Zobacz wÄ…tek - Uwaga na naciÄ…gacza - ITALYRACING
NAS Analytics TAG

Uwaga na naciÄ…gacza - ITALYRACING

O wszystkim
_________

Postprzez Insekt » 16/5/2013, 00:16

@kzq
chyba kazdy wie, ze po takich cenach to zammieniki co?
r6 2001 -----> cbr 1000rr 2014
Avatar użytkownika
Insekt
Świeżak
 
Posty: 393
Dołączył(a): 18/5/2009, 10:52
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez pret0rian » 16/5/2013, 06:44

A ja tylko powiem, że nic nie zastąpi poczty polskiej.
Siódemka to największy możliwy shit na rynku.
Korzystam z poczty polskiej, to nie dość, że przesyłki dochodzą na czas, to nie ma żadnego problemu.
Przesyłki nigdy mi się nie spóźniały, nigdy nie zostały uszkodzone. Polskie kuriery są gorsze od właśnie poczty polskiej, jeżeli zależy wam na czasie, to bierzcie DHL, UPS, FedEx.
Polskich kurierów omijać z daleka, bo to po prostu porażka, składanie skarg na dostawców też nic nie daje, zresztą radzę poczytać opinie o Siódemce przykładowo. A i radze zajrzeć na YT jak Siódemka sobie jeździ po naszych drogach, sam byłem wielokrotnie świadkiem zachowań tych kierowców.
Poczta Polska 4ever.

YT: http://www.youtube.com/watch?v=WoOM1qHIQdg
Wszyscy robią błendy.
Avatar użytkownika
pret0rian
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24/4/2013, 18:36


Postprzez Mafinos » 25/5/2013, 13:54

Dużo rzeczy kupowałem od italyracing i zawsze super zadowolony byłem!!
Avatar użytkownika
Mafinos
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 1/7/2011, 01:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kamilll3 » 15/8/2013, 16:23

Zamówiłem w tym sklepie akumulator, ponieważ znajomy polecił, ponieważ również kupował i to podobno bardzo dobry sklep.

Akumulator przyszedł pusty w zestawie brak zestawu do napełniania jak i zaślepek do otworów od napełniania. W instrukcji pisze, że gotowa mieszkanka jak i zaślepki są dołączone do zestawu... teraz mam pusty bezużyteczny i "dziurawy" akumulator, ze strony sklepu zero odzewu, telefon nie odpowiada, na email odpowiedzi nie dostałem jak na razie.

Edit: Kilka dni po zdarzeniu sklep skontaktował się ze mną i wyjaśniłem sprawę, na następny dzień podstawili kuriera, który zabrał niekompletny akumulator i dał nowy w pełni sprawny i kompletny
1036W Pure Power
1580W RMS
Avatar użytkownika
kamilll3
Świeżak
 
Posty: 102
Dołączył(a): 17/7/2010, 21:58
Lokalizacja: Okolice lęborka

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości




na górê