Zobacz wÄ…tek - Bandit 600 prosze o ocenÄ™
NAS Analytics TAG

Bandit 600 prosze o ocenÄ™

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Bandit 600 prosze o ocenÄ™

Postprzez miloszimazik » 1/8/2014, 23:05

Witam,
Proszę o ocenę tego ogłoszenia, jest sens jechać 300km aby go oglądnąć?

http://allegro.pl/suzuki-bandit-gsf-600 ... 84875.html

Pozdrawiam
miloszimazik
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 31/7/2014, 11:19


Postprzez setup » 2/8/2014, 09:52

Witam
Jak dla mnie jeśli ktoś nawet w 10 letniej maszynie nie potrafi ogarnąć manetek to dla mnie sygnał że z resztą też może być kiepsko. Nie ma zdjęć prawej strony motocykla i nie widać też jak tam wygląda ogumienie. Poproś o lepsze foty.
Z mojego doświadczenie wiem że po auto, motocykl nie należy jeździć dalej niż 150 km i pal licho koszty. Czas, czas. Bo potem jest tak jedziesz 4 godziny, spalisz trochę wachy, może wypożyczasz przyczepę pod moto, angażujesz brata, szwagra, ojca etc. a na miejscu okazuje się to do nie końca nie to ale z tyłu głowy Ci pulsuje co wcześniej napisałem i kupujesz a potem jest lament. Ja to mówi znajmy pół świata tego kwiata.
Pozdrawiam
Marcin Jan
Avatar użytkownika
setup
Świeżak
 
Posty: 225
Dołączył(a): 30/10/2012, 10:08
Lokalizacja: Ruda śląska


Postprzez Markuzo » 2/8/2014, 11:40

Też brałem go pod uwagę :) ale na dzień dobry jeden ciężarek kierownicy urwany, drugi mocno starty..odpuściłem nawet oglądanie mimo że mam blisko...
Markuzo
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 13/7/2014, 13:52
Lokalizacja: W-wa



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości




na górê