Zobacz wątek - "Pętla śmierci" - artykuł z onet.pl
NAS Analytics TAG

"Pętla śmierci" - artykuł z onet.pl

O wszystkim
_________

Postprzez Bystry » 14/5/2009, 13:08

szczerze ? co do "debili" którzy by chcieli umrzeć na motocyklu, to ja bym chciał
1. jak miał bym umierać w samotności - wole na motocyklu
2. jak bym miał umrzeć przez chorobę - wolę na motocyklu
3. w puszcze ? - wole na motocyklu
4. w podeszłym wieku ze starości ? - wole na motocyklu

Ale nie chce specjalnie jeździć i się na nim zabić ;)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57


Postprzez WaÅ‚ek » 14/5/2009, 21:23

jak umrzeć to tylko na motocyklu, ale napewno nie będę sobie pomagał w tym
kocham swojÄ… CeBRe
Avatar użytkownika
Wałek
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 10/4/2009, 23:48
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez kondraxk » 15/5/2009, 06:13

Argument mówiący o niechęci do inwalidztwa jakoś do mnie nie przemawia. Gość który ma własną rodzinę, Marek, z opisu dziennikarza jest osobnikiem rozsądnym, który uwielbia jeździć moto, ale nie chce być kaleką. Taki typ nie naraziłby swoich dzieci na uśmiercenie ich ojca przez babcię, która wyjeżdża z podporządkowanej. A przecież rozsądny człowiek takie ryzyko i wiele innych tępych zgonów, weźmie pod uwagę. Jeśli tak by się przestraszył po wypadku kolegi, jak to opisuje dziennikarz, zrezygnowałby z jazdy. Dla swojej rodziny.

Chęć wyzwolenia większej adrenaliny przez Jacka - ok, ale ta postać to już ewidentnie totalna bzdura. Wyobrażacie sobie kolesia - kozaka, który ma kasę, pragnie adrenaliny, trzyma się jak najdalej od "szaraków" bo uważa się za czarnego rumaka, a .... jeździ fazerem? :shock: To chyba nie wymaga dalszego komentarza.
Jest jeszcze możliwość, że dziennikarz pomylił sobie motorki, bo o Marku pisze, że ma Haye.

A statystycznie realia wyglądają jak to wśród ludzi, dziennikarz też człowiek, też chce się wybić, być rozpoznawanym, zarobić więcej kasy. Wyścig szczurów jak wszędzie dookoła. W tym zawodzie popularność znaczy dużo i zawsze będzie wielu takich, którzy chwycą się czegokolwiek żeby choć trochę szerzej rozdmuchać swoje nazwisko. A skoro jest historia o ludziach, których nigdy w życiu nikt nie widział, czemu z tego nie skorzystać.
RSV
Avatar użytkownika
kondraxk
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 26/4/2009, 17:19

Postprzez simonw » 15/5/2009, 11:11

Hah, coz redaktor widac musial nieco nasciemniac conajmniej jakby robil wywiad z wielokrotnym morderca papiezy , nie ma fotek wiec nikt go nie sprawdzi - jest ok :) Bajka fajna, czekam az wyjdzie taka opowiesc na podstawie czerwonego kapturka, bo inny utwor literacki doczekal sie juz swojej bajki o zakochanych, motocyklu i jednym kasku oraz braku hebli.

Co do 1/4 mili to nie wiem moze zonda, moze jet pulse car z silnikiem rakietowym, albo ta caravelle VW z zainstalowanym silnikiem MIG-a 15 ktora niedawno na discovery byla pokazywana wlasnie w wyscigach na 1/4, chociaz tez nie sadze. Nawet mig potrzebuje wiecej rozbiegu zeby dostac sily nosnej - jakos powyzej 400 km/h dopiero mig ma na tyle nosnej zeby zadrzec nos, 21 przepada ponizej 500 ok ale tamto nie ma skrzydel, wiec 300 km/h (badz 0,3 Ma) na 1/4 nadal jest niedoscigniona legenda.
Ale coz, liczby z d* i tak g* znacza, ale ja to brzmi :)

Chyba nawet elektryczne motocykle nie sa w stanie na 1/4 napedzic sie do 300 ale tego nie jestem pewien, sprawdze :> na pewno pierwsze 100 robia 2 razy szybciej niz R1 ale pozniej nie wiem jak to idzie do 200 i wyzej.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Piter_Stunter » 15/5/2009, 19:29

A ja sobie chyba kupię różową linkę :D
...PITER WCIĄŻ ŻYJE...
Stunt, panienki,imprezy,szypka jazda - to lubiem
Piter_Stunter
Świeżak
 
Posty: 254
Dołączył(a): 8/5/2009, 20:56
Lokalizacja: jest piter

Postprzez kamilek7177 » 1/7/2009, 13:11

Moj starszy opowiadal mi kiedys ze jego kumpel tez tak robil ale jeszcze zyje.
kamilek7177
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30/6/2009, 16:16
Lokalizacja: Dorohusk

Postprzez falconiforme » 1/7/2009, 13:26

kamilek7177 napisał(a):Moj starszy opowiadal mi kiedys ze jego kumpel tez tak robil ale jeszcze zyje.

Nikogo nie obchodzÄ… Twoje i Twoich znajomych patologie rodzinne.
Tu nikt tak nie jeździ.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez kamilek7177 » 1/7/2009, 22:58

Cale szczescie ze tu nikt tak nie jezdzi.
kamilek7177
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30/6/2009, 16:16
Lokalizacja: Dorohusk

Postprzez falconiforme » 2/7/2009, 07:32

kamilek7177 napisał(a):Cale szczescie ze tu nikt tak nie jezdzi.

Tylko proszę nie rozpowiadaj swoim znajomym że znajomy twojego taty/dziadka coś takiego robił. Pojeździj sobie po zlotach motocyklowych, a zobaczysz że w świecie motocyklistów nie ma takiego terminu, za to jest w świecie moherowych beretów, tam się pięknie sprzedaje.

Tak jak świetnie się sprzedają wypadki motocyklowe, w zakręcie miał 300km/h na jednym kole.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Trener » 2/7/2009, 08:30

Ciekawe co na to wszystko ojciec Tadeusz R. by powiedział :D
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez patryk83 » 2/7/2009, 08:50

On sam jeździ z białym paskiem na szyi więc za duzo nie powinien gadać;p
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Przemo_rene » 2/7/2009, 08:55

Wombat napisał(a):Tak, tylko dziwnie zalatuje bajką... Anonimowy Jacek... :lol:

na razie jedno lusterko na koncie. Najpierw gość widząc mnie w lusterku na skrzyżowaniu silnie utrudniał mój dojazd na czoło "konwoju" a kilkaset metrów dalej korzystając z okazji usiłował mnie zepchnąć swym puntem do rowu. Nie mam żadnych wyrzutów sumienia z powodu tego co zrobiłem. Cham, ch*j i sk*syn....


Oż cholera :shock: mnie tez kiedyś koleś w zielonym punto najpierw się pluł, że chce przejechać na początek kolejki...później jak ruszyliśmy to na następnych światłach spychał mnie na krawężnik, to jeszcze na nastepnych światłach zajechałem mu drogę, postawiłem moto na podnóżku, podszedłem do szyby sie pytam czy jakiś problem debilu?

Coś tam się pluł i rzucał na mnie mięsem ale jak tylko ręką machnąłem tak jakbym miał mu przywalić to sięspłoszył i szybko zamykła szybę :lol:
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez Konio » 2/7/2009, 09:30

Niby petla smierci nie istnieje ale gadalem ostatnio ze znajomym motocyklista ktory ma juz 40 wiosen na karku i lata od dawna i mowil ze w Kielcach zna chlopakow ktorzy latali i byc moze jeszcze lataja z linka. Opowiadal jak latali w nedziele na jakies ulicy srodkowym pasem na kole a wszystko krecili znajomi. Co tydzien niby taki pokaz byl i ludzie juz przychodzili ogladac. Ile w tym jest prawdy nie wiem ale on mowi ze jest pewien ze jezdza tak i ze jego znajomy nawet mial tak jezdzic po wypadku z ktorego ledwo wyszedl :P On nie jezdzi z linka bo kto jezdzi motorami typu Honda VTX 1800 z linka?? xD
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez falconiforme » 2/7/2009, 10:29

Co za różnica jakim motocyklem się jedzie??
Trzeba być zdrowo je***ęty by w ogóle wpaść na taki pomysł!
To jest jakaś chora teoria. Nie po to wydałem na ubranie 4 koła by potem robić takie głupoty.

A tak się rodzą mity więc przestańcie chrzanić że wujek/stryjek/znajomy bratowej:

Freel4ncer (niezweryfikowany), czw., 12/03/2009 - 03:46 napisał(a):Ja kiedys zostalem posadzony o jazde z linka , mialem przez to ostre nieprzyjemnosci gdy ta plota doszla do mojej matki. Wszystko przez to iz mam w kasku zamontowane sluchawki . Do kasku moge podlaczc przewod audio ktorego drugi koniec podlaczony jest do GPS na kierownicy. Ktos ze znajomych rodziny kieds widzial mnie jadacego z linka biegnaca do kasku no i fama poszla po miescie :/
Ostatnio edytowano 2/7/2009, 10:51 przez falconiforme, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Przemo_rene » 2/7/2009, 10:46

ja tam codziennie nawet w tramwaju jak jade na impreze to przypinam sobie linkę karabinczykiem do rurek w tramwaju...to samo jak ide spać...linkę do wyra co bym się nie rzucał zbytnio w nocy a gdybym spadł to przynajmniej umrę ....

Te linki to dla mnie jest tak, że ktoś kiedyś puścił plote bo zobaczył jakieś podłączenie od kurtki czy tam audio i się zaczeło... a paru typom dosiadającym motocykle to sie spodobało bo było takie hardcorowe...to sobie założyli i tyle.

Watpie by najpierw były linki, a później media...raczej media a dalej linki...w ilości i tak mniejszej niż pijani w sztok kierowcy...
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez Trener » 2/7/2009, 11:10

Jak słysze relacje w TV ile to pijanych kierowców nasza policja złapała to śmiech mnie bieże . Jak ktoś ma 0.2 w wydychanym powietrzu to albo jeszcze cos ma po wczorajszej imprezie albo kilka jabłek zjadł :D ale trzeżwy jest , co inego 2 promile np
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez Demotywatrrro » 2/7/2009, 12:27

Dlatego zrobić jakąś przyzwoitą normę np. 0,8 jak jest w niektórych krajach, ale jak ktoś to przekroczy to dożywocie i skończył by się dzień dziecka.
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59

Postprzez patryk83 » 2/7/2009, 12:55

Kto pije i prowadzi ten do grobu kogoÅ› wprowadzi...
Jestem za zabieraniem prawa jazdy najpierw na jakiś tam okres a przy recydywie zabieraniem już do końca zycia plus prace społeczne w okolicy miejsca zamieszkania...
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Leg1oN » 2/7/2009, 13:58

jezeli sa ludzie ktorzy stosuja takie linki i tym podobne gadzety to sa oni zalosni, godni pozalozalowania a przede wszystkim sa to skonczeni idioci... po prostu nie szanuja wlasnego zycia..

ja osobiscie nigdy sie jeszcze nie spotkalem z tym terminem wsrod motocyklistow, nigdy nie poruszanow przy mnie tego tematu na powaznie, tym bardziej nie spotkalem zadnego motocyklisty stosujacego takie praktyki... a roznych ludzi sie spotykalo i wielu prosilo sie o smierc swoim stylem jazdy.. jednak zaden nawet nie myslal o linkach itp..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez Czester » 3/7/2009, 08:50

Ja tam stosujÄ™ linki... ale tylko do ciekawych stronek ;)
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości




na górê