Zobacz wątek - Co tam Panie w polityce?
NAS Analytics TAG

Co tam Panie w polityce?

O wszystkim
_________

Postprzez tia23ait » 1/3/2015, 21:39

Ja nie rozumiem tej mody na Korwina w internecie
http://agrom.pl/czesci-zamienne/ (otwórz link)
Avatar użytkownika
tia23ait
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1/3/2015, 21:02
Lokalizacja: Kielce


Postprzez mar111cin » 2/3/2015, 16:10

<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez esenem » 2/3/2015, 17:16

Aż nie chce mi się wierzyć aby dało się zrobić tak radykalne zmiany.
esenem
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 11/8/2014, 19:48
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Pruszków

Postprzez Invi » 2/3/2015, 17:30

I zarejestrowałeś się na forum motocyklowy, tylko po to, żeby gadać takie głupoty? :D No to wierzę że nie rozumiesz, wielu rzeczy :D

Ja tam na przykład nie wierzę że prezydent europejskiego kraju może stanąć z buciorami na fotelu dla sprawozdawcy w japońskim sejmie i oddawać cześć ofiarom żołnierzy wyklętych (dr historii xD), a jednak okazuje się że to możliwe :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Glenroy » 2/3/2015, 17:41

esenem napisał(a):Aż nie chce mi się wierzyć aby dało się zrobić tak radykalne zmiany.

Dlatego pewnie lepiej jest Ciągle głosować na te same ryje przy korycie ;). Ja nie rozumiem jednego, jak po 7 latach rządów PO ludzie mogą nie widzieć, że kraj jest w stanie agonii i wszystko dąży do tego, że w najbliższym czasie cała gospodarka runie na łeb na szyję. Krajem rządzą imbecyle, którzy co chwila tylko robią z siebie i kraju pośmiewisko, ministra do spraw zagranicznych, historyka, który twierdzi, że Ukraińcy wyzwolili Polskę, Ci sami Ukraińcy, którzy walczyli w oddziałach SS Cossacs i ci sami, którzy obsadzali wieże strażnicze w Oświęcimiu... To samo tyczy się wczorajszej wypowiedzi prezydenta w sprawie Żołnierzy Wyklętych. I nie rozumiem, jak ludzie mogą dalej popierać tą bandę złodziei, oszustów i po prostu umysłowych debili...
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez SpeedyGonzales » 2/3/2015, 18:46

Alternatywy? PIS PLS SLD? Ale to już było...
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez Glenroy » 2/3/2015, 21:28

SpeedyGonzales napisał(a):Alternatywy? PIS PLS SLD? Ale to już było...

Speedy, ale to tak na prawdę jeden ch... w Polsce jest jedna partia polityczna i nazywa się Rząd RP, kto by nie doszedł do władzy, zaraz powstają koalicje wielcy przyjaciele nagle stają się wrogami, a wrogowie przyjaciółmi, to jest taka hucpa i wciskanie kitu ciemnocie, która z obecnie rządzących partii nie wygrała by wyborów i tak nic się nie zmieni bo koryto będą obstawiać cały czas te same ryje, i póki nie wejdzie ktoś nowy i nie zacznie srać do tego koryta, to nic się w tym kraju nie zmieni. PO, PIS, PSL i SLD to nie są jedyne istniejące partie...to są partie, które od 20 lat pieprzą cały czas to samo i niezmiennie doprowadzają ten kraj do agonii, co najgorsze kosztem jego obywateli kopiąc zawsze już tych leżących, bo zawsze najbardziej po dupie dostają te najbiedniejsze grupy, a Ci jak ostatnie lemingi i tak pójdą i na nich zagłosują, bo z takiego Wiplera TV zrobiło szmatę bo zaczął za dużo smrodu wyciągać i trzeba było go uniewiarygodnić, z Leppera też robili idiotę, społeczeństwo wszystko łykało jak pelikany, minęło kilka lat i okazało się, że idiota nie był takim idiotą jakim go uczynili. Zobacz co się dzieje, wszelkie afery, niedociągnięcia, wszystko jest zamiatane pod dywan, raport NIK-u ktoś widział? Gdzieś coś na jego temat mówią? Nie? Ciekawe czemu? Ciekawe co jest tam takiego ciekawego, że wszyscy milczą? O nocnej próbie przepchnięcia możliwości sprzedaży lasów państwowych ktoś gdzieś mówi? O odmowie podniesienia kwoty wolnej od podatku? Chłopie, to jest jedna wielka mafia, cały rząd, wszystkie media, i póki ktoś nie wejdzie z butami i im tam nie nasra, to dalej będziemy utrzymywać stado biurw, cyganów, złodziei i będziemy karmieni szambem z TV. Prawie jak Korea Północna...robią ludziom szambo z mózgu i wszyscy myślą, że żyją w potężnym i wspaniałym kraju rządzonym przez jedyną słuszną partię...
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez cioracz » 2/3/2015, 21:52

Glenroy widze że mamy identyczne poglądy. A wszycy świadkowie Olejnika sami się zabili. Tu nie potrzeba kogoś nowego tu trzeba wybić wszystko od dołu do góry. Żeby tam nikogo nie było kto teraz jest. Większość tych "polityków" to Polaczki cebulczki. Łasi na kase i nic więcej. W TV pokazuje się głupoty przykrywając sprawy ważne. Ale teraz spójrzmy na drugą kwestie. Widzimy co dzieje się u "sąsiadów", w każdej chwili możemy zostać zaatakowani, co się stanie. Wiadomo jakie spotkanie bylo w Belgii. Jak tam Rosja z niemcami się dogadywała to nic dobrego dla Polski nie będzi i tak było od zawsze. Teraz wyobrazmy Sobie ze jestesmy zaatakowani przez 300tysieczna armie Rosji i co? I Polski nie ma. Mamy 64tyś "mięsa armatniego" a większość tych żołnierzy to po prostu pracownicy ktorzy widza tylko etaty. Szwagier pracuje w wojsku po cywilu więc wie jak to jest, kazdy mowi ze jak bedzie wojna to do cywila i już bo 80% trzęsie portkami. Więc wojna będzie wyglądać tak: Putin wyląduje na Okenciu i powie "to jest moje" i już.
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez mar111cin » 2/3/2015, 21:55

esenem napisał(a):Aż nie chce mi się wierzyć aby dało się zrobić tak radykalne zmiany.


to nie wierz i idź dalej głosować na PO...

Co by nie było - jak PO coś obiecało, no to obiecało... kiedyś dawno, nieprawda itp.
Jak Korwin obiecał, to to zrobił - dał w pysk boniemu? dał. Powiedział że wróci z EP na wybory do Polski? powiedział i startuje - gdzie w EP ma o wiele większą kasę.


Co by jednak nie mówić - jak ktoś mi powie że zagłosuje na PO, to sam mu chyba przydzwonię.
-afera jak cholera z szefem NBP i co? chuj dupa i kamieni kupa... i wszystko jest ok, zero tłumaczenia
-wybory - same nieprawidłowości, miliony głosów niewaznych, ale też wszystko jest ok.
-wyższy vat
-urząd skarbowy zaraz wejdzie nam do łóżka i się będziecie cieszyć, że jest wam ciepło.
-pełna inwigilacja obywateli.
-takiego zakłamania polityków to jeszcze w całej historii Polski nie było...

Tego jest tak dużo, że aż się nie chce wyliczać...
Idźcie i dalej głosujcie na PO, ucieszą się... możecie potem nawet nie zdążyć wyjechać do UK.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Invi » 2/3/2015, 22:34

Glenroy napisał(a):z Leppera też robili idiotę, społeczeństwo wszystko łykało jak pelikany, minęło kilka lat i okazało się, że idiota nie był takim idiotą jakim go uczynili.


Co jak co, ale za mądry to on jednak nie był :D


mar111cin napisał(a):-afera jak cholera z szefem NBP i co? *** **** i kamieni kupa... i wszystko jest ok, zero tłumaczenia
-wybory - same nieprawidłowości, miliony głosów niewaznych, ale też wszystko jest ok.
-wyższy vat
-urząd skarbowy zaraz wejdzie nam do łóżka i się będziecie cieszyć, że jest wam ciepło.
-pełna inwigilacja obywateli.
-takiego zakłamania polityków to jeszcze w całej historii Polski nie było...


-OFE
-"Walka" z Rosją, na której cierpią tylko polscy obywatele, głównie rolnicy.
-Tyle podatków i parapodatków wzrosło, że aż trudno to wyliczyć.
-Ilość fotoradarów.
-Wiek emerytalny.
-Afera podsłuchowa.
-Kłamanie w sprawie nagrań Wiplera.
-Sposób przeprowadzenia ostatnich wyborów.
-100 razy większa ochrona PP jakiejś tęczy, niż bardzo ważnego mostu.
-Dług publiczny.
-Rozrost biurokracji i ilości urzędników.
-Upadające stocznie/kopalnie.
-Koszt stadionu narodowego.
-Stan opieki zdrowotnej.
-Afera hazardowa.
-Szereg wtop w stylu Komorowskiego w Japonii, Kopacz popychanej przez Merkel, Kopacz rugającej Orbana za to że ośmiela się dbać o Węgry bardziej niż o UE.
-Kwota wolna od podatku.


Trochę tego jest, pewnie drugie tyle się znajdzie. Ja nie wiem jakimi baranami muszą być ludzie żeby na to gówno głosować.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez cioracz » 2/3/2015, 22:55

Nie wiem jak wy ale ja to nie mogę z tej Ogórek przecież to jest kompletna idiotka :D
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Marsjanin » 2/3/2015, 23:06

Panowie, wierzę, że takich ludzi jak Wy jest więcej, naprawdę! :) Nie będę się już rozpisywał, bo napisaliście dokładnie to, co miałem na myśli :)
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48

Postprzez SpeedyGonzales » 2/3/2015, 23:32

senekkorzenna napisał(a):Chociaż Bruno Kwiecień tak proponował studentom Akademii Rolniczej w Krakowie to do tej pory siedzi.

Kiedyś też tak myślałem jak pan Kwiecień, walnąć samolotem albo podrzucić BOMBki choinkowe... To jednak za mała kara dla sprzedajnych polityków. Gdyby ich skrupulatnie rozliczać, a za nieprawidłowości urządzać przepadek majątku na rzecz państwa, do tego dyscyplinarka i osadzenie w robicie za najniższą krajową... Taki gość albo sam by się załatwił, albo musiał by codziennie musieć o swoim położeniu, jak mu "żyje się lepiej".
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez Grynfix » 2/3/2015, 23:51

Dobra.. poczytałem na szybko 1 strone waszych wypocin.. Każdy wkurwiony na rząd itd.. Czemu sie nie dziwie bo gumka w gaciach pęka jak się ich slucha :P


Ale mając takie padło jak facebook, gg, konto na ścigaczu i innych forach nie spotkałem sie jeszcze z pozytywną opinią rządu. To może mi ktoś to ****@ wyjaśni bo chyba za głupi jestem...


Jakim cudem oni wygrywają wszystko, wszędzie od lat ??
Tak wiem.... PO mniejsze zło niż PiS (a może tylko nam się tak wydaje?)..
PSL i SLD to szkoda słów.. Samoobrona po zawiśnięciu Pana Lepper'a też poszła w pole...

I w sumie nie ma na kogo glosowac.. Palikot - źle bo to zjarana partia kobiet z jajami itp itd..
Mikke - nie wiem co ten facet ma w glowie ale według mnie nie musk..


I teraz powiedźcie mi tak szczerze po swojemu. Jak ksiądz do starych babiczek.
Na kogo ja mam iść i głosować "by żyło się lepiej" ?? Może jestem za młody i nie rozumiem polityki.. może za mało przeżyłem.. na pobór do wojska sie nie załapalem - bo ja w sumie gówniarz jestem.. Ale chciałbym zrobić coś co by mogło sprawić, że mi i innym bedzie się żyło normalnie.. ale nie mam na kogo iśc i zagłosować...

Serio już chyba wolałbym aby Partia palikota zaczeła rządzic.. banda młodych osób o nie zapyziałych mózgach .. może z dziwnymi poglądami ale może oni by coś zmienili w tym kraju.. Bo ja to już chyba w nic nie wierze...
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Marsjanin » 3/3/2015, 00:01

Problem jest taki, że dużo ludzi nie szuka alternatywnych źródeł, tylko korzysta z krajowych mediów (czyt. telewizja), która w mojej opinii często robi z opozycji ludzi bez "musku".
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48

Postprzez Grynfix » 3/3/2015, 00:04

Bo oni są troche bez musku.. Ale ja moge nawet zagłosować na kogoś nie zrzeszonego na prezydenta/premiera itd nawet .. Byle, żeby to była normalna osoba.. Nie mam TV od kilku miesięcy i powiem Ci, że bez tej tv sieczki żyje sie lepiej ;P

ale po prostu nie ma na kogo... Serio chyba pójde na palikota zagłosuje i niech sie kur.. dzieje co chce.. Bo nie widze w nikim szans na normalny kraj :(
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Marsjanin » 3/3/2015, 00:09

Jak przeczytasz cały ten temat, to zobaczysz tutaj w większości zwolenników Korwina :) Kukiz chyba jest w miarę wolnym kandydatem na prezydenta? W sumie mało o nim wiem, patrząc z perspektywy polityki.
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48

Postprzez esenem » 3/3/2015, 00:37

mar111cin napisał(a):
esenem napisał(a):Aż nie chce mi się wierzyć aby dało się zrobić tak radykalne zmiany.


to nie wierz i idź dalej głosować na PO...


Kto tu napisał, że będę głosował na PO. Jestem zagorzałym przeciwnikiem bandy czworga. I podobnie jak kolega stoję na rozdrożu wyborczym. Nie mam na kogo zagłosować. Z rozsądku i czystego nie pohamowanego zysku wybrałbym Korwina.

A co myślicie o Mańku Kowalskim z Ruchu Narodowego?
esenem
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 11/8/2014, 19:48
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Pruszków

Postprzez Invi » 3/3/2015, 10:07

Grynfix napisał(a):Ale mając takie padło jak facebook, gg, konto na ścigaczu i innych forach nie spotkałem sie jeszcze z pozytywną opinią rządu. To może mi ktoś to ****@ wyjaśni bo chyba za głupi jestem...


Jakim cudem oni wygrywają wszystko, wszędzie od lat ??


Nie wygrywają, w grupie bodajże 18-30, Korwin, jeszcze w KNP zdecydowanie wygrał wybory. Ale pogadaj sobie z ludźmi 40+, szczególnie tymi mniej ogarniętymi, dla których TV i czasem prasa (taka GW na przykład...) jest jedynym źródłem informacji.

Ja znam dwoje zwolenników PO we w miarę młodym wieku :D Tak małżeństwo, ale oni są strasznie głupi :D Czuć to właściwie w każdym zdaniu które formułują xD
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Grynfix » 3/3/2015, 17:03

Invi - no gdzie nie wygrywają ? Zdarzy sie jeden przypadek na 10 że wygra jakiś imadłogłowy z PiS'u lub innej opozycyjnej partii typu PSL itd...

No owszem "starsi" ludzie czyli 40+ maja poglądy pod PO ale to właśnie 1. tv 2. praca 3. mniejsze zło od PO.
lub po prostu leją na system nie idą głosowac a ich głos z automatu przydziela sie wygrywającym - co jest dla mnie chorym systemem naliczania.. (bo podobno coś takiego jest)

Jakoś jeszcze kilka lat temu Korwin mi podpadł jakimiś dwoma durnymi teoriami i coś nie mogę się przekonać do chłopa.. Chodź te teorie wygłaszane były w TVN a to mogło troche przekszałcić znaczenie jego słow.

(tak nie w temat: pamiętam jak MUSK driftował germańskim oprawcą po mieście.. wpierw filmik oglądałem na YT - to co udostępnił sam.. Pisk opon tylko przy sporym wychyleniu auta było słychać w tle.. ogólnie filmik długi i prawdę mówiąc pomimo "brawury" chłopaka to wiedział co robi i wątpie aby tak totalnie na pałe przelatywał przez te krzyżówki bo filmik tez nei był zmontowany z nagrania telefonem kolegi jadącego za nim.. ale jak poleciało to w TVN to już chory pisk opon był mega slyszalny.. i do tego mega sztuczny.. tak jakby pisk palącego golfa na ręcznym.. totalnie inny dźwięk jakby powielony.. a co najfajniejsze pisk opon było słychac w momencie gdy e36 jechała prosto... drift prosto = wygrali wszystko)


No dobra ale skoro według was ten Mike taki okej itd.. Napiszcie mi czemu - może faktycznie się do chłopa przekonam .. chętnie posłucham ;)
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości




na gr