Zobacz wątek - sprawa Z.
Advertisement
NAS Analytics TAG

sprawa Z.

O wszystkim
_________

Postprzez rosiboj » 6/1/2013, 20:41

madcap napisał(a):
Rosiboj napisał(a):
falconiforme napisał(a):5. Zarządca drogi, który stawia ograniczenie 50km/h na odcinku drogi który przypomina autostradę, powinien siedzieć po tym jak tyle osób już tam zginęło. To jest źródło problemu, reszta to skutki.

Znowu wychodzi brak wiedzy na temat co to jest autostrada i do czego sluzy. Pokaz mi jedna autostrade w miescie dla ulatwienia gdzies na swiecie. Nie ma autostrad w miastach i jest dla tego powod tylko musisz dobrze pomyslec. Zrodlem probelmu jest twoje niedouczenie. Bo autostrada to droga conajmniej dwu pasmowa z pasem awaryjnym posiadajaca skrzyzowania bezkolizyjne i [color=red]nie przebiegajaca przez teren



błąd.
znam wiele miast europejskich przez których teren przebiegają autostrady. przy czym zaznaczam, ze liczba mnoga dotyczy zarówno miast jak i dróg.
również takich, które nie posiadają pasa awaryjnego.
szczególnie proponuję zwrócić uwagę na Paryż, w którym w wielu miejscach na dodatek nie uswiadczysz lini rozgraniczających poszczególne pasy ruchu na danej jezdni autostrady.

OK, autostrady w francji bardzo latwo poznac po numerze drogi zaczynajacym sie od literki A wiec patrze sobie teraz na mape paryza i widze jego obwodnice i w srodku nie widze drogi z literka A(autostrady). wszystkie autostrady prowadza do obwodnic miast a nie przebiegaja przez miasta
Ostatnio edytowano 6/1/2013, 20:56 przez rosiboj, łącznie edytowano 1 raz
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez madcap » 6/1/2013, 20:55

A jest w oznaczeniu międzynarodowym
ja pisałem z autopsji, czyli ze znaków pionowych umieszczanych przy drodze.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez wrider » 6/1/2013, 22:03

Glenroy napisał(a):
mirekm71 napisał(a): Rozwala mnie tlumaczenie "Maciek byl naprawde dobrym kierowca". Co to ma do rzeczy?

Dokładnie, Burns, McRae, Toivonen, też byli dobrymi kierowcami, Kubica też jest dobrym kierowcą a ledwo co wyszedł z wypadku, to żadne tłumaczenie, dałbym w mordę komuś, kto by mi się w taki sposób tłumaczył.


Z tych 3 kierowców co wymieniłeś to tylko Toivonen zginął na trasie rajdu.
Mcrae w katastrofie lotniczej, a Burns na nowotwór. Co nie zmienia faktu, że wszyscy trzej to bardzo dobrzy kierowcy, po prostu takie ryzyko wliczone w ten sport. :wink:
everything was free and everything was fast
Avatar użytkownika
wrider
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 20/1/2012, 21:45
Lokalizacja: WRA

Postprzez falconiforme » 6/1/2013, 22:19

Posilę się tylko jednym cytatem, bo nie widzę sensu się rozpisywać.

Rosiboj napisał(a):...
falconiforme napisał(a):0. Prędkość sama z siebie nie zabija

Brak umiejetnosci, rozwagi, lekko myslnosc i nie dostosowanie predkosci do warunkow na drodze tak


Próbujesz NA SIŁĘ udowodnić, że prosta dwupasmowa droga w letnich suchych warunkach wymaga tych wszystkich cech ???

Drogi mają być dostosowane do ludzi. A ograniczenie do 50km/h na dwupasmowej drodze oddzielona barierką i trawnikiem to KPINA.

Rosboj miało być z innej(JEDNEJ) perspektywy i było. Ale nie zrozumiałeś lub nie chciałeś zrozumieć.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Krmtzzz » 6/1/2013, 23:27

Co Ty za glupoty gadasz panie bi em dablju lover. Masz centralnie w srodku Paryza autostradę. Kilka km od łuku triumfalnego (okolice dzielnic czarnuszków). Okolice chateu, jedna leci pod budynkiem siedziby "vinci".
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Kaai » 6/1/2013, 23:32

nie chcę nikogo bronić. ale te 50km/h (ograniczenie) nie było tam bez powodu. bo jak czytaliśmy, jak ktoś leciał tam 150 i wjechał w tę wyrwę to widzimy co się stało. przy 50km/h nikogo tam nie wywaliło. jak ojciec w aucie rozwalił felgę na drodze (dziury jak cholera, ale poza zabudowanym, więc 90) to dostał odszkodawanie za nią, a następnego dnia postawili znak ograniczneie do 20 i 'uwaga wyrwy' i teraz jak rozwalisz felgę to na pewno musisz jechać więcej niż 20, więc to TWOJA wina.
zgadzam się, ze drogi powinny byc dostosowane dla ludzi, ale jak są ograniczenia, to nie dla picu. tak samo podwójna ciągła na winklach/pod górkę nie jest dla jaj.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez rosiboj » 6/1/2013, 23:57

Krmtzzz napisał(a):Co Ty za glupoty gadasz panie bi em dablju lover. Masz centralnie w srodku Paryza autostradę. Kilka km od łuku triumfalnego (okolice dzielnic czarnuszków). Okolice chateu, jedna leci pod budynkiem siedziby "vinci".


Rzeczywiscie jest jesli mowisz o A1 tylko ze ona nadal konczy sie na obwodnicy miasta a nie przebiega przez jego srodek, chyba, ze mowisz o jakiejs innej.
Wracajac do tematu, znaki byly? Byly. Gdyby dostosowal do nich predkosc to nic by sie nikomu nie stalo? Nie stalo wiec o czym jest ta dyskusja?
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Walenty » 7/1/2013, 00:01

Posiedzi, wyjdzie, to tylko trzy lata.
Dobrze, że dostał też zakaz prowadzenia na 8 lat, to może nikogo nie rozjedzie kingłejem. Mam nadzieję, że ten zakaz dotyczy też motorowerów. I taczek dwukołowych.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Krmtzzz » 7/1/2013, 00:04

Nie pamietam jakie tam były oznaczenia. To zalezy czym dla kogos jest srodek miasta, bo jak wiemy Prayz jest bardzo rozlegly i ma kilka, ze tak powiem "okregów". Chateu znajduje sie 2, badz 3cim i na bank jest tam autostrada. Przypomnialem sobie tez ze jest jedna niedaleko Versalu.
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Hyde » 7/1/2013, 01:08

Ktoś tam wrzucił link do jakiegoś filmiku i wszedłem w jakieś poboczne wideo z Panem Z. i bardzo spodobał mi się jeden komentarz pod filmem:

piszecie o jakis drugich szansach to moze kazdemu pijakowi, piratowi tez damy druga szanse! Co on wyjatkowy, ze moze miec druga szanse pierwsza spi**dolil i wystarczy !!!
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na gr