Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> GÅ‚upi jak motocyklista?
NAS Analytics TAG

[biblioteka] GÅ‚upi jak motocyklista?

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2015, 23:23

Komentatorzy napisał(a):Autorowi chyba się coś pomyliło. Innych nazywasz matołami ale jak (sam się do tego przyznajesz) Ty jeździsz po lasach to jest dobrze? Jesteś taki sam matoł i przez takich jak Ty ludzie wieszają linki i podkładają gwoździe a nie przez osoby, które jeżdżą po mieście lub hałasują.<br><hr>Gikser<br>
Uderz w stół a nożyce się odezwą..... <br><hr>szery
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/9/2015, 00:26

Komentatorzy napisał(a):Mam kandydata co najmniej do tytułu "Głupi motocyklista półrocza". Spotkałem takiego w ostatnią sobotę na "drodze śmierci" , czyli starym odcinku "8-ki" w kierunku na Białystok . Olbrzymi ruch, kilometrowe kolumny osobówek i TIR-ów w obie strony . A co czyni kandydat do tytułu ? Otóż z plecaczkiem (!!!) prze środkiem drogi, zmuszając setki samochodów do ucieczki na pobocza. Obserwowałem taką jego jazdę przez wiele kilometrów i aż wprost nie wierzyłem oczom, że skądś wyroił się taki głupiec, gotowy narażać na wypadek setki osób , że o wiezionej dziewczynie nie wspomnę. Jeżdżę często na motocyklu "8-ką" , ale takiego stadium zidiocenia "motocyklisty " nie spotkałem !!!<br><hr>rami<br>
Zmuszając setki samochodów? A może tysiące? A czym i jak ty jechałeś, że mogłeś "obserwować taką jego jazdę przez wiele kilometrów"?<br><hr>wawiak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/9/2015, 00:36

Komentatorzy napisał(a):Mam kandydata co najmniej do tytułu "Głupi motocyklista półrocza". Spotkałem takiego w ostatnią sobotę na "drodze śmierci" , czyli starym odcinku "8-ki" w kierunku na Białystok . Olbrzymi ruch, kilometrowe kolumny osobówek i TIR-ów w obie strony . A co czyni kandydat do tytułu ? Otóż z plecaczkiem (!!!) prze środkiem drogi, zmuszając setki samochodów do ucieczki na pobocza. Obserwowałem taką jego jazdę przez wiele kilometrów i aż wprost nie wierzyłem oczom, że skądś wyroił się taki głupiec, gotowy narażać na wypadek setki osób , że o wiezionej dziewczynie nie wspomnę. Jeżdżę często na motocyklu "8-ką" , ale takiego stadium zidiocenia "motocyklisty " nie spotkałem !!!<br><hr>rami<br>
Komentatorzy napisał(a):Zmuszając setki samochodów? A może tysiące? A czym i jak ty jechałeś, że mogłeś "obserwować taką jego jazdę przez wiele kilometrów"?<br><hr>wawiak<br>
<a href="https://youtu.be/BksJPPMryJs" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://youtu.be/BksJPPMryJs</a><br><hr>wawiak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2015, 08:03

Komentatorzy napisał(a):Wszystko ładnie, pięknie tylko, że za tą głupotę nielicznych obrywają później wszyscy motocykliści :/ Jakiś czas temu na łuku pod moją praca wyłożył się gościu na GSXF-ie, na szczęście dość lekko ale jechał w krótkim rękawku i spodenkach więc całe nogi i ręce we krwi. Stałem akurat na papierosie wiec naturalnie rzuciłem się z pomocą na szybko z jakimiś ręcznikami (nie dlatego, że sam też jeżdżę na moto, to chyba normalny odruch zdrowego człowieka). Po chwili zatrzymuje się typowy Janusz w starej Lagunie II, opuszcza szybę ale nie po to żeby pomóc tylko zaczyna wyzywać od najgorszych zbierającego się z ziemi kierowcę motocykla. Poleciała wiązanka w stylu "Ty wariacie, sam się k... prosiłes to teraz masz! Powinniscie się wszyscy pozabijac na tych motorach!" a przecież Janusz nawet nie widział wypadku... pomimo tego od razu przyjął, że na pewno wina motocyklisty bo gnał jak wariant ile wlezie. Poważnie aż kipiał ze złości i chyba gdyby nie moja osoba to najchętniej jeszcze by dobił biednego motocyklistę. Normalnie aż osłupiałem i nie widziałem jak się zachować :/<br><hr>Franxx<br>
wara od laguny II, sam mam ;p
i gsxf'a też ;] a kierowca laguny za takie coś by dostał po papu jakbym ja tam był.<br><hr>kevin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2015, 11:02

Mieszkam kilometr od tego miejsca przy ul. Modlinskiej i moge powiedziec jedno. W strone legionowa fotoradar juz od dawna jest pusty a drugi w strone centrum jest odwrocony i wali zdjecia od tyłu takze artykul jest nieaktualny.<br><hr>Trojan86
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2015, 11:03

Komentatorzy napisał(a):Mieszkam kilometr od tego miejsca przy ul. Modlinskiej i moge powiedziec jedno. W strone legionowa fotoradar juz od dawna jest pusty a drugi w strone centrum jest odwrocony i wali zdjecia od tyłu takze artykul jest nieaktualny.<br><hr>Trojan86<br>
Zwracam honor bo nie doczytałem do konca. Przepraszam.<br><hr>Trojan86
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2015, 15:10

Komentatorzy napisał(a):Sam jeżdżę sporo w terenie czyli jak to zwykle bywa w lasach. Wiem że to nie zgodne z prawem ale do cholery jasnej gdzie ja mam jeździć i się wyżywać na motocyklu bez homologacji? Każdy Crossowiec ma sobie budować prywatny tor w ogródku? Druga sprawa jest tego rodzaju że jak są organizowane wszelakie rajdy w których oczywiście nie mogę wystartować bo mnie nie stać, to quady, auta, motocykle i ogólnie wszystko co startuje może hasać beztrosko po tych samych lasach którymi ja jeżdżę. A uwierzcie mi że krajobraz jaki pozostawia po sobie przejazd rajdu w lesie odpowiada temu co działa by się gdybym prywatnie jeździł tam przez 3 lata, 24 godziny na dobę w tą i z powrotem na pełnym gazie.<br><hr>XsioR<br>
Komentatorzy napisał(a):Lubię boks i jest to moja pasja. Ale jak chcę potrenować, to co - mam sobie worek w Decathlonie kupić? Nie stać mnie na to. Na szczęście w niedzielę chodzę do lasu i tam w pięknych okolicznościach przyrody czasem mogę posparingować z takimi co to na moturach przyjeżdżają. Mam taki solidny kijek, którym ich ściągam na ziemię, a potem - czysty boks!<br><hr>side B<br>
Komentatorzy napisał(a):W gębie to każdy frajer mocny...
<br><hr>leszek<br>
Za to nie każdy rozumie ironię<br><hr>lukaszo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê