Zobacz wątek - Kącik pakera.
NAS Analytics TAG

Kącik pakera.

O wszystkim
_________

Postprzez Andree123 » 8/8/2008, 21:56

irko...Ty trenujesz?? jak długo? ile masz lat?
:))
Andree123
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11/7/2008, 17:29


Postprzez irko » 8/8/2008, 22:01

czytaj wszystkie posty bo czytasz wyrywkowo jak widze, na poprzedniej stronie troche napisalem ;-)
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu


Postprzez Andree123 » 8/8/2008, 22:05

no staz elegancki a jakie wymiary w najlepszej formie??
:))
Andree123
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11/7/2008, 17:29

Postprzez YZF R1 » 8/8/2008, 22:08

Hehe ja nie chodzę na siłownie ćwiczę w domu mam podstawowy sprzęt.... nie lubię magla z ciężarkami dziwne typy tam przychodzą....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez FZR600R » 8/8/2008, 22:10

B-Real napisał(a):Labiss nie mów ,że cały czas na sucho jedziesz ...
Ja mam za sobą 3 cykle mety i się tego nie wstydze ... wiem czym to grozi i rozważyłem wszystkie za i przeciw ...
na sucho śmigałem 6 miechów , później weszło białko garniela xxl + X-pańdzik + takie gówienko na stawy + oczywiście vitaminki olimpu ... i tak śmigałem kolejne 3miechy , później walnołem mete (ruską) z uzupełniaczami +kreta ... i teraz na czyśto już śmigam jakieś 2 miechy i powiem Ci ,że jest git ...nie bede pisał ,że biore 120 na klate bo tak nie jest ... tak na lajtówke biore sobie to 82/88kg a jak chce sie spocić to 100ciśnie ... nie patrzyłem na swój v-max bo mam skromną siłke .. ale jek dokupie sobie sprzętu to sie luknie :)


o ja pier**** co za kolo...mam za sobą troche ciskania ciężarami i co nieco o tym wiem udokumentowany rekord mam 117,5 przy masie organizmu 64,3 i nie potrzebowałem do tego SSA systematyka i dobry trening to bardzo dużo a jak się jeszcze "mądrze" zjada posiłki to juz w ogóle jest GiT....

a co do tych różnych wypowiedzi ,że zawodowcy bez koksu idą :lol: niech i tak będzie chodź mam zdanie odmienne.
dochodzi się do pewnego momentu gdzie sama dieta i trening dużo nie pomaga a stagnacja flustruje zawodnika i to bardzo...
FZR600R ---> GSX-R 1000 K6
ET 11.851

Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
FZR600R
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 4/10/2006, 22:26

Postprzez irko » 8/8/2008, 22:18

poza silownia uprawiam wiele dyscyplin oczywiscie amatorko ale w szczycie na dobrej definicji +/-12% BF 104kilo przy 175 wzrostu, wymiary bez szalu np lapka 49 ale tak jak wspomnialem nie to bylo priorytetem, obecnie staram sie cwiczyc 2 dni na dzien przerwy o ile praca mi na to pozwala, dieta kuleje bo nie mam mozliwosci latac z miska, 2x w tyg kick boxing w wersji fitness (bez lania sie po ryjach) i jak tylko czas mi pozwala tenis ziemny, rolki, rower, w lecie nurkowanie z licencja w zimie snowboard, zawsze na otwarciu i zamknieciu sezonu na lodowcu Hintertux jestem obecny wraz z zona i dzieciorami, staram sie zyc aktywnie, na dokladke adrenalinki quad i motocykl, choc te dwie rozrywki strasznie zaniedbuje ostatnio ograniczajac je do czytania forum ale musze cos wygospodarowac czasu przynajmniej na quada bo mam go juz 3 miesiac i dopiero 3h wyjezdzone a samo dotarcie trwa 20mth :D

nikogo bioracego lub nie bioracego saa nie potepiam bo bylbym hipokryta, kazdy jest kowalem wlasnego losu i ma rozne priorytety, wszystko jest dla ludzi, byle z glowa, wazne zeby sluchac choc wiem, ze to nie latwe, od samego poczatku sadzilem, ze wiem wszystko najlepiej wiem i znam siebie, dopiero dlugie lata mi pokazywaly jak bardzo sie mylilem
Ostatnio edytowano 8/8/2008, 22:26 przez irko, łącznie edytowano 1 raz
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu

Postprzez Bostorn » 8/8/2008, 22:26

a pindolicie o mułach etc.. nie wazna jest wielkosc tylko jakosc i to czy poradzisz sobie z moto :)

ja miałem masówkę zacząłem jeździć moto w terenie trener napisał mi na wy3małosc.. taki zapindol że jak te wszystkie pakiery widza ile i jak długo cwicze az im mordy opadają :P

nie mierze ile mam w bicku bo nie jest az tak wielki tylko ładnie wyrzeźbiony :) wkońcu sie wytrzymałosciówkę jakies 210 powtórzen na klate 140 na cos tam noo nie raz zdycham po treningu :P

serie 20 20 15 15 ti to prawie wszystkie cwiczenia :P

a z suplementów biore tlyko białko z węglowodanami czy jakos takos tak zwany gainer

a teraz zamierzam sie przezucic na gainera z wyzszej półki niby kreatyna jest super niby fajne są dopalacze ale mi to nie potrzebne nie chce byc jak pudzian;p i nosic motor na plecach;d wystarczy ze poradze sobie w terenie i bd jakos wyglądał ;p

pokażcie chłopaki jak wyglądacie to pogadamy :D a nie kłócicie sie :p
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Andree123 » 8/8/2008, 22:29

Powinienem do Ciebie mówic na pan bo ja mam 18 lat... od dwoch lat na sali... Trenuje mnie Jacek Jabłoński wielokrotnu mistrz polski w kulturystyce pewnie wiesz... i jego syn Paweł aktualny Vice mistrz Polski do.90kg... Niedaleko w Trzebiatowie miszka Grzesiek Szymański i dzieki niemu mam kontakt z Pudzianem... Waze 118kg. wzrost 185.lapa 45cm.udo 70cm.nigdy sie nie koksowalem a suple biore od roku i tylko bialko bo juz nie dawalem rady z dieta... mam bardzo dobre predyspozycje do sportów silowych... moi kumple koksuja sie roznymi swinstwami zeby mi dorownac a i tak im nie wychodzi... dlatego twierdze ze mozna bez koksu jesli ma sie dobrego trenera diete trening i przedewszystkim genetyke... Na wiosne zobaczysz mnie na scenie! :) pozdro
:))
Andree123
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11/7/2008, 17:29

Postprzez irko » 8/8/2008, 22:30

nikt sie nie kloci, tam sie troche posprzeczali bo to kontrowersyjny temat ale juz se dali buzi ;-)

masz dobrego gena to sie ciesz, ja niestety bym nie nawojowal z genetyka ekto, choc sa wyjatki jak np slodek, ci co nie moga ci dorownac to wlasnie takie osly co mysla, ze saa to lekarstwo na niedozywienie, trening tez pozostawia wiele do zyczenia bo w kazdej silowni widac debila co sobie nalozy o wiele za duzo i przy wykonaniu cwiczenia prawie salto robi ale ma wiecej niz inni tylko inni rosna a on stoi w miejscu ;-)
Ostatnio edytowano 8/8/2008, 22:37 przez irko, łącznie edytowano 2 razy
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu

Postprzez Andree123 » 8/8/2008, 22:32

Pakery he?? jak wchodzisz na sale to paki mysla ze taczka miesa wjechała i uciekaj do szatnii???
:))
Andree123
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11/7/2008, 17:29

Postprzez Bostorn » 8/8/2008, 22:35

taa koksneli sobie na poprawienie humorku ^_^ haha


oo widze że kolegga spotyka sie z Pudzianem :D

hm dla mnie takie cus jest głupotą tzn wiesz kokszenie na to kto ma wieksze muły etc.. nic nie mam do takich ludzi ale to nie dla mnie jest ze mnie kawał chłopa ale bez przesady łykac jakies tabletki na temperature zeby tkanke spalac szybciej etc.. albo kreratynki inne hot cos tam zeby miec wiecej pary i wyciskac wiecej i wiecej

ja sie męcze z cięzarami od 6kg do 80 no i plecki do 120kg i nogi do 160 nic wiecej po co?? kiedys na masówce nóżki i 200 brały seriami ale juz nie te nogi teraz bnardziej wy3małe :P i zadługie serie nie chce aby mi ich amputowali :p


a co do tych koksów dobrze wiemy że jeśli chcemy wyglądac na "duzych chłopców" trzeba zainwestowac w suplementy :) a to też nie jest tanie z tego co słyszałem sam Dominator wydaje miesiecznie od 7koła w górę na suplementy :p nie dziwota bo jak tu takiee ciałoo ii miesnie u3mac w formie :D a co do diety.. ja nic nie robie sobie z tego noo jem mniej słodkiego chyba ze mnie najdzie :D a kolacji raczej zadko jem;p
jem co chce jak chce i ile chce ;p a siłka to przyjemnoisc i miejsce gdzie moge sie zrelaksowac i wyzyc po ciezkim dniu :P a później na moto i Macius gotowy do spania :P
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Andree123 » 8/8/2008, 22:41

SŁODEK JAK ZACZYNAL WAZYL 65KG...PRZEZ DWA LATA NIE DOSzEDL NAWET DO 70.. mogl zrezygnowac ale nie poddal sie i prosze... dletego wazna jest sila psychiki...Widzialem nie raz takie przecinki co zakladaja 60kg na sztange i cwicza bicepsy.. bardziej to wyglada jak trening pleców... haha Co do Pudziana to jutro u mnie bedzie w KG są zawody... to go pozdrowie od was..
:))
Andree123
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11/7/2008, 17:29

Postprzez Bostorn » 8/8/2008, 23:11

no oo tylko pamiętaj Bostron ścigacz.pl pamiętaj ^_^ haha :PP

najgorsze jest to kiedy masz ciągłem przerwy w treningach :/ jak wazyłem 75kg masy miesniowej no ogólnej to po 2 czy 3 miechach przerwy spadło do 69 :(
a teraz po miesiącu niecayłym już jest 71 około :) powolutku wracamy do formy :p

ale tak to jest jesli chce sie cwiczyc i widziec duze efekty nie mozna robic przerw bo później jest pewien kawał czasu do odrobienia
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez olo113 » 9/8/2008, 01:23

Trenowanie jest celem samym w sobie, określacie cel i go realizujecie, w zależności od priorytetu (wyczynowo, amatorka, rozładowanie, wygląd).
Trenuje wyczynowo sporty walki 7 lat, nie wiem może to zaszłości kompleksów z okresu szkolnego.
Siłownia, a co za tym idzie rozwój mięśni podbudowuje twoje ego, czujesz się jak wyglądasz.
Naprawdę fajne uczucie, jak wszyscy na sali treningowej gapią się na ciebie i podziwiają/nienawidzą. I po części zazdroszcza.
Tyle ze nikt nie mówi ile to lat wyrzeczeń, brak życia prywatnego, diety, suplementy, koks. Jakbym policzył to kupiłbym kawalerkę poza centrum.
pozdro
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez Labiss » 9/8/2008, 07:19

Olo dobrze podsumowałeś,ale te wyrzeczenia powoli wchodzą w nawyk.I stają się przyjemne.

Często czujesz się lepszy od innych przez to,że potrafisz być człowiekiem zdyscyplinowanym.Te 4 lata,które ja trenuję to pikuś.Myślę,że dopiero po 2 nauczyłem się wykonywać prawidłowo ćwiczenia,a i tak co trening uczę się nowych rzeczy.

Myślę,że kiedyś pojawią się pierwsze efekty . . .

Co do Jabłońskiego,bo ktoś wcześniej o nim wspomniał - rozpisał mi kiedś dietę na miesiąc - 2400 zł. :D
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez SzpiceR » 9/8/2008, 08:34

własnie i jak teraz sie bawic w takie rzeczy... jesc te wszystkie fajne posilki 5 razy dziennie jak polowe jestes w szkole albo w pracy czy cos :/
Co sądzicie o jedzeniu z baru mlecznego? :P
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Andree123 » 9/8/2008, 08:38

To chyba Jabłoński z pod płota Ci taka rozpisał...Ta dieta ktora ja stosuje wychodzi mw 800zł..:) Jakbys udał sie do kogos kompetentnego to bys nie zmarnowal 2lat machania zelaztwem bez celu.... co do wyrzeczen to masz racje... ja w niedziele mam taki dzien ze nie trenuje i moge jesc co chce... kiedys bylo tak ze tylko czekalem do tego dnia... i to mnie motywowalo do treningu a teraz to juz czasem zapomniam ze jest Niedziela...JUTRO JEST!!!! Zapraszam dzis na Kołobrzeską plaze...PP Strong man godz.14 Labiss jakie sa Twoje wymiary i wiek??/tak z ciekawosci
:))
Andree123
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11/7/2008, 17:29

Postprzez B-Real » 9/8/2008, 09:36

Labiss napisał(a):
B-Real napisał(a):Labiss nie mów ,że cały czas na sucho jedziesz ...
Ja mam za sobą 3 cykle mety i się tego nie wstydze ... wiem czym to grozi i rozważyłem wszystkie za i przeciw ...
na sucho śmigałem 6 miechów , później weszło białko garniela xxl + X-pańdzik + takie gówienko na stawy + oczywiście vitaminki olimpu ... i tak śmigałem kolejne 3miechy , później walnołem mete (ruską) z uzupełniaczami +kreta ... i teraz na czyśto już śmigam jakieś 2 miechy i powiem Ci ,że jest git ...nie bede pisał ,że biore 120 na klate bo tak nie jest ... tak na lajtówke biore sobie to 82/88kg a jak chce sie spocić to 100ciśnie ... nie patrzyłem na swój v-max bo mam skromną siłke .. ale jek dokupie sobie sprzętu to sie luknie :)



K**** gdzie ja napisałem,że jadę na sucho ? Dobry jesteś jak bierzesz 100 kg na klatkę po mecie.Po 3 cyklach ? Stary nie wiem jak trenowałeś i co jadłeś,ale zmarnowałeś jakieś 300 tabsów towaru.

Ja miałem jeden cykl (nie ważne z czego) mam staż 4 lata i 160 kg cisnę.Cienias jesteś krótko mówiąc.




wcale nie pisze ,że cisne tylko 100 ale więcej nie mam i V-maxa sprawdzić nie moge ... myśli ,że 140 by poszło . A Ty mi kolego wyglądasz na kogoś co Vistrol lubi ;] .
A poza tym metka jest słabiutka i po niej musisz cały czas krete śmigać bo Ci woda odejdzie i masa spadnie ... Ja swój limit w koksie wyczerpałem na ten sezon i jestem zadowolony ... A ty jakie supki i odrzywki wciągasz ?
Podobno najlepsze są Mega Masa ... ja na garnierku jadem ...
O a diete trzymasz ??

P.S

Olo co trenujesz ?? bo ja śmigam od 2latek mma :)
B-Real
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7/8/2008, 19:54
Lokalizacja: Dolina muminków

Postprzez irko » 9/8/2008, 09:57

jak juz to winstrol, kolego :D

Podobno najlepsze są Mega Masa ... ja na garnierku jadem ...

po polsku- gajnerku
to sa suplementy czyt. uzupelnienie, jesz to czego nie brakuje w diecie, uzupelniasz braki, latasz dziure czy jak kolwiek tam sobie to nazwij ;-)
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu

Postprzez mar111cin » 9/8/2008, 10:23

ok ok, to się już wszyscy pochwalili znajomościami itp.
Labiss chciał dobrze, ale został od razu pojechany.
Jak dalej w ten sposób będą pisane posty, to z tematu będzie tyle pożytku co z filmików YT....
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości




na gr