Zobacz wÄ…tek - KÄ…cik pakera.
NAS Analytics TAG

KÄ…cik pakera.

O wszystkim
_________

Postprzez Owi » 8/8/2008, 20:14

Labiss moze slowem bys na wstepie napisal z czego takÄ… wiedze wyciagasz. To ze duzy jestes nie oznacza ze zrobiles to na czysto lub to jest jedyne sluszne podejcie. Fakt opinia jak dupa kazdy ma inna i kazdy ma swoje zdanie, ale fajnie by bylo abys jakos na wstepie zaargumentowal swoja pozycje.

Nie odbieraj tego bron Boze jako atak - po prostu madrzyc sie kazdy moze a nie kazdy ma ku temu podstawy. Przykladowo dla mnie wiekszosc typkow co sie nabilo na koksie nie ma prawa sie wypowiadac o kulturystyce, bo to z niÄ… nie ma nic wspolnego.
05 Yamaha YZF R6 Raven Edition
Owi
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 6/8/2007, 16:10
Lokalizacja: Bialystok


Postprzez irko » 8/8/2008, 20:40

no dzisiejsza kulturystyka a nawet ostatnie 30lat w tym swiecie opiera sie glownie na dopingu jak i kazda inna dyscyplina silowa i wytrzymalosciowa

Owi, jesliby porad udzielal Daczkowski albo Slodkiewicz tez bys to powiedzial?
z jednym i drugim wspolpracuje od lat i raczej do zadnego bym nie powiedzial "co ty chlopcze wiesz o kulturystyce" :D
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu


Postprzez SzpiceR » 8/8/2008, 20:53

irko to bys doradzil mlodym a nie :P
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez irko » 8/8/2008, 21:05

sa inne fora od tego gdzie swietnie jest wszystko opisane ;-)
temat doradzania nie jest latwy a tym bardziej przez net, kazdy jest inny, kazdy ma inne zapotrzebowanie kaloryczne i kazdy ma inny cel treningow, nie ma ogolnych planow dla kazdego, cos co da ci zadowalajace efekty dla innego okaze sie totalna klapa, lata prob i bledow, kazdy jeden zawodnik ci powie, ze minelo wiele lat zanim nauczyl sie poprawnie cwiczyc, dobrac diete itp
moze ja napisze z czego wyciagam wiedze: kilkanascie lat treningu amatorskiego (na powaznie, wczesniej dla zabawy) bo mam inne priorytety niz scena zawodowa, srodowisko kulturystyczne oraz SM, praca zawodowa od kilku lat z tym zwiazana, zona (nie powiem, ktora pozycja i z jakiego roku bo byscie szybko mnie rozgryzli %-) ) liczaca sie w europie w fitness, pierwsza wizyta w silowni 24 lata temu, mistrzostwo polski w dyscyplinie silowo-wytrzymalosciowej (nie kulturystyka ani SM) moze wystarczy :)
no i jeszcze do niedawna moderacja na kilku najwiekszych forach z tym zwiazanych, obecnie zrezygnowalem bo wole ten czas przeznaczyc na cos innego a i nerwow duzo tracilem przez to
Ostatnio edytowano 8/8/2008, 21:13 przez irko, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu

Postprzez B-Real » 8/8/2008, 21:11

Labiss nie mów ,że cały czas na sucho jedziesz ...
Ja mam za sobą 3 cykle mety i się tego nie wstydze ... wiem czym to grozi i rozważyłem wszystkie za i przeciw ...
na sucho śmigałem 6 miechów , później weszło białko garniela xxl + X-pańdzik + takie gówienko na stawy + oczywiście vitaminki olimpu ... i tak śmigałem kolejne 3miechy , później walnołem mete (ruską) z uzupełniaczami +kreta ... i teraz na czyśto już śmigam jakieś 2 miechy i powiem Ci ,że jest git ...nie bede pisał ,że biore 120 na klate bo tak nie jest ... tak na lajtówke biore sobie to 82/88kg a jak chce sie spocić to 100ciśnie ... nie patrzyłem na swój v-max bo mam skromną siłke .. ale jek dokupie sobie sprzętu to sie luknie :)
B-Real
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7/8/2008, 19:54
Lokalizacja: Dolina muminków

Postprzez Labiss » 8/8/2008, 21:13

Owi napisał(a):Labiss moze slowem bys na wstepie napisal z czego taką wiedze wyciagasz. To ze duzy jestes nie oznacza ze zrobiles to na czysto lub to jest jedyne sluszne podejcie. Fakt opinia jak **** kazdy ma inna i kazdy ma swoje zdanie, ale fajnie by bylo abys jakos na wstepie zaargumentowal swoja pozycje.

Nie odbieraj tego bron Boze jako atak - po prostu madrzyc sie kazdy moze a nie kazdy ma ku temu podstawy. Przykladowo dla mnie wiekszosc typkow co sie nabilo na koksie nie ma prawa sie wypowiadac o kulturystyce, bo to z niÄ… nie ma nic wspolnego.



Po pierwsze mam szerokie znajomości w tym sporcie i między innymi czerpię tą wiedzę od doświadczonych zawodników.

Po drugie mam już trochę stażu i doświadczenia.

A jaką pozycję mam argumentować ? Nie rozumiem w ogóle twojej wypowiedzi.Uważasz,że się "mądrzę" jak ty to napisałeś ? Po prostu miałem nawał pytań na gg więc postanowiłem odpowiedzieć na nie tutaj.

Nie wiem dlaczego akurat do mnie się zwracają ludzie,którzy chcą się czegoś dowiedzieć o tym sporcie.


Te "większość typków" jak ty to ująłeś,którzy nabili się na koksie zajmuje czołowe miejsca na estradach kulturystyki.Odkąd istnieje ten sport zawsze na wyższych szczeblach istniał doping.

Masz jakieś pojęcie w ogóle w tym temacie ?
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez Labiss » 8/8/2008, 21:14

B-Real napisał(a):Labiss nie mów ,że cały czas na sucho jedziesz ...
Ja mam za sobą 3 cykle mety i się tego nie wstydze ... wiem czym to grozi i rozważyłem wszystkie za i przeciw ...
na sucho śmigałem 6 miechów , później weszło białko garniela xxl + X-pańdzik + takie gówienko na stawy + oczywiście vitaminki olimpu ... i tak śmigałem kolejne 3miechy , później walnołem mete (ruską) z uzupełniaczami +kreta ... i teraz na czyśto już śmigam jakieś 2 miechy i powiem Ci ,że jest git ...nie bede pisał ,że biore 120 na klate bo tak nie jest ... tak na lajtówke biore sobie to 82/88kg a jak chce sie spocić to 100ciśnie ... nie patrzyłem na swój v-max bo mam skromną siłke .. ale jek dokupie sobie sprzętu to sie luknie :)



K**** gdzie ja napisałem,że jadę na sucho ? Dobry jesteś jak bierzesz 100 kg na klatkę po mecie.Po 3 cyklach ? Stary nie wiem jak trenowałeś i co jadłeś,ale zmarnowałeś jakieś 300 tabsów towaru.

Ja miałem jeden cykl (nie ważne z czego) mam staż 4 lata i 160 kg cisnę.Cienias jesteś krótko mówiąc.
Ostatnio edytowano 8/8/2008, 21:16 przez Labiss, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez Owi » 8/8/2008, 21:16

Irko napisalem WIEKSZOSC, a nie wszyscy :) Sa profesjonalni zawodnicy tkorzy umiejetnie potrafia wejsc i zejsc z fazy braina koksu, ktorzy oprocz tego stosuja swietna diete i ogromne rezimy treningowe. Jest tez cala reszta debili co robia klata biceps w kazdy dzien a o zywieniu nie wiedza nic, a swoje efekty zawdzieczaja roznym niedozwolonym specyfikom ( nie mylic z suplementami)
05 Yamaha YZF R6 Raven Edition
Owi
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 6/8/2007, 16:10
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez Owi » 8/8/2008, 21:18

Labiss napisał(a): Masz jakieś pojęcie w ogóle w tym temacie ?


A przepraszam pana mistrza ze wogole poruszylem ten temat. Bylo grzecznie i bez atakow. To Ty z tego atak zrobiles,
Nie ja o tym nic nie wiem, silownia widocznie jest tylko u Ciebie w miescie... Poza ty to nie ja wystepuje tu w roli eksperta tylko Ty. I chwala Ci za to. I nie watpie ze masz wiedze, ale podeprzec jÄ… tez czyms by wypadalo
05 Yamaha YZF R6 Raven Edition
Owi
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 6/8/2007, 16:10
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez Labiss » 8/8/2008, 21:20

Owi napisał(a):
Labiss napisał(a): Masz jakieś pojęcie w ogóle w tym temacie ?


A przepraszam pana mistrza ze wogole poruszylem ten temat. Bylo grzecznie i bez atakow. To Ty z tego atak zrobiles,
Nie ja o tym nic nie wiem, silownia widocznie jest tylko u Ciebie w miescie... Poza ty to nie ja wystepuje tu w roli eksperta tylko Ty. I chwala Ci za to. I nie watpie ze masz wiedze, ale podeprzec jÄ… tez czyms by wypadalo


No to co mam zrobić ? Papier na to,że jestem instruktorem i ci to pokazać ? Dyplomem z wygranych zawodów strong ? Spytaj ekspertów np. z jakiegoś sklepu kulturystycznego o to czy mam rację w związku z tym co powyżej pisałem i będziesz wiedział,że miałem rację.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez irko » 8/8/2008, 21:26

Owi napisał(a):Jest tez cala reszta debili co robia klata biceps w kazdy dzien a o zywieniu nie wiedza nic, a swoje efekty zawdzieczaja roznym niedozwolonym specyfikom ( nie mylic z suplementami)


no takich jest niestety niesamowity wysyp, zwlaszcza w okolicy kwietnia ;-)
klata, biceps i kawalek najszerszego-tzw zestaw dyskotekowy a w sobote dwa-trzy dropsy zeby impreza nie kulala ;-)
w wodzie trzeba stac do pasa bo nogi odstaja od reszty, krotkie spodenki nie istnieja chocby 40 stopni bylo
Ostatnio edytowano 8/8/2008, 21:27 przez irko, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu

Postprzez Owi » 8/8/2008, 21:27

Ha. No komedia. A czy ja gdziekolwiek napisalem ze piszesz bzdury? Wielokrotnie sie z wieloma osobami klocisz, wiele razy lapiesz za slowa a tu widac nie rozumiesz o co chodzi.

Piszesz w ktorms tam poscie ze cwiczysz 4 lata, ze sie tym interesujesz, ze masz jakies tam wyniki - i od tego powinienes zaczac. I tak powinno byc. I o to mi chodzilo.

I tak mam jakies pojecie w tym temacie.
05 Yamaha YZF R6 Raven Edition
Owi
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 6/8/2007, 16:10
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez Andree123 » 8/8/2008, 21:29

Myślicie ze kulturystyka to tylko koks?? Kulturysci z wysokich szczebli nie muszą siegać po koks...Oni maja takie predyspozycje i takich trenerow ze nie musza sie szprycowac zeby wygladac jak wygladaja... po koks siegaja tylko ludzie ktorzy nie maja pojecia o treningu i chca osiagnac to co na co mistrzowie pracuja latami w kilka miesiecy... Myslicie ze od koksu bedziecie wielcy?? jakby tak bylo co drugi mialby sylwetke mistrza swiata...
DAjcie spokoj
:))
Andree123
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11/7/2008, 17:29

Postprzez Andree123 » 8/8/2008, 21:29

Myślicie ze kulturystyka to tylko koks?? Kulturysci z wysokich szczebli nie muszą siegać po koks...Oni maja takie predyspozycje i takich trenerow ze nie musza sie szprycowac zeby wygladac jak wygladaja... po koks siegaja tylko ludzie ktorzy nie maja pojecia o treningu i chca osiagnac to co na co mistrzowie pracuja latami w kilka miesiecy... Myslicie ze od koksu bedziecie wielcy?? jakby tak bylo co drugi mialby sylwetke mistrza swiata...
DAjcie spokoj
:))
Andree123
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11/7/2008, 17:29

Postprzez irko » 8/8/2008, 21:31

4 lata, jak jest pilnym uczniem i poprafi slyszec a nie tylko sluchac to pewnie dopiero nauczyl sie poprawnie wykonywac cwiczenia, teraz zacznie sie nauka siebie czyli AKCJA<->REAKCJA<->OBSERWACJA<->DECYZJA i z kazdym rokiem bedzie lepszy a pewnie bedzie skoro przez 4 lata jeszcze sie nie zniechecil ;-)

Andree123 podaj jedno nazwisko ze sceny zawodowe w przedziale ostatnich 30lat kto nie stosowal dopingu, jedyne w czym masz racje to to, ze koks nie jest magicznym srodkiem, to jest poprostu furtka ale nie dla kazdego
Ostatnio edytowano 8/8/2008, 21:33 przez irko, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu

Postprzez Owi » 8/8/2008, 21:32

oj andree na wysokim szczeblu to raczej wszyscy sie szprycuja. I to jest ich wybor. I jeszcze takie koksowanie moge jakos usprawiedliwic - iich zycie, ich wybor - oni z tego zyją,maja o tym pojecie. Ale w zyciu nie zaakcptuje takiego brania jak to ma miejsce u 16 letnich dzieciaków
lub u osob ktore dopiero zaczynaja....


Zreszta aby nie psuc tematu labissowi nie gadajmy juz o koksie.
05 Yamaha YZF R6 Raven Edition
Owi
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 6/8/2007, 16:10
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez Andree123 » 8/8/2008, 21:33

Bawicie sie w jakies konciki pakerow zamiast udac sie do najblizszej siłowni i zapytac kogos kompetentengo o porade...
:))
Andree123
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11/7/2008, 17:29

Postprzez Andree123 » 8/8/2008, 21:37

irko__ Słyszałeś moze o diecie anabolicznej?? jest ich kilkanascie... badania potwierdziły ze stosowanie tej diety powoduje przy odpowiednim treningu 40% lepsze efetky niz stosowanie duzej ilosci anbolikow,hormonow i innych scierw...
:))
Andree123
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11/7/2008, 17:29

Postprzez irko » 8/8/2008, 21:46

pozostan dalej w strefie marzen, dieta moze byc cud, genetyki dieta nie zlamiesz tylko hormonami, kazdy organizm ma swoje ograniczenia, diete porownujesz mi np do podania czystego IGF1?
wlasnie dlatego zrezygnowalem z moderowania :D
o czym my w ogole rozmawiamy, pokaz a poznij cos pisz bo narazie to sa tylko puste slowa, poswiec kilkanascie lat w tym temacie i bedziemy gadac dalej ;-) przecietny zawodnik na drakonskiej diecie, sztabie lekarzy i trenerow, przy ogromnych dawkach saa juz nie wspomne o polaczeniu HGH, insuliny i T3 (syntetyczny hormon tarczycy) osiaga gorsze efekty niz lolek na "diecie anabolicznej" :D
zawodnik jest bomba androgenno-anaboliczna
zreszta kij tam ty na pewno wiesz lepiej i ja cie nie bede uswiadamial ;-)
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu

Postprzez Andree123 » 8/8/2008, 21:54

no coz... ja tylko cytuje słowa dr di Pasquale... jesli rzeczywiscie masz pojecie to nie musze Ci go przedstawiac...
:))
Andree123
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11/7/2008, 17:29

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê