Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Zasady Motocyklizmu - część druga
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Zasady Motocyklizmu - część druga

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 27/1/2014, 19:56

Komentatorzy napisał(a):jejku,ale lipa,straszne to jest.motocyklowa tandeta<br><hr>left 4 dead<br>
Komentatorzy napisał(a):Jak stwierdzono na wstępie , te zasady są skierowane dla ludzi obdarzonych minimum inteligencji.Okazuje się , że nie wszyscy czytający (np.ty) spełniają to minimum.Skoro twierdzisz , że to lipa to przedstaw swoje propozycje?
P.S.Nie chciałbym cię spotkać na drodze skoro uważasz , że to lipa.
<br><hr>Jacek z Jarocina<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie lipa tylko tandeta, dobre dla głupich gimnazjalistek i chłopaczków z pasjom na kiblach :D Nawet niektóre obrazki są takie same jak te którymi jarają się małolaty.<br><hr>REgis<br>
Jestem ciekaw, od czego Ty zaczynałeś. Albo nawet i nie zaczynałeś. ;)<br><hr>Mazur
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/1/2014, 01:35

A ja mysle ze to dobry pomysl z tymi zasadami, moze komus, kiedys uratowac tylek przegladniecie kilku obrazkow. Nie wszyscy sa alfami i omegami dla tego warto sobie czasami przypomniec podstawy!!!Wartosc edukacyjna- bezcenna.
A co do FB. Skoro ciagle rosnie ilosc motocyklistow na drogach a wiekszosc z nas kozysta z tego" szpiegowskiego serwisu" to wrec niezbednym jest szukanie nowych mozliwosci docierania szerszego grona odbiorcow. A poza tym mysle ze to dobry sposob na bodowanie lepszego wizeronku wsrod spoleczenstwa ;)<br><hr>Dawid
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 25/3/2014, 22:35

Komentatorzy napisał(a):Boczo, z całym szacunkiem ale czy Ścigacz pl kończy swój żywot i przenosi się na Facezboka? Co się dzieje, dlaczego mój ulubiony portal reklamuje ten szpiegowski szajs i zachęca do odwiedzin swoich stron tam umieszczonych? Nie mam tam konta i nie mam zamiaru zakładać by być inwigilowanym przez wszystkich którzy mają na to ochotę nawet za cenę utraty wiadomości ze świata motocykli...<br><hr>marian65<br>
marian! masz racjÄ™ jestem z TobÄ…! <br><hr>oow
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/3/2014, 22:38

Komentatorzy napisał(a):Pierwszą zasadę złamałem tylko 3 razy, na szczęście bez konsekwencji. Pierwszy raz jak brat chciał się przejechać (nie ma prawka, ale daje mi jeździć swoim autem więc głupio odmówić), drugi raz jak ojciec chciał (ma prawko zrobione 30 lat temu i dawno nie jeździł, a tak mocnym sprzętem to nigdy) i trzeci raz koledze od którego kupiłem moto, żeby skoczył po flaszkę na cpn ;) <br><hr>JacekBari<br>
kumplowi- jedynie w takich nagłych przypadkach- nigdy nie można odmówić... ;P<br><hr>oow
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/11/2015, 12:50

Komentatorzy napisał(a):ja się nie zgadzam z numerem 34! Przecież jeśli ktoś ma umiejętności i dobrze śmiga po torze, to dlaczego nie miałby zostać pokazany światu? Przecież filmy na internecie to nie tylko chłam i głupie wpadki, ale też filmy z których można się wiele nauczyć jak i podziwiać wiele osób!<br><hr>Torque25<br>
Tak, tylko że na ulicy możesz spowodować wypadek nawet nie z twojej winy. Wyjedzie Ci jakiś zjeb i pomimo twoich umiejętności nic na to nie poradzisz.<br><hr>No Autor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/11/2015, 15:07

Zasada nr 40 powinna być jedną z pierwszych ;)<br><hr>Lestat77
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê