Zobacz wątek - zakręt w dwie osoby
NAS Analytics TAG

zakręt w dwie osoby

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez Krejzi.Mery » 12/5/2008, 06:33

turboponczek miałam problem z wysłaniem PW. w powitaniach pisałam ile mam lat ;) to żadna tajemnica. jesienią stuknie mi ćwiara ;)

Redd napisał(a): mmm... widzę tutaj jakieś nieczyste intencje :lol:


no już pisałam, że to ma być metoda na zbliżenie się do kierowniczki ;)

W takim razie jazda w roli kierowcy będzie dla Ciebie prawdziwą ekstazą

wiem! dlatego już nie mogę się doczekać swojego moto!!!! :D

Co do moich spostrzeżeń sądzę że najlepiej jest jak plecaczek swobodnie poddaje się zakrętom nie wykonując na siłę jakichś ruchów mających pomóc kierowcy w jeździe (...) Co do hamowania to ciężko się zapierać tylko o bak bo jak się ma krótkie rączki to można się stukać kaskami Warto wtedy kolanami ścisnąć biodra kierowcy żeby nie doszło do zbytniego zbliżenia (szczególnie że siodła z eko-skóry bywają śliskie)

już o tym wszystkim pisałam ;)
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań


Postprzez CalibraHunter » 12/5/2008, 12:03

Fajnie jest sie czasem postukac kaskami :d Z Meckiem jak mamy wyjatkowo glupawe humory to sie na swiatlach zawsze tak wyglupiamy :lol:

Plecakowanie to fajna sprawa. Ale nie na dluzsza mete, jesli plecakuje osoba marzaca o wlasnym motocyklu. Dlaczego?? Bo sie mozna niezle w koncu sfrustrowac. Ja obecnie czesciej mam markotna mine niz sie ciesze z jazdy, pomimo tego, ze jest bardzo przyjemna.

O wiele bardziej wlolalabym sama sie poprzeciskac miedzy samochodami i powyglupiac jadac np. w kilka motongow. Oczywiscie w granicach rozsadku i bezpieczenstwa, zeby nie bylo... ;)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL


Postprzez Krejzi.Mery » 12/5/2008, 13:04

Jeszcze nie poznałam uczucia, jakie daje samodzielna jazda moto, ale jak poznam, to pewnie będzie tak jak własnie mowisz, Patty.

Na razie brakuje mi samego plecaczkowania: ostatnio jechałam gdzies na pocz. kwietnia :(
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Jonyl » 12/5/2008, 14:04

No to Krejzi.Mery czas najwyższy, pewnie wiele panów by chciało żebyś była ich plecaczkiem :D
Ja szczerze mówiąc nie lubie jeździc jako plecaczek, wole mieć wszystko pod kontrolą(swoją) :D No ale jak kto woli :D hehe
Ciekawośc to pierwszy stopień do piekła,
a prędkośc to drugi
:D
"I kto tu mówi ze moto nie ma duszy..."
Avatar użytkownika
Jonyl
Świeżak
 
Posty: 316
Dołączył(a): 6/11/2007, 17:15
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Postprzez Krejzi.Mery » 12/5/2008, 14:20

no tak, ale jakoś nikt nie chce mnie przygarnąć ;D

to jest paradoks: tęskno mi do plecaczkowania ale nie chcę, żeby odebrano, że jestem tu tylko po to, żeby znaleźć samotnego kierowcę ;)
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez turboponczek » 12/5/2008, 19:38

o jejku, mówie Ci - kiedys sie dogadamy... umówimy sie ładnie na bułgarskiej i bedziesz ze mna plecaczkować.. ja sie troche poducze bo nie za czesto jezdziłem z pasażerem a ty bedziesz czerpać radosc z plecaczkowania !
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez cezare » 12/5/2008, 19:51

ubezpieczenie ;) OC AC NW ;) ...
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez zzzubek » 13/5/2008, 00:40

ja wole miec torbÄ™ na ramie lub jakis tornister a nie jakis "plecaczek" :D
to jak juz oferujecie na forum plecaczkowanie i poszukiwania plecaczkow to ja szukam kogos kto bedzie mi smarowal blizny mascia :P trzeba to robic az 5 minut przy jednym miejscu ruchami okreznymi :D bo jak robie to sam to az mnie ciarki przechodza! czuje sie w pewnych miejscach taki obcy sobie :) mam nadzieje ze nie bedzie to trwalo dlugo. Tylko bez swintuszenia to co ma dzialac to dziala idealnie :twisted: ale zeby nie bylo ze szukam tu kobiety do wyra :) tu przeciez chodzi o moje zdrowie i pomaganie sobie na wzajem! na upartego moze byc jakis meszczyzna ladnej postury o delikatnych dloniach :twisted: a tak na serio to wstydze sie teraz isc chocby na basen lecz jeszcze nie moge :( kolezanki zas twierdza ze blizny sa ok czyt. sexy i pociagajace :roll:
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez CalibraHunter » 13/5/2008, 06:29

Blizny u faceta czesto sa przed kobiety odbierane pozytywnie, to prawda. Jak sadze jest to jakas pozostalosc po naszych przodkach, gdzie blizny odniesione w walkach z niebezpiecznymi zwierzetami stanowily o meskosci i walecznosci :lol: Wiec nie masz sie czego wstydzic :) Ja jestem w nieco gorszej sytuacji, bo moje zgrabne kobiece kolanko szpeci blizna powypadkowa i 3 dziury pooperacyjne :D hehehe i nie bede juz fotomodelka :lol: joke
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Krejzi.Mery » 13/5/2008, 06:51

turboponczek napisał(a):o jejku, mówie Ci - kiedys sie dogadamy... umówimy sie ładnie na bułgarskiej i bedziesz ze mna plecaczkować.. ja sie troche poducze bo nie za czesto jezdziłem z pasażerem a ty bedziesz czerpać radosc z plecaczkowania !


hoo no to ja nie wiem czy chcę ryzykować ;) huehue
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez zzzubek » 13/5/2008, 12:22

oj biedne musi byc to twoje zgrabne kolano z dziurami :wink: heh ja tez mam dziurke w nodze po telefonie komorkowym :lol: i jeszcze sie pipa nie chce zagoic caly czas strupy sie robia a juz 4 miesiace po wypadku. Jesli chodzi o kolano to standart w wypadkach ja tez tam gdzies mam jakies 10cm sliczne jedne z moich najprostrzych ciec w krztalcie usmiechu :D No z tymi bliznami to jest tak ze one sa strasznie rozowe i troche tego mam wiec bardzo sie w oczy rzuca mysle ze gdyby byly juz blade nie mial bym takich lekow przed rozbieraniem sie publicznie. No ale mysle ze one dlugo.. nie beda blade eh :evil:
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez Krejzi.Mery » 13/5/2008, 12:31

zzzubek są dwie takie maście jedna zwie się Cepan a druga Tribiotic. Obie mają przyspieszać gojenie trudnych ran. Dostaniesz w każdej aptece, cena koło 10-20 zł. Cepan ma trochę przykry zapach, bo jest z cebuli ;) ale jest skuteczny
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez CalibraHunter » 13/5/2008, 12:38

Naswietlasz je czyms? Jakis magnetronic i tym podobne? Musisz bardzo na nie uwazac. Jesli sa az tak swieze, lepiej sie nie rozbieraj na sloncu - bardzo szybko sie przebarwia (nastapi zaburzenie naturalnej pigmentacji skory w swiezo zgojonych miejscach) i raczej ciezko bedzie sie tego pozbyc. Nie popelnij mojego bledu ;) Jesli juz musisz koniecznie, to uzbroj sie w filtr UV 100, smarujac blizny. Kupisz w aptece. Ale mozesz sobie na to pozwolic tylko w sytuacjach silnie awaryjnych, staraj sie ukrywac zabliznione miejsca przed sloncem dopoki sie nie podgoja.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez zzzubek » 13/5/2008, 12:45

heh dzieki Mery ja mam ten caly Cepan ale jak napisalem wyzej ja jeszcze czucia pelnego nie mam a te blizny trzeba masowac gdy robie to sam to poprpstu cos mi sie dzieje nie wiem moze to smieszne ale nie umiem sie dotykac w tych miejscach gdy robi to ktos inny nic mi nie jest czuje sie normalnie :P a ze nie ma kto tego robic nie robie tego wcale (matka czasem mi posmaruje) no i dlatego napisalem moje ogloszenie ze poszukuje sprawnych raczek :D

patty jak bylem w klinice we wloszech to jakimis tam laserami mnie jezdzili no i nie powiem goilo sie szybko ja powinienem byc jeszcze w szpitlu i miec rechabilitacje bo wyszedlem na wlasne zyczenie bo 3 miesiace na plecach to dla mnie za wiele soryy. A teraz nie mam dokumentow bo czekam na nie zeby dalej isc na rechabilitacje w polsce ale widze ze moja rechabilitacja to bedzie basen.
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez InSiDe » 13/5/2008, 15:07

Koniec końców, zostaje chirurgia plastyczna. I będziesz mógł się bez żenady w towarzystwie pocałować w dupę :] (jak będziesz w krótkich spodenkach i nie masz nic przeciwko całowaniu własnego kolana z przeszczepioną skórą ;]])
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez zzzubek » 13/5/2008, 15:52

hehe narazie nie jestem w stanie zlamac sie tak aby calowac kolanko moja ulijanko :D
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez turboponczek » 13/5/2008, 16:46

ja polecam fissan
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Krejzi.Mery » 15/5/2008, 14:46

i tak oto przeszlismy płynnie z plecaczkowania na masci na przyspieszenie gojenia;)
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez zzzubek » 15/5/2008, 15:33

w plecaczku mozna wozic takowe masci wiec temat ten sam :)
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez Saimek » 15/5/2008, 16:04

turbo masz blache PO XX28? to chyba Cie dzisiaj widzialem... srebrny sprzet?
Avatar użytkownika
Saimek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 623
Dołączył(a): 17/10/2006, 22:27
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê