nikt nie robi z siebie ofiar losu, tylko ktoś próbuje ujawnić, że co niektórzy wyraźnie mijają się z powołaniem. Ja rozumiem, że ma panować porządek, ale przywalanie się do formy Hydeparku jest moim zdaniem lekkim przegięciem. Wybacz mi, że nie potrafię tego zaakceptować i niezmiernie cieszę się, że w końcu ktoś podniósł głos w tej sprawie. My jako użytkownicy jesteśmy traktowani jak rasa podludzi, kiedy administracja czuje się jak rasa panów. Wybacz, ale wolę być traktowany przez wszystkich użytkowników, bez wyjątku na rangę, jak kolega i człowiek, nie pomiot ostatniej kategorii ;)
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Starski » 11/3/2013, 21:57

@melvin
Po 1, poruszylem osobna kwestie niz zamierzenie autora do ktorego odnioslem sie znacznie wczesniej.
Po 2, w pierwszej czesci twojej wypowiedzi mowisz, ze prawo jest swiete, a w drugiej nakreslasz, ze zalezy od 'widzimisie' moderatorow. Nawiazujac do przytoczonej przez ciebie alegorii, sytuacja wygladalaby tak: Czlowiek swiecki przez cale zycie zyl po bozemu, ale majac 60 lat popelnil morderstwo, sad go ulaskawil bo wczesniej byl z niego prawy czlowiek.
Jak widzisz, jest w tym hipokryzja.
Po 3, jezeli przez tlum rozumiana jest wiekszosc populacji to mogliby oni zmienic prawo w sposob istotny by osiagnac swoj cel.

@dominik528,
Funkcja administratora jest dla elitarnych uzytkownikow, ktorzy cechuja sie pewnymi wartosciami, miedzy innymi wyrozumialoscia i powsciagliwoscia, ponadto takie osoby powinny tworzyc swoisty wzor dla reszty. Dlatego moim zdaniem w tym przypadku znalazla sie niewlasciwa osoba na niewlasciwym miejscu.
Moto na A2: GS 500, NX 650, XT 660, YBR 250, Ninja 250R
Avatar użytkownika
Starski
Świeżak
 
Posty: 349
Dołączył(a): 25/1/2013, 14:30

Postprzez Vergon » 11/3/2013, 22:04

Melvin dlaczego TAKIE akcje mają być wyjaśniane na PW?
Nie udzielam się jak ktoś lamentuje, bo dostał warna, bo jedno słowo można zinterpretować na 1000 sposobów i nigdy nie ma jasnej sytuacji, ale co to ku*wa za praktyki z kasowaniem profili, bo ktoś źle się spojrzał na admina?
Ktoś tu komuś łaskę robi, że pozwala mu tu przebywać?
Regulamin regulaminem, ale jak sądzę sam sklep ścigacz.pl na utrzymanie tej witryny raczej nie zarobi i jak się zaczną ludzie wykruszać przez takie akcje, to się może zrobić bida.
Ktoś tu kolokwialnie mówiąc dał d*py i nie widzę powodu, dla którego ma się to rozejść po kościach, tym bardziej, że ostatnimi czasy 80% napinek napędzają Ci, którzy mają pilnować, żeby ich nie było.

Boshi a z Eneaszem to Ty nie gadaj na takie tematy, bo szkoda czasu i nerwów.

edit. melv nie bierz nic personalnie, sprostowałem, bo tak to może zabrzmieć jak to jeszcze raz przeczytałem.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nabudi » 11/3/2013, 22:52

dokladnie... o warna nawet bym sie nie czepiał tylko że ja nie miałem nawet posta za którego według regulaminu należał sie warn ... tak czy siak pomimo takiego odzewu userów watpie zebym dostał racjonalne wyjasnienie tej sprawy inne od tego "bo ktoś źle się spojrzał " .... ale to czy senek bedzie dalej adminem , modem czy kit wie czym jeszcze nie zwróci mu już reputacji i cały czas bedzie przez forum (forum mam na mysli ludzi) postrzegany jako ktos kto reprezentuje poziom zbuntowanego gimnazjasty bijącego słabszych
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Postprzez melvin » 11/3/2013, 22:58

widzisz wg mnie jak ktoś wejdzie na forum po raz pierwszy i popatrzy na taki "sajgon" to może go to zniechęcić do marki dlatego wolałbym by strony zainteresowane wyjaśniły to między sobą. Co do samej sytuacji to nie uważam że senek postąpił właściwie, ale nie mi wyciągać wobec niego konsekwencje od tego jest kilku adminów żeby temperować takie zachowania.


Starski zauważ że inaczej sądy taktują recydywistów a inaczej "nowicjuszy" dltego za morderstwo jedni dostają 25lat a inni dożywocie. tak samo jest z wagą naruszeń regulaminu.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez nabudi » 11/3/2013, 23:01

wg mnie jak ktos wejdzie na forum i nie zobaczy tego sajgonu to zacznie sie udzielac a po 2 latach ktos mu skasuje konto jak mi bo ? no wlasnie bo nie wiem ? regulaminu nie złamałem wiec ... a no tak.... bo pewien administrator miał takie widzimisie
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Postprzez melvin » 11/3/2013, 23:05

nabudii jakie są twoje oczekiwania? Admin będzie musiał ponieść Karę za to nadużycie bo jest ono rażące. Powiedz nam czego oczekujesz ? skasowania konta Senka żeby też zaczynał od początku? nie chcę Cię urazić, po prostu nie wiem jakie kroku muszą zostać podjęte abyś był usatysfakcjonowany?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na gr