Zobacz wątek - sprawa Z.
NAS Analytics TAG

sprawa Z.

O wszystkim
_________

Postprzez Kaai » 3/1/2013, 21:02

w wywiadzie mowil, ze jak jest spokojny i gada powoli to gada ok, ale jak sie zdenerwuje to ma problemy z mowa. wiec nie slini sie, ani sloni nie widzi
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez Invi » 3/1/2013, 21:08

Ja oglądałem jakiś program w którym niedawno wystąpił. Ogólnie mimo że fizycznie jest chyba ok to było bardzo wyraźnie widać że coś jest z nim nie tak.


O, tutaj - http://www.youtube.com/watch?v=UzINmfjrfUU
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez Glenroy » 3/1/2013, 21:24

mirekm71 napisał(a): Rozwala mnie tlumaczenie "Maciek byl naprawde dobrym kierowca". Co to ma do rzeczy?

Dokładnie, Burns, McRae, Toivonen, też byli dobrymi kierowcami, Kubica też jest dobrym kierowcą a ledwo co wyszedł z wypadku, to żadne tłumaczenie, dałbym w mordę komuś, kto by mi się w taki sposób tłumaczył.

W cywilizowanym kraju nikt nie widzi niczego złego w samym fakcie utraty prawa jazdy czy nawet karze więzienia za samo przekroczenie prędkości, tutaj w grę wchodzi ludzkie życie, które kierujący bierze na swoje barki, pasażer nie ma jak zareagować na to co robi kierowca, co zrobi? wyrwie mu kierownicę? wysiądzie przy 150km/h? czy zacznie się drzeć co tylko wkur** niepotrzebnie kierowcę? Ja jestem jak najbardziej za taką karą, tylko nie 3 lata, 3 lata w żaden sposób nie zrekompensują tego rodzinie ofiary, 30 może już tak, osobiście nie chciał bym, żeby ktoś o tak płytkiej wyobraźni w ogóle poruszał się po drogach publicznych.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Walenty » 3/1/2013, 21:27

Jak widać nie wyszedł bez szwanku, ja bym nie wymagał jakiejś skruchy i żalu, facet chyba nie do końca ogarnia.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Vergon » 3/1/2013, 21:41

Też widziałem jakiś czas temu jakąś jego wypowiedź długo po dzwonie, pomijając wszystko to słabo patrzy się na gościa, który ewidentnie nie wrócił do pełnej sprawności jeżeli chodzi o głowę. Obejrzyjcie sobie to: http://www.youtube.com/watch?v=PO3F7jB-YPY
Kolosalna różnica o ogólnym ogarnianiu co się dookoła niego dzieje.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mirekm71 » 3/1/2013, 21:49

Bardzo wspolczuje ofierze wypadku (rodzinie ofiary) jak i samemu sprawcy. Nic dobrego sie nie stalo i Maciej Z na pewno zdaje sobie z tego sprawe. Odniosl powazne obrazenia i pewnie do konca zycia bedzie pamietal taka nauczke. Mysle, ze skoro sad go skazal to znaczy, ze z jego swiadomoscia wszystko ok. Patrzac na jego stan mozna przyjac, ze po czesci juz sam sie ukaral. Byc moze dlatego wyrok nie jest jakos przerazajaco wysoki?
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Voxx » 3/1/2013, 22:06

to tragedia ofiary i sprawcy wypadku , tak naprawde każdego z nas może to spotkac , jak dla mnie temat do zamkniecia bo nic nie zmieni ,
gsxr 1100
10 sezon 32l
2 gleby
Voxx
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/1/2010, 13:43
Lokalizacja: Beskid Zywiecki

Postprzez Walenty » 5/1/2013, 03:53

Ciekawy wywiad, może ktoś nie widział: http://www.youtube.com/watch?v=uuliPSZH ... ata_player
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Domocoon » 5/1/2013, 18:51

Świetna gra aktorska Zientarskiego. W końcu odnalazł swoje powołanie :lol:
Domocoon
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 19/11/2011, 19:40

Postprzez falconiforme » 6/1/2013, 11:50

Trochę z innej perspektywy.

Miasto to miasto, ale on jechał
Dwupasmowym jednokierunkowym odcinkiem bez zabudowania./Tak ma być/

Jeśli wy chcielibyście kiedyś przetestować osiągi jakiegokolwiek pojazdu to taki odcinek jest najlepszy.

Druga sprawa to poprzednie wypadki spowodowane zapadliną/garbem. Z tego co pamiętam to rozbił się tam jakiś koleś, potem jego kolega gdy "stawiał tam kwiatki" zmarł po tym jak samochodem wykoleiła się na niego babka.
Potem był Zientar i wieszane na nim psy.

Dla mnie to trochę odwracanie do góry nogami tego co się stało.
Dlatego że:
0. Prędkość sama z siebie nie zabija.
1. Droga z ukrytą dla oka wadą powinna być naprawiona
2. Droga z ukrytą dla oka wadą, która przyczyniła się do wypadku powinna być naprawiona niezwłocznie.
3. Droga z ukrytą dla oka wadą, która przyczyniła się do wypadków śmiertelnych powinna być naprawiona niezwłocznie.
4. Droga z ukrytą dla oka wadą, której konstrukcja umożliwia prędkości autostradowe, powinna być naprawiona natychmiast.
5. Zarządca drogi, który stawia ograniczenie 50km/h na odcinku drogi który przypomina autostradę, powinien siedzieć po tym jak tyle osób już tam zginęło. To jest źródło problemu, reszta to skutki.

Zientarski z perspektywy CZŁOWIEKA jako bytu z WADAMI, OGRANICZENIAMI, PRZYZWYCZAJENIAMI dla mnie jest niewinny, bo każdy z was zrobiłby dokładnie to samo mając Ferrari Modenę 360 na pustej dwupasmowej drodze.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez rosiboj » 6/1/2013, 13:18

falconiforme napisał(a):Trochę z innej perspektywy.

Miasto to miasto, ale on jechał:
DWUPASMOWYM ODCINKIEM W JEDNYM KIERUNKU BEZ ŻADNYCH ZABUDOWAŃ.
Jeśli wy chcielibyście kiedyś przetestować osiągi jakiegokolwiek pojazdu to taki odcinek jest najlepszy.


Do testow sa obiekty zamkniete. Czyli jak nie bylo tam nic wybudowane to w co on przywalil? W zdzblo trawy?

falconiforme napisał(a):Druga sprawa to poprzednie wypadki spowodowane zapadliną/garbem. Z tego co pamiętam to rozbił się tam jakiś koleś, potem jego kolega gdy "stawiał tam kwiatki" zmarł po tym jak samochodem wykoleiła się na niego babka.
Potem był Zientar i wieszane na nim psy.

A ja przejezdzalem tamtedy wiele razy i nie mialem wypadku, albo jestem super kierowca (watpie), albo matka boska ma mnie w swej opiece (mozliwe) albo poprostu nie jestem skonczonym kretynem/szpanerem (najbardziej prawdopodobne)

falconiforme napisał(a):0. Prędkość sama z siebie nie zabija

Brak umiejetnosci, rozwagi, lekko myslnosc i nie dostosowanie predkosci do warunkow na drodze tak

falconiforme napisał(a):1. Droga z ukrytą dla oka wadą powinna być naprawiona

I chyba zostala naprawiona, to nie jest gra, i czasem droge naprawiaja w ciagu dnia, tygodnia, miesiaca lub kilku.
falconiforme napisał(a):2. Droga z ukrytą dla oka wadą, która przyczyniła się do wypadku powinna być naprawiona niezwłocznie.

Albo zamknieta... glupie gadanie
falconiforme napisał(a):3. Droga z ukrytą dla oka wadą, która przyczyniła się do wypadków śmiertelnych powinna być naprawiona niezwłocznie.

Chyba sie powtarzasz
falconiforme napisał(a):4. Droga z ukrytą dla oka wadą, której konstrukcja umożliwia prędkości autostradowe, powinna być naprawiona natychmiast.

To nie jest ta droga i nie wiem do czego ty tu nawiazujesz, moze nie rozumiesz co to jest autostrada, droga ekxpresowa, dwupasmowka?
falconiforme napisał(a):5. Zarządca drogi, który stawia ograniczenie 50km/h na odcinku drogi który przypomina autostradę, powinien siedzieć po tym jak tyle osób już tam zginęło. To jest źródło problemu, reszta to skutki.

Znowu wychodzi brak wiedzy na temat co to jest autostrada i do czego sluzy. Pokaz mi jedna autostrade w miescie dla ulatwienia gdzies na swiecie. Nie ma autostrad w miastach i jest dla tego powod tylko musisz dobrze pomyslec. Zrodlem probelmu jest twoje niedouczenie. Bo autostrada to droga conajmniej dwu pasmowa z pasem awaryjnym posiadajaca skrzyzowania bezkolizyjne i nie przebiegajaca przez teren zabudowany!!!, Pulawska to jedna z glownych ulic (jesli kiedys byles w warszawie) i gdyby tam byl jeden pas to byl by to parking a nie ulica. Dodatkowy pas/y jest/sa tam dla zwiekszenia przepustowosci a nie predkosci. Mysle, ze to brak twojej swiadomosci o czym mowisz i chec mowienia aby tylko mowic sprawiaja ,ze piszesz takie bzdury a moze jestes rownie bezmysly jak zietarski i uwazasz, ze tam powinno sie jezdzic 150 ... nie wiem, nie znam cie, ale zastanow sie co ty piszesz.

falconiforme napisał(a):Zientarski z perspektywy CZŁOWIEKA jako bytu z WADAMI, OGRANICZENIAMI, PRZYZWYCZAJENIAMI dla mnie jest niewinny, bo każdy z was zrobiłby dokładnie to samo mając Ferrari Modenę 360 na pustej dwupasmowej drodze.

I tu sie mylisz, bo nie kazdy jest tak glupi, zeby zachowywac sie jak GTA na drodze poblicznj pozyczonym autem na ktore go nie stac z pasazerem na pokladzie. To ferrari to cienki bolek przy autach jakimi jezdzilem wiec opinia jest z pierwszej reki. Nikogo nie zabilem i pomimo sredniego IQ rozumiem, ze ograniczenia sa nie dla jaj i szitow tylko z jakis powodow, np "Droga z ukryta dla oka wada" Jak ktos jest tepy, to nie powinien dostac wogole prawa do prowadzenia pojazdow mechanicznych a jak ktos popelnil blad to przykro mi, ale trzeba miec jaja i byc facetem i zaplacic. No chyba, ze kolesiowi od ferrari powiedzial, sorry stary ale to nie moja wina, ja nic nie pamietam, chyba to ten drugi prowadzil wiec albo dogadaj sie z nim albo z tymi od drogi, a rodzinie zmarlego, przykro mi bardzo ale ja nie pamietam czy sam szalalem z predkosciami 3 krotnie przekraczajacymi dozwolona czy pozwolilem panstwa synowi, narzeczonemu podczas kiedy ja jako osoba odpowiedzialna za sprzet siedzialem z boku i myslalem o dupe zosi ktora spotkalem wczoraj w night club.

falconiforme odpowiedz mi jaka jest szansa ,ze doszlo by do tej dragedi gdyby jechali wedlug przepisow? Czy ktos by zginol a ktos inny wygladal jak z marchewkowego pola? To chyba normalne, ze ktos kto odpowiada za droge powiedzial, tak ta droga jest bezpieczna przy predkosci 50 km/h a ze ty uwazasz, ze ta droga powinna byc dla predkosci 300 i wiecej to juz twoj blad ,ze tobie sie wydaje.

Chcialem tobie rowniez przypomniec ,ze ten sam koles kilka miesiecy temu potrącił pieszego na przejściu przy ul. Chełmżyńskiej w Warszawie. Mężczyzna trafił do szpitala.
Więcej
http://www.se.pl/wypadek-zientarskiego,171253/
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez wrider » 6/1/2013, 16:11

Domocoon napisał(a):Świetna gra aktorska Zientarskiego. W końcu odnalazł swoje powołanie :lol:


Dokładnie. Trochę widać, że ściemnia, pamięta kto po kogo przyjechał, a nie wie kto potem kierował? :wink:
everything was free and everything was fast
Avatar użytkownika
wrider
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 20/1/2012, 21:45
Lokalizacja: WRA

Postprzez Invi » 6/1/2013, 17:58

Po cholerę ma ściemniać po wyroku?
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez wrider » 6/1/2013, 18:04

Invinciblee napisał(a):Po cholerę ma ściemniać po wyroku?


Przecież się będzie jeszcze odwoływał chyba?
Po 2 może walczy o dobre imie?
everything was free and everything was fast
Avatar użytkownika
wrider
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 20/1/2012, 21:45
Lokalizacja: WRA

Postprzez Domocoon » 6/1/2013, 18:38

Powodem jest odwlekanie wykonania kary ze względu na stan zdrowia.

Tatuś juz go poprowadzi - nie bójcie się o niego :lol:

Ps. a moze lawiruje jak Otylia J. Jak wszyscy wiemy równiez bezkarna. No jednak nie w końcu poniosła najwyzsza karę - zabiła człowieka :lol: :lol: :lol:
Domocoon
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 19/11/2011, 19:40

Postprzez Glenroy » 6/1/2013, 19:41

Domocoon napisał(a):Ps. a moze lawiruje jak Otylia J. Jak wszyscy wiemy równiez bezkarna. No jednak nie w końcu poniosła najwyzsza karę - zabiła człowieka :lol: :lol: :lol:


Nie chcę nikogo bronić, ale Otylia jest rozpatrywana z trochę innej strony. Fakt, że przez głupotę jednego i drugiego zginął człowiek, ale na tym podobieństwa się kończą.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez madcap » 6/1/2013, 19:57

Rosiboj napisał(a):
falconiforme napisał(a):5. Zarządca drogi, który stawia ograniczenie 50km/h na odcinku drogi który przypomina autostradę, powinien siedzieć po tym jak tyle osób już tam zginęło. To jest źródło problemu, reszta to skutki.

Znowu wychodzi brak wiedzy na temat co to jest autostrada i do czego sluzy. Pokaz mi jedna autostrade w miescie dla ulatwienia gdzies na swiecie. Nie ma autostrad w miastach i jest dla tego powod tylko musisz dobrze pomyslec. Zrodlem probelmu jest twoje niedouczenie. Bo autostrada to droga conajmniej dwu pasmowa z pasem awaryjnym posiadajaca skrzyzowania bezkolizyjne i [color=red]nie przebiegajaca przez teren



błąd.
znam wiele miast europejskich przez których teren przebiegają autostrady. przy czym zaznaczam, ze liczba mnoga dotyczy zarówno miast jak i dróg.
również takich, które nie posiadają pasa awaryjnego.
szczególnie proponuję zwrócić uwagę na Paryż, w którym w wielu miejscach na dodatek nie uswiadczysz lini rozgraniczających poszczególne pasy ruchu na danej jezdni autostrady.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez mirekm71 » 6/1/2013, 20:31

Na temat zdrowia Macieja Z nie najlepiej wypowiada sie osoba posiadajaca wyzsze wyksztalcenie medyczne, ktora badala tego czlowieka. Takie sobie "pitolenie" jest bezsensu. To, ze sie broni i tatus mu w tym pomaga jest chyba oczywiste. Moze jest na forum ktos komu tatus by nie pomogl? A moze jest jakis ojciec, ktory nie pomoglby swojemu dziecku? Dostal wyrok bo jest winny smierci. Z premedytacja nie zabil wiec kara smierci mu sie nie nalezy. Osobiscie mu wspolczuje ale nie uwazam, ze zostal nieslusznie ukarany.
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez rosiboj » 6/1/2013, 20:41

madcap napisał(a):
Rosiboj napisał(a):
falconiforme napisał(a):5. Zarządca drogi, który stawia ograniczenie 50km/h na odcinku drogi który przypomina autostradę, powinien siedzieć po tym jak tyle osób już tam zginęło. To jest źródło problemu, reszta to skutki.

Znowu wychodzi brak wiedzy na temat co to jest autostrada i do czego sluzy. Pokaz mi jedna autostrade w miescie dla ulatwienia gdzies na swiecie. Nie ma autostrad w miastach i jest dla tego powod tylko musisz dobrze pomyslec. Zrodlem probelmu jest twoje niedouczenie. Bo autostrada to droga conajmniej dwu pasmowa z pasem awaryjnym posiadajaca skrzyzowania bezkolizyjne i [color=red]nie przebiegajaca przez teren



błąd.
znam wiele miast europejskich przez których teren przebiegają autostrady. przy czym zaznaczam, ze liczba mnoga dotyczy zarówno miast jak i dróg.
również takich, które nie posiadają pasa awaryjnego.
szczególnie proponuję zwrócić uwagę na Paryż, w którym w wielu miejscach na dodatek nie uswiadczysz lini rozgraniczających poszczególne pasy ruchu na danej jezdni autostrady.

OK, autostrady w francji bardzo latwo poznac po numerze drogi zaczynajacym sie od literki A wiec patrze sobie teraz na mape paryza i widze jego obwodnice i w srodku nie widze drogi z literka A(autostrady). wszystkie autostrady prowadza do obwodnic miast a nie przebiegaja przez miasta
Ostatnio edytowano 6/1/2013, 20:56 przez rosiboj, łącznie edytowano 1 raz
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez madcap » 6/1/2013, 20:55

A jest w oznaczeniu międzynarodowym
ja pisałem z autopsji, czyli ze znaków pionowych umieszczanych przy drodze.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 67 gości




na gr