Zobacz wÄ…tek - Trudne sprawy [+18]
 
NAS Analytics TAG

Trudne sprawy [+18]

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez lagiboy » 4/4/2015, 11:41

Glenroy napisał(a):Czy to jadąc samochodem, czy motocyklem, wchodzenie w zakręt na sprzęgle to jeden z bardziej karygodnych błędów w technice jazdy ;).


błędów? nawet jazda na wprost na sprzęgle jest głupotą, objętnie czym, tak samo zresztą jak jazda z górki na luzie. bieg w trakcie jazdy powinien być zapięty zawsze.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez Rolnik62 » 4/4/2015, 14:33

Mości panowie motovlogerzy się oburzyli, że nikt z stąd nie chce naklejek z ich logiem :D
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice


Postprzez lagiboy » 4/4/2015, 14:53

:?: a na kiego wała mam jeździć z logiem czyjegoś motovloga? czy to sprawi że będę szybszy albo na dłużej mi styknie opon?
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Kaai » 4/4/2015, 15:16

lagiboy napisał(a)::?: a na kiego wała mam jeździć z logiem czyjegoś motovloga? czy to sprawi że będę szybszy albo na dłużej mi styknie opon?


ridingwithtom (zx6r z 2013 ukradiona, s1000rr 2014 ukradiona, a teraz s1000rr z 2015 ma) ma też naklejki, które są do kupienbia jako +10HP xD

ogólnie on samz tego beke ma, bo kiedys jakies filmy wrzucal, i podeszedl z kamerka do jakiejs cebry i mowi ze ma 200koni bo tam mial kilka jego naklejek xD
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez lagiboy » 4/4/2015, 21:21

ile trzeba mieć boskiego pierwiastka w sobie żeby tak zrobić?
https://www.youtube.com/watch?v=17ig4WziQzM
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez andy7 » 4/4/2015, 21:48

suhy-19 napisał(a):andy Ty już jesteś za stary na takie rzeczy :twisted:


JA jestem co najwyzej za stary aby trzepac futerka babom w moim wieku, z mlodszym to co innego, he, he, :mrgreen:

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez mar111cin » 5/4/2015, 16:09

melvin napisał(a):
cioracz napisał(a):Środkowa ma parcie na szkło bo brunetka jest lepsza od niej :D


https://www.youtube.com/watch?v=9TxL27J37RU tej czarnej i tak nie przebije...


ta czarna to jest 11/10 :D
zobacz tutaj :
https://www.youtube.com/watch?v=Yis2fBqYQro



kurde, ostatnio spotykam samych januszy biznesu
co nie sprzedajÄ™ na olx to zawsze znajdzie siÄ™ kupujÄ…cy-targujÄ…cy...
-szafka kuchenna stary zabytek drewniany, wystawione za 150zł, gość się pyta czy cena do negocjacji (mimo zaznaczenia, że jest do negocjacji), po czym proponuje 50zł...
mało tego, zapomniał się i tydzień później znowu pisze czy do negocjacji...
-motocykl z wystawionej ceny 14k gość przyjechał i zaproponował 10k
-bak do junaka, dzwoni maruda i w sumie nie wiem po co dzwonił, chyba tylko żeby się pożalić że on by go obejrzał, ale ma daleko do mnie.. a kupować na odległość to nie ma sensu, no ale on by go obejrzał...
-opony wystawione za 210zł, gość pisze ile jakby wziął wszystkie - proponuję mu 150zł, no to twardo negocjuje na 120zł... podziękowałem.
-stary odkurzacz wystawiony za 50zł - da radę za 40zł? no dobra zabieraj pan... i tyle go słyszałem :)
-uchwyt do kamerki wystawiony za 25zł razem z wysyłką - panie da radę taniej? nie da rady zarabiam na tym 5zł.. a sprzeda pan za 20zł? - z rozkoszą mu powiedziałem że już nieaktualne, bo to był ostatni i postanowiłem sobie jeden zostawić na zapas
-do tego kilkanaście zapytać o jakieś wymiary czegoś - takie pytania z dupy, po czym brak kontaktu.
-panieeee oferuję tyle -XXXzł i zaraz przyjeżdżam - ok, niech będzie... i słuch zaginął, chyba nawigacja się zepsuła...
-mieszkanie kawalerka wystawiona i też jest hitem - dzwonią nie oglądając zdjęć i nie czytając opisu... mało tego potrafią przyjechać bez oglądania zdjęć i zdziwieni... Najgorsze jest to, że jest napisane do remontu i cena niska - nie dość że przyciąga to kupujących bo cena robi cuda, to jeszcze i tak z niskiej ceny proponują poniżej 2/3 wartości wyjściowej...
-a czy w tym urządzeniu jest funkcja XXX - panie nie wiem- a to łatwo poznać bo ma to i tamto- acha, jest - no i znowu słuch zaginął... a ja poczułem się dokształcony :)
-a i miałem jeszcze gościa, który o motocykl zadał jedno pytanie - czy jest dokumentacja na kierunkowskazy...

Ludzie nie chcą kupić, oni chcą się targować, to taki wyznacznik bycia samcem alfa - hehe kryśka zobacz jak się targować potrafię hehe i tak tego nie kupię hehe

Czasami mam wrażenie, że niektóre stare graty, to nawet jakbym oddawał za darmo, to by się znaleźli jeszcze tacy, co musiałbym im zawieźć pod drzwi i dorzucić jeszcze 4 paka.

Ja bym nie mógłbym być sprzedawcą konsumenckim, nie znoszę ludzkiej głupoty.

PS kiedyś sprzedawałem simsona skutera, który stał u mnie chyba z 8 lat i tak na sam koniec miałem telefon około 24 w nocy, telefon.. raczej strzałkę bo rozmowy nie było, ale szybko dowiedziałem się z wiadomości na mailu - chłopaczek pytał, czy to jego simson, bo on takiego samego niedawno sprzedał :lol: i nie mógł uwierzyć, że to nie mógł być jego simson... poważna sprawa, ktoś sprzedaje twój stary przedmiot :lol: Nie wiem, ja po sprzedaży jakoś nie mam zwyczaju przeglądać allegro i szukać szukać i szukać ;)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Vergon » 5/4/2015, 16:49

Ta czarna (z wrzutką na monety) taki trochę bałagan, ta druga czarna mniej wulgarna jest fajna :)

Co do targowania to ja szczerze mówiąc to nie wiem o co z tym chodzi. Jak coś wystawiam to w 99% za najniższą kwotę jaka mnie interesuje lub jak kto woli za "dobrą cenę" żeby nie bujać się z tym nie wiem ile.
I zazwyczaj ludzie się nie targują, upierdliwych pytań też mam niewiele.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krmtzzz » 5/4/2015, 17:03

Stary to!masz farta. Wystawilem szybe do r1 za 50 zl, w gorszym stanie inne byly po 70, a i tak kazdy kto dzwonil to sie targowal. Polaczki poprostu musza sie targowac, dla zasady. Telefon wystawilem nowka sztuka, 3 dni go mialem, cena nizsza niz rynkowa a i tak targowali. Mamy niedojebane spoleczenstwo. Jak ja cos kupuje to na prawde szkoda mi czasu I checi komus dupe zawracac glupim targowaniem...
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez mar111cin » 5/4/2015, 17:24

ja już przez to niedojebanie to też zaczynam wystawiać za więcej niż chcę.. a niech janusz starguje 10zł i będzie się cieszył. Jednak nawet z tym pojawił się problem bo jak ten samiec alfa już starguje 10zł to jednak się rozmyśla

Właśnie założyłem drugie konto na OLX i napisałem wiadomość do jednego z takich kupujących :) czy cena jest do negocjacji :) jak mi już odpisze, to podam tak samo 1/3 ceny która widnieje u niego w ogłoszeniu, ciekawi mnie reakcja :)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Krmtzzz » 5/4/2015, 17:33

Hahahah daj link to tez pogadam sobie ;d
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez mar111cin » 5/4/2015, 18:22

ok, ale to Ty na jutro dobrze? :D ja dzisiaj myślę że mi odpisze :)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez cioracz » 5/4/2015, 19:08

Jak coś kupuję przez olx i widzę że koleś się z czymś długo buja to na koniec pytam "a co do ceny... można coś taniej" Chyba że okazja to nie zawracam trąby. Zawsze ktoś proponuje coś taniej :D
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez suhy-19 » 5/4/2015, 19:13

to znaczy ze ja jestem idealnym klientem :D bo nigdy nie chce mi się targować
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez SpeedyGonzales » 5/4/2015, 21:21

Ja też sprzedaję różne graty. Znalazłem np stary tłumik od motorynki z rzadką osłoną, wystawiam (nawet na ścigaczu) z opisem co i jak i sprzedaję osłonę w dzień za 2x podaną cenę od ręki bo to jakiś unikat z PRL, ok. Daję info DUŻYMI literami, całe zdanie że osłona już sprzedana i tylko i wyłącznie sam tłumik a i tak miałem z dychę wiadomości i telefonów że "biere łosłone".
Ostatnio dałem gaźniki, jeden już niedostępny, drugi brak zainteresowania, trzeci za psie pieniądze, sam korpus i kilka gratów, szczegółowy opis, maksimum zdjęć a barany nadal pytają czy sprzedaję kompletny za 1/5 ceny.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez Kaai » 5/4/2015, 21:27

jak ja wystawilem kask na allegro to ludzie mi oferowali po 40zł za szybke, bo panie, takie same sa nowe za 50zl na allegro.

z czego ja zawsze wrzucalem link do takiej szybki 240zł bodajze, i zyczylem udanych zakupow.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Walenty » 5/4/2015, 22:22

Ja tam lubię ponegocjować. Sam wysyłkę gratis mogę zrobić od ręki.

Tutaj mam fajnego screena. Przedmiot wystawiony był za 200coś zł.
http://www.resizer.pl/pliki/19245.jpg
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez mar111cin » 5/4/2015, 23:11

hah Walenty, dobrze odpisałeś :)

Speedy jak to sprzedałeś za 2x wiekszą cenę? ktoś Ci zadzwonił i powiedział że da więcej, bo to więcej warte? :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez rosiboj » 5/4/2015, 23:52

Auto teraz sprzedaje, i glupota ludzi sprawia, ze trace wiare w ten gatunek, oczywiscie jaka jest moja minimalna cena, pytanie sms-em bo nie stac go na telefon?? Chce kupic samochod bez ogladania ,ze jeszcze nie widzial a juz targuje cene? Napisalem, ze pelna historia serwisowa a koles, czy byl serwisowany? Napisalem, ze w zeszlym roku zrobilem pasek rozrzadu, no to pytanie kiedy byl robione pasek rorzadu i wisienka na torcie jest, co ja wogole mam za auto do sprzedania i za ile bo koles nawet nie wie do kogo dzwoni.
Pomijam kolesi ktorzy dzwonia w polowie dnia, i mowia, ze on za 30 minut bedzie u mnie obejrzec auto i zeby podac adres, super ale mnie nie bedzie bo mam prace. Albo koles ktory dzwoni, ze stoi pod moim domem ,zeby obejrzec auto ... mega doslownie mind reader bo ja mu nigdy nie podalem adresu. Oczywiscie kazdy kto kiedykolwiek cos sprzedawal, mial kupca ktory pyta, umawia sie a nastepnie poprostu nie pojawia sie.
Serio ludzioe maja trociny zamiast mozgow
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Kaai » 6/4/2015, 00:49

Rosidad napisał(a):Auto teraz sprzedaje, i glupota ludzi sprawia, ze trace wiare w ten gatunek, oczywiscie jaka jest moja minimalna cena, pytanie sms-em bo nie stac go na telefon?? Chce kupic samochod bez ogladania ,ze jeszcze nie widzial a juz targuje cene? Napisalem, ze pelna historia serwisowa a koles, czy byl serwisowany? Napisalem, ze w zeszlym roku zrobilem pasek rozrzadu, no to pytanie kiedy byl robione pasek rorzadu i wisienka na torcie jest, co ja wogole mam za auto do sprzedania i za ile bo koles nawet nie wie do kogo dzwoni.
Pomijam kolesi ktorzy dzwonia w polowie dnia, i mowia, ze on za 30 minut bedzie u mnie obejrzec auto i zeby podac adres, super ale mnie nie bedzie bo mam prace. Albo koles ktory dzwoni, ze stoi pod moim domem ,zeby obejrzec auto ... mega doslownie mind reader bo ja mu nigdy nie podalem adresu. Oczywiscie kazdy kto kiedykolwiek cos sprzedawal, mial kupca ktory pyta, umawia sie a nastepnie poprostu nie pojawia sie.
Serio ludzioe maja trociny zamiast mozgow


mowlilem ci, zebys go ciagnal do polski i przekladke robil. w polsce to kochaja xD
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê