Zobacz wątek - zakręt w dwie osoby
NAS Analytics TAG

zakręt w dwie osoby

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez InSiDe » 23/5/2008, 08:54

Mnie natomiast zastanowiło jak to jest w awaryjnych sytuacjach. "Opowiadał mi ostatnio kolega, że jego kolega" zatrzymując się przed wjazdem na rondo zatrzymał się ale nie utrzymał swojego litra i z zachowaniem pełnego majestatu rąbnął na prawą stronę. Tak sobie myślę, że z pasażerem (który podnosi i zwiększa środek ciężkości) o wiele mniej trzeba się wychylić by przekroczyć punkt w którym utrzymanie maszyny staje się niemożliwe. Co wtedy? Starać się zachować cenną sekundę (kosztem niechybnego ugrzęźnięcia pod opadającą maszyną) i krzyczeć na pasażera, by zeskakiwał? Niby jak ma to zrobić? :] Czy może każdy dba o samego siebie, hehe. Może jakiś plecak chętny na testy, co? :]
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez falconiforme » 23/5/2008, 11:38

interkom :D
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez Lukas_dan » 23/5/2008, 21:38

Ja jako, ze jestem poczatkujacy jeszcze nie przywyklem jazda z plecaczkiem... Jednego to w cale nie czuje(i to dobrze i to zle :wink: )drugi lata od przodu do tylu, pukajac o moj kask... :lol: . Szczerze mowiac strach jest mi z kims mocniej odkrecac manetke :wink:
W miare rozsadku wszystko przychodzi z czasem :wink:
Avatar użytkownika
Lukas_dan
Świeżak
 
Posty: 116
Dołączył(a): 4/8/2007, 19:30
Lokalizacja: Lidzbark

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê