Zobacz wątek - Trudne sprawy [+18]
 
NAS Analytics TAG

Trudne sprawy [+18]

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez MarSen » 9/4/2015, 19:45

O cholera! Szukam zdjęcia NSR i RS stojących obok siebie w Google grafika, znajduję dwie ładne NSRki. Przyglądam się... Ta po prawej jest moja, sprawdzam gdzie... a no tutaj http://www.motocyklizm.pl/artykuly/ciek ... kle-125cm3 :D Ciekawe.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik


Postprzez melvin » 9/4/2015, 19:46

DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez cioracz » 9/4/2015, 20:33

MarSen napisał(a):O cholera! Szukam zdjęcia NSR i RS stojących obok siebie w Google grafika, znajduję dwie ładne NSRki. Przyglądam się... Ta po prawej jest moja, sprawdzam gdzie... a no tutaj http://www.motocyklizm.pl/artykuly/ciek ... kle-125cm3 :D Ciekawe.

Skąd Ty panie poznajesz ze to twoja? :D
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Vergon » 9/4/2015, 20:41

melvin napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=ii-1_EkUHRs#t=452 ja tam na niego zagłosuję...


Taaaa?
http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalk ... 30646.html

Jeeebany jeszcze się do koryta nie dostał a już zaczyna :lol:
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lagiboy » 9/4/2015, 20:49

Walenty napisał(a):
Angler napisał(a):
lagiboy napisał(a):grać w mario na tablecie w garażu tak żeby Cię rodzina nie widziała


Zawsze można się tłumaczyć tym, że idzie się maszynę "dopieścić". Znika się w garażu na kilka godzin i można do woli w Mario czy Ponga grać.


To lepiej pograć na samym tablecie bez tego paździerzu dookoła xD


na czymś trzeba usiąść, a jak sie nie ma krzesła to z czegoś krzesło trzeba zrobić. skrzynka po piwie, wiadro, jest tyle lepszych rzeczy na których można siedzieć niż paszkwil.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez MarSen » 9/4/2015, 21:18

cioracz napisał(a):Skąd Ty panie poznajesz ze to twoja? :D


Po 1 kierunki - takie miała jak kupiłem, po 2 - paski na kołach, po 3 i najważniejsze... pęknięty reflektor :D

PS. Dział 125cc - koleś rozebrał cały silnik, składa i ma problemy, staram się mu pomóc, SpeedyGonzales pisze o wtrysku, więc pytam się go (bo pewnie się pomylił): "Gonzales wtrysk w Aprilii RS?" A założyciel tematu "Gonzałeś? Co to znaczy? :O" hahahaha no perełka normalnie :D Aż mnie przyszła myśl czy by nie zrobić takiego tematu (o ile jeszcze nie ma) w HP o śmiesznych tekstach :D
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez cioracz » 10/4/2015, 20:43

Taa w dziale 125 jest jakis temat o mechanice?! :O Bo tam same "chce kuic 125 do 5tys." Szybka odp "Varadero."
Nosz kôrwa. Mody zróbcie coś z tym :?
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez MarSen » 10/4/2015, 20:47

Ja już dawno nie widziałem odpowiedzi "Varadero".
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez cioracz » 10/4/2015, 20:54

Bo teraz sie moda na cbr'ki zrobila
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez miki1406 » 11/4/2015, 10:38

Bo Varadero jest najlepsze w tej klasie i tyle :)
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez cioracz » 11/4/2015, 15:44

No się zgadza, to mozna przypiąć jakiś temat ogolny o kupnie :)

Dzisiaj tak naprawde poczulem ze jest czym jezdzic. Trasa ok. 30km i tylko 1b i do 4tys i tak do 4b i kôrwa plyne. Łej! Dwa gary to, to czego potrzebowałem :D
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Kaai » 11/4/2015, 16:32

zamykał już z was ktoś gumę w tym sezonie?

ja latałem dzisiaj z godzinę po 'winklach', opona niby ciepła, ale zamknąć nie da rady bo się ślizgam. nie wiem czy te angelsy to są takie straszne kartofle, czy nie umiem jezdizc na tym gixie :F
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Krmtzzz » 11/4/2015, 16:43

To dziwne bo w takicb warunkach predzej zamkniesz turysthczna gume anizeli sportowa, z prostej przyczyny. Turystyczna szybko lapie temp. Boisz sie poprostu albo masz chujowy asfalt tam.

Jade za tydzien na Słonne to sobie poprobuje nowym moto
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Kaai » 11/4/2015, 16:55

Krmtzzz napisał(a):To dziwne bo w takicb warunkach predzej zamkniesz turysthczna gume anizeli sportowa, z prostej przyczyny. Turystyczna szybko lapie temp. Boisz sie poprostu albo masz chujowy asfalt tam.

Jade za tydzien na Słonne to sobie poprobuje nowym moto


no wlasnie cbre [przy gorzsej pogodzie na pilot powerach z palcem w nosie zamykalem, a tutaj mam po centymetrze jak rssss :/

chociaz w sumie, moze byc tak jak mowisz.

nie lubie twardej gumy, i nawet jak by byla mega zagrzana to bede mial bariere i bal sie. jak latalem najpierw na jakims battlaxie na cbrze to to samo, jezdzilem jak ostatnia p***a, zmienilem na piloty, ktore w dotyku juz sa eleganckie, miekkie i od razu inna bajka.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Invi » 11/4/2015, 21:17

No właśnie :D Na jakichś badziewnych battlaxach to sam bym się bało, chociaż technicznie to pewnie żaden problem, ale Angele całkiem spoko trzymają ;)

Walnij stopala to zobaczysz że aż tak beznadziejne nie są :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Kaai » 11/4/2015, 21:26

Invi napisał(a):No właśnie :D Na jakichś badziewnych battlaxach to sam bym się bało, chociaż technicznie to pewnie żaden problem, ale Angele całkiem spoko trzymają ;)

Walnij stopala to zobaczysz że aż tak beznadziejne nie są :D


wierz albo nie, ale zrobilem. oczywiscie nie celowo, bo jakis sku******ski pies przelatywal przez droge.


//odnosnie winkli, no moze musze polatac na nich troche i sie przekonac ze jednak kleja, bo wlasnie wiekszosc ludzi chwali.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez lagiboy » 11/4/2015, 21:28

mi się dopiero w zeszły weekend udało domknąć tył, dopóki temp nie wskoczyła powyżej 10 st to ciężko było zagrzać gumę, a dzisiaj na zimno zaboksowało mi koło przy starcie spod pracy, jeszcze kurde nie jest tak ciepło żeby wariować, w sumie trochę przegiąłem bo ostatnie kilka dni było 17 st a dzisiaj 8, chciałem zrobić wheelie i zamiast przód do góry to mi tył pojechał na bok i wyszedł drift.

[edit] możeci mi napisać w jakich garnkach jeździcie? szukam czegoś na zmianę X-spirita 2, na razie lata mi po głowie schuberth, kravec podpowiada coś z Arai albo Suomy.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Glenroy » 11/4/2015, 22:14

lagiboy napisał(a):jeszcze kurde nie jest tak ciepło żeby wariować, w sumie trochę przegiąłem bo ostatnie kilka dni było 17 st a dzisiaj 8, chciałem zrobić wheelie i zamiast przód do góry to mi tył pojechał na bok i wyszedł drift.


Ta, ja dzisiaj na zimnej oponie zablokowałem przód i trochę wpakowałem się takiej miłej Pani w bagażnik ;). Ja nie zauważyłem, że ona nie zauważyła, że dwa samochody dalej gość skręca w lewo i dość gwałtownie zahamowała. Pomogłem jej obadać samochód, wiadomo mimo wszystko swoje błędy trzeba brać twardo na klatę :), na szczęście poza obesranymi spodniami i śladem opony na zderzaku, który wytarłem palcem, obeszło się bez żadnych niespodzianek, miałem może 5-10km/h ;), pogadaliśmy, nawet chwilę pożartowaliśmy, przeprosiłem i ruszyliśmy dalej w drogę :). Ale nauczka jak skurwesyn.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez kravec » 11/4/2015, 22:29

Glenroy napisał(a):
lagiboy napisał(a):jeszcze kurde nie jest tak ciepło żeby wariować, w sumie trochę przegiąłem bo ostatnie kilka dni było 17 st a dzisiaj 8, chciałem zrobić wheelie i zamiast przód do góry to mi tył pojechał na bok i wyszedł drift.


Ta, ja dzisiaj na zimnej oponie zablokowałem przód i trochę wpakowałem się takiej miłej Pani w bagażnik ;). Ja nie zauważyłem, że ona nie zauważyła, że dwa samochody dalej gość skręca w lewo i dość gwałtownie zahamowała. Pomogłem jej obadać samochód, wiadomo mimo wszystko swoje błędy trzeba brać twardo na klatę :), na szczęście poza obesranymi spodniami i śladem opony na zderzaku, który wytarłem palcem, obeszło się bez żadnych niespodzianek, miałem może 5-10km/h ;), pogadaliśmy, nawet chwilę pożartowaliśmy, przeprosiłem i ruszyliśmy dalej w drogę :). Ale nauczka jak skurwesyn.



Mnie taka przygoda kosztowała trochę ponad 1000 parę lat temu. Niestety poza śladem opony był też ślad zderzaka na błotniku motocykla- zaliczyłem stopala przy puknięciu. 800 dla gościa, 350 klejenie i malowanie błotnika. Ale tak jak mówisz swoje błędy trzeba brać twardo na klatę.... Szkoda że ktoś kto przejechał mi po zderzaku w aucie pod blokiem tak nie uważał i jeżdżę teraz z niebieskimi śladami lakieru. Do tego wygląda jakbym ja nie umiał parkować :D
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Kaai » 11/4/2015, 22:31

kravec napisał(a):
Glenroy napisał(a):
lagiboy napisał(a):jeszcze kurde nie jest tak ciepło żeby wariować, w sumie trochę przegiąłem bo ostatnie kilka dni było 17 st a dzisiaj 8, chciałem zrobić wheelie i zamiast przód do góry to mi tył pojechał na bok i wyszedł drift.


Ta, ja dzisiaj na zimnej oponie zablokowałem przód i trochę wpakowałem się takiej miłej Pani w bagażnik ;). Ja nie zauważyłem, że ona nie zauważyła, że dwa samochody dalej gość skręca w lewo i dość gwałtownie zahamowała. Pomogłem jej obadać samochód, wiadomo mimo wszystko swoje błędy trzeba brać twardo na klatę :), na szczęście poza obesranymi spodniami i śladem opony na zderzaku, który wytarłem palcem, obeszło się bez żadnych niespodzianek, miałem może 5-10km/h ;), pogadaliśmy, nawet chwilę pożartowaliśmy, przeprosiłem i ruszyliśmy dalej w drogę :). Ale nauczka jak skurwesyn.



Mnie taka przygoda kosztowała trochę ponad 1000 parę lat temu. Niestety poza śladem opony był też ślad zderzaka na błotniku motocykla- zaliczyłem stopala przy puknięciu. 800 dla gościa, 350 klejenie i malowanie błotnika. Ale tak jak mówisz swoje błędy trzeba brać twardo na klatę.... Szkoda że ktoś kto przejechał mi po zderzaku w aucie pod blokiem tak nie uważał i jeżdżę teraz z niebieskimi śladami lakieru. Do tego wygląda jakbym ja nie umiał parkować :D


to jest zmora. uwazasz z autem, piescisz, a potem psotawisz pod sklepem i masz porysowane bo ktos cie zahaczyl..


ostatnio w opolu widzialem x6 w macie z porysowanym zderzakiem z tylu i naklejka
"szukam gnoja ktory to zrobil"
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr