Zobacz wątek - Jak wyczyścić manetke Rollgazu w Suzuki gsxr 600 k1
NAS Analytics TAG

Jak wyczyścić manetke Rollgazu w Suzuki gsxr 600 k1

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Jak wyczyścić manetke Rollgazu w Suzuki gsxr 600 k1

Postprzez pablo9321 » 20/7/2014, 08:48

Cześć Wszytskim.
Mam taki problem jak w temacie z rollgazem.
Manetka jest akcesoryjna, Problem jest taki ze po puszczeniu manetki nie wraca bardzo szybko na niskie obroty tylko delikatnie i powoli schodzi z obrotow.
Jest to dla mnie uciazliwe...

To co ja probowalem to , odkrecilem ciezarek kierownicy i dalej myslalem ze zdejme manetke samemu ( sama sie zsunie), ale przeciez do niej sa przymocowane Dwie linki od gazu...

Da rade to jakos samemu zrobic ? Jesli nie to ile moze kosztowac oreintacyjnie taka usluga w warsztacie ?
pablo9321
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 3/4/2014, 09:41
Lokalizacja: świętokrzyskie, powiat staszowski


Postprzez henio12323 » 20/7/2014, 11:42

jak nie masz pojęcia jak działa rolgaz.... to nie wiem czy dobrze zrobiłeś że kupiłeś motocykl....

jedna z najprostszych rzeczy przy motocyklu. masz przełącznik/mocowanie rolgazu obojętne co zalezy od motocykla. rozkręcasz to i bedziesz juz widział rolgaz i linki. linki wypinasz, i rolgaz sciągasz po odkręceniu cięzarków. prostata ;D

wszystko poczyść, i kierownice, sam rolgaz w srodku ( nie manetke, bo między manetką a rolgazem moze być kologram syfu który nie ma znaczenia. liczy sie tylko to co jest miedzy rolgazem a kierownicą. mozna by od razu przesmarować linki np strzykawka igła i jakis rzadki olej, ewentualnie kup sobie smarowniczke do linek i jakis smar.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez pablo9321 » 20/7/2014, 13:54

No masz duzo Racji z tym ze nie potzrebnie kupilem moto, ale to takie pragnienie bylo mocne ...
Dzięki za odpowiedź/pomoc w rozwiazaniu tego problemu.
pablo9321
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 3/4/2014, 09:41
Lokalizacja: świętokrzyskie, powiat staszowski



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê