Zobacz wątek - pytanie do profesjonalistów
NAS Analytics TAG

pytanie do profesjonalistów

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez MadboY » 7/3/2008, 00:12

Dobra spoko... moze jakis przewrazliwiony jestem, peace.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa


Postprzez melvin » 7/3/2008, 00:15

albo masz klaustrofobie i nie możesz przebywać zbyt długo w tych tunelach :)
sory nie mogłem się powstrzymać...
dobra dajmy sobie już spokój... Peace!!!
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez CalibraHunter » 7/3/2008, 00:17

I tak wszystko popsuliscie :)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez wszok » 7/3/2008, 00:33

sory ze sie wtrącam..... ale mam pytanie. ten tunel to jednokierunkowa? :mrgreen:
Avatar użytkownika
wszok
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 27/11/2007, 18:49

Postprzez cezare » 7/3/2008, 08:26

w skrucie tunelowanie nie zdarza sie na krutkim odcinku - trzeba ostro zasuwać przez niezłe pare minut ...

móz ludzki jest taktowany jakimś tam zegarem ( wydaje mi się że procesor każdy ma inny ;)) - oko ludzkie natomiast jest bardzo szybkim sensorem ..

podaje obrazy z bardzo dużą częstotliwością ... mózg w pewneym momencie mówi " no dobra 5-10min nadążyłem - a teraz pie rdo le" ... i dostają Ci się do głowy co 10 klatka ...

ja tak miałem jak leciałem Kraków Radom na obwodnicy Kieleckiej - długo trzymałem koło 240-260km/h na spiętych jajkach - po przyzwyczajeniu się do prędkości - zacząłem się rozglądać ciekawie ... i w pewnym momencie na prostej .. siedzę .. luźniuteńki ... a las dookoł a zaczyna falować... myśle KUUUURWA co jest ... zamykam oczy otwieram - to samo ... hmmm.... nie ma strachu właśnie dlatego że droga przed nami jest okay ;) - boki tylko falują... strachu nie ma - fajna faza )... ... jadąc samochodem z podobnymi prędkościami nigdy tego nie czułem ( nie widziałem ) ... na początku dziwnie się tylko człowiek czuje....


jak ktoś nie ma silnej maszyny i długiego odcinka autostrady zalesionej ( żeby to co ucieka było w miarę blisko pobocza ) - lepiej wżucić kwasa;) THIS SAME !!!
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez Grubas » 7/3/2008, 09:31

cezare nie znasz się. Tu jest wszystko opisane :-) http://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_tunelowy
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez spazz » 7/3/2008, 10:15

nawet wzorem :D
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez wszok » 7/3/2008, 16:08

no.. prosty wzorek i już wszystko jasne.. :lol:
Avatar użytkownika
wszok
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 27/11/2007, 18:49

Postprzez MadboY » 7/3/2008, 16:12

Grubas napisał(a):cezare nie znasz się. Tu jest wszystko opisane :-) http://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_tunelowy

bleh.. mialem te wzorki na fizyce2 sem temu, nic przyjemnego :P
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez .OUTLAW. » 7/3/2008, 16:29

cezare napisał(a):w skrucie tunelowanie nie zdarza sie na krutkim odcinku - trzeba ostro zasuwać przez niezłe pare minut ...

móz ludzki jest taktowany jakimś tam zegarem ( wydaje mi się że procesor każdy ma inny ;)) - oko ludzkie natomiast jest bardzo szybkim sensorem ..

podaje obrazy z bardzo dużą częstotliwością ... mózg w pewneym momencie mówi " no dobra 5-10min nadążyłem - a teraz pie rdo le" ... i dostają Ci się do głowy co 10 klatka ...

ja tak miałem jak leciałem Kraków Radom na obwodnicy Kieleckiej - długo trzymałem koło 240-260km/h na spiętych jajkach - po przyzwyczajeniu się do prędkości - zacząłem się rozglądać ciekawie ... i w pewnym momencie na prostej .. siedzę .. luźniuteńki ... a las dookoł a zaczyna falować... myśle KUUUURWA co jest ... zamykam oczy otwieram - to samo ... hmmm.... nie ma strachu właśnie dlatego że droga przed nami jest okay ;) - boki tylko falują... strachu nie ma - fajna faza )... ... jadąc samochodem z podobnymi prędkościami nigdy tego nie czułem ( nie widziałem ) ... na początku dziwnie się tylko człowiek czuje....


jak ktoś nie ma silnej maszyny i długiego odcinka autostrady zalesionej ( żeby to co ucieka było w miarę blisko pobocza ) - lepiej wżucić kwasa;) THIS SAME !!!


nie wiem czy sie śmiać czy płakać :o
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****ł prąd?

Postprzez Kóba » 8/3/2008, 00:54

Grubas napisał(a):cezare nie znasz się. Tu jest wszystko opisane :-) http://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_tunelowy


Przeczytałem pierwszą linijkę, przewinąłem do końca strony i wszystko już rozumiem :lol:
My style is di bom digi bom di deng di deng digdigi...
NINJA 250R <-- myy Precioussss
Avatar użytkownika
Kóba
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 10/2/2008, 01:17
Lokalizacja: Lębork

Postprzez motosport » 8/3/2008, 02:46

Chlopaki Niepalcie wiecej tego gówna%D.......................
Ybr 250 black wydech Arrow
motosport
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 25/2/2008, 01:10

Postprzez melvin » 8/3/2008, 11:29

motosport napisał(a):Chlopaki Niepalcie wiecej tego gówna%D.......................



wymyśl jakiś swój tekst a nie rzucasz taki który ostatnio napisał sepo i starasz sie być śmieszny...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez cezare » 20/3/2008, 22:01

.OUTLAW. napisał(a):
cezare napisał(a):w skrucie tunelowanie nie zdarza sie na krutkim odcinku - trzeba ostro zasuwać przez niezłe pare minut ...

móz ludzki jest taktowany jakimś tam zegarem ( wydaje mi się że procesor każdy ma inny ;)) - oko ludzkie natomiast jest bardzo szybkim sensorem ..

podaje obrazy z bardzo dużą częstotliwością ... mózg w pewneym momencie mówi " no dobra 5-10min nadążyłem - a teraz pie rdo le" ... i dostają Ci się do głowy co 10 klatka ...

ja tak miałem jak leciałem Kraków Radom na obwodnicy Kieleckiej - długo trzymałem koło 240-260km/h na spiętych jajkach - po przyzwyczajeniu się do prędkości - zacząłem się rozglądać ciekawie ... i w pewnym momencie na prostej .. siedzę .. luźniuteńki ... a las dookoł a zaczyna falować... myśle KUUUURWA co jest ... zamykam oczy otwieram - to samo ... hmmm.... nie ma strachu właśnie dlatego że droga przed nami jest okay ;) - boki tylko falują... strachu nie ma - fajna faza )... ... jadąc samochodem z podobnymi prędkościami nigdy tego nie czułem ( nie widziałem ) ... na początku dziwnie się tylko człowiek czuje....


jak ktoś nie ma silnej maszyny i długiego odcinka autostrady zalesionej ( żeby to co ucieka było w miarę blisko pobocza ) - lepiej wżucić kwasa;) THIS SAME !!!


nie wiem czy sie śmiać czy płakać :o


cóż Ci mogę powiedzieć .... przeżyj sam ;) .. kto jechał KIELECKA - wie o czym piszę + to że znam ją na pamięć bo musiałem zasuwać kraków - wawa - krkaków przez 6 miesięcy ... puszką... ( tam prawie nie ma co pamiętać :)))

Peace
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez Piotrek.K. » 21/3/2008, 09:36

Nie ma czegoś takiego jak "zbyt mocny" motocykl, wystarczy jeździć z głową.
Avatar użytkownika
Piotrek.K.
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30/6/2007, 08:43

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr