Zobacz wÄ…tek - <i>[Ducati Hyperstrada]</i> Ducati Hyperstrada - turystyka...
NAS Analytics TAG

[Ducati Hyperstrada] Ducati Hyperstrada - turystyka...

Komentarze użytkowników
_________

[Ducati Hyperstrada] Ducati Hyperstrada - turystyka..

Postprzez Åšcigacz » 27/6/2013, 19:35

Dyskusja na temat: Ducati Hyperstrada - turystyka rozrywkowa
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Ducati Hyperstrada - turystyka rozrywkowa
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 27/6/2013, 19:35

WÅ‚oskie badziewie.<br><hr>Erni
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/6/2013, 22:14

Jestem ciekaw, jak się napręża łańcuch, bo nie widzę elementów regulacji. A może to jest łańcuch bezobsługowy? Bardzo nęcąca opcja.<br><hr>szachownica
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/6/2013, 00:48

Komentatorzy napisał(a):Jestem ciekaw, jak się napręża łańcuch, bo nie widzę elementów regulacji. A może to jest łańcuch bezobsługowy? Bardzo nęcąca opcja.<br><hr>szachownica<br>
To jest mono wahacz więc zapominasz o regulacji napięcia łańcucha. Przywilej tego rozwiązania.
Wracając do tego moto. Dużo lepiej wygląda z bocznymi kuframi, sam centralny nie jest zbyt urodziwy. Ewentualnie komplet. Co do przeznaczenia - to taki lekki turystyk. Dla ludzi którzy nie chcą przejechać całej Europy, a chcą pojeździć po zakrętach od rana do wieczora. Nie interesuję nic więcej jak zabawa na zakrętach. Dla mnie super - do miasta i w okolicy. A jak się chcę gdzieś dalej pojechać zakładasz kufry - pakujesz bieliznę i kilka drobiazgów. I w drogę. Protoplasta - czyli Hypek to jeden z bardziej nie docenionych motocyklów. A Hyperstrada to właśnie inna wariacja - ogromnym plusem tego motocykla jest waga i poręczność i oddawanie mocy. Nawet jeżeli kosztem wygody - to właśnie na zakrętach pokazuje swoje plusy <br><hr>motorek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/6/2013, 06:03

Komentatorzy napisał(a):Jestem ciekaw, jak się napręża łańcuch, bo nie widzę elementów regulacji. A może to jest łańcuch bezobsługowy? Bardzo nęcąca opcja.<br><hr>szachownica<br>
Komentatorzy napisał(a):To jest mono wahacz więc zapominasz o regulacji napięcia łańcucha. Przywilej tego rozwiązania.
Wracając do tego moto. Dużo lepiej wygląda z bocznymi kuframi, sam centralny nie jest zbyt urodziwy. Ewentualnie komplet. Co do przeznaczenia - to taki lekki turystyk. Dla ludzi którzy nie chcą przejechać całej Europy, a chcą pojeździć po zakrętach od rana do wieczora. Nie interesuję nic więcej jak zabawa na zakrętach. Dla mnie super - do miasta i w okolicy. A jak się chcę gdzieś dalej pojechać zakładasz kufry - pakujesz bieliznę i kilka drobiazgów. I w drogę. Protoplasta - czyli Hypek to jeden z bardziej nie docenionych motocyklów. A Hyperstrada to właśnie inna wariacja - ogromnym plusem tego motocykla jest waga i poręczność i oddawanie mocy. Nawet jeżeli kosztem wygody - to właśnie na zakrętach pokazuje swoje plusy <br><hr>motorek<br>
Aha szpecjalisto. Czyli na monowahaczu łańcuch sie nie wyciąga?<br><hr>Tedi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/6/2013, 07:37

Komentatorzy napisał(a):Włoskie badziewie.<br><hr>Erni<br>
O którym pewnie marzysz po nocach :) Nie ma to jak konstruktywna opinia :) Pozdrawiam!<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/6/2013, 09:44

Komentatorzy napisał(a):Jestem ciekaw, jak się napręża łańcuch, bo nie widzę elementów regulacji. A może to jest łańcuch bezobsługowy? Bardzo nęcąca opcja.<br><hr>szachownica<br>
Komentatorzy napisał(a):To jest mono wahacz więc zapominasz o regulacji napięcia łańcucha. Przywilej tego rozwiązania.
Wracając do tego moto. Dużo lepiej wygląda z bocznymi kuframi, sam centralny nie jest zbyt urodziwy. Ewentualnie komplet. Co do przeznaczenia - to taki lekki turystyk. Dla ludzi którzy nie chcą przejechać całej Europy, a chcą pojeździć po zakrętach od rana do wieczora. Nie interesuję nic więcej jak zabawa na zakrętach. Dla mnie super - do miasta i w okolicy. A jak się chcę gdzieś dalej pojechać zakładasz kufry - pakujesz bieliznę i kilka drobiazgów. I w drogę. Protoplasta - czyli Hypek to jeden z bardziej nie docenionych motocyklów. A Hyperstrada to właśnie inna wariacja - ogromnym plusem tego motocykla jest waga i poręczność i oddawanie mocy. Nawet jeżeli kosztem wygody - to właśnie na zakrętach pokazuje swoje plusy <br><hr>motorek<br>
Nie do końca tak jak piszesz, łańcuch zużywa się tak samo jak zawsze, tylko naciąganie trwa 30 sek. - luzujesz śrubę blokującą ośkę, naciągasz kluczem hakowym, dokręcasz śrubę i gotowe...<br><hr>LC4 Wro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/6/2013, 10:22

Komentatorzy napisał(a):Jestem ciekaw, jak się napręża łańcuch, bo nie widzę elementów regulacji. A może to jest łańcuch bezobsługowy? Bardzo nęcąca opcja.<br><hr>szachownica<br>
Komentatorzy napisał(a):To jest mono wahacz więc zapominasz o regulacji napięcia łańcucha. Przywilej tego rozwiązania.
Wracając do tego moto. Dużo lepiej wygląda z bocznymi kuframi, sam centralny nie jest zbyt urodziwy. Ewentualnie komplet. Co do przeznaczenia - to taki lekki turystyk. Dla ludzi którzy nie chcą przejechać całej Europy, a chcą pojeździć po zakrętach od rana do wieczora. Nie interesuję nic więcej jak zabawa na zakrętach. Dla mnie super - do miasta i w okolicy. A jak się chcę gdzieś dalej pojechać zakładasz kufry - pakujesz bieliznę i kilka drobiazgów. I w drogę. Protoplasta - czyli Hypek to jeden z bardziej nie docenionych motocyklów. A Hyperstrada to właśnie inna wariacja - ogromnym plusem tego motocykla jest waga i poręczność i oddawanie mocy. Nawet jeżeli kosztem wygody - to właśnie na zakrętach pokazuje swoje plusy <br><hr>motorek<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie do końca tak jak piszesz, łańcuch zużywa się tak samo jak zawsze, tylko naciąganie trwa 30 sek. - luzujesz śrubę blokującą ośkę, naciągasz kluczem hakowym, dokręcasz śrubę i gotowe...<br><hr>LC4 Wro<br>
Oczywiście masz racje - zapominasz w tradycyjny sposób ..... . Nigdy nie byłem techniczny więc co jak gdzie trzeba przykręcić - nie dyskutuje. Bardziej chodziło mi o to że w mono wahaczu jest prościej. <br><hr>motorek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/6/2013, 13:56

To bardzo fajny moto ale zdecydowanie za drogi. Zawieszenie, hamulce itp jest wszystko ok. Moto super sie prowadzi a silnik to poezja, bardzo dynamiczny zrywny i z piekna charakterystyka. Przyczepic sie moge do skrzyni biegow powinna byc bardziej precyzyjna czasami nie mozna wrzucic biegu. Sprzeglo powinno troche delikatniej lapac i puszczac bo jest troche takie on/off. Uwazam, ze kanapa nie jest za wygodna wcale. Wiadomo, zawsze sa plusy i minusy, na pewno nie jest to badziwie, tak sie wypowiadaja tylko 15 latki albo ludzie bez inteligencji ale to w parze idzie. Moto jest za drogi jak na to co prezentuje ale jest fajny. Na minus tez nowoczesty system zegarow, ja jestem zwolennikiem bardziej czytelnych analogowych. Ogolnie fajny ale za drogi moto, silnik powala na kolana osiagami :) jest swietny.<br><hr>kapitan_bomba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/6/2013, 19:07

Znaczy że piec Multistrady jest mało rozrywkowy? Okeeeeej<br><hr>Greg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/6/2013, 16:09

Komentatorzy napisał(a):Włoskie badziewie.<br><hr>Erni<br>
czym jeździsz, 20 letnią yamahą fzr? czy może za wysoko mierzę, skuter 80ccm?<br><hr>motórzysta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/7/2013, 07:28

Komentatorzy napisał(a):Znaczy że piec Multistrady jest mało rozrywkowy? Okeeeeej<br><hr>Greg<br>
Chyba nie rozumiales autora. Jest za bardzo rozrywkowy jak na turystyczny moto. Jak bedziesz chcial zrobic 200KM to bedzie ci raczej zalezalo na fajnej plynnej jezdzie a nie poskramianiu tego motocykla.<br><hr>kapitan_bomba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2013, 19:22

Komentatorzy napisał(a):Włoskie badziewie.<br><hr>Erni<br>
erni, uno starego to nie to samo co ducati, wierzaj mi.<br><hr>qwe
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê