Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Nie zajeżdżaj drogi motocykliście, bo...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Nie zajeżdżaj drogi motocykliście, bo...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2015, 08:11

Komentatorzy napisał(a):Skoro na drogach robią ścierzki dla rowerzystów to może niech zrobią taką dla motocykli gdzie szybciej i bezpieczniej będzie jeździć ,bo nie będzie zderzeń czołowych z samochodami przy wyprzedzaniu<br><hr>stunder<br>
Komentatorzy napisał(a):to niech zrobią osobną ścieżke dla kierowców aut bo to z ich winy jest najwięcej wypadków i 75% wypadów z udziałem motocyklistów jest z winy kierowców aut takie są statystyki... więc dla kogo te ścieżki<br><hr>motocyklistka<br>
Z tych 75% 90% jedzie o wiele za szybko.<br><hr>radek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/6/2015, 11:15

Komentatorzy napisał(a):Filmik okrojony do maksimum, nie wiadomo o co biegało, ale skoro tak okroili chyba musieli mieć powód. Oczywiście więc standardowo, kierowcy samochodów tacy źli wow wow.
Ja już nie zliczę ile to razy jakiś bezmózg na scigu walił ze mną na czołówkę bo zachciało mu się 20 aut na raz wyprzedzać, albo ile to razy na chama się pakował przede mnie gdy mnie wyprzedzał. Królowie drogi, chcecie szpanować to wypad na tor a nie po drogach się popisujecie. Nikogo nie obejdzie że wy zginiecie, ale często przez was giną inni jeżdżący przepisowo. <br><hr>Glenn<br>
Komentatorzy napisał(a):<a href="https://youtu.be/V-ddQkqvFRU" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://youtu.be/V-ddQkqvFRU</a>

Pewnie o to ze jezdzi jak idiota 180mph miedzy samochodami na publicznej drodze i sieje zagrożenie. Bardzo dobrze że gość z pick-upa go nastraszyl. A redaktorom scigacz.pl gratuluję za podpowiadanie jak debilom jeżdżącym u nas na ulicach po 200kmh rozwiązywać spory jak ktoś zajedxie dtoge motocykliście ktory jezdzi po 200-300kmh i ma super ubaw na publicznej drodze.
Trzeba być debilem żeby jeździć tak szybko.
<a href="https://youtu.be/V-ddQkqvFRU" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://youtu.be/V-ddQkqvFRU</a> <br><hr>Marek<br>
poszukaj dłuższej wersji tego samego filmiku jak gość z Pick-up'a rzuca w nich szklaną butelka o ile pamiętam dzień wcześniej, również jego słowa że ma dziecko w swoim pick'upie i jego logika "mam zonę i dziecko w samochodzie no ale wyjadę im na czołówkę bo po co jeżdżą na motorach (nawet te 100-120 kmh) BTW to że motocykliści jeżdżą szybciej patrz ze nie wszyscy czemu nie powiesz nic o gówniarzach 1 letnich z bety uderzających w słup itp ? no i ostatnie pytanie , zawsze po miescie jezdzisz 50 i koniec? ;> <br><hr>Luksi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/6/2015, 14:55

Komentatorzy napisał(a):Skoro na drogach robią ścierzki dla rowerzystów to może niech zrobią taką dla motocykli gdzie szybciej i bezpieczniej będzie jeździć ,bo nie będzie zderzeń czołowych z samochodami przy wyprzedzaniu<br><hr>stunder<br>
jebnij sie w Å‚ep<br><hr>hs
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2015, 15:04

Komentatorzy napisał(a):Czytam te wasze komentarze i śmiać mi się trochę chce. Nie jestem uzytkowniekiem "motoru" a juz na pewno nie motocykla ale wiem jedno - w PL nie ma kultury jazdy. Czy chodzi o samochód czy o motocykl. Wystarczy przejechać się do Francji czy Holandii gdzie motocyklistów jest bardzo wielu i to oni mają pierwszeństwo na drodze. Każdy kierowca wie, że będąc np w korku zostawia się miejsce pomiędzy samochodami aby mogli oni swobodnie się wymijać. A w u nas polaczki buraczki mysla , że jak jadą swoim supercharded lanosem to są królami szosy :) Pozdrawiam wszystkich motomaniaków i łapka w górę dla was ! - i patrzcie w lusterka buraczki - nie jesteście sami na drodze :) <br><hr>Pioter<br>
to czemu nie pojedziesz do Holandii czy Francji ? Trzeba też spojrzeć prawdzie w oczy że motocykliści tez nie grzeszą na drodze swoimi manewrami i poprostu niekiedy was nie widać (nie wszyscy oczywiście ) także trzeba na ten problem spojrzeć z dwóch stron . Na fillmiku w sumie nie wiem czy bym tak samo nie postąpił na miejscu tego motocyklisty . :)<br><hr>ARo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2015, 15:23

Komentatorzy napisał(a):Filmik okrojony do maksimum, nie wiadomo o co biegało, ale skoro tak okroili chyba musieli mieć powód. Oczywiście więc standardowo, kierowcy samochodów tacy źli wow wow.
Ja już nie zliczę ile to razy jakiś bezmózg na scigu walił ze mną na czołówkę bo zachciało mu się 20 aut na raz wyprzedzać, albo ile to razy na chama się pakował przede mnie gdy mnie wyprzedzał. Królowie drogi, chcecie szpanować to wypad na tor a nie po drogach się popisujecie. Nikogo nie obejdzie że wy zginiecie, ale często przez was giną inni jeżdżący przepisowo. <br><hr>Glenn<br>
Gdyby inni jeździli przepisowo to nie było by tematu, zapewne Pan egzaltowany nie wie że przepisowo to nie tylko prędkość ale też między innymi jazda przy prawej krawędzi pasa<br><hr>darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2015, 15:28

Komentatorzy napisał(a):Filmik okrojony do maksimum, nie wiadomo o co biegało, ale skoro tak okroili chyba musieli mieć powód. Oczywiście więc standardowo, kierowcy samochodów tacy źli wow wow.
Ja już nie zliczę ile to razy jakiś bezmózg na scigu walił ze mną na czołówkę bo zachciało mu się 20 aut na raz wyprzedzać, albo ile to razy na chama się pakował przede mnie gdy mnie wyprzedzał. Królowie drogi, chcecie szpanować to wypad na tor a nie po drogach się popisujecie. Nikogo nie obejdzie że wy zginiecie, ale często przez was giną inni jeżdżący przepisowo. <br><hr>Glenn<br>
Oczywiście ta sama śpiewka 'Film okrojony! Wina motocyklisty!' A na filmie ewidentnie widać, żę z typem mierzą się pierwszy raz i on ewidentnie zajeżdża im drogę, po czym w rozmowie krzyczy, że ma dzieci z tyłu i go nie obchodzi co zrobił..<br><hr>WaxEater
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2015, 22:37

Komentatorzy napisał(a):Skoro na drogach robią ścierzki dla rowerzystów to może niech zrobią taką dla motocykli gdzie szybciej i bezpieczniej będzie jeździć ,bo nie będzie zderzeń czołowych z samochodami przy wyprzedzaniu<br><hr>stunder<br>
Komentatorzy napisał(a):to niech zrobią osobną ścieżke dla kierowców aut bo to z ich winy jest najwięcej wypadków i 75% wypadów z udziałem motocyklistów jest z winy kierowców aut takie są statystyki... więc dla kogo te ścieżki<br><hr>motocyklistka<br>
Komentatorzy napisał(a):Z tych 75% 90% jedzie o wiele za szybko.<br><hr>radek<br>
zgadza się motocykliści jeżdżą za szybko ale kierowcy aut również i dużo po pijaku więc nie rozumiem czemu tak nie lubicie motocyklistów oni też jeżdżą autami i wtedy są cacy? tak? a jak przesiadają się na moto to już są be i najgorsi? widać polacy nadal są zacofani... zaakceptujcie w końcu to,że motocykliści są i będą a wielu z nich to naprawdę fajni ludzie a każdemu się zdaża ponieść emocją i szybciej pojechać czy na motocyklu czy samochodem<br><hr>motocyklistka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2015, 22:58

Komentatorzy napisał(a):Skoro na drogach robią ścierzki dla rowerzystów to może niech zrobią taką dla motocykli gdzie szybciej i bezpieczniej będzie jeździć ,bo nie będzie zderzeń czołowych z samochodami przy wyprzedzaniu<br><hr>stunder<br>
Komentatorzy napisał(a):to niech zrobią osobną ścieżke dla kierowców aut bo to z ich winy jest najwięcej wypadków i 75% wypadów z udziałem motocyklistów jest z winy kierowców aut takie są statystyki... więc dla kogo te ścieżki<br><hr>motocyklistka<br>
Komentatorzy napisał(a):Drogi są dla samochodów, jak ciezko zauwazyc zapierdalajacy motor a samochod, wiec nic dziwnego ze 3/4 winy jest teoretycznie kierowcow, ale jakby ktos bezpiecznie jechal tym motorem to mogloby sie skonczyc na maksymalnie otarciach<br><hr>toł<br>
drogi są dla kierowców aut i również dla motocyklistów a każdemu się zdaży przekroczyć prędkość czy to autem czy motocyklem ja jestem kobietą i jeżdże spokojnie na moto i wiele miałam już różnych sytuacji dam przykład jade sobie miastem 50-tką i z parkingu który znajdował się przy ulicy wyjechał mi nagle autem ledwo wychamowałam,albo druga sytuacja jade też przepisowo i nagle na wąskiej uliczce facet zaczyna wyjeżdżać z parkingu i zatrzymał sie specjalnie wzdłuż jezdni bym nie miała jak przejechać... i kolejna sytuacja tyle,że spotkała mojego znajomego i ja to widziałam stał sobie motocyklem na światłach bo było czerwone światło i nagle busem zaczoł zmieniać pas i wjeżdżać na pas na którym on się znajdował i prosto na niego zaczoł wjeżdżać,mój kolega zaczoł trąbić i busem zatrzymał się dopiero kilka centymetrów od niego gdyby nie zaczoł trąbić to by go przejechał,więc różne są sytuacje na drodze czasami winni są kierowcy aut a czasami motocykliści<br><hr>motocyklistka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2015, 08:32

Cwaniak w kasku niech lepiej siÄ™ zaopatrzy w Å‚achy na motocykl.<br><hr>Author
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2015, 13:45

Komentatorzy napisał(a):Cwaniak w kasku niech lepiej się zaopatrzy w łachy na motocykl.<br><hr>Author<br>
Ty się lepiej zaopatrz w mózg :P . Pizda w necie się znalazła..<br><hr>Anonim
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2015, 14:21

Komentatorzy napisał(a):Skoro na drogach robią ścierzki dla rowerzystów to może niech zrobią taką dla motocykli gdzie szybciej i bezpieczniej będzie jeździć ,bo nie będzie zderzeń czołowych z samochodami przy wyprzedzaniu<br><hr>stunder<br>
Komentatorzy napisał(a):jebnij sie w łep<br><hr>hs<br>
Å‚ep... ^^ ale ty masz musk ;D ^^<br><hr>Yamaha
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2015, 08:11

Bandyci na drogach. Z czego tu się cieszyć? Czy na motorze czy w samochodzie czy gdzieś w innym miejscu to zawsze bandyta. Szkoda, że policja, prokuratura i sądy to też banda więc nikomu nic nie zrobią.<br><hr>Olek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2015, 16:48

"Co ciekawe, wygląda na to, że kierowca samochodu chciał nastraszyć (?) motocyklistę i wjechał na jego pas nieprzypadkowo."
Przecież tam jest jednokierunkowa debile...To motocyklista jedzie pod prąd.... Niby tacy znawcy a tylko debili z siebie w internecie robią... Motor jechał pod prąd, facet jechał w samochodzie z dziećmi.... Proste? Jak widać dla Was nie za bardzo, idiota na motorze, a za nim drugi... Jadą po prąd i jeszcze pretensje to dych co jadą przepisowo.<br><hr>Axel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2015, 16:48

"Co ciekawe, wygląda na to, że kierowca samochodu chciał nastraszyć (?) motocyklistę i wjechał na jego pas nieprzypadkowo."
Przecież tam jest jednokierunkowa debile...To motocyklista jedzie pod prąd.... Niby tacy znawcy a tylko debili z siebie w internecie robią... Motor jechał pod prąd, facet jechał w samochodzie z dziećmi.... Proste? Jak widać dla Was nie za bardzo, idiota na motorze, a za nim drugi... Jadą po prąd i jeszcze pretensje to dych co jadą przepisowo.<br><hr>Axel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2015, 21:40

Komentatorzy napisał(a):"Co ciekawe, wygląda na to, że kierowca samochodu chciał nastraszyć (?) motocyklistę i wjechał na jego pas nieprzypadkowo."
Przecież tam jest jednokierunkowa debile...To motocyklista jedzie pod prąd.... Niby tacy znawcy a tylko debili z siebie w internecie robią... Motor jechał pod prąd, facet jechał w samochodzie z dziećmi.... Proste? Jak widać dla Was nie za bardzo, idiota na motorze, a za nim drugi... Jadą po prąd i jeszcze pretensje to dych co jadą przepisowo.<br><hr>Axel<br>
o ***, jednokierunkowa z podwojną ciągłą! Rosja to jednak dziwny kraj<br><hr>nikt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/6/2015, 09:35

Komentatorzy napisał(a):"Co ciekawe, wygląda na to, że kierowca samochodu chciał nastraszyć (?) motocyklistę i wjechał na jego pas nieprzypadkowo."
Przecież tam jest jednokierunkowa debile...To motocyklista jedzie pod prąd.... Niby tacy znawcy a tylko debili z siebie w internecie robią... Motor jechał pod prąd, facet jechał w samochodzie z dziećmi.... Proste? Jak widać dla Was nie za bardzo, idiota na motorze, a za nim drugi... Jadą po prąd i jeszcze pretensje to dych co jadą przepisowo.<br><hr>Axel<br>
Podwójna ciągła jako jedno kierunkowa ciekawe.<br><hr>CO KUR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/6/2015, 16:20

Komentatorzy napisał(a):"Co ciekawe, wygląda na to, że kierowca samochodu chciał nastraszyć (?) motocyklistę i wjechał na jego pas nieprzypadkowo."
Przecież tam jest jednokierunkowa debile...To motocyklista jedzie pod prąd.... Niby tacy znawcy a tylko debili z siebie w internecie robią... Motor jechał pod prąd, facet jechał w samochodzie z dziećmi.... Proste? Jak widać dla Was nie za bardzo, idiota na motorze, a za nim drugi... Jadą po prąd i jeszcze pretensje to dych co jadą przepisowo.<br><hr>Axel<br>
sam jesteś debilem nie widzisz pasów na drodze?!<br><hr>Adi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/6/2015, 17:09

Komentatorzy napisał(a):"Co ciekawe, wygląda na to, że kierowca samochodu chciał nastraszyć (?) motocyklistę i wjechał na jego pas nieprzypadkowo."
Przecież tam jest jednokierunkowa debile...To motocyklista jedzie pod prąd.... Niby tacy znawcy a tylko debili z siebie w internecie robią... Motor jechał pod prąd, facet jechał w samochodzie z dziećmi.... Proste? Jak widać dla Was nie za bardzo, idiota na motorze, a za nim drugi... Jadą po prąd i jeszcze pretensje to dych co jadą przepisowo.<br><hr>Axel<br>
<a href="http://fishki.net/auto/1547123-bystro-reshil-konflikt-s-vodjatlom.html?mode=auto" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://fishki.net/auto/1547123-bystro-reshil-konflikt-s-vodjatlom.html?mode=auto</a>

obejżyj do końca<br><hr>assd
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/6/2015, 20:35

Komentatorzy napisał(a):"Co ciekawe, wygląda na to, że kierowca samochodu chciał nastraszyć (?) motocyklistę i wjechał na jego pas nieprzypadkowo."
Przecież tam jest jednokierunkowa debile...To motocyklista jedzie pod prąd.... Niby tacy znawcy a tylko debili z siebie w internecie robią... Motor jechał pod prąd, facet jechał w samochodzie z dziećmi.... Proste? Jak widać dla Was nie za bardzo, idiota na motorze, a za nim drugi... Jadą po prąd i jeszcze pretensje to dych co jadą przepisowo.<br><hr>Axel<br>
Komentatorzy napisał(a):o ***, jednokierunkowa z podwojną ciągłą! Rosja to jednak dziwny kraj<br><hr>nikt<br>
To nie rosja tylko pewnie w USA gamoniu<br><hr>pdf
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/6/2015, 21:11

Komentatorzy napisał(a):Skoro na drogach robią ścierzki dla rowerzystów to może niech zrobią taką dla motocykli gdzie szybciej i bezpieczniej będzie jeździć ,bo nie będzie zderzeń czołowych z samochodami przy wyprzedzaniu<br><hr>stunder<br>
Osobne pasy dla skuterów są praktykowane na Tajwanie. Na youtubie pewnie znajdzie się jakiś filmik o tym. Z kolei w Korei Południowej większość skuterów i motorków dostawczych jeździ po chodnikach pomiędzy pieszymi. Od taka ciekawostka :)<br><hr>Gość
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê