Zobacz wątek - Co tam Panie w polityce?
NAS Analytics TAG

Co tam Panie w polityce?

O wszystkim
_________

Postprzez Invi » 8/1/2015, 22:30

Ale nikt nie ma absolutnie nic przeciwko paraoplimpiadzie xD
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez cioracz » 8/1/2015, 22:37

O! Kravec i tu sie zgodzimy. Moja siostra byla jako wolontariuszką na takiej olimpiadzie jak jeszcze w liceum byla. I takie zaciecie takich ludzi jest nie wyobrazalne. Oni maja inne podejscie do swiata. Jak cos maja na celu to nie istnieje nic innego.
Ale i tak jedna wypowiedz nie zmieni mojego zdania o Korwinie


A do tych nie robow, to u mnie zrobila sie taka grupka osob ktorzy sa bezrobotni a bardziej nieroby i ich zycie wyglada nastepujaco. Wstają sobie rano ida do jakiegos tam osrodka, maja obiad, kase co miesiac dostaja, we wtorki sie martwia tylko o to zeby do pralki sie dostac. W tym wchodza wycieczki, wigilie, mikolaje i takie rzeczy. Żenada! Beztroskie zycie jak w Afryce! I ta grupka sie nie wstydzi bo przeciez "my jestesmy z biedy" a ludzie ktorzy potrzebuja pomocy wstydza sie pomocy, zasilkow itp. Bo wola znalezc prace. Takze jest roznica miedzy bezrobotnym a bezrobotnym


Jak tak psioczycie na JKM to mi sie przypomnialo jak przyjechal on na wybory uzupelniajace ostatnio do Opatowa i wchodzac do lokalu zatrzymala go jakas pani krzycząc "ja to pana nie nawidze, moze mi pan dac w pysk ale ja pana nie lubie" :lol: :lol:
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce


Postprzez kravec » 8/1/2015, 22:49

cioracz napisał(a):O! Kravec i tu sie zgodzimy.

Cieszę się :) Uważam że należy im się za to szacunek i wielu zdrowych ludzi powinno brać z nich przykład czy powiedzmy "czerpać inspirację".
cioracz napisał(a):A do tych nie robow, to u mnie zrobila sie taka grupka osob ktorzy sa bezrobotni a bardziej nieroby i ich zycie wyglada nastepujaco. Wstają sobie rano ida do jakiegos tam osrodka, maja obiad, kase co miesiac dostaja, we wtorki sie martwia tylko o to zeby do pralki sie dostac. W tym wchodza wycieczki, wigilie, mikolaje i takie rzeczy. Żenada! Beztroskie zycie jak w Afryce! I ta grupka sie nie wstydzi bo przeciez "my jestesmy z biedy" a ludzie ktorzy potrzebuja pomocy wstydza sie pomocy, zasilkow itp. Bo wola znalezc prace. Takze jest roznica miedzy bezrobotnym a bezrobotnym


Jak tak psioczycie na JKM to mi sie przypomnialo jak przyjechal on na wybory uzupelniajace ostatnio do Opatowa i wchodzac do lokalu zatrzymala go jakas pani krzycząc "ja to pana nie nawidze, moze mi pan dac w pysk ale ja pana nie lubie" :lol: :lol:


No na to bata trzeba znaleźć i sam bym takich po plerach smarował żeby do pracy zagonić. Bo praca jest, tylko trzeba się nią zainteresować. Niestety mamy wiele takich ludzi którzy wolą siedzieć, nic nie robić (lub pić i palić- skąd na to kasa?!- to dla mnie zagadka życia) i gadać że jest "źle".


Co do kobitki- no śmieszne zachowania, ale już w dobrym humorze to rozpatrując- zachowanie w sumie podobne do niego samego :D
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez cioracz » 8/1/2015, 23:01

No na to bata trzeba znaleźć i sam bym takich po plerach smarował żeby do pracy zagonić

Nie ruszysz! Kiedyś mój Tata chcial pomoc jednemu gosciowi bo ma 2 dzieci i jest nie majac pracy, więc chcial zeby zrywal u nas wisnie a nawet 20gr wiecej dawal to uslyszal odpowiedz "po co? Ja na zasilku jestem". Te zasilki to ja bym im zabral i np do emerytur i ręt dolozyl ale takim ludziom co maja np ponizej 800zl/miesiac mający jakies schorzenia
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez mar111cin » 8/1/2015, 23:04

dlatego wszystkie partie co obiecują socjal to ja bym rozwiązał w 3d upy...

Wszystko co państwowe (w tym opieka medyczna) też bym zlikwidował, bo ludzie mają głęboko zakorzenione, że jak coś jest państwowe to można kraść.

KNP proponował dosłownie przewrót, a jedynie przewrót może uratować ten chory kraj... wiem że wielu by to się nie podobało, ale na prawdę żyjemy w nienormalności.

Pierwszy lepszy urzednik może zniszczyć człowiekowi życie - to nie urzędnik jest dla człowieka, tylko człowiek dla urzednika, a tak być nie powinno...
płacimy na NFZ a do lekarza terminy po pół roku oczekiwania - z psem idę do weterynarza, płacę parę złotych i mam od ręki. Kumpel właśnie dostał skierowanie na USG, termin za pół roku. Ja pamiętam jak weterynarz robił USG mojemu psu - zaczeka pan 30min...
Urząd skarbowy ma teraz normę kar do wyrobienia - strach otwierać firmę, bo nawet jak Ci się wydaje że wszystko jest ok, to i tak i tak znajdą coś..
politycy kradną, biorą łapówki itp. mówią o tym w mediach, a tusk nazywa media zorganizowaną grupą przestępczą, której nie pozwoli terroryzować rządu... no ludzie to już się u nas robi korea północna
z zarobionych pieniędzy dostajemy tylko połowę, bo pierwszą połowę od razu oddajemy państwu, a następnie z pozostałych pieniędzy oddajemy znowu przynajmniej 1/4 w podatkach. Życie jest drogie, bo obciążenia mamy drogie.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez cioracz » 8/1/2015, 23:15

marcin ale to nie urzednik jest zly tylko ustroj
Tak tematyczni https://m.youtube.com/watch?v=LZVBbS9_I1I (otwórz link)
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Movi » 9/1/2015, 16:50

Prawda jest taka że my możemy tu sobie pier***** i pier***** na tematy te i inne a i tak każdy zagłosuje na kogo mu się podoba i z czyimi poglądami się zgadza- najgorsze w tym że i tak się nie zmieni nic, bo ludzie nie głosują za poglądami tylko PRZECIW- "zagłosuje na PO bo wygra Jarek, zagłosuje na Jarka bo Tusk to chuj"- innych partii nie ma.

Przeciętny Kowalski nie rozumie słów Korwina. Nie jest to wycieczka w stronę Ciebie Wiktor czy Senka- szanuje was i wasze poglądy, każdy ma prawo mieć swoje własne zdanie inne od pozostałych- ważne żeby było jego.

Przykre jest też to że często mam wrażenie że ludzie zagłosują na tego kto da im większy socjal niż na tego kto mniejsze podatki- ot tacy ludzie...
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez madcap » 9/1/2015, 19:31

jak ktoś nie potrafi dodać dwa do dwóch, to potem jest taki efekt - ot tacy ludzie...
na dodatek z krótką pamięcią ...
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Invi » 9/1/2015, 22:39

senekkorzenna napisał(a):W wcześniejszym poście napisałem ile nas kosztuje administracja państwowa nie wliczając w to policmajstrów ,sędziów itp.
Jak byś policzył ten około milionowy aparat + koszty z utrzymaniem go to dopiero wychodzą sumy i to one przede wszystkim rujnują finanse państwa.


Ale właśnie o to chodzi w KNP, państwo minimalne, wojsko, policja, sądy i kilku ministrów to takich na przykład spraw zagranicznych. Jak państwo chce położyć łapę na wszystkim, od szkolnictwa, przez służbę zdrowia i to co można ćpać, a co nie, po sposób kiszenia ogórków :D A PSL zakłada agencje kosmiczną w kraju w którym ledwie uruchomiono pendolino xD To jasne że koszty trzymania tego będą ogromne. Tak samo jak emerytury, państwo na tym traci bo dopłaca, a emeryci na tym tracą bo wpłacają więcej niż dostają.

Tylko żeby zaraz nie było że Korwin chce zabrać dziadkom emerytury :P Właściwie to tylko on twierdzi że nie można pozbawić człowieka emerytury jeśli już zaczął opłacać składki, bo to tak jakby umowa, w przeciwieństwie do całej reszty majstrującej przy wieku emerytalnym i okradającej OFE.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez mar111cin » 10/1/2015, 09:59

no własnie ja nie rozumiem dlaczego testy np. do takiej policji są osobne dla kobiet i facetów. Powinien być jeden test, każdemu po równo.

Senek, przejrzyj wydatki gmin i powiatów - około 50% wydatków idzie na socjal... Zazdroszczę wam sąsiedztwa, że patologii nie widzicie.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez cioracz » 10/1/2015, 10:23

A tak z innej beczki. Ogląda ktoś Zbigniewa Stonoge? Co myslicie o jego pogladach?
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez cioracz » 10/1/2015, 10:30

senekkorzenna napisał(a):Marcin a w sam raz w gminie w której mieszkam obecnie patologia jest nie wielka,ale jest .
Gorzej już w Krakowie gdzie w bloku w którym mieszkałem/10 pieter i trzy klatki schodowe/ były dwie rodziny mające ogólnie wstręt do pracy ale pociąg do alkoholu w różnej postaci i aby poprawić sobie egzystencję dorabiali cyklicznie dzieci.

Ja się zastanawiam komu zależy na utrzymaniu takiego stanu rzeczy.?


O senek w sąsiadującej wsi (ta sama gmina) jest malzenstwo ktore jest uposledzone, do pracy ich nie chca przyjac więc sobie dorabiaja tak co rok/dwa dziecko mają już ich 7 a do kazdego to doplata +-800zl.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Ktos napewno z tego jakis % otrzymuje
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez mar111cin » 10/1/2015, 13:13

Senek, to jest właśnie to, że socjalizm skutecznie zwalcza problemy które nie występują w kapitaliźmie...

Po co kurator, po co dofinansowania i ich kontrola, po co zasiłki? zlikwidować. Problem solved :)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Invi » 10/1/2015, 14:15

senekkorzenna napisał(a):Invi ale ja znam te wypowiedzi JKM tyle że on jeszcze ma ideologię braku równości .
Jeden z przykładów to ten że kobieta ma zostać w domu i wychowywać dzieci,gotować itp a ja się z tym nie zgadzam ponieważ jestem za równą odpowiedzialnością za związek jakim jest rodzina.


Nie prawda ;) Każdy może sobie robić to co chce ;) Twierdzi tylko że pewien podział ról jest naturalny, ale na pewno nie uważa że państwo powinno go narzucać, albo chociażby wspierać ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Invi » 10/1/2015, 16:46

Ale właśnie problem w tym że państwowa pomoc nie działa ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez mar111cin » 10/1/2015, 16:47

Senek - selekcja naturalna. Wolisz łożyć na utrzymanie nierobów, patologii itp? bo tak to własnie teraz działa.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Invi » 10/1/2015, 18:44

Bez przesady ;) Nawet w najtwardszym kapitalizmie zwłoki się po ulicach nie walały ;) A w socjalizmach się zdarzało ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez mar111cin » 10/1/2015, 19:57

Senek, zaraz dobierając niezbyt fortunny zasób słów, zaczniesz sam gadać jak Korwin ;)

Nie martw się, jakbyś TERAZ znalazł martwego bezdomnego pod domem, to spotkałbyś się z takim biurokratycznym betonem, że najlepiej było by go zakopać u siebie w ogródku ;)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez kravec » 11/1/2015, 00:12

senekkorzenna napisał(a):Ja nie chcę łożyć na nierobów,alkoholików itp.


Ja też! Dlatego boli mnie to że nie mozna u nas kogoś po prostu eksmitować jak nie płaci za mieszkanie.. I potem czynsze idą ciągle w górę bo 10% mieszkańców spółdzielni nie płaci, a eksmitować ich nie można bo muszą mieć mieszkanie socjalne.


senekkorzenna napisał(a):A co do selekcji naturalnej to jak byś się czuł jak obok Twojego domu na chodniku umierał człowiek a potem jego zwłoki gniły by przez jakiś okres?


Weźcie to za czarny humor- nie chcielibyście tego czuć (wiem czym to pachnie można powiedzieć).
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez janosik83 » 3/2/2015, 12:45

Śmiem sądzić, że w Iraku do tej pory zdarzają się takie sytuacje.

wypożyczalnia Samochodów warszawa tanio (otwórz link)
Ostatnio edytowano 23/4/2015, 08:47 przez janosik83, łącznie edytowano 2 razy
janosik83
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2/2/2015, 18:56

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr