Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Nie zajeżdżaj drogi motocykliście, bo...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Nie zajeżdżaj drogi motocykliście, bo...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Nie zajeżdżaj drogi motocykliście, bo..

Postprzez Åšcigacz » 28/5/2015, 14:32

Dyskusja na temat: Nie zajeżdżaj drogi motocykliście, bo będzie bolało
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Nie zajeżdżaj drogi motocykliście, bo będzie bolało
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 14:32

Hahaa nie popierac wpierdolu w takiej sytuacji to jak nie popierac uzycia broni wobec wlamywaczy. Mam nadzieje ze typ z pickup-a dostal srogi wpierdol. Szerokosci. <br><hr>meerkat
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 14:46

Jakaś dziwna logika tego gościa z samochodu... czy to że się wiezie dzieci oznacza że trzeba brać na czołówkę każdego motocyklistę jadącego z naprzeciwka???<br><hr>bbbb
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 14:53

Panie Boze spraw bym na takiego trafil ! Za takie cos przynajmniej wszystkie zeby z przodu by polecialy.<br><hr>cycu71
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 15:14

Nie ma gdzieś ciągu dalszego tego oto filmiku? Widać, że żona jest tak samo inteligentna jak i jej mąż...Na końcu widać jak wychodzi z samochodu, a szczerze mówiąc bałbym się jej bardziej niż tego kolesia xD<br><hr>Chmielu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 15:23

bardzo dobrze, dziwne ze tylko raz...z drugiej strony, patrzac na tytuł skuteczne zajezdzanie drogi motocykliscie konczy sie dla niego w szpitalu lub na cmentarzu, niestety...zycze wszytskim kolezankom i kolegom motcyklistom aby w nadchodzacym roku nie byli ofiarami wymuszen pierszenstwa...<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 15:39

Komentatorzy napisał(a):Nie ma gdzieś ciągu dalszego tego oto filmiku? Widać, że żona jest tak samo inteligentna jak i jej mąż...Na końcu widać jak wychodzi z samochodu, a szczerze mówiąc bałbym się jej bardziej niż tego kolesia xD<br><hr>Chmielu<br>
<a href="http://fishki.net/auto/1547123-bystro-reshil-konflikt-s-vodjatlom.html?mode=auto" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://fishki.net/auto/1547123-bystro-reshil-konflikt-s-vodjatlom.html?mode=auto</a>

co prawda nic ciekawego siÄ™ nie dzieje dalej, ale trzymaj :)<br><hr>emkate
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 15:56

Jestem kierowcą samochodu i wstyd mi za niektórych i nie ważne czy faktycznie ktoś z motocyklistów robi źle czy jedzie OK.
Bezmyślność kierowców samochodów jest bezdyskusyjna. Wiadomo że w starciu motocykla z samochodem wygrywa ten drugi . Wygrywa, tfu - słowo nie na miejscu, bo może stać się krzywda. Nie rozumie też zachowania kierowców samochodów na skrzyżowaniach przed światłami, blokując jadącego na przód motocyklistę. Co komu szkodzi żeby pojechał szybciej ? Nie wiem.
A motocykle są wspaniałe .Jeździcie bezpiecznie i uważajcie na siebie. Pozdrawiam<br><hr>Kierowca samochodu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 15:59

Tak się bawią, tak się bawią, tak się bawią .... również Polacy, szczególnie na "żółtych" drogach i lokalnych. Mam z tym do czynienia kilka razy do roku, prawdę mówiąc przestałem reagować ( w ciągu ostatnich 5-ciu lat "wyróżniłem" tylko jednego żartownisia , ale wizytą w jego domu wolnostojącym - o dziwo też jechał pickupem tj. wielką Toyotą Tundrą). W prywatnym zlokalizowaniu "żartownisia" oczywiście pomaga kamera - zapisuje pojazd , ryja delikwenta i rejestrację. Wóźcie więc koledzy kamerki.<br><hr>adam57
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 16:00

Komentatorzy napisał(a):Jestem kierowcą samochodu i wstyd mi za niektórych i nie ważne czy faktycznie ktoś z motocyklistów robi źle czy jedzie OK.
Bezmyślność kierowców samochodów jest bezdyskusyjna. Wiadomo że w starciu motocykla z samochodem wygrywa ten drugi . Wygrywa, tfu - słowo nie na miejscu, bo może stać się krzywda. Nie rozumie też zachowania kierowców samochodów na skrzyżowaniach przed światłami, blokując jadącego na przód motocyklistę. Co komu szkodzi żeby pojechał szybciej ? Nie wiem.
A motocykle są wspaniałe .Jeździcie bezpiecznie i uważajcie na siebie. Pozdrawiam<br><hr>Kierowca samochodu<br>
piekne słowa<br><hr>kamil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 16:33

Komentatorzy napisał(a):Jestem kierowcą samochodu i wstyd mi za niektórych i nie ważne czy faktycznie ktoś z motocyklistów robi źle czy jedzie OK.
Bezmyślność kierowców samochodów jest bezdyskusyjna. Wiadomo że w starciu motocykla z samochodem wygrywa ten drugi . Wygrywa, tfu - słowo nie na miejscu, bo może stać się krzywda. Nie rozumie też zachowania kierowców samochodów na skrzyżowaniach przed światłami, blokując jadącego na przód motocyklistę. Co komu szkodzi żeby pojechał szybciej ? Nie wiem.
A motocykle są wspaniałe .Jeździcie bezpiecznie i uważajcie na siebie. Pozdrawiam<br><hr>Kierowca samochodu<br>
Dodając to tego, że gdy motocyklista przeciska się przez korek, to ten korek się skraca. Gdyby motocykliści nie używali techniki zwanej "filteringiem" to korki były by większe. Więc to też jest dziwne. Co komu szkodzi? Korek jest krótszy, mniej czekania, a wyobrazić sobie teraz ekipę jadących motocyklistów (ok. 20 na przykład) i stawali za samochodami gęsiego, trasa do "sukcesu" wydłużała by się. Dodatkowo jeśli są to pojemności 600, a tym bardziej litrówki mają dynamiczne silniki et cetera, więc szkoda tak męczyć motocyklistę który musi ruszyć z 2,5 metra dalej i ponownie stanąć :D. Pozdrawiam!<br><hr>Janas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 18:00

Komentatorzy napisał(a):bardzo dobrze, dziwne ze tylko raz...z drugiej strony, patrzac na tytuł skuteczne zajezdzanie drogi motocykliscie konczy sie dla niego w szpitalu lub na cmentarzu, niestety...zycze wszytskim kolezankom i kolegom motcyklistom aby w nadchodzacym roku nie byli ofiarami wymuszen pierszenstwa...<br><hr>txa<br>
A wg. mnie film nie jest obiektywny, coś musiało zadziać się przed tym zdarzeniem, widać to po reakcji kierowcy który zaczął sie cofać i chciał opieprzyć motocyklistę. Jak dla mnie ten filmik jest częścią większej całości i może sie okazać ze to autor jest idiotą.<br><hr>XYZ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 19:18

Siema po obejżeniu krótszego i dłuższego filmu, jak i po tłumaczeniu kłótni można zrozumiec, że chłopaki nie widzą się na drodze po raz pierwszy, tak więc zajazd motocyklowi był umyślny i zamierzony, tak samo jak rzut butelką w dłuższej wersji na końcu.
postawa całkowicie poprawna kolegi który szybkim czynem gościa wyeliminował z konwersacji :)
Niestety sam widok patologicznej damy i tego kierowcy i czyn "rzut butelka w strone motocyklistów, mówi sam za siebie, ani słowem ani wpierd..lem im nie przetłumaczy. tzw rednecki z jakiejś wiochy, wiedza wszytko najlepiej....pozdr<br><hr>wally
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 19:25

Komentatorzy napisał(a):Siema po obejżeniu krótszego i dłuższego filmu, jak i po tłumaczeniu kłótni można zrozumiec, że chłopaki nie widzą się na drodze po raz pierwszy, tak więc zajazd motocyklowi był umyślny i zamierzony, tak samo jak rzut butelką w dłuższej wersji na końcu.
postawa całkowicie poprawna kolegi który szybkim czynem gościa wyeliminował z konwersacji :)
Niestety sam widok patologicznej damy i tego kierowcy i czyn "rzut butelka w strone motocyklistów, mówi sam za siebie, ani słowem ani wpierd..lem im nie przetłumaczy. tzw rednecki z jakiejś wiochy, wiedza wszytko najlepiej....pozdr<br><hr>wally<br>
gdzie jest dluzsza czesc?<br><hr>piece
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 19:37

wyglądają na białe śmieci. do takich przemawia tylko but w ryj<br><hr>but
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 20:02

Komentatorzy napisał(a):Siema po obejżeniu krótszego i dłuższego filmu, jak i po tłumaczeniu kłótni można zrozumiec, że chłopaki nie widzą się na drodze po raz pierwszy, tak więc zajazd motocyklowi był umyślny i zamierzony, tak samo jak rzut butelką w dłuższej wersji na końcu.
postawa całkowicie poprawna kolegi który szybkim czynem gościa wyeliminował z konwersacji :)
Niestety sam widok patologicznej damy i tego kierowcy i czyn "rzut butelka w strone motocyklistów, mówi sam za siebie, ani słowem ani wpierd..lem im nie przetłumaczy. tzw rednecki z jakiejś wiochy, wiedza wszytko najlepiej....pozdr<br><hr>wally<br>
Gdzie można obejrzeć dłuższa wersję filmu?<br><hr>toooomelo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 20:56

Komentatorzy napisał(a):Siema po obejżeniu krótszego i dłuższego filmu, jak i po tłumaczeniu kłótni można zrozumiec, że chłopaki nie widzą się na drodze po raz pierwszy, tak więc zajazd motocyklowi był umyślny i zamierzony, tak samo jak rzut butelką w dłuższej wersji na końcu.
postawa całkowicie poprawna kolegi który szybkim czynem gościa wyeliminował z konwersacji :)
Niestety sam widok patologicznej damy i tego kierowcy i czyn "rzut butelka w strone motocyklistów, mówi sam za siebie, ani słowem ani wpierd..lem im nie przetłumaczy. tzw rednecki z jakiejś wiochy, wiedza wszytko najlepiej....pozdr<br><hr>wally<br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie jest dluzsza czesc?<br><hr>piece<br>
Podsyłam link do dłuższej wersji... <a href="https://m.youtube.com/watch?v=dONyv-Cwkoo" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://m.youtube.com/watch?v=dONyv-Cwkoo</a><br><hr>daniel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 21:08

O wreszcie ktoś sie postawił brawo brawo tak jest tak powinno być !!! Moje gratulacje dla pana w czarnym kasku ;)<br><hr>Sokl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 21:08

O wreszcie ktoś sie postawił brawo brawo tak jest tak powinno być !!! Moje gratulacje dla pana w czarnym kasku ;)<br><hr>Sokl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 21:23

Å‚adnie mu jebnal :D heheh<br><hr>Janek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê