Zobacz wątek - Trudne sprawy [+18]
NAS Analytics TAG

Trudne sprawy [+18]

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez melvin » 3/4/2015, 16:51

cioracz napisał(a):Środkowa ma parcie na szkło bo brunetka jest lepsza od niej :D


https://www.youtube.com/watch?v=9TxL27J37RU tej czarnej i tak nie przebije...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez andy7 » 3/4/2015, 17:57

cioracz napisał(a):Środkowa ma parcie na szkło bo brunetka jest lepsza od niej :D


Wspomnialem juz, ze szarpalbym jak Rexio szynke ? :mrgreen:

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez suhy-19 » 3/4/2015, 18:10

andy Ty już jesteś za stary na takie rzeczy :twisted:
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez cioracz » 3/4/2015, 20:08

melvin napisał(a):
cioracz napisał(a):Środkowa ma parcie na szkło bo brunetka jest lepsza od niej :D


https://www.youtube.com/watch?v=9TxL27J37RU tej czarnej i tak nie przebije...

To ja dosłownie za chwilkę wracam :lol:l
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez rosiboj » 3/4/2015, 20:49

W tamtym roku wiozlem dwie stopowiczki z wroclawia do walencji ... robily cos podobnego mowiac, ze to mama luba, teraz kumam o co im chodzilo
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Glenroy » 3/4/2015, 20:58

Senek, wybacz mi moją upierdliwość, ale zaczynasz mi przypominać takiego mistrza świata we wszystkim :).

Najlepiej wiesz jak ładować akumulatory...pomimo że pisałeś kompletne bzdury, bo odnosiłeś się do swoich "urządzeń", a nie tych, co do których było pytanie, ale to już szczegół. Teraz piszesz, że masz 50 lat doświadczenia i na pewno wiesz lepiej jak jeździć na motocyklu, bo ktoś ma 10x krótszy staż...chłopie, idź powiedz takiemu Marquezowi, że jesteś taki zaje*isty, bo Ty jeździsz 50 a on 10 lat...jakoś nadal Cię nie widzę w pojedynku z nim ;).
Zrozum, że Twój wiek i staż nie oznacza od razu, że posiadłeś jakąś wiedzę tajemną i żaden "gówniarz" nie może jej zanegować :).

Czy to jadąc samochodem, czy motocyklem, wchodzenie w zakręt na sprzęgle to jeden z bardziej karygodnych błędów w technice jazdy ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Walenty » 3/4/2015, 21:36

cioracz napisał(a):
melvin napisał(a):
cioracz napisał(a):Środkowa ma parcie na szkło bo brunetka jest lepsza od niej :D


https://www.youtube.com/watch?v=9TxL27J37RU tej czarnej i tak nie przebije...

To ja dosłownie za chwilkę wracam :lol:l



Ale nie było widać pieroga :roll:
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez cioracz » 4/4/2015, 09:22

W tym przypadku pierog się nie liczy. Na inne święta będę na nie patrzył i zwracał uwaga. Teraz liczą się jej spore... koszyczki :lol:
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez lagiboy » 4/4/2015, 11:09

weźcie obczajcie to https://www.youtube.com/watch?v=i__JjdcwG5o jak na nasze standardy japiszony zawsze byli odpałami.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Krmtzzz » 4/4/2015, 11:22

Senek wez Ty sie w koncu ogarnij. Nie mam nic do Ciebie, ale przeginasz pałe. Nic nie skorygowalem, tylko od razu napisalem wyraznie w poscie, ze zahamowal na piachu przodem w panice ! Moze masz szkla za slabe, ze nie widzisz, czy jak ?

Jako administrator daruj sobie te wycieczki osobiste. To kto ile lat ma stazu, nie jest istotne. Nie zamierzam sie z Toba nigdzie ustawiac, bo to dziecinne. Jak chcesz pojezdzic kiedys razem to zapraszam do Radomia na karting, albo na tor Jastrząb, na pewno w tym sezonie bede tam zagladal. Gwarantuje, ze pocwiczysz tam sobie wszystko co zechcesz. Bez spiny :) !
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez lagiboy » 4/4/2015, 11:41

Glenroy napisał(a):Czy to jadąc samochodem, czy motocyklem, wchodzenie w zakręt na sprzęgle to jeden z bardziej karygodnych błędów w technice jazdy ;).


błędów? nawet jazda na wprost na sprzęgle jest głupotą, objętnie czym, tak samo zresztą jak jazda z górki na luzie. bieg w trakcie jazdy powinien być zapięty zawsze.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Rolnik62 » 4/4/2015, 14:33

Mości panowie motovlogerzy się oburzyli, że nikt z stąd nie chce naklejek z ich logiem :D
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez lagiboy » 4/4/2015, 14:53

:?: a na kiego wała mam jeździć z logiem czyjegoś motovloga? czy to sprawi że będę szybszy albo na dłużej mi styknie opon?
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Kaai » 4/4/2015, 15:16

lagiboy napisał(a)::?: a na kiego wała mam jeździć z logiem czyjegoś motovloga? czy to sprawi że będę szybszy albo na dłużej mi styknie opon?


ridingwithtom (zx6r z 2013 ukradiona, s1000rr 2014 ukradiona, a teraz s1000rr z 2015 ma) ma też naklejki, które są do kupienbia jako +10HP xD

ogólnie on samz tego beke ma, bo kiedys jakies filmy wrzucal, i podeszedl z kamerka do jakiejs cebry i mowi ze ma 200koni bo tam mial kilka jego naklejek xD
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez lagiboy » 4/4/2015, 21:21

ile trzeba mieć boskiego pierwiastka w sobie żeby tak zrobić?
https://www.youtube.com/watch?v=17ig4WziQzM
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez andy7 » 4/4/2015, 21:48

suhy-19 napisał(a):andy Ty już jesteś za stary na takie rzeczy :twisted:


JA jestem co najwyzej za stary aby trzepac futerka babom w moim wieku, z mlodszym to co innego, he, he, :mrgreen:

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez mar111cin » 5/4/2015, 16:09

melvin napisał(a):
cioracz napisał(a):Środkowa ma parcie na szkło bo brunetka jest lepsza od niej :D


https://www.youtube.com/watch?v=9TxL27J37RU tej czarnej i tak nie przebije...


ta czarna to jest 11/10 :D
zobacz tutaj :
https://www.youtube.com/watch?v=Yis2fBqYQro



kurde, ostatnio spotykam samych januszy biznesu
co nie sprzedaję na olx to zawsze znajdzie się kupujący-targujący...
-szafka kuchenna stary zabytek drewniany, wystawione za 150zł, gość się pyta czy cena do negocjacji (mimo zaznaczenia, że jest do negocjacji), po czym proponuje 50zł...
mało tego, zapomniał się i tydzień później znowu pisze czy do negocjacji...
-motocykl z wystawionej ceny 14k gość przyjechał i zaproponował 10k
-bak do junaka, dzwoni maruda i w sumie nie wiem po co dzwonił, chyba tylko żeby się pożalić że on by go obejrzał, ale ma daleko do mnie.. a kupować na odległość to nie ma sensu, no ale on by go obejrzał...
-opony wystawione za 210zł, gość pisze ile jakby wziął wszystkie - proponuję mu 150zł, no to twardo negocjuje na 120zł... podziękowałem.
-stary odkurzacz wystawiony za 50zł - da radę za 40zł? no dobra zabieraj pan... i tyle go słyszałem :)
-uchwyt do kamerki wystawiony za 25zł razem z wysyłką - panie da radę taniej? nie da rady zarabiam na tym 5zł.. a sprzeda pan za 20zł? - z rozkoszą mu powiedziałem że już nieaktualne, bo to był ostatni i postanowiłem sobie jeden zostawić na zapas
-do tego kilkanaście zapytać o jakieś wymiary czegoś - takie pytania z dupy, po czym brak kontaktu.
-panieeee oferuję tyle -XXXzł i zaraz przyjeżdżam - ok, niech będzie... i słuch zaginął, chyba nawigacja się zepsuła...
-mieszkanie kawalerka wystawiona i też jest hitem - dzwonią nie oglądając zdjęć i nie czytając opisu... mało tego potrafią przyjechać bez oglądania zdjęć i zdziwieni... Najgorsze jest to, że jest napisane do remontu i cena niska - nie dość że przyciąga to kupujących bo cena robi cuda, to jeszcze i tak z niskiej ceny proponują poniżej 2/3 wartości wyjściowej...
-a czy w tym urządzeniu jest funkcja XXX - panie nie wiem- a to łatwo poznać bo ma to i tamto- acha, jest - no i znowu słuch zaginął... a ja poczułem się dokształcony :)
-a i miałem jeszcze gościa, który o motocykl zadał jedno pytanie - czy jest dokumentacja na kierunkowskazy...

Ludzie nie chcą kupić, oni chcą się targować, to taki wyznacznik bycia samcem alfa - hehe kryśka zobacz jak się targować potrafię hehe i tak tego nie kupię hehe

Czasami mam wrażenie, że niektóre stare graty, to nawet jakbym oddawał za darmo, to by się znaleźli jeszcze tacy, co musiałbym im zawieźć pod drzwi i dorzucić jeszcze 4 paka.

Ja bym nie mógłbym być sprzedawcą konsumenckim, nie znoszę ludzkiej głupoty.

PS kiedyś sprzedawałem simsona skutera, który stał u mnie chyba z 8 lat i tak na sam koniec miałem telefon około 24 w nocy, telefon.. raczej strzałkę bo rozmowy nie było, ale szybko dowiedziałem się z wiadomości na mailu - chłopaczek pytał, czy to jego simson, bo on takiego samego niedawno sprzedał :lol: i nie mógł uwierzyć, że to nie mógł być jego simson... poważna sprawa, ktoś sprzedaje twój stary przedmiot :lol: Nie wiem, ja po sprzedaży jakoś nie mam zwyczaju przeglądać allegro i szukać szukać i szukać ;)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Vergon » 5/4/2015, 16:49

Ta czarna (z wrzutką na monety) taki trochę bałagan, ta druga czarna mniej wulgarna jest fajna :)

Co do targowania to ja szczerze mówiąc to nie wiem o co z tym chodzi. Jak coś wystawiam to w 99% za najniższą kwotę jaka mnie interesuje lub jak kto woli za "dobrą cenę" żeby nie bujać się z tym nie wiem ile.
I zazwyczaj ludzie się nie targują, upierdliwych pytań też mam niewiele.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krmtzzz » 5/4/2015, 17:03

Stary to!masz farta. Wystawilem szybe do r1 za 50 zl, w gorszym stanie inne byly po 70, a i tak kazdy kto dzwonil to sie targowal. Polaczki poprostu musza sie targowac, dla zasady. Telefon wystawilem nowka sztuka, 3 dni go mialem, cena nizsza niz rynkowa a i tak targowali. Mamy niedojebane spoleczenstwo. Jak ja cos kupuje to na prawde szkoda mi czasu I checi komus dupe zawracac glupim targowaniem...
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez mar111cin » 5/4/2015, 17:24

ja już przez to niedojebanie to też zaczynam wystawiać za więcej niż chcę.. a niech janusz starguje 10zł i będzie się cieszył. Jednak nawet z tym pojawił się problem bo jak ten samiec alfa już starguje 10zł to jednak się rozmyśla

Właśnie założyłem drugie konto na OLX i napisałem wiadomość do jednego z takich kupujących :) czy cena jest do negocjacji :) jak mi już odpisze, to podam tak samo 1/3 ceny która widnieje u niego w ogłoszeniu, ciekawi mnie reakcja :)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr