Zobacz wÄ…tek - Prawko od 24lat
Advertisement
NAS Analytics TAG

Prawko od 24lat

O wszystkim
_________

Postprzez simonw » 14/3/2008, 21:27

1. I tak wasze gadanie nic nie da

2. I tak nie macie na to wplywu a ten "idiota" i tak ma was gdzies. Jedyna wasza przewaga ze wy wiecie o jego istnieniu a on o waszym nawet nie

3. Nie umiecie czytac ze zrozumieniem - bo przewija sie wiaz watek ze to wstepnie odciecie dostepu i pozniejsze go normowanie. Oczywiscie bijemy piane tylko koncentrujac sie na 1 czesci zdania nie patrzac na reszte.

4. Ucieczki, trupy? Skoro ktos mysli ze jest nad prawem, trudno. Jakos nie ma takiego wlumenu ludzi jezdzacych samochodem bez B, wiec co motocyklisci sa elita i panami szos i i tak na zlosc babci odmroza sobie uszy?

5. Wiekszosc comentow dobiega poprzez deskowanie piaskownicy, odbijajac sie od piaskowch babek.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez gelo007 » 14/3/2008, 21:28

Wystarczy, że skutecznie uniemożliwiają zdobycie pieniędzy na zakup xP
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez sepo » 14/3/2008, 21:34

Mi to i tak wisi bo już robię kurs a w kwietniu mam egzamin więc mnie ten przepis nie dosięgnie. Ale wkurza mnie ten debil co to wymyślił.
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez Meciek » 14/3/2008, 21:50

Simon masz rację ,że jest inaczej zestrojona skrzynia jednak co nie znaczy ,że moto nie pójdzie te 200km/h.
Zresztą chyba nie widziałeś jak Motoman ładnie gumuje takim fazerkiem.

czepiam się bo uważam ,że nie powinno się zakazywać prawka ze względu na wiek - Co będzie jeżeli 24-25-26latek nie będzie potrafił ujarzmić takiej maszyny?

Sępo zgadzam się z twoimi poglądami.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Wilku111 » 14/3/2008, 21:56

W metrze jakiś koleś się wypowiadał, że lepiej byłoby wprowadzić testy psychologiczne, żeby wyłapać potencjalnych wariatów. :roll:
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez simonw » 14/3/2008, 22:05

EOT Maciek, End Of Topic.

Pozatym Konrada za to co robi na miescie powinni juz albo wsadzic albo powinien dostac chociaz zawiasy , stwarzajac zagrozenie w promieniu 150m od swojej aktualnej pozycji :) Ale lansik musi byc, wiadomo ze z dziewczyna tak nie jezdzi.

A glupie wpadki sa wlansie na lansiku... pozniej juz Ci sie nie chce.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gelo007 » 14/3/2008, 22:07

Simon, sam go pewnie uczyłeś! ha!
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez skwy » 14/3/2008, 22:16

Proponuje aby na motocykle o mocy 100KM wsiadać w wieku 100lat.
Co wy na to chyba dobre?
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez Meciek » 14/3/2008, 22:48

U mnie w mieście już się dziś jeden wpakował pod busa na pl.Dominikańskim :( Ciekawe ile miał lat i ile jeździł? Może ktoś coś wie?
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez falconiforme » 14/3/2008, 23:07

heex307 napisał(a):A ja przed chwilą oglądałem TVNturbo i tam w raporcie wypowiadał się jakiś facet i mówił, że kat. A1 ma zostać od 16 lat, za to dochodzi kat.A2, która pozwala na jazdę motocyklami do 35KW mocy od 18 roku życia i jeżeli masz już A2 to po 2 latach możesz zdawać na A, jeśli nie to czekasz do 24 roku.
Ciekawe ile szkoły jazdy będą sobie życzyły za takie 3 szkolenia :/

Ciekawe czy w tym durnym pomyśle chodzi o pieniądze.

Nienawidzę jak się tak bezczelnie naciąga sprawę w artykułach i pisze głupoty, że zachodzi o kłamstwo.
http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,5021991.html

Mój komentarz na grubo:
------------------------------------------------------
Zaczyna się sezon motocyklowy - na ulicach lada dzień pojawią się tysiące motorów-ek,
a na nich - niestety - wielu niedoświadczonych, nieodpowiedzialnych i bezmyślnych kierowców, którzy mają pod sobą maszyny rozpędzające się do 200 km na godzinę w kilka sekund.

W samochodach na 100% jest wielu doświadczonych i nie, nieodpowiedzialnych i bezmyślnych kierowców.
Jednak częściej młodzi motocykliści chodzą po forum, analizują i wyciągają wnioski. Na 100% nikt nie czyta informacji jak jeździć bezpiecznie samochodem.
I od kiedy moc silnika jest wrogiem bezpiecznego poruszania siÄ™?
Ile razy widzę jak dupek we Ficie Panda ledwo się zdąży schować przy wyprzedzaniu.


Dziś, żeby siąść na motorze o pojemności silnika większej niż 125 cm sześc., wystarczy mieć 18 lat.
Na słabsze pojazdy - nawet 16 lat.

Ale już niedługo.
Minister infrastruktury Cezary Grabarczyk zadecydował o podwyższeniu granicy wieku.
Mówi dziennikowi "Metro": - Chcemy wyeliminować młodocianych piratów. Koniec z brawurą na motocyklach.
Resort ma już gotowy projekt zmian, zapewnia, że przepisy wejdą w życie już za trzy-cztery miesiące.
Najważniejsze: ci, którzy w drugiej połowie roku skończą 18 lat i już marzyli o zdawaniu prawka na motor-ówke,
mogą zapomnieć o tym na długie sześć lat. Powód?
Zdaniem rządu połączenie młodości i potężnej mocy silnika
to najprostszy sposób na nieszczęście.
Nie mówi się o tym że to max 200 KM bo gdyby to napisali byłaby to śmieszna potężna moc

A teraz druzgocÄ…ce statystyki

Świadczą o tym statystyki wypadków.
W 2007 r. motocykliści spowodowali ich 953. Ponad 150 kierowców zginęło, aż 1027 osób zostało rannych.

Podliczny: Co roku ginie 150 motocyklistów. I około 5000 osób w samochodch.

Sprawcy wypdków w woj. wielkopolskim w 2007 r:
Liczba Zdarzeń:

23921 -Samochód osobowy
2664 -Samochód ciężarowy do przewozu ładunków bez przyczepy
1778 -Samochód ciężarowy do przewozu ładunków z przyczepą
520 - Rower
273 - Motorower
224 - CiÄ…gnik rolniczy
199 - Motocykl

Jeszcze należy wziąć pod uwagę to iż motocykli jest około 14 razy mniej niż samochodów osobowych.
Ale nawet ciągnik rolniczy czy rower jest sprawcą większej liczby wypadków.
I tego MINISTER infrastruktury nie wie? Teraz trzeba ograniczyć prędkość szalejących ciągników.



Najczęściej kierowcy jechali za szybko, wymuszali pierwszeństwo i źle wyprzedzali.
To prawda ale to tyczy się samochodów i zostało powiedziane ogólnikiem.
Mieli w przeważającej liczbie od 18 do 24 lat.
(ogólnik)

- Mamy teraz modę na motorywki. Niestety, nadal nie ma mody na mądrych kierowców - komentuje Tomasz Piętka
z Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
- Nie jesteśmy w stanie zmusić kierowców do myślenia.
Jeżeli możemy nie pozwolić jeździć tym, którzy według statystyk najczęściej okazują się bezmyślni.
(ogólnik)

Ewa Szokal-Egird z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku: - Teraz za stosunkowo nieduże pieniądze można kupić motor o wielkiej mocy. 200 G watów i hiperdopalcze
I wsiada na niego 18-latek kompletnie nieprzygotowany do jazdy taką maszyną. Choćby dlatego że w szkołach jazdy uczy się na dużo mniejszych motocyklach.
Tak naprawdę nie uczy się niczego!!! Na 250 można się przygotować.

- Młodzi ludzie w wieku 18 lat to jeszcze dzieci - pochwala pomysł psycholog Małgorzata Ohme z SWPS w Warszawie.
- I traktują motory jako frajdę, uciechę i rozrywkę, ale przede wszystkim narzędzie zdobywania popularności.
Dlatego myślą kategoriami "szybciej", "bardziej niebezpiecznie".
Glupota na maxa! Nigdy nie spotkalem takiego motocyklisty który zdobywał tak popularność!
Takie głupie teksty słyszałem w podstawówce.


Stąd jej zdaniem nielegalne wyścigi, ekstremalne jazdy między samochodami, ryczenie silnikami. - Człowiek z wiekiem traci potrzebę takich zachowań.
W wieku 24 lat mówimy już o tzw. wczesnej dorosłości - dodaje psycholog.
Niedouczenie, stracenie czasu, szybka starość. Najlepiej zamknąć wszystkich ludzi jak mrówki w blokach niech zdechną.

Dr Adam Tarnowski, psycholog transportu z Uniwersytetu Warszawskiego: - Lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie selekcji na badaniach psychologicznych.
To od nich powinno zależeć, czy ktoś się nadaje już na jazdę na motorze, czy jeszcze do tego nie dojrzał.

Polska dołącza tym samym do wielu europejskich państw.
- W Anglii nie ma mowy o tym, że ktoś zielony dostanie od razu prawo jazdy na ścigacza (superszybki sportowy motorówek) - mówi Piotr Gadaj,
szef szkoły Pro-Motor specjalizującej się w szkoleniu motocyklistów.
- Najpierw dostaje się prawko na motocykl o pojemności silnika nie większej niż 125 cm sześc. Na takiej zabawce trzeba jeździć minimum dwa lata i oznaczyć ją czerwoną L.
Po dwóch latach zdaje się kolejny egzamin i dopiero można ruszyć na podbój szos.

W Niemczech prawo jest jeszcze bardziej restrykcyjne.
- Tutaj obowiązuje ograniczenie mocy. Dwa lata trzeba jeździć na czymś, co ma nie więcej niż 34 KM (dla porównania ścigacz ma ok. 130 KM) - przybliża Piotr Gadaj. Jako instruktor z wieloletnią praktyką (na 100% nie motocyklową)
jest jak najbardziej za wprowadzeniem ograniczeń wiekowych. - Mam jak najgorsze doświadczenia z takimi
bardzo młodymi ludźmi. Generalnie szybciej jeżdżą, niż myślą.
Chyba to normalne doświadczyć możliwości maszyny na której się jeździ. I zrobić to w młodym wieku by weszło w krew. Inaczej o kant dvpy bezpieczeństwo. A potem kraj produkuje takich niedołęgów którzy nie wiedzą jak włączyć pieprzony kierunkowskaz.


Czekamy na Wasze opinie: metro@agora.pl
---------------------------------------------------------

Wiem, że nawaliłem sporo tego. Ale jak czytam takie wypowiedzi w takiej gazecie to krew mnie zalewa. Nigdy nie podeprą się faktami czy dobrymi statystykami. Załączają jakieś bzdurne filmy z zagranicy. Zrobią wszystko by przepchnąć ustawę. Napiszą kilka ogólników i po sprawie.
Jak tak może być, że poważny portal pisze tak nieobiektywnie?!.
To jest niedorzeczne.

Jeszcze ten pier****ny podstawiony księgowy:
Obrazek
A drugie zdjęcie kompletnie nie prawdziwe.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

!

Postprzez Traperoso » 14/3/2008, 23:24

simonw napisał(a):owszem gonilem Cie i niezle mi szlo, bo to rajdowa xantia byla - ale nie mowimy o mojej jezdzie tylko dzieci.

Pozatym fazer ma inaczej zestrojona skrzynie z silnikiem i chyba tobie nie musze tlumaczyc ze 100koni nie przeklada sie na predkosc tylko mozliwosc podjechania z tankbagiem i 3ma kurfami, soba samym i ew pasazrem pod gore i glownie to ma na celu taka maszyna - a ze ma silnik 600 to o NICZYM nie swiadczy, bo moc jest oddawana w zupelnie inny sposob (chociaz w fazerce malo to akurat widac).

Na dluzsze trasy z pelnymi bagazami jednak maszyny turystyczne 1,2 albo 1,4 l sa produkowane, nieprawdaz? i nie jada 300 jakos a powinny wedle twojej logiki.

Wiec znow , co ma piernik do wiatraka?


Uprzedzajac twoje nastepne pytania - xantia ma poduszki i jest wieksza, jechalem bez pasazera i w pelni swiadomy co moze sie stac, jednakze bardziej bezpiecznie niz motocyklem.


JAK TO CO MA PIERNIK DO WIATRAKA? Bez maki nie ma piernika. Czlowieku skoro nie widzisz podstawowej roznicy to po co wogole zaczynasz konwersacje? Takim glupim tekstem moglby poszczycic sie jedynie lepper. Rozumiem, ze masz teraz role Moderatora i ze wypadaloby pisac w racjonalnym kierunku, jednakze sam wykopales dolki w ktore sam wpadles. Zaczynasz sie tlumaczyc itp. Jesli teraz sobie pomyslisz, ze na swoim moto nigdy nie przekraszasz predkosci, nigdy nie pomyslisz (a teraz sobie odkrece; czy cos w tym stylu),ze nigdy autem nie zapie... itd to ja sie z Toba zgodze, ale prosze Cie nie klam. Jestes na forum scigacz.pl wsrod spolecznosci, ktora jezdzi, badz chce jezdzic motocyklem, nie wazne jakim po prostu motocyklem(quady itp na razie na bok) a sie nam sprzeciwiasz. Czytales pelny artykul na stronie scigacza na ten temat? Spaliles sie, lepiej sie przyznaj do bledu.

Jest tyle teorii ktorymi moznaby negowac te pomysly! Wprowadzajac inne lepsze, ktore zmiejszylyby liczbe wypadkow i zmiejszyly OGROMNIE liczbe zabitych. Przykladem jest chocby PIJANY KIEROWCA: ktory to ponosi gowniane konsekwencje, zamiast kary wiezienia, np 5 lat. ZANIM by TAKI wsiadl to by pomyslal, a na drogach codziennie sa takie wypadki tylko sie o nich nie mowi. A JAK MOTOCYKLISTA ZLAPIE GUME I SIE PRZEWROCI TO TVN 24 PRZYJEZDZA! Czemu tego nie wyeliminuja? Ile razy pytam sie zlapali pijanego polityka? Ile razy pijanego policjanta nawet na wyzszym stanowisku? Zaslepiaja Was takimi dennymi akcjami a Wy jeszcze ich bronice. Ile razy PIJANY kierowca zabil matke z dziecmi! ZABLOKUJCIE DO H*** K*** M** PRAWO JAZDY DLA PIJANYCH KIEROWCOW przez ten JE*** ALKOHOL ginie TYLE LUDZI!!!!!!!! ODPI*** SIE OD MOTOCYKLISTOW nie dosc, ze jest ich garstka to jeszcze dobijaja!

WSZYSCY KTORZY ZGADZACIE SIE Z TA TEORIA BADZCIE PRZEKLECI

nie mam stanowiska dyplomatycznego

Radze Wam wszystim ktorzy jestescie przeciw nam: odpie*** sie

pozdro
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez falken86 » 14/3/2008, 23:40

szkoda ze zasyfiliscie forum,nie chcialo mi sie czytac postow....
sprawa jest troche skomplikowana,z jednej strony pomysl niby dobry,wyeliminować małolatów ktorzy popisuja sie na swoich sprzetach kupionych za pieniadze bogatych rodzicow
Z reszta co bym nie napisal to i tak nic nie zmieni ten caly minister ma w dupie to forum a tymbardziej moj post.
Pomysl jest dobry ale wymaga dopracowania,wolalbym zeby nad ta ustawa pracowaly osoby ktore przejezdzily 20 lat na motocyklu niz te nadete snoby ktorym chodzi tylko o kase
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33

Postprzez Traperoso » 14/3/2008, 23:44

falken to nie jest temat o wymyslaniu pomyslow tylko mowa o tym konkretnym megazjeb*** Czy ja kiedykolwiek powiedzialem, ze np Angielskie przepisy sa zle?
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez mar111cin » 14/3/2008, 23:45

to prawda tych długich postów aż sie nie chce czytać.

jednak co do tych dzieci bogatych rodziców, to w moim poprzednim poście juz to napisałem- jak kogoś stać to czemu ma sobie odmówić tej przyjemności? niech tylko jego zabawa nie skończy się tragicznie dla osoby postronnej.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez falken86 » 14/3/2008, 23:46

Traperoso za bardzo sie rozpisales(za duzo literek) nie czytalem twojego posta bo mi sie nie chcialo wiec co mi tu sapiesz!
poza tym kazdy ma prawo do wlasnego zdania
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33

Postprzez simonw » 15/3/2008, 00:05

"WSZYSCY KTORZY ZGADZACIE SIE Z TA TEORIA BADZCIE PRZEKLECI "

Przyjmuje do wiadomosci i sie przeklinam i bardzo mi z tym dobrze.

Co do twoich zarzutów odnosnie mojej osoby - coz, sa one jak przemowienia w.w Leppera takze nie moge podjac polemiki. A co do wpadania to sie zabezpieczam. Nie klamie, przynajmniej tak mowi moj Rabin i jako czlonek spolecznosci motocyklowej mam dosc obrazu motocyklistow kreowanych przez nieodpowiedzialnych ludzi w wieku 16-2x co takze napisalem. Najwiecej obciachu robia nam wlasnie tacy uzytkownicy motocykli i zywie gleboka nadzieje iz odpowiednio wysokie sankcje prawne + nowepzepisy diametralnie zmiejsza ich liczbe, tak by motocyklisci mogli zyc i jezdzic spokojnie.
Nie mowi sie o tych ktorzy jezdza zgodnie z przepisami, tylko o wariatach ktorzy je lamia.
Tak wiec zycze aby selekcja naturalna zadzialala i zostana jednostki odpowiedzialne, a te niewyksztalcone beda uczyc sie i nabierac szlify na mniejszych o wiele bezpieczniejszych pojemnosciach.

I to juz ostatnie co pisze - tak wiec reszte prosze na pw/gg jesli ktos ma ochote.
Jedyne moje kolejne napisanie tutaj, to albo warn albo blokada tematu badz ciecie postow o ile taka koniecznosc zajdzie.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Traperoso » 15/3/2008, 00:44

Wiesz jaki jest Twoj problem?

Czytać nie umiesz.

To czy skasujesz posta czy nie to bardzo mnie pier*** zmieniłem troche stosunek do tego forum. W sumie to nic do Ciebie nie mam i uwazam, ze spoko jestes. Tak czy siak pier*** to. Nara.

P.S. falken... tak samo maja w rzadzie, tyle ze im sie sluchac nie chce.

Ja sie wysililem, ale to juz koniec.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez torowiec » 15/3/2008, 01:35

Traperoso popieram tylko nie napalaj sie az tak bo to nie słuzy wymianie poglądów
Simon napisałes ze konczysz temat wiec nie bede tu z Toba polemizował ,tylko dwa zdania: lepiej wprowadzic cos pózniej ale przemyslane i dopracowane .Idea dobra ale proponowane rozwiazanie do bani
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask

Postprzez czarek. » 15/3/2008, 08:40

Myślicie że 24 letni chłopak będzie powodował mniej wypadków skoro dopiero zaczyna sie uczyć jeździć. Będzie tak samo tylko że najwięcej wypadków będą powodować 24latkowie a nie 18latkowie.
Może najlepiej wogóle zakazać jeździć motocyklami. Ciekawe cz ten Pan który to wymyślił ten przepis chociaż raz siedział na motocyklu.
Avatar użytkownika
czarek.
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2/5/2007, 11:41
Lokalizacja: Skórcz

Postprzez .OUTLAW. » 15/3/2008, 10:16

mar111cin napisał(a):to prawda tych długich postów aż sie nie chce czytać.

jednak co do tych dzieci bogatych rodziców, to w moim poprzednim poście juz to napisałem- jak kogoś stać to czemu ma sobie odmówić tej przyjemności? niech tylko jego zabawa nie skończy się tragicznie dla osoby postronnej.


nigdy nie masz takiej gwarancji Marcinie, dlatego ja jestem jak najbardziej za tymi przepisami tylko małe ale dorzucą z 600 pytan do testow ma byc kolo tysiąca
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****Å‚ prÄ…d?

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê