Zobacz wątek - Uwaga na naciągacza - ITALYRACING

Uwaga na naciągacza - ITALYRACING

O wszystkim
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Miczab, leff

Uwaga na naciągacza - ITALYRACING

Postprzez kondziu93 » 26/8/2012, 12:41

Chcę was przestrzec przed firmą-oszustem ITALYRACING (http://italyracing.ceti.pl oraz http://allegro.pl/sklep/8945404_italyracing). W piątek 10 sierpnia zamówiłem u nich (poprzez stronę sklepu a nie allegro) linkę do sprzęgła. Tego samego dnia dokonałem wpłatę na konto podane przez sprzedawcę. Od tego czasu kontakt się urwał. Na maile nikt nie odpowiada a telefony nie są odbierane. Oczywiście maile z konta którego złożyłem zamówienie są pomijane. Gdy wysłałem maila z innego adresu mailowego oraz konta allegro to sprzedawca odpowiedział już po minucie. Mimo wielu wiadomości w których pisałem, że wystawię sklepowi odpowiednią opinię oraz, że sprawa może trafić na policję sklep nie odpisuje. Jeszcze raz przestrzegam was przed zakupami u OSZUSTA. Nie dajmy zarobić złodziejom!!!
kondziu93
Świeżak

Postprzez ASR1927 » 26/8/2012, 13:56

Pamiętam, że bardzo dużo paczek wysyłali K-EX'em. Nikt nigdy nie narzekał. Jedno z doświadczenia mogę powiedzieć - ich paczki zawsze były na czas
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
ASR1927
Moderator

Postprzez SuzukiMaster » 26/8/2012, 17:17

ja mam w cholerę przedmiotów zakupionych na allegro i gdy kupiłem u tych ITALYRACING uszczelniacze Tourmaxa do swojego bandziora to dostałem jakieś chińskie które po zamontowaniu puszczały olej jak głupie .. i też sprzedawca nie odpowiadał na maila i nie odbierał telefonów więc wystawiłem mu negatywa na allegro i dopiero wtedy odpisał mi na maila :]
jest to jedyny sprzedawca, który dostał ode mnie na allegro negatywa a tak go sformułowałem, że z jego strony negatywa nie dostanę .
SuzukiMaster
Świeżak

Postprzez provit » 26/8/2012, 17:28

Niezłe ma komentarze...
provit

Postprzez zxer » 26/8/2012, 17:48

no coz...w tym biznesie szybko mozna stracic dobra opinie wiec nie sadze zeby jakos specjalnie dlugo utrzymal sie na rynku.
tea who you yea bunny
zxer
Stały bywalec

Postprzez komarcc » 26/8/2012, 18:04

Miesiąc temu kupowałem u niego akumulator, zamówiłem w niedziele, a w środę siódemka była już u mnie, ogólnie ok.

Rozpocznij spór, jeśli nie rozwiąże tego problemu to najprawdopodobniej dostanie od allegro ostrzeżenie, a Ty otrzymasz radę od prawnika, by iść na policję :D
komarcc
VIP Ścigacz.pl

Postprzez ASR1927 » 26/8/2012, 18:22

komarcc napisał(a):Miesiąc temu kupowałem u niego akumulator, zamówiłem w niedziele, a w środę siódemka była już u mnie, ogólnie ok.

To i tak późno.

Zxer, jakieś około dwa lata się trzymają
ASR1927
Moderator

Postprzez komarcc » 26/8/2012, 18:25

Gdybym się spieszył to też bym tak sądził, ale nie zależało mi na czasie więc jeden dzień opóźnienia to nie wiele, szczególnie przy tak dużym ruchu jaki u niego panuje.
komarcc
VIP Ścigacz.pl

Postprzez provit » 26/8/2012, 20:04

Jak dla mnie to, że paczka idzie siódemką albo opekiem wystarczy, aby omijać sklep z daleka... Raz coś opek miał mi dostarczyć, kurier dopiero za 3cim razem trafił (wcześniej niby nikogo nie zastał, akurat nie ruszałem się z domu ani kroku) i jeszcze z takim tępakiem nie miałem do czynienia. Sprawę chciałem wyjaśnić na infolinii- 2 dni dzwonienia co kwadrans- zero odzewu, ani razu nie trafiłem na kogoś, tylko automatyczna sekretarka. Teraz nie korzystam z polskich firm kurierskich, za dużo stresu, a najbardziej wkurzają mnie te kłamstwa "kurier nikogo nie zastał w domu". Jakoś nigdy DHL czy UPS nie robił mi takich jaj, a ponadto weźcie pod uwagę to, dlaczego akurat te 2 firmy są w usłudze sendit na allegro.
provit

Postprzez ASR1927 » 30/8/2012, 17:50

provit napisał(a): a ponadto weźcie pod uwagę to, dlaczego akurat te 2 firmy są w usłudze sendit na allegro.

Bo są najtańsze?
ASR1927
Moderator

Postprzez provit » 30/8/2012, 18:02

No nie wiem, jak brałem bardzo taniego kuriera to zawsze to był albo opek albo siódemka, teraz jak mają mi wysłać to wolę sendita, jakoś nie mam tutaj nigdy problemów. Kurier do mnie dzwoni (UPS), że będzie za xx minut, a jak ma mi coś dostarczyć to dzwoni z rana i pyta się, o której mi pasuje. A taki opek to loteria, jeszcze muszę liczyć się z tym, że towar dostanę 2-3 dni później niż powinienem, no chyba, że akurat kurier będzie mieć kurs w moje rejony... I to się tyczy różnych kurierów, bo dostaję/wysyłam paczki z różnych adresów. I jeszcze żaden z sendita mnie nie przyciął na tym, że "niby był" jak mnie nie było, mimo, że byłem ;)
provit

Postprzez nabudi » 30/8/2012, 18:25

co do kurierow to ja opkiem dostalem 2x opone na czas ... kupywalem w pon rano, w pon towar wysylany we wtorek dostalem... dodatkowo kurier ladnie zadzwonil ze zaraz bedzie.. raz poprosilem czy by nie podjechal na inny adres i nie bylo problemu... dodatkowo bez problemu poczekal az sprawdze towar... tak wiec jestem bardzo zadowolony... siodemka mi ostatnio koszulki przywiozla... tez na 2 dzien byli, trafili bez problemu, towar odebrala babcia : D mowiac ze bardzo mily pan przywiozl ; ) tak wiec nie ma co oceniac...
nabudi

Postprzez provit » 30/8/2012, 18:36

No tak, tym bardziej jak potrzebujesz towaru "na wczoraj" a gość rżnie głupa, że był a nikogo nie zastał. Ale żeby nie puszczać słów na wiatr- dodzwoń się do warszawskiej centrali firmy na o. Ja próbowałem przez tydzień i się nie udało.
provit

Postprzez nabudi » 30/8/2012, 18:43

moze miales pecha... wiesz ja pracowalem kiedys w telefonie pewnej pomaranczowej firmy i paczki wysylismy UPSem a i tak 80% klientow plakalo na kuriera ze sie umawia nie przyjezdza itp wiec mysle ze nie ma reguly :) ale zeby nie bylo tez najbardziej bym wybieral ups... ale no ja problemow z O albo 7 nie mialem :) wrecz przeciwnie bylem bardzo zadowolony
nabudi

Postprzez motoluka » 30/8/2012, 21:36

Ja tam zawsze jestem wyrozumiały dla kuriera, zwłaszcza jeśli jest nowy. Weź ogarnij tyle adresów nie na swoim terenie. Co innego jak ktoś ewidentnie chce mnie zrobić w chu**. Nigdy nie narzekałem ani na UPS/GLS/Siódemka.
motoluka
VIP Ścigacz.pl

Postprzez provit » 30/8/2012, 21:44

Wiesz, zrozumiałbym jakby gość powiedział, że cośtam, albo by zadzwonił złapałbym go na mieście, ale rżnięcie głupa, że on był, ale nikogo nie było jest po prostu bezczelnym kłamstwem.
provit

Postprzez komarcc » 31/8/2012, 00:16

Skoro narzekacie na takie firmy to chyba nie mieliście do czynienia z k-ex, to jest dopiero koszmar, jak wysłałem raz paczkę za pobraniem to odbiór trwał 3 dni, a dostawa 3 tygodnie, korzystałem z tej firmy 5 razy i pięć razy się zawiodłem, to tylko jako wysyłający, a kiedyś też parę razy jako odbiorca i też był dramat, co prawda ceny mają najniższe, ale teraz wolę dopłacić parę złotych i mieć spokój.
komarcc
VIP Ścigacz.pl

Postprzez Mafinos » 1/9/2012, 22:55

Ogólnie kupowałem trochę przedmiotów (około dziesięciu) od sprzedawcy wymienionego wyżej i byłem zadowolony, towar na czas, dobry kontakt i wszystko fajnie
Mafinos
Świeżak

Postprzez kondziu93 » 3/9/2012, 12:44

Sprawa już się rozwiązała. Sprzedawca dopiero po tym jak wystawiłem mu opinię w internecie zareagował i wysłał linkę. Tłumaczył się tym, że miał problemy z bankiem. Nie oznacza to jednak, że nie mógł wysłać maila i wytłumaczyć, że towar wyśle później.
kondziu93
Świeżak

Postprzez kzq » 15/5/2013, 22:38

Odkopuję,
co do italyracing w aukcjach mają wpisane żeby czytać stronę "O mnie":
http://allegro.pl/my_page.php?uid=8945404

i jak widzimy tutaj:

"Oferowane przez nas części motocyklowe są " zamiennikami" o wyglądzie oryginału (nie mniej jednak mogą nieznacznie się róznić, na co nie mamy wpływu)."

Dziękuje
dobranoc
ktm exc 250 4t 2002
kzq
Świeżak

Następna strona

Powrót do Hydepark