Zobacz wÄ…tek - 4444
NAS Analytics TAG

4444

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez Invi » 1/2/2015, 17:59

Nie ściemniaj, każdy widzi że zedytowałeś :P
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez cioracz » 1/2/2015, 19:41

Angler napisał(a):Kalesony z demobilu, skarpety wydziergane przez babcię i koszulę z wełny wielbłądziej.

Ja to mam lepszy sposób :D gazetami się wypycham jak zimno jest :lol:
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce


Postprzez andy7 » 1/2/2015, 20:55

senekkorzenna napisał(a):Nigdy nie prowadziłem strykte sportowego samochodu.


miki1406 napisał(a):Ja śmigałem sportową Tavrią WRC EVO V


Mi sie wczoraj trafilo poprowadzic Mclarena, musze przeznyc, ze ciezko sie nim skreca i wogole niewygodny w prowadzeniu, fote wstawie jutro.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Angler » 1/2/2015, 21:43

senekkorzenna napisał(a):
Angler napisał(a):
melvin napisał(a):Jaką bieliznę termoaktywną polecacie?


Kalesony z demobilu, skarpety wydziergane przez babcię i koszulę z wełny wielbłądziej.


Widzę Angler że jesteś oblatany w temacie 8) to może jaką kominiareczkę byś polecił +chusteczkę do nosa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
i w tym pytaniu nie ma żadnej aluzji do poprzedniego 8)


W warunkach ekstremalnych, od kominiarki lepiej sprawdza się gruba warstwa tłustego kremu, czy smaru. Z kolei chusteczka - najlepsza jest ścierka kuchenna, tania i trwała. Do tego przy długich stójkach w śniegu i na dużym mrozie wielu poleca onuce z kocich skórek.

cioracz sposób znany i lubiany za komuny. Wielu twierdziło, że "Trybuna Ludu", najlepiej się do tego celu nadaje. Krążyła też legenda, jakoby pojedyncza "Trybuna Ludu" potrafiła zatrzymać kulę.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez Angler » 1/2/2015, 22:23

Latem sprawdza się kominiarka bawełniana, zimą niestety trzeba szukać cieplejszych rozwiązań, może polarowa + babciny szal. A zająca faktycznie złapać, ciężko, ale kota już zdecydowanie łatwiej. Skóra kocia posiada także wiele innych dodatkowych właściwości, niegdyś popularna była w leczeniu wszelakich zmian reumatycznych czy bólów stawów.

W ramach ciekawostki dodam, że jakieś 2 lub 3 lata temu nabyłem sweter z demobilu za całe 20zł, Czechosłowacja się rozpadła, a sweter nie.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez madcap » 1/2/2015, 23:33

melvin pytając miałeś na myśli pierwszą czy drugą warstwę (pomijam oczywiście majciochy) ?
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Czester » 2/2/2015, 01:57

Angler napisał(a): A zająca faktycznie złapać, ciężko, ale kota już zdecydowanie łatwiej. Skóra kocia posiada także wiele innych dodatkowych właściwości, niegdyś popularna była w leczeniu wszelakich zmian reumatycznych czy bólów stawów.

Przyrodnik z*** się znzlazł! Leśnika zgrywa k*rwa, a kota to już można legalnie zajebać, bo nie leśny?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Angler » 2/2/2015, 08:33

CzesterTX napisał(a):
Angler napisał(a): A zająca faktycznie złapać, ciężko, ale kota już zdecydowanie łatwiej. Skóra kocia posiada także wiele innych dodatkowych właściwości, niegdyś popularna była w leczeniu wszelakich zmian reumatycznych czy bólów stawów.

Przyrodnik jeb*** się znzlazł! Leśnika zgrywa k*rwa, a kota to już można legalnie zajebać, bo nie leśny?


A czy gdziekolwiek napisałem, że zabicie kota jest legalne? Głęboko za komuny to nagrody za to dawali i wiele osób posiada skórki właśnie z tamtego okresu.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez Pierzo » 2/2/2015, 09:47

Angler napisał(a):A czy gdziekolwiek napisałem, że zabicie kota jest legalne? Głęboko za komuny to nagrody za to dawali i wiele osób posiada skórki właśnie z tamtego okresu.


Dokładnie. Moja babcia kilka takich miała - właśnie na reumatyzm podobno i wtedy nikt nie zadawał pytań skąd się wzięły.
Zresztą skoro wszyscy są tak za obroną biednych zwierzątek, to czemu w dalszym ciągu jest tyle sklepów mięsnych? A te wędliny to z drzewa sosnowego zrobione czy co?
Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych.
Avatar użytkownika
Pierzo
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2/9/2014, 09:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez suhy-19 » 2/2/2015, 09:49

kot w kebabie, czemu nie :lol:
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez SkoQ » 2/2/2015, 09:54

A tam ja bym i psa zjadł jak by mi go ktoś dobrze przyrządził :D
Koniecznie szczeniaczka :D
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez suhy-19 » 2/2/2015, 10:02

kebab to kebab na chuj drążyć temat z czego mięso :D
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Pierzo » 2/2/2015, 10:07

W wielu przypadkach niewiedza jest błogosławieństwem :D
Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych.
Avatar użytkownika
Pierzo
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2/9/2014, 09:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Angler » 2/2/2015, 10:09

A taką ochotę na kebaba miałem... Chyba dzięki wam mi przeszło.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez miki1406 » 2/2/2015, 11:33

suhy-19 napisał(a):kebab to kebab na *** drążyć temat z czego mięso :D


Dokładnie!!! Wchodzę, biorę baraninę na grubym łagodną - jem - smakuje...

Nawet jakby była z cementu, włosów i kości - smakuje mi - nie wnikam, nie drążę :lol:

Jeszcze siÄ™ dowiem i po co...
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez cioracz » 2/2/2015, 17:29

senekkorzenna napisał(a): jak by kiedyś znowu przyszła bieda

Jakby przyszla bieda to moze byloby normalnie. I ciekawe czy Ci wszycy wegetarianie byliby tacy zazwierzętami :?
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Czester » 2/2/2015, 21:02

senekkorzenna napisał(a):CzesterTX to miłośnik kotów i obrońca praw tych zwierzątek i pewnie dla niego prawo powinno zrównać kota i psa z człowiekiem i w naszym nieszczęsnym kraju w wielu przypadkach już tak jest. Oczywiście świnia,krowa,owca takich praw nie powinny mieć :? a dlaczego :? odpowiedź miłośników psów i kotów jest: bo nie :lol: :lol: :lol:

Hmm... czy miłośnik? Chyba zbyt wygórowane słowo jeśli chodzi o mnie. Po prostu lubię koty i mam w domu dwa. Żona i niektórzy sąsiedzi regularnie dokarmiają też kilka bezdomnych kotów, które żyją w pobliżu naszego bloku. Obrońcą praw zwierząt raczej nie jestem i daleko mi do oszołomów, którzy w ramach protestu przykuwają się łańcuchami do psich bud pod centrum handlowym. Zwyczajnie nie lubię, kiedy ktoś krzywdzi lub zabija zwierzęta domowe, właśnie typu kot czy pies. Na świnie czy kury mam wyje****, bo trzeba coś jeść, a na wegetarianizm przechodzić nie mam zamiaru. Przy okazji zabicia świni na mięso można również z jej skóry zrobić buty czy kurtkę. Kotów póki co oficjalnie się w naszym kraju nie je, więc nie widzę sensu odbierania im życia dla kawałka futra. Co do norek, szynszyli czy innych tego typu mam podobne zdanie. Ogólnie futra to dla mnie głupota, ale to inna kwestia. Świnia czy kura jest zwierzęciem hodowlanym i taki już niestety jej los. Aby tylko została uśmiercona w humanitarny sposób. Jak to mówił Kazimierz Pawlak - "śmiercią naturalną od obucha" :wink:

senekkorzenna napisał(a):Ponieważ przeżyłem na tym świecie wiele lat to widziałem już różne zawirowania i jak by kiedyś znowu przyszła bieda to poglądy co niektórych by się zmieniły i pies jak i kot był by znowu zwierzęciem jadalnym.

Moi dziadkowie przeżyli nieco więcej lat od Ciebie, przetrwali wojnę, wygnania, głód i nędzę, ale kotów i psów nie jedli. To samo pradziadkowie (niech im ziemia lekką będzie) przeżyli dwie wojny i także kotów nie jedli, więc nie wiem skąd czerpiesz takie pomysły. Chyba z Chin.

senekkorzenna napisał(a):Ostatnie zdarzenie gdzie psy pogryzły kobietę idącą z dzieckiem na spacer pokazały że debilizm co niektórych miłośników zwierząt dorównuje błędowi genetycznemu jakim jest mongolizm inaczej zespół Downa.
Jedna z redaktorek wypowiedziała się: to nie wina psów tylko ich właściciela jak i poszkodowanej że szła tą ścieżką a przecież jest tyle innych dróg na spacer w tym rejonie.
amen

Oczywiście, że jest to wina właściciela (tylko i wyłącznie) i nie podlega to najmniejszej dyskusji. Zwierzę to tylko zwierzę i na właścicielu spoczywa obowiązek aby nie miało możliwości zrobienia nikomu krzywdy. Dalsza część wypowiedzi, o ile jest prawdziwa, faktycznie jest debilna.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez lagiboy » 2/2/2015, 22:59

senekkorzenna napisał(a): Jest jedna odwieczna prawda że zwierze atakujące człowieka musi być wyeliminowane ponieważ ono już nie ma respektu do niego i jest zagrożeniem.

masz na myśli zdziczałego zwierzaka, takiego który potrafi przeżyć w dziczy ale ludzi się nie boi. Może zwierze patrzy tak samo na człowieka jak na zagrożenie które powinno być wyeliminowane :) a może po prostu głodne. w końcu wedle systematyki należymy do królestwa zwierząt, gromada ssaki, gatunek homo sapiens a to że daliśmy radę poskromić resztę możemy podziękować sobie. czasami jednak jakiś tygrys, rekin, lew, krokodyl kogoś zeżre.


mięso to mięso, jak będziesz zdychał z głodu to i szczura zeżresz jak Ci wpadnie w łapy, a to że kotów i psów się u nas nie je nie znaczy, że nie jadalne. Koniny też nie bardzo uświadczysz. W Japonii nie jedzą ogórków kiszonych bo to dla nich zepsute, za to w izraelu nie jedzą świń a w częściach Indii krów. I dla ludzi z tamtych stron my to jesteśmy dopiero porypani bo żremy schabowe z brudnych świń i hamburgery ze świętych krów.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez rosiboj » 3/2/2015, 00:17

andy7 napisał(a):Mi sie wczoraj trafilo poprowadzic Mclarena, musze przeznyc, ze ciezko sie nim skreca i wogole niewygodny w prowadzeniu, fote wstawie jutro.

:wink:

Ktorego? Tego?
Obrazek

mp4-12c prowadzi sie zupelnie normalnie, wrecz zadziwiajaco prosto.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez andy7 » 3/2/2015, 09:23

CzesterTX napisał(a):
Angler napisał(a): A zająca faktycznie złapać, ciężko, ale kota już zdecydowanie łatwiej. Skóra kocia posiada także wiele innych dodatkowych właściwości, niegdyś popularna była w leczeniu wszelakich zmian reumatycznych czy bólów stawów.

Przyrodnik jeb*** się znzlazł! Leśnika zgrywa k*rwa, a kota to już można legalnie zajebać, bo nie leśny?


Czester, spoko, jedno jest pewne, ma na tren temat troche wieksze wiadomosci niz my obaj.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Następna strona


Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê