Zobacz wątek - administrator senekkorzenna / reszta administracji
NAS Analytics TAG

administrator senekkorzenna / reszta administracji

O wszystkim
_________

Czy senek powinien stracic funkcje administratora po tym co zrobił

tak
19
73%
nie
7
27%
 
Liczba głosów : 26

Postprzez Boshi » 11/3/2013, 16:46

Nic nie sugeruję, ale skoro to gelo napisał, to wnioskuje, że to on się tym zajmuje głownie? mylę się? Jeżeli cała administracja forum to ok.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21


Postprzez nabudi » 11/3/2013, 16:47

ja sugeruje błąd tylko jednego administratora ale jak to na forach bywa administracja jest ponad stanem i mozna skasowac komus konto pomimo tego że mial je ponad 2lata i przez ten czas nie złamał ani razu regulaminu... 60 lat to już chyba nie jest wiek żeby funkcjonowac jako administrator forum motocyklowego na którym trzeba miec świeże spojrzenie na swiat....
najlepsze ze po skasowaniu mi konta skasował moj temat i dał bana na to konto... lecz ktos go ściągnął.... tak watpie zeby w ogole ktos sie dowiedział o całym zajsciu...
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52


Postprzez gelo007 » 11/3/2013, 18:30

Zdjąłem senkowi admina. Do czasu wyjaśnienia sprawy będzie miał status moderatora. Później w zależności od tego co uda się ustalić albo znowu będzie adminem, albo już nie. Jednak najpierw muszę z nim porozmawiać a jeszcze niestety nie było ku temu okazji.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez mirekm71 » 11/3/2013, 18:43

Jesli juz jestesmy w tym temacie to prosilbym rowniez o odrobine wyrozumialosci w kwestii wyslawiania sie. Nie jestesmy dziecmi w wieku przedszkolnym i karanie Nas za slowa, ktore w srodowisku dzieci w wieku lat 3-5 mogly by uchodzic za brzydkie jest zupelnie niepotrzebne. Moderator rowniez moze zmienic post- slowo, ktore mu sie nie podoba i napisac pod spodem "moderowano ....." a nie wlepiac ostrzezenia za takie bzdury, ze autor pozniej toczy wojne w trzech tematach bo zostal nieslusznie ukarany. Zreszta mu sie nie dziwie. Przeciez to nie jest forum dla psychicznie chorych a okres wychowawczy wiekszosc z Nas ma juz za soba.

Prawie zapomnialem. Prosilbym jeszcze o wlepienie warnow smykom, ktorzy smieja sie ze mnie i moich rekawiczek niby "chopperowych" w temacie zimowe pogawedki. Dziekuje za uwage.
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Black-Ghost » 11/3/2013, 18:54

Mirek71 nie przeginaj... ;)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez mirekm71 » 11/3/2013, 18:56

Jestes na czarnej liscie za skarpetki.
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Black-Ghost » 11/3/2013, 19:04

Na czarnej? 8) Lubie To.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez melvin » 11/3/2013, 20:06

poproszę o schemat awantury bo wymiękłem po pierwszej stronie... jak ja bym chciał mieć tyle czasu co wy na biadolenie głupot...


ps. co do skasowania konta to się nie wypowiadam, bo nie pamiętam użytkowników po nickach a jak teraz wszyscy macie takie same avatary to tym bardziej was nie rozróżniam więc nie wiem kto kim był i za co dostał warna albo stracił konto...


edit: Pamiętam że z typem z waszych avatarów byłem na torze w lbn jak zrobili mu fotkę którą promujecie... ale nie pamiętam nicku i raczej wydawał się normalnym człowiekiem.
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez nabudi » 11/3/2013, 20:16

bo to ja melvin byłem:) i to mi senek skasował konto... z nickiem nabudi... za co to nie wiem... dostałem tylko pma "skasujesz sobie konto czy mam ci pomoc... " a rozmowa w hyperze byla luzna i nigdzie nikt sie raczej nie spinał :) gdyby nie to ze chciał to ukryc to bym nawet nie robił takiego dziadostwa... ale mysle ze administrator nie powinien sie zachowywac jak gimnazjalista ...


melvin - podobno Konrad znow by chcial zrobic wypad na lublin taką ekipą jak wtedy hehe :) moze jeszcze pojezdzimy ;>
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Postprzez melvin » 11/3/2013, 20:22

ja chyba w tym roku nie wyjadę, trochę się namieszało z finansami, ale jak by się udało to pojadę jako hostessa.

co do sprawy konta to podobno prowokowałeś postami, ale nie mi to oceniać bo mnie tu nie było i nie czytałem.
generalnie apeluję do wszystkich zarówno z administracji jak i userów o rozsądek. chyba każdemu zależy w jakimś stopniu na tym byu to forum jakoś sensownie prosperowało i reprezentowało jakiś poziom. więc proszę abyście przestrzegali regulaminu, nie dublowali kont, nie używali wulgaryzmów i korzystali z forum możliwie długo. pozdro.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez nabudi » 11/3/2013, 20:33

prowokowałem ? tutaj trzeba przeanalizować wszystkie posty senka tez i wtedy stwierdzic kto prowokował... hyper to luzna gadka i jak ktos odbiera luzną rozmowe jako prowokacja to nie powinien tam pisac... tym bardziej administrator ? czy administrator powinien sie tak zachowac ? skasowac konto bo odebrał kogos posty jako prowokacja pomimo ze temat jest od luznych rozmow i tylko 60 letni jeden czlowiek sie spina ? zreszta mod jako mod nie moze podważać administracji wiec nie licze nawet ze jakis mod oficjalnie napisze co mysli o sprawie ... interesuje mnie tylko zdanie administracji : )

co do lublina to warto nawet jako hostessa ; P chociaz tez z racji zmieniania moto troszke bede pewnie bez kasy ;/
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Postprzez melvin » 11/3/2013, 20:39

to że nie można podważać decyzji to prawda, ale wypowiadać się na temat sytuacji można. tyle że nie robi się tego by nie siać zamętu w szeregach administracji generalnie jest kilku adminów i to oni mają ostatecznie podjąć decyzje więc po co się wtrącać? każdy ma jasno przydzielone zadania a wszystko inne rozpatrują admini. łatwiej tak podjąć decyzję jak decydują 3 czy 4 osoby a nie 15.
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Black-Ghost » 11/3/2013, 20:48

Ankieta wygląda mało ciekawie.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Starski » 11/3/2013, 20:56

Apropo wulgaryzmow:
Portal ten swoja wielka popularnosc zawdziecza forum, a forum istnieje dzieki uzytkownikom, wiec skoro wiekszosc userow chce lagoniejszego podejscia do egzekwowania punktu regulaminu dotyczacego rzucania miesem, powinno zostac to zmienione. Kazda strona na tym zyskuje, moderatorzy zaczna zajmowac sie powazniejszymi rzeczami i zyskaja na pewno wiecej uznania i szacunku wsrod nas, natomiast user po napisaniu "pieprzyc", "wyjebongo" czy innych pochodnych, nie bedzie sie rzucal do administracji o to, ze dostal warna.

Czekam na kontrargumenty i uzasadnienie restrykcji panujacej na forum.
Moto na A2: GS 500, NX 650, XT 660, YBR 250, Ninja 250R
Avatar użytkownika
Starski
Świeżak
 
Posty: 349
Dołączył(a): 25/1/2013, 14:30

Postprzez melvin » 11/3/2013, 20:57

regulamin mówi inaczej, DOBRANOC.





BG nie ankieterom o tym decydować.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Black-Ghost » 11/3/2013, 21:05

Melv ja wiem.. Ale jesteś na tym forum trochę czasu i za pewne wiesz że forum bez ludzi to nie forum ;)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Glenroy » 11/3/2013, 21:06

Jezu...nie było mnie na forum raptem kilka dni, wszedłem i szczerze jakoś straciłem ochotę na odwiedzanie go... .
W tematach wolę się nie udzielać, bo warny i spiny lecą za praktycznie każdą literówkę, przecinek czy inny badziew. Jak ktoś nie spina rajtuzów, to komuś kasują konto, użyć mniej wyrachowanego słowa w HYDE PARKU [!!!] nie wolno, bo "prac, sprawozdań itp. przecież w ten sposób nie piszemy", nosz coś mnie zalewa, staram się zwracać do innych użytkowników tak samo jak do znajomych, mam może zacząć pisać "zacny Panie xxx" żeby było wystarczająco oficjalnie?! Przekląć sobie nie można, pomimo stosowania magicznych *** w tego typu wyrażeniach, no przecież przy znajomych przekląć mi nie wolno, bo to wielkie oburzenie będzie w Rzeczypospolitej... . Jak CZASAMI zdarzy się komuś użyć capsa, żeby podkreślić pewne słowo, też od razu leci jakaś spina. Zmieńcie może nazwę ze ścigacza na Komunistyczne Forum Motocyklistów Polskich, na prawdę dużo lepiej teraz pasuje. Może zacznijmy jeszcze obdarowywać userów za słowa niezgodne z religią? Jak ktoś napisze Jezu, czy Matko Boska, no bo przecież, nie używaj na daremno.
Poważnie, użytkuję kilkanaście for, forów, czy cholera wie jak, i poważnie, na żadnym, ale to na żadnym nie ma takich jaj jak tutaj, pomimo ciętej administracji, użytkownicy traktowani są jak ludzie, nie pomioty.

Jestem po stronie nabudiego i całej reszty niesłusznie obdarowanych, bo to, co dzieje się teraz na forum jest po prostu żałosne, poziom gimnazjum? dzieci w piaskownicy są bardziej rozgarnięte.

Pozdrawiam użytkowników i administrację z przyjacielskim podejściem do tematu.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez leff » 11/3/2013, 21:13

co do rzucania miesem to ja stoje na stanowisku, ze na to nie ma miejsc na forum, to miejsce publiczne i jako takie powinno byc wolne od tego, szanujmy siebie nawzajem i szanujmy nasz jezyk
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez rosiboj » 11/3/2013, 21:18

Robicie takie pajacowo , ze az zal to czytac. Jasne chlopak pomagal naprawiac i kupowac az pewnego dnia zly admin napisal zupelnie bez powodu skasuje ci konto.... Naptawde nie macie nic ciekawego do pisania o motocyklach?
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez nabudi » 11/3/2013, 21:22

skoro nigdzie nie złamałem regulaminu to jaki według Ciebie był powod kasacji mojego konta i wyslania mi tej wiadomosci przez senka ? takie zachowanie mozna nazwac pajacowaniem a nie walke o swoje....
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na gr