Zobacz wątek - pytanie do profesjonalistów
NAS Analytics TAG

pytanie do profesjonalistów

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez cezare » 2/3/2008, 19:07

Też maiłem motorynkę :) to był czaad dla 6 latka z zerówki .. normalnie potwór ... ja 20 kg ona 50 !!!! jak mnie raz przygniotła do dziś pamiętam ... w krótkich gaciach - upadłem na stronę wydechu ... leżała na mnie ... a ja słyszałem i czułem jak pali mi nogę - nie mogłem jej wyjać... jakoś się udało - bardzo rozległe oparzenie - normalnie syczało mięso ... heh ......
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ


Postprzez maatiaas » 2/3/2008, 22:06

cezare napisał(a):Też maiłem motorynkę :) to był czaad dla 6 latka z zerówki .. normalnie potwór ... ja 20 kg ona 50 !!!! jak mnie raz przygniotła do dziś pamiętam ... w krótkich gaciach - upadłem na stronę wydechu ... leżała na mnie ... a ja słyszałem i czułem jak pali mi nogę - nie mogłem jej wyjać... jakoś się udało - bardzo rozległe oparzenie - normalnie syczało mięso ... heh ......



heh dokładnie cezare...ja miałem kiedyś tuningowaną Jawkę 8) 8) 8) no i oczywiście jak każde szanujące się moto musiała mieć wydech w górze...aaa przy każdej wywrotce można było poczuć zapach palących włosków z nogi :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
maatiaas
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15/9/2007, 19:27
Lokalizacja: BIESZCZADY


Postprzez MARTIWUWU » 4/3/2008, 19:25

wydaje mi się, że mocno odbiegacie od mojego pytania i całego tematu. Nawiasem mówiąc wczoraj się przejechałem swoim fazerkiem. Wrażenia ? Nie wiedziałem, że coś może mieć tak potężnego kopa. Ta maszyna nie jest dla normalnych ludzi. Ale i tak zostawie ją dla siebie. Myślę że po dwóch, trzech sezonach będziemy zgraną parą
MARTIWUWU
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 25/1/2008, 22:26
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez icid » 4/3/2008, 20:05

MARTIWUWU napisał(a): Nie wiedziałem, że coś może mieć tak potężnego kopa. Ta maszyna nie jest dla normalnych ludzi.
W związku z tym powiedz kilka słów młodszym napalonym kolegą którzy nigdy niczym nie jeździli i chcą kupić sobie tego typu sprzęt :D :D Jakie pierwsze wrażenie :D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez MARTIWUWU » 6/3/2008, 14:57

icid masz rację. To jest doskonały moment na to aby przestrzec wszystkich (niedoświadczonych) napaleńców, którzy myślą, że im większa pojemność na początek tym większym debeściakiem będziemy na drodze.
Moi drodzi jednośladowcy. Stwierdzam autorytatywnie, iż Yamaha Fazer 1000 ABSOLUTNIE nie jest motorem na tzw początek !! Trzeba mieć bardzo duże doświadczenie aby dosiadać takiego potwora. Ja też myślałem, że nic nie jest mnie w stanie zaskoczyć, ale TO COś to diabelska maszyna nie dla żółtodziobów. Dla przykładu podam - podczas ostatniej przejażdżki trochę popadało. Postanowiłem trochę żwawiej przyspieszyć niż zwykle (TROCHę żWAWIEJ). Po redukcji z 4 na 5 bieg tylne koło zaczęło wyprzedzać przednie (nieumiejętne wykorzystanie sprzęgła i gazu). Wystraszyłem się bardzo i na szczęście odpuściłem gaz i po kilku delikatnych ruchach kierownicą wszystko było ok, a prędkościomierz wskazywał tylko albo aż ok 150 km/h. Nie wyobrażam sobie co by sie stało gdybym zaliczył szlif. Powiem wam, że uwielbiam swój nowy motorek ale wiem jedno - jakiekolwiek szaleństwa są niedopuszczalne i trzeba czuć niesamowity respekt przed ta maszyną. Normalny człowieczek nie jest sobie nawet w stanie wyobrazić jak wygląda ulica gdy pozwolimy tej maszynie na zbyt wiele !! TUNEL !!
Radzę wszystkim żółtodziobom ! Nie sprawdzajcie na własnej skórze i nie dajcie się zwieść. Kupcie na początek taki sprzęt, który nie zaprowadzi was na cmętarz a w najlepszym wypadku na oddział intensywnej terapii. Pozdrowienia dla wszystkich jednośladowców.
MARTIWUWU
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 25/1/2008, 22:26
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez spazz » 6/3/2008, 16:14

taki tunel to ja widzialem w filmie bajkerbojz. mam za slaby motor i mnie sie tak nie robi :(
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez MadboY » 6/3/2008, 16:18

spazz napisał(a):taki tunel to ja widzialem w filmie bajkerbojz. mam za slaby motor i mnie sie tak nie robi :(


Hm a ja mialem cos na styl tego tunelu, serio - fajne wrazenie jak Ci sie wszystko naokolo rozmywa a "ostra" jest tylko droga przed Toba.
;)

..i mysle ze na SV1000 jak najbardziej mozna tego rowniez doznac.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Kris2k » 6/3/2008, 17:59

Ale spazz za wolno jezdzi... on niedawno dopiero 6ty bieg rozdziewiczyl ;)

...a w temacie... i miedzy innymi dlatego ktos wymyslil klase 500cc dla poczatkujacych :)
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez elco » 6/3/2008, 18:18

MadboY napisał(a):
spazz napisał(a):taki tunel to ja widzialem w filmie bajkerbojz. mam za slaby motor i mnie sie tak nie robi :(


Hm a ja mialem cos na styl tego tunelu, serio - fajne wrazenie jak Ci sie wszystko naokolo rozmywa a "ostra" jest tylko droga przed Toba.
;)

..i mysle ze na SV1000 jak najbardziej mozna tego rowniez doznac.


ale w zadnym wypadku nie wolno jechac w strone swiatla :P
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez melvin » 6/3/2008, 18:27

elcommendante napisał(a):
MadboY napisał(a):
spazz napisał(a):taki tunel to ja widzialem w filmie bajkerbojz. mam za slaby motor i mnie sie tak nie robi :(


Hm a ja mialem cos na styl tego tunelu, serio - fajne wrazenie jak Ci sie wszystko naokolo rozmywa a "ostra" jest tylko droga przed Toba.
;)

..i mysle ze na SV1000 jak najbardziej mozna tego rowniez doznac.


ale w zadnym wypadku nie wolno jechac w strone swiatla :P


czyli jak się już zobaczy światła to trzeba szybko zawrócić tak? a jak jadąc w drugą stronę też zobaczymy światła to co z powrotem? i tak w kółko? :)
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez elco » 6/3/2008, 20:41

zawsze jeszcze mozna w bok, ale trzeba uwazac co by do jakiejs ciemnej czelusci nie wpasc :D
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez melvin » 6/3/2008, 21:28

Albowiem niegodziwców z góry porazi kary GROM!!! :)

do bani ten tunel jak w nim można w bok jechać...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez MadboY » 6/3/2008, 21:56

sie smiejcie, ale ja nie zawrocilem a zyje ;)
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez wszok » 6/3/2008, 23:43

i co i co bylo na koncu tunelu??? :?: :shock:
Avatar użytkownika
wszok
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 27/11/2007, 18:49

Postprzez CalibraHunter » 6/3/2008, 23:44

policja :lol:
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez .OUTLAW. » 6/3/2008, 23:53

:lol:
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****ł prąd?

Postprzez melvin » 6/3/2008, 23:55

patty_brawurka napisał(a):policja :lol:


bo madboy nie wyłączył turbodopalacza przed końcem tunelu i zapomniał ściszyć radio w motocyklu w którym nie zapiął pasów i zostawił na nim włączone żelazko ukryte pod kanapą. mnogość przewinień spowodowała że stróżowie prawa zatrzymali szalonego szaleńca który jechał jak zwariowany wariat siejąc postrach wśród skandynawskich hodowców papryki...
za karę dostał on pokutę w wysokości 5246409720zdrowasiek, pogrozili mu na dowidzenia lizakiem chupa-chups i powiedzieli że nie Basia tylko ketoprom... na koniec pan kierowca przestał się wygłupiać i wyciągnął z całego zdarzenia poważne wnioski oraz dwie muchy spomiędzy górnych jedynek swego białego jak śnieg uśmiechu...

Goździkowa przypomina: jeździj madboy-u trochę ostrożniej w tych tunelach...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez sepo » 7/3/2008, 00:04

Melvin przestań już palić to zielone gówno :lol: :lol:
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez MadboY » 7/3/2008, 00:05

melvin napisał(a):
bo madboy nie wyłączył turbodopalacza przed końcem tunelu i zapomniał ściszyć radio w motocyklu w którym nie zapiął pasów i zostawił na nim włączone żelazko ukryte pod kanapą. mnogość przewinień spowodowała że stróżowie prawa zatrzymali szalonego szaleńca który jechał jak zwariowany wariat siejąc postrach wśród skandynawskich hodowców papryki...
za karę dostał on pokutę w wysokości 5246409720zdrowasiek i pogrozili mu na dowidzenia lizakiem chupa-chups i powiedzieli że nie Basia tylko ketoprom... na koniec pan kierowca przestał się wygłupiać i wyciągnął z całego zdarzenia poważne wnioski i dwie muchy spomiędzy górnych jedynek swego białego jak śnieg uśmiechu...

Goździkowa przypomina jeździj madboy-u trochę ostrożniej w tych tunelach...


..i co jeszcze mi powiesz?

Na GSie tego nie ma bo to nie te przyspieszenia i szybkosci (to samo sie tyczy CB). 929 ma troche inna dynamike jak pewnie gdzies czytales i oko nie nadarza przez co im cos bardziej jest na bok to jest bardziej rozmazane. Nie jest to jak u "bajker bojzow", ale jest w tym rabek prawdy.
Do tego napisalem to w zartobliwym tonie, jakbys nie zauwazyl, wiec prosze - daruj sobie.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez melvin » 7/3/2008, 00:09

MadboY napisał(a):
melvin napisał(a):
bo madboy nie wyłączył turbodopalacza przed końcem tunelu i zapomniał ściszyć radio w motocyklu w którym nie zapiął pasów i zostawił na nim włączone żelazko ukryte pod kanapą. mnogość przewinień spowodowała że stróżowie prawa zatrzymali szalonego szaleńca który jechał jak zwariowany wariat siejąc postrach wśród skandynawskich hodowców papryki...
za karę dostał on pokutę w wysokości 5246409720zdrowasiek i pogrozili mu na dowidzenia lizakiem chupa-chups i powiedzieli że nie Basia tylko ketoprom... na koniec pan kierowca przestał się wygłupiać i wyciągnął z całego zdarzenia poważne wnioski i dwie muchy spomiędzy górnych jedynek swego białego jak śnieg uśmiechu...

Goździkowa przypomina jeździj madboy-u trochę ostrożniej w tych tunelach...


..i co jeszcze mi powiesz?

Na GSie tego nie ma bo to nie te przyspieszenia i szybkosci (to samo sie tyczy CB). 929 ma troche inna dynamike jak pewnie gdzies czytales i oko nie nadarza przez co im cos bardziej jest na bok to jest bardziej rozmazane. Nie jest to jak u "bajker bojzow", ale jest w tym rabek prawdy.
Do tego napisalem to w zartobliwym tonie, jakbys nie zauwazyl, wiec prosze - daruj sobie.



oj chyba mnie źle zrozumiałeś ja również napisałem to w żartobliwym tonie i nie miałem na celu cię urazić jeśli tak się stało to przykro mi z tego powodu... co do tego tunelu to nie wiem czy tak jest czy nie bo nigdy nie przekroczyłem 220km/h więc się nie wypowiadam... tak więc jeszcze raz przepraszam i mam nadzieję że się nie gniewasz...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości




na gr