Zobacz wątek - Yamaha YZ 85- gaśnie na wolnych obrotach i podczas jazdy-??
NAS Analytics TAG

Yamaha YZ 85- gaśnie na wolnych obrotach i podczas jazdy-??

i inne małe pojemności
_________

Yamaha YZ 85- gaśnie na wolnych obrotach i podczas jazdy-??

Postprzez motohiszpania » 11/1/2014, 17:43

Witam, mam dziwną sytuacje z moja Yamaha Yz 85 a mianowicie-Zapaliłem ją ostatnio na starym paliwie (stała około roku nie palona), i teraz podczas jazdy a szczególnie na wolnych obrotach gaśnie, na równym terenie silnik bardzo dobrze ciągnie lecz wystarczy mała góka i wtedy całkowicie słabnie. na biegu podczas jazdy z górki również gaśnie. Na wolnych obrotach gdy jest zimna silnik nie gasnie minimum przez dwie minuty, lecz gdy jest ciepła - 5, 8 sekund i się wyłącza, ale poźniej odpala na kopa, i dalej to samo. Czasem pomaga jej ssanie ze dziala przeez to kilka sekund duzej. Gaźnik był już czyszczony, Proszę o poradę, z góry dziękuję.
motohiszpania
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/1/2014, 17:22
Lokalizacja: Kraków


Postprzez cioracz » 12/1/2014, 10:07

Mi to wyglÄ…da na za bogatÄ… mieszankÄ™ w powietrze. :)
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce


Postprzez SpeedyGonzales » 12/1/2014, 15:11

Skoro słabnie na nierównościach, a Ty czyściłeś ostatnio gaźnik to sprawdź czy jest krzywo zamocowany, albo pływak źle ustawiłeś. A tak wogóle ile masz paliwa, może się kończy i wystarczy przekręcić na rezerwę. Co do gaśnięcia to musisz sprawdzić podstawowe rzeczy, filtr i kolor świecy.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê