Zobacz wątek - Pierwszy motocykl do 25tys. zł
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl do 25tys. zł

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez SlowMotion » 19/11/2015, 13:37

andy7 napisał(a):Ale co mam Ci wkleic ?

Formolke, ze 2+2 = 4

Masz caly net do dyspozycji

W takim razie dyskutując na twoim poziomie masz cały internet żeby sprawdzić dlaczego nie masz racji, powodzenia. Swoje poszukiwania możesz zacząć od słownika ortograficznego, na pewno nie zaszkodzi. W dalszej części polecam poszukać jakie są różnice między homologacją, dopuszczeniem pojazdu do ruchu i w którym momencie odbierane zostają te prawa.

Dla pozostałych - jak było wyżej wspomniane za takie przeróbki trzeba liczyć się z mandatem i zabraniem dowodu rejestracyjnego, dopóki jednak to nie nastąpi a pojazd jest dopuszczony do ruchu nie ma potrzeby martwienia się o regres z ubezpieczenia za wycięty wydech czy katalizator. Zwiększona emisja CO2 wypadków nie powoduje. Gdybyśmy żyli w świecie andy'ego gaśnica z nieważną homologacją czy też spalona żarówka podświetlenia tablicy rejestracyjnej byłyby częstym powodem rozpraw sądowych w sprawach OC. Podstawy do roszczeń ubezpieczyciela o zwrot wypłaconego odszkodowania wklejałem już wcześniej, można o tym poczytać również tutaj http://www.infor.pl/prawo/gmina/komunik ... wania.html

Jaka teoria będzie następna? Że jak do wypadku dojdzie w wyniku złamania przez ciebie przepisów to ubezpieczenie OC nie zadziała? Jak przejedziesz na czerwonym albo wymusisz pierwszeństwo to ubezpieczalnia będzie dochodzić zwrotu?

Ja tam wszechwiedzący nie jestem i chętnie wysłucham jeśli ktoś ma jakieś inne stanowisko w tym temacie poparte argumentami, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi, wszystkie opracowania na ten temat oraz pytania na forach prawnych sprowadzają się do tego co opisałem, więc myślę że nie warto pozwolić andy'emu na pisanie bzdur gdzie tylko mu się podoba i zostawianie tak tego. Niestety osoby myślące że są encyklopedią i wyznacznikiem prawa, a w rzeczywistości nie mające wiedzy na tematy w których się wypowiadają wprowadzają jedynie zamieszanie i dezinformację i trzeba to tępić i prostować na bieżąco.
W innym wypadku ubezpieczalnie zaczną podawać takie uzasadnienia odmawiając wypłaty, a nieświadome osoby będą się na to godzić, bo ktoś tak napisał na forum i się nie odwołają. Nie od dziś wiadomo że ubezpieczalnie za wszelką cenę próbują nie wypłacić odszkodowania, każdy kto miał z nimi do tej pory jakiś kontakt doskonale sobie z tego sprawę zdaje.
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków


Postprzez andy7 » 19/11/2015, 14:03

Slow motion

Wklejajac jeden link ktory zupelnie nie odnosi sie do tematu nie jestes bieglym w temacie.

Widac jeszcze zbyt malo w zyciu widziales / przezyles. >( mi kiedys doczepiono sie o oryyginalne lusterka ktore byly jedynie na bialo polakierowane )

Powiedzialem Ci, zemasz sprawdzic co to jest homologacja, a Ty dalej swoje, ze w przypadku X sie nie nalezy lub nalezy. O czym mam z Toba dyskutowac jezeli Ty nie znasz podstawowych zagadnien prywnych ?

O wiele bardziej ciekawilo by mnie co na ten temat powiedzial by Madcap.

Odemnie Tyle w temacie.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez SlowMotion » 19/11/2015, 16:02

Otóż bardzo dobrze wiem co to jest homologacja. A to że ja dalej swoje, że się należy czy nie należy wynika z tego, że napisałeś głupotę i nie potrafisz przyznać się do błędu i się z tego wycofać. Ponadto ciśnienie podnosi twoja retoryka pod tytułem 'zjadłem wszystkie rozumy i nie muszę się nikomu tłumaczyć, a ty się nie znasz i choćbyś tu wkleił wszystkie linki i ustawy świata to nie będziesz miał racji bo nie'.
Znam wiele osób które przestają czytać tego typu fora, bo na pytanie dlaczego mnie boli głowa dostają odpowiedź, że mają raka, a na pytanie co oznacza znak B-42 dowiadują się iż oznacza on że ich pies niedługo umrze. Dlatego jak widzę że ktoś wprowadza ludzi w błąd to interweniuję do wyjaśnienia sytuacji, i mam nadzieję że jak ja pójdę na inne forum o coś zapytać to odpowiedź którą dostanę będzie rzetelna albo ktoś ją zaraz wyprostuje.

A to że Ci się ktoś o pomalowane lusterka doczepił wcale mnie nie dziwi. Mimo to od doczepienia się, do utraty za coś dowodu rejestracyjnego aż po konsekwencje prawne i finansowe w przypadku kolizji jest daleka droga, zgodzisz się?
Albo wiesz co, nie zgadzaj się, bo nie ma sensu zaczynać kolejnej dyskusji, każdy ma swój rozum, mógł przeczytać posty i wyciągnąć swoje wnioski.
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Movi » 19/11/2015, 17:02

Słuchajcie ja uważam że już wszystko w tym temacie zostało powiedziane- najpierw ja się pospinałem z jakimś "znafcą" teraz Wy Panowie się sprzeczacie- koniec zamykam :)
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na gr