Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> GÅ‚upi jak motocyklista?
NAS Analytics TAG

[biblioteka] GÅ‚upi jak motocyklista?

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 24/6/2015, 22:17

Komentatorzy napisaÅ‚(a):"(bo nie zaryzykujÄ™ stwierdzenia, że wiÄ™kszość motocyklistów jeździ w 100% przepisowo…)" a ja nie zaryzykuje stwierdzenia że wiÄ™kszość puszkarzy jeździ w 100% przepisowo. Ja staram siÄ™ jeździć dynamicznie ale rozsÄ…dnie i nie przekraczam z reguÅ‚y dopuszczalnej prÄ™dkoÅ›ci o wiÄ™cej niż 20 km/h i gdy tak sobie lecÄ™ trasÄ… toruÅ„skÄ… w wawie to wyprzedza mnie bardzo wiele puszek...<br><hr>dodl<br>
wypowiedź z kategorii "a u was biją murzynów", mowa jest o nas, motocyklistach, nie puszkach, trzymaj sie tematu<br><hr>lol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/6/2015, 23:16

Sz.P: Lovtza

Ach, ta niedobra Policja, "HWDP" wręcz samo ciśnie się na usta, prawda?

pisze siÄ™ przez CH nie samo h<br><hr>thegame20013
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/6/2015, 23:25

Komentatorzy napisaÅ‚(a):"(bo nie zaryzykujÄ™ stwierdzenia, że wiÄ™kszość motocyklistów jeździ w 100% przepisowo…)" a ja nie zaryzykuje stwierdzenia że wiÄ™kszość puszkarzy jeździ w 100% przepisowo. Ja staram siÄ™ jeździć dynamicznie ale rozsÄ…dnie i nie przekraczam z reguÅ‚y dopuszczalnej prÄ™dkoÅ›ci o wiÄ™cej niż 20 km/h i gdy tak sobie lecÄ™ trasÄ… toruÅ„skÄ… w wawie to wyprzedza mnie bardzo wiele puszek...<br><hr>dodl<br>
ja na cbr125 i jak samochodem [kat.b] niestety jeszcze u mnie jest wioska nowy świat [była ta sprawa w pogranie uwaga ]
zero domów 50km ja sobie jade 50 a tutaj nie wszyscy ale większość wyprzęda ale ja spokojnym swoim ruchem
nigdy nie wiadomo gdzie miski lub straz miejska :X ustawi siÄ™
szkoda kasy nawet jak na madaty<br><hr>kierowca4iijak2_kolek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2015, 04:14

Komentatorzy napisał(a):Mimo, że cały wywód jest trafny i w 100% się z nim zgadzam, to uważam iż tytuł jest nie trafiony.
Powinno być "Głupi jak Polak". Czy to puszkarz czy motocyklista, narciarz, pływak, działkowicz czy Bóg wie co, idioci są wszędzie, a to zazwyczaj normalniejsza większość ponosi konsekwencje zachowania tych drugich. Natomiast prawdziwi winowajcy jak zwykle pozostaną bezkarni, ze swoimi zagiętymi tablicami, bądź ich brakiem.<br><hr>Jarucyn<br>
Komentatorzy napisał(a):100% racja. <br><hr>I22<br>
Niestety nie racja. Owszem, idioci są wszędzie, ale mówimy tu o ruchu drogowym, a w tej dziedzinie o wiele częściej widuje się głupich motocyklistów niż głupich kierowców samochodów - zwłaszcza jeśli się weźmie pod uwagę liczbę pojazdów obu typów w Polsce. Na ogół to nie kierowcy samochodów jeżdżą na tylnym kole, nie oni wyprzedzają prawym poboczem albo metodą przeciskania się "na styk", nie oni na drogach publicznych ryczą tłumikami i nie oni palą gumy. A niech ktoś mi pokaże takie zdjęcia, jak te z artykułu, tylko w wykonaniu kierowców innych rodzajów pojazdów - są ?...

P.S. Powyższe piszę jako motocyklista. Tyle, że normalny.<br><hr>tomek_j
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2015, 05:41

Komentatorzy napisał(a):Mimo, że cały wywód jest trafny i w 100% się z nim zgadzam, to uważam iż tytuł jest nie trafiony.
Powinno być "Głupi jak Polak". Czy to puszkarz czy motocyklista, narciarz, pływak, działkowicz czy Bóg wie co, idioci są wszędzie, a to zazwyczaj normalniejsza większość ponosi konsekwencje zachowania tych drugich. Natomiast prawdziwi winowajcy jak zwykle pozostaną bezkarni, ze swoimi zagiętymi tablicami, bądź ich brakiem.<br><hr>Jarucyn<br>
Komentatorzy napisał(a):100% racja. <br><hr>I22<br>
Komentatorzy napisał(a):Niestety nie racja. Owszem, idioci są wszędzie, ale mówimy tu o ruchu drogowym, a w tej dziedzinie o wiele częściej widuje się głupich motocyklistów niż głupich kierowców samochodów - zwłaszcza jeśli się weźmie pod uwagę liczbę pojazdów obu typów w Polsce. Na ogół to nie kierowcy samochodów jeżdżą na tylnym kole, nie oni wyprzedzają prawym poboczem albo metodą przeciskania się "na styk", nie oni na drogach publicznych ryczą tłumikami i nie oni palą gumy. A niech ktoś mi pokaże takie zdjęcia, jak te z artykułu, tylko w wykonaniu kierowców innych rodzajów pojazdów - są ?...

P.S. Powyższe piszę jako motocyklista. Tyle, że normalny.<br><hr>tomek_j<br>
Faktycznie same trafne porównania, samochody jeżdżące na tylnej oponie, przeciskające się w korkach itp itd. Nie robią tego tylko dlatego, że nie mogą, pomijając ryczące tłumiki, takich świrów akurat jest dużo i wśród puszkarzy. Jako motocyklista, dobrze wiesz, że to dwa inne światy, a gadasz jak potłuczony. No chyba że nigdy nie jechałeś samochodem i nie wiesz, ale wtedy nie powinieneś się wypowiadać.<br><hr>Jarucyn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2015, 08:21

Przykra prawda. Artykuł w 100% trafiony. Miejmy nadzieję, że z czasem nasze społeczeństwo się ucywilizuje i zasada "zyj i pozwól żyć innym" będzie dla nas przewodnia.<br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2015, 09:34

Zawsze znajdzie sie jakiś/aś jednostka z budyniem w mózgoczaszce. Szkoda tylko że baty zbiera całe środowisko, o przypadkowych uczestnikach którym oberwie się niejako rykoszetem nie wspominając. <br><hr>pawulon182
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2015, 10:47

Komentatorzy napisał(a):Bo kultura dotyczy kazdej dziedziny zycia. Sa miejsca gdzie mozna sie wyszalec, i sa na ktorych nie powinno sie zasuwac na pelnym gazie. To jest jak z ze sluchaniem glosnej muzyki. Do 22:00 raz na jakis czas ostro sobie poslucham, ale niektorzy mysla ze sa panami swiata i zapodaja swoja ulubiona muze po 24tej i sie dziwja, ze policja do nich zapuka. To przeciez wina zlych sasiadow, a nie ich.<br><hr>Rpspider33<br>
To tak Ci powiem że nie ma czegos atkiego jak cisza nocna w polskim prawie. Jesteś za glosno, to nawet i w południe w środek dnia zapuka Ci policja :)<br><hr>krl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2015, 14:43

Komentatorzy napisał(a):Zawsze znajdzie sie jakiś/aś jednostka z budyniem w mózgoczaszce. Szkoda tylko że baty zbiera całe środowisko, o przypadkowych uczestnikach którym oberwie się niejako rykoszetem nie wspominając. <br><hr>pawulon182<br>
Niestety , to nie są jednostki. Jeżdżę codziennie po Warszawie na 2 lub 4 kółkach i spotykam wielu motocyklistów łamiących nie tylko wszelkie przepisy , ale podstawowe zasady koegzystencji na ulicy z innymi jej użytkownikami. Sam jeżdżę moto od lat i dziewica drogowa nie jestem, ale są przecież granice zachowania i przyzwoitości, z których przekraczania WIELU motocyklistów uczyniło sobie jakiś patologiczny sport. Nie pojmuję tego, ale chyba tylko psychiatra podołałby wyjaśnieniu zjawiska. Utrwaliły się jakieś fatalne wzorce i wyobrażenia o tym , co można na motocyklu wyczyniać. Poza kodeksem drogowym nie istnieje w Polsce jakiś niepisany kodeks dobrych obyczajów i złych obyczajów na motocyklu. Istnieje po prostu dzicz na motocyklach , a dzicz to nie wolność, którą motocykliści tak sobie cenią !!!<br><hr>adam57
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2015, 15:30

Komentatorzy napisał(a):Lovtza mówi jak jest ! Świetny artykuł .<br><hr>Ride<br>
wszyscy wiemy jak jest, śmieszne że ktoś o tym pisze i to jeszcze przy tym narzekanie co to się robi w tym kraju. Nie podoba się to wyjedź za granicę a nie pisz o tym bo taka jest właśnie POLSKA !<br><hr>??
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2015, 17:17

Barbarzyńcy ! Który chciał przejechać Lovtzę z potomstwem, tudzież nie pozwala temu potomstwu spać gdy Lovtza próbuje czegoś z żonką że tak psioczy...Wszak Owsiak powiedział ,,róbta co chceta'' i dotąd autorowi reportażu nie przeszkadzały podobne wyczyny .... ;-P<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2015, 20:51

najbardziej mnie wkurzaja malpy na krosach co las uwazaja za plac zabaw ,ci durni politycy powinni pozwolic nam legalnie do nich strzelac w koncu sa wybory <br><hr>robin hood
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2015, 20:51

Komentatorzy napisał(a):Barbarzyńcy ! Który chciał przejechać Lovtzę z potomstwem, tudzież nie pozwala temu potomstwu spać gdy Lovtza próbuje czegoś z żonką że tak psioczy...Wszak Owsiak powiedział ,,róbta co chceta'' i dotąd autorowi reportażu nie przeszkadzały podobne wyczyny .... ;-P<br><hr>marian65<br>
Marian, ten denaturat cie w końcu zabije...<br><hr>Uzi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2015, 21:02

Dobrze że ktoś ze środowiska motocyklowego w końcu o tym pisze !<br><hr>12
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2015, 21:14

Trzeba promować zdrowy motocyklizm i ganić idiotów !<br><hr>bywa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2015, 22:55

Komentatorzy napisał(a):Barbarzyńcy ! Który chciał przejechać Lovtzę z potomstwem, tudzież nie pozwala temu potomstwu spać gdy Lovtza próbuje czegoś z żonką że tak psioczy...Wszak Owsiak powiedział ,,róbta co chceta'' i dotąd autorowi reportażu nie przeszkadzały podobne wyczyny .... ;-P<br><hr>marian65<br>
Komentatorzy napisał(a):Marian, ten denaturat cie w końcu zabije...<br><hr>Uzi<br>
A jak nie zabije to wzmocni ...Powiedz mi jak to jest że bandy kretynów roznoszą na kołach quadów i crossówek lasy i łąki nie unikając kartoflisk, inni szaleją między domami mknąc z kosmicznymi szybkościami obok szkół i przedszkoli a nocami wyją wyprutymi wydechami a autor reportażu nie grzmiał do póki sam się nie przekonał na własnej skórze czym grozi spotkanie z nimi. Na Ścigaczu kilkakrotnie było o linkach wl esie, ale nie było specjalnej krytyki dla ludzi myślących że są sami na świecie i że wszystko im wolno...Nie wydaje mi się by byli święci motocykliści, niemniej trzeba wiedzieć gdzie i na co można sobie pozwolić...<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/6/2015, 06:10

Ból **** czuć aż na kilometr, autor pochwala linki w lasach a do kogoś kto ma głośny wydech by strzelał bo on jest z Warszawy i nie życzy sobie aby jego Autorytet Motycyklisty Doskonałego ktoś szargal. Zrozum Pajacu że nie ma czegoś takiego jak Motocykliści jako spójna grupa, są ludzie którzy jeżdżą motorami (celowo użyte aby jakiś kolejny autorytet mógł mnie poprawić ) a ludzie jak to ludzie są różni. To że Tobie się marzy Pajacu, aby każdy zbierał pieniądze na szczytny cel, jeździł 30km/h promując wyimaginowanego "motocykliste " doskonałego, który nic nie robi tylko ma rączkę w górze i gani tych którzy na motocykl wsiadaja poszaleć bo nie wierzą w to wasze pseudo pi**** , tylko chcą się wyszaleć z pełnią konsekwencji<br><hr>Damian Wrocław
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/6/2015, 07:28

Komentatorzy napisał(a):Ból **** czuć aż na kilometr, autor pochwala linki w lasach a do kogoś kto ma głośny wydech by strzelał bo on jest z Warszawy i nie życzy sobie aby jego Autorytet Motycyklisty Doskonałego ktoś szargal. Zrozum Pajacu że nie ma czegoś takiego jak Motocykliści jako spójna grupa, są ludzie którzy jeżdżą motorami (celowo użyte aby jakiś kolejny autorytet mógł mnie poprawić ) a ludzie jak to ludzie są różni. To że Tobie się marzy Pajacu, aby każdy zbierał pieniądze na szczytny cel, jeździł 30km/h promując wyimaginowanego "motocykliste " doskonałego, który nic nie robi tylko ma rączkę w górze i gani tych którzy na motocykl wsiadaja poszaleć bo nie wierzą w to wasze pseudo pi**** , tylko chcą się wyszaleć z pełnią konsekwencji<br><hr>Damian Wrocław <br>
Chcesz szaleć ośle to szalej ale nie k... na szlakach między ludźmi czy na osiedlowych uliczkach.<br><hr>moturzysta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/6/2015, 08:18

Komentatorzy napisał(a):Ból **** czuć aż na kilometr, autor pochwala linki w lasach a do kogoś kto ma głośny wydech by strzelał bo on jest z Warszawy i nie życzy sobie aby jego Autorytet Motycyklisty Doskonałego ktoś szargal. Zrozum Pajacu że nie ma czegoś takiego jak Motocykliści jako spójna grupa, są ludzie którzy jeżdżą motorami (celowo użyte aby jakiś kolejny autorytet mógł mnie poprawić ) a ludzie jak to ludzie są różni. To że Tobie się marzy Pajacu, aby każdy zbierał pieniądze na szczytny cel, jeździł 30km/h promując wyimaginowanego "motocykliste " doskonałego, który nic nie robi tylko ma rączkę w górze i gani tych którzy na motocykl wsiadaja poszaleć bo nie wierzą w to wasze pseudo pi**** , tylko chcą się wyszaleć z pełnią konsekwencji<br><hr>Damian Wrocław <br>
No i mamy pierwszy przykład głupiego. Czekamy na następne.<br><hr>techt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/6/2015, 09:14

Komentatorzy napisał(a):Ból **** czuć aż na kilometr, autor pochwala linki w lasach a do kogoś kto ma głośny wydech by strzelał bo on jest z Warszawy i nie życzy sobie aby jego Autorytet Motycyklisty Doskonałego ktoś szargal. Zrozum Pajacu że nie ma czegoś takiego jak Motocykliści jako spójna grupa, są ludzie którzy jeżdżą motorami (celowo użyte aby jakiś kolejny autorytet mógł mnie poprawić ) a ludzie jak to ludzie są różni. To że Tobie się marzy Pajacu, aby każdy zbierał pieniądze na szczytny cel, jeździł 30km/h promując wyimaginowanego "motocykliste " doskonałego, który nic nie robi tylko ma rączkę w górze i gani tych którzy na motocykl wsiadaja poszaleć bo nie wierzą w to wasze pseudo pi**** , tylko chcą się wyszaleć z pełnią konsekwencji<br><hr>Damian Wrocław <br>
Chamstwo i arogancja,nazywać kogoś pajacem tylko dlatego, że ma inny sposób postrzegania takiego problemu jak brak wyobraźni i tego konsekwencje.<br><hr>fazer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê