Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Nie zajeżdżaj drogi motocykliście, bo...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Nie zajeżdżaj drogi motocykliście, bo...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 30/5/2015, 20:35

Komentatorzy napisał(a):O wreszcie ktoś sie postawił brawo brawo tak jest tak powinno być !!! Moje gratulacje dla pana w czarnym kasku ;)<br><hr>Sokl<br>
dokladnie<br><hr>romek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 30/5/2015, 21:03

Filmik okrojony do maksimum, nie wiadomo o co biegało, ale skoro tak okroili chyba musieli mieć powód. Oczywiście więc standardowo, kierowcy samochodów tacy źli wow wow.
Ja już nie zliczę ile to razy jakiś bezmózg na scigu walił ze mną na czołówkę bo zachciało mu się 20 aut na raz wyprzedzać, albo ile to razy na chama się pakował przede mnie gdy mnie wyprzedzał. Królowie drogi, chcecie szpanować to wypad na tor a nie po drogach się popisujecie. Nikogo nie obejdzie że wy zginiecie, ale często przez was giną inni jeżdżący przepisowo. <br><hr>Glenn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 30/5/2015, 21:15

Komentatorzy napisał(a):kwestia wygląda tak koleś zajeżdża drogę motocykliście i naraża go na śmierć ... i jeszcze ma sapy ... należała mu się ta bania ...
nie, nie posiadam motoru jestem kierowcą samochodu który patrzy obiektywnie na sytuację ... jakbym jechał samochodem i koleś mi tak zajechał drogę skończył by tak samo. wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu i musimy się szanować inaczej skończymy w piachu z dopiskiem: "Zginął śmiercią tragiczną"
<br><hr>Kierowca<br>
Kierowca tego pickupa wygląda jak typowy ćpunek.Zresztą po jego zachowaniu i gadce to widać.Pięknie mu w...ebał z bani.<br><hr>banan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/5/2015, 21:15

Komentatorzy napisał(a):Motocykliści to zwykli szmaciarze, myślą, że są królami dróg? "Patrz w lusterka motocykle są wszędzie" a te debile sami jakoś w lusterka nie patrzą, ja bym to raczej nazwał "patrz w celownik, motościerwa są wszędzie" sami robią na drogach co chcą i jeszcze się rzucają na innych? Złapał bym za ten kask i przekręcił go o 180 stopni razem z głową w środku, jeden chwast wyrwany może drugi by się nauczył..<br><hr>Anty motór!!<br>
**** się debilu ***** niedojebie żeby ci grób chujami obrósł<br><hr>szaza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/5/2015, 06:37

Komentatorzy napisał(a):No właśnie jak komentarz wyżej można to zrobić w cywilizowany sposób i dobrać się gościowi do tyłka. A nie uderzać kogoś z bani w kasku. W tej sytuacji idiotami są Ci którzy wstawili ten filmik :D Bo stanie się on dowodem w sprawie, kierowca pick upa dostanie najwyżej mandat, a idiota z motoru odpowie za napaść a gdy kierowca założy sobie usztywnienie na szyję lub z przymrożenie oka dostanie wstrząśnienia mózgu to koleś moto będzie widział tylko u kolegów bo swój sprzeda po to by spłacić gościa w ramach odszkodowania :D tak ameryka Panie i Panowie ;) <br><hr>Niemczycki <br>
Ameryka, Panie, za to kierowca pickupa odpowie, właśnie dlatego ę to ameryka anie polskie-qówno<br><hr>ten dla kogo ta odp, to debil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/5/2015, 07:42

Komentatorzy napisał(a):ładnie mu jebnal :D heheh<br><hr>Janek<br>
Komentatorzy napisał(a):Za coś takiego u mnie wykopałbyś sobie 2x1x1,5 i kask by ci nie pomógł.<br><hr>Obserwator jednego k<br>
To przyjedz do Krakowa :)<br><hr>JWPBZSNDK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/5/2015, 08:36

Komentatorzy napisał(a):Filmik okrojony do maksimum, nie wiadomo o co biegało, ale skoro tak okroili chyba musieli mieć powód. Oczywiście więc standardowo, kierowcy samochodów tacy źli wow wow.
Ja już nie zliczę ile to razy jakiś bezmózg na scigu walił ze mną na czołówkę bo zachciało mu się 20 aut na raz wyprzedzać, albo ile to razy na chama się pakował przede mnie gdy mnie wyprzedzał. Królowie drogi, chcecie szpanować to wypad na tor a nie po drogach się popisujecie. Nikogo nie obejdzie że wy zginiecie, ale często przez was giną inni jeżdżący przepisowo. <br><hr>Glenn<br>
<a href="https://youtu.be/V-ddQkqvFRU" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://youtu.be/V-ddQkqvFRU</a>

Pewnie o to ze jezdzi jak idiota 180mph miedzy samochodami na publicznej drodze i sieje zagrożenie. Bardzo dobrze że gość z pick-upa go nastraszyl. A redaktorom scigacz.pl gratuluję za podpowiadanie jak debilom jeżdżącym u nas na ulicach po 200kmh rozwiązywać spory jak ktoś zajedxie dtoge motocykliście ktory jezdzi po 200-300kmh i ma super ubaw na publicznej drodze.
Trzeba być debilem żeby jeździć tak szybko.
<a href="https://youtu.be/V-ddQkqvFRU" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://youtu.be/V-ddQkqvFRU</a> <br><hr>Marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/5/2015, 08:39

Komentatorzy napisał(a):kwestia wygląda tak koleś zajeżdża drogę motocykliście i naraża go na śmierć ... i jeszcze ma sapy ... należała mu się ta bania ...
nie, nie posiadam motoru jestem kierowcą samochodu który patrzy obiektywnie na sytuację ... jakbym jechał samochodem i koleś mi tak zajechał drogę skończył by tak samo. wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu i musimy się szanować inaczej skończymy w piachu z dopiskiem: "Zginął śmiercią tragiczną"
<br><hr>Kierowca<br>
Tak wygląda kandydat na film z dopiskiem "Zginął śmiercią tragiczną" <a href="https://youtu.be/V-ddQkqvFRU" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://youtu.be/V-ddQkqvFRU</a> jezdzi koles po okolicy jak wariat. <br><hr>Marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/5/2015, 11:35

Komentatorzy napisał(a):Filmik okrojony do maksimum, nie wiadomo o co biegało, ale skoro tak okroili chyba musieli mieć powód. Oczywiście więc standardowo, kierowcy samochodów tacy źli wow wow.
Ja już nie zliczę ile to razy jakiś bezmózg na scigu walił ze mną na czołówkę bo zachciało mu się 20 aut na raz wyprzedzać, albo ile to razy na chama się pakował przede mnie gdy mnie wyprzedzał. Królowie drogi, chcecie szpanować to wypad na tor a nie po drogach się popisujecie. Nikogo nie obejdzie że wy zginiecie, ale często przez was giną inni jeżdżący przepisowo. <br><hr>Glenn<br>
Haha co za kretyn.. Filmik okrojony do maksimum ale ponapierdalam na motocykliste.. Kretynie zrób tak jak ten gość z pickupa a zobaczysz co zrobię tobie i twojej żałosnej rodzinie. Nikogo nie obejdzie, że wy zginiecie - haha masakra prawdopodobnieństwo, że masz mózg kretynie jest tak małe jak powiedzenie, że komorowski nie jest złodziejem haha
Pozdr i mam nadzieję, że do zobaczenia!<br><hr>FOCUS II RS/YAMAHA R1/ROWER KROSS :D
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/5/2015, 14:55

wsadzić takiego kierowce samachodu pod gilotyne po co tacy ludzie nam są potrzebni? :) POPIERDOLEŃCY!<br><hr>Anonymous
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/6/2015, 11:06

"'motory"- powinny jeździć w specjalnych zakratowanych tunelach, gdyż stwarzają poważne zagrożenie na zwykłych drogach nie tylko dla siebie ale innych użytkowników!!!<br><hr>bebe
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/6/2015, 11:06

"'motory"- powinny jeździć w specjalnych zakratowanych tunelach, gdyż stwarzają poważne zagrożenie na zwykłych drogach nie tylko dla siebie ale innych użytkowników!!!<br><hr>bebe
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/6/2015, 17:58

Skoro na drogach robią ścierzki dla rowerzystów to może niech zrobią taką dla motocykli gdzie szybciej i bezpieczniej będzie jeździć ,bo nie będzie zderzeń czołowych z samochodami przy wyprzedzaniu<br><hr>stunder
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Croowab » 1/6/2015, 19:05

Niestety idiotów w katamaranach nie brakuje jak i na 2 kólkach, ale za takie coś powinien dostać srogi wpier@#ol , do tego zabrane prawko na 2 lata i srogi mandat.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Postprzez Komentatorzy » 1/6/2015, 20:44

Komentatorzy napisał(a): "'motory"- powinny jeździć w specjalnych zakratowanych tunelach, gdyż stwarzają poważne zagrożenie na zwykłych drogach nie tylko dla siebie ale innych użytkowników!!!<br><hr>bebe<br>
ty powinieneś siedzieć już dawno w wariatkowie skoro masz takie zdanie a poza tym to kierowcy aut stwarzają największe zagrożenie dla motocyklistów bo to z ich winy najczęściej giną niewinne osoby<br><hr>motocyklistka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/6/2015, 20:52

Komentatorzy napisał(a):Skoro na drogach robią ścierzki dla rowerzystów to może niech zrobią taką dla motocykli gdzie szybciej i bezpieczniej będzie jeździć ,bo nie będzie zderzeń czołowych z samochodami przy wyprzedzaniu<br><hr>stunder<br>
to niech zrobią osobną ścieżke dla kierowców aut bo to z ich winy jest najwięcej wypadków i 75% wypadów z udziałem motocyklistów jest z winy kierowców aut takie są statystyki... więc dla kogo te ścieżki<br><hr>motocyklistka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2015, 00:45

Komentatorzy napisał(a):Skoro na drogach robią ścierzki dla rowerzystów to może niech zrobią taką dla motocykli gdzie szybciej i bezpieczniej będzie jeździć ,bo nie będzie zderzeń czołowych z samochodami przy wyprzedzaniu<br><hr>stunder<br>
Komentatorzy napisał(a):to niech zrobią osobną ścieżke dla kierowców aut bo to z ich winy jest najwięcej wypadków i 75% wypadów z udziałem motocyklistów jest z winy kierowców aut takie są statystyki... więc dla kogo te ścieżki<br><hr>motocyklistka<br>
Drogi są dla samochodów, jak ciezko zauwazyc zapierdalajacy motor a samochod, wiec nic dziwnego ze 3/4 winy jest teoretycznie kierowcow, ale jakby ktos bezpiecznie jechal tym motorem to mogloby sie skonczyc na maksymalnie otarciach<br><hr>toł
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2015, 07:31

Czytam te wasze komentarze i śmiać mi się trochę chce. Nie jestem uzytkowniekiem "motoru" a juz na pewno nie motocykla ale wiem jedno - w PL nie ma kultury jazdy. Czy chodzi o samochód czy o motocykl. Wystarczy przejechać się do Francji czy Holandii gdzie motocyklistów jest bardzo wielu i to oni mają pierwszeństwo na drodze. Każdy kierowca wie, że będąc np w korku zostawia się miejsce pomiędzy samochodami aby mogli oni swobodnie się wymijać. A w u nas polaczki buraczki mysla , że jak jadą swoim supercharded lanosem to są królami szosy :) Pozdrawiam wszystkich motomaniaków i łapka w górę dla was ! - i patrzcie w lusterka buraczki - nie jesteście sami na drodze :) <br><hr>Pioter
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2015, 07:42

Komentatorzy napisał(a):Skoro na drogach robią ścierzki dla rowerzystów to może niech zrobią taką dla motocykli gdzie szybciej i bezpieczniej będzie jeździć ,bo nie będzie zderzeń czołowych z samochodami przy wyprzedzaniu<br><hr>stunder<br>
Ale kto ma zrobić władze , społeczeństwo a może ty się za to weźmiesz<br><hr>aza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2015, 08:01

Komentatorzy napisał(a): "'motory"- powinny jeździć w specjalnych zakratowanych tunelach, gdyż stwarzają poważne zagrożenie na zwykłych drogach nie tylko dla siebie ale innych użytkowników!!!<br><hr>bebe<br>
Komentatorzy napisał(a):ty powinieneś siedzieć już dawno w wariatkowie skoro masz takie zdanie a poza tym to kierowcy aut stwarzają największe zagrożenie dla motocyklistów bo to z ich winy najczęściej giną niewinne osoby<br><hr>motocyklistka<br>
wina jest po obu stronach taka sama. Kieruję samochodem, jak tylko mogę to robię miejsce motocyklistom żeby mogli przejechać np.w korku, bo co mi zależy, oni mogą szybciej przejechać, a mnie to nie spowolni nawet o sekundę. Niestety wielu jest też głupców na motorach, którzy swoją brawurą stwarzają duże zagrożenie i niestety odsetek jest większy niż wśród samochodów. Nie da się ukryć, iż duża część motocyklistów kupiła motor nie po to żeby się przemieszczać tylko po to żeby "zap.erdalać". Reszta motocyklistów jeździ uważniej niż kierowcy samochodów, bo wiedzą, że wypadek bardziej ich zaboli.<br><hr>dr13
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê