Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Linka w lesie - kolejna pułapka na...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Linka w lesie - kolejna pułapka na...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Harakiri 7 » 19/5/2013, 08:49

Komentatorzy napisał(a):Może niech się czają w lesie i walą do nas z karabinów maszynowych .. Będzie szybciej . <br><hr>Kwinto22


Misiu dowiedz sie moze jak wyglada sprawa w innych krajach, w USA jak ktos wpakuje Ci kulke w blok silnika, to mozesz sie sadzic do usranej smierci i nie wgrasz, bo to co robiles bylo nielegalne i nie na Twojej posesji / gruncie.

O ile sam kiedys jezdzilem po lasach, o tle nikt nigdy nei o to do mnie nie doczepil, bo i wydech spelnial normy glosnosci, i niee robilem szkod. Uzywalem drog lesnych jezdzac z przysowiowa glowa. Robli by tak szyscy, nie bylo by njprawdopodobniej problemu, tyle, ze gowniazerna i szczeniaki musza sie wychasac. Niea problemu, ale nie ch robia to na wlasnym tereie.

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies


Postprzez Komentatorzy » 19/5/2013, 13:34

Szkodliwość jazdy gdzie popadnie jest wręcz przerażająca, ale tylko dla kogoś kto ma świadomość tego.
Gdyby ta szkodliwość bezpośrednio uderzała w jeżdżących to by małpi rozum im się skończył.
-Płoszone zwierzęta wychodzą na ulicę
-Samice porzucają małe
- Hałas powoduje dezorientacje i zachowania podobne do ludzkiego szału
- Raz rozjechany strumień nigdy już nie będzie w ten sam sposób nawadniał często chronioną roślinność
- Ekosystem zostaje zaburzony
- Zwierzęta migrują jesli jest gdzie, inaczej podchodzą pod ludzkie siedliska by potem skończyć odstrzelone lub w zoo.
- Behawior zwierząt zostaje zakłócony, syndrom osaczenia i strachu
- i wiele,wiele innych fatalnych skutków tej zabawy
Szkodliwość jest też opisana na tej anglojęzycznej stronie
<a href="http://www.norbecksociety.com/gpage10.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.norbecksociety.com/gpage10.html</a><br><hr>jeremi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/5/2013, 18:39

Komentatorzy napisał(a):Zastanawia mnie czemu auto tego tekstu nie dodał że ci wszyscy terenowcy harcują sobie w lesie nielegalnie. Proponował bym jak już piszemy o tym problemie poruszyć tez ten wątek. Zapomniałem przecież to portal dla motocyklistów a im wszystko wolno.<br><hr>k.<br>
to że jazda jest nielegalna znaczy że można za to zabijać? Gdyby ktoś ci wrzucał śmieci do ogrodu albo zastawiał podjazd wyszedł byś i zatłukł bo bejsbolem czy zadzwonił na policje? <br><hr>Pio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/5/2013, 21:17

Komentatorzy napisał(a):sam jestem motocyklista ale przyznac trzeba ze wyczyny chlopakow na crossach lub quadach na duktach lesnych wolaja o pomste do nieba. Zero szacunku dla spacerowiczow i przyrody. Poorane runo lesne, pozdzierana kora z drzew. Mozna pojezdzic i po lesie ale z glowa... Nic dziwnego ze ludzie traca cierpliwosc i siegaja po tak drastyczne i zdecydowanie godne potepienia srodki...sami sobie psujemy opinie Panowie...LwG<br><hr>detektyw78<br>
Komentatorzy napisał(a):Czyli, jak mnie sasiad wkurza to go ukatrupie? :) Brawo! Najgorsze, ze nasza chora psychicznie i niebezpieczna dla innych i kwaligfikujaca sie do dozywotniego pobytu w zamknietej placowce psychiatrycznej 1/3 spoleczenstwa aprobuje takie mordowanie nie pasujacych im ludzi. Motłoch chce krwii -zupełnie jak w średniowieczu.<br><hr>wredny<br>
Komentatorzy napisał(a):Tak powinno być i nie chodzi o "sąsiad wkurza" tylko jak obcy niszczy coś co należy do mnie i narusza moje prywatne dobra, to mam prawo go może nie zabić ale przywalić nabojem po kolanach. Chcą sobie jeździć niech jeżdżą tam gdzie jest to przyzwolone, a od cudzych posesji wara. Powiedziałbym że nawet większość społeczeństwa tak uważa, więc może ta druga strona się kwalifikuje do pobytu w jakiejś placówce.<br><hr>Sadix<br>
offrowdowcy najgorsi! ale jak wycinke robią w lesie to kurde nikomu nie przeszkadza , drogi robia gdzie im pasuje i ciezkim sprzętem las oraja tego nik nie widzi i nikomu nie przeszkadza
<br><hr>spawacz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/5/2013, 09:33

ja mam 33 lata i używam crossa ( enduro ) do spokojnej jazdy po drogach leśnych i bezdrożach tam gdzie można.
Jadąc 30 km/ h jakiś wieśniak rzucił we mnie rowerem, i gleba
innym razem jakieś debile po piwku oderwali się od grilla i na mnie z pięściami,
wkur.....jÄ… mnie takie reakcje,
raz wróciłem samochodem do takiego wieśniaka i chciałem się grzecznie spytać
czy ma jakiś ku...a problem , to wieśniak nie był już taki mądry bał się wyjść z domu.
chyba kupię sobie jakiś pistolet albo paralizator na tych głupich ludzi,
może paru debili nie umie się zachować na quadzie lub crossie a traktują wszystkich równo

<br><hr>Szymon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/5/2013, 01:38

Komentatorzy napisał(a):Zastanawia mnie czemu auto tego tekstu nie dodał że ci wszyscy terenowcy harcują sobie w lesie nielegalnie. Proponował bym jak już piszemy o tym problemie poruszyć tez ten wątek. Zapomniałem przecież to portal dla motocyklistów a im wszystko wolno.<br><hr>k.<br>
no, wiadomo, bo maja "pasje" i tego "nie zrozumiesz". moze zacznę miec pasje wieszania takich linek (podkreslam ze to ironia, o ile tepaki motorowe to załapią) ?
rozumiem jak gdzies, w prywatnym lesie zrobią sobie trase, tory czy jak to tam sie nazywa i tam smigaja. fajnie. wiem wtedy, ze tam jest teren taki a taki i nie zagladam tam. lasy państwowe po ktorych jezdza te bydlęta to dobro publiczne przeznaczone miedzy innymi do wypoczynku. ciezko wypoczywac gdy trzeba caly czas uwazac zeby jakis kretyn "z pasjo ktorej ludzie nie rozumio" nie wjechal w plecy - potem jeszcze palant ma pretensje, ze ludzie pod kola mu wchodza zamiast wskakiwać w krzaki, bo ksieciunio na motorku jedzie co to mu mama z tata kupili. jestem ciekaw na jakim terenie te linki zostaly zawieszone - bo to, ze do lasow panstwowych wjazdu palanty na dwoch kolkach nie maja, to wiadomo tak jak wiadomo, ze wieszanie takich linek jest równie nielegalne. ale jestem ciekaw czy to aby nie byl prywatny teren. takie miejsca sa zwykle wyraznie oznaczone tabliczkami informujacymi o tym, ze wlasciciel sobie nie zyczy czyjejs obecnosci na swojej wlasnosci. jesli to byl prywatny teren to wlasciciel jak najbardziej mial prawo sobie takie linki powiesic o ile wczesniej miejsce bylo oznaczone jako prywatne.
<br><hr>antymotor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/5/2013, 18:44

Komentatorzy napisał(a):ja mam 33 lata i używam crossa ( enduro ) do spokojnej jazdy po drogach leśnych i bezdrożach tam gdzie można.
Jadąc 30 km/ h jakiś wieśniak rzucił we mnie rowerem, i gleba
innym razem jakieś debile po piwku oderwali się od grilla i na mnie z pięściami,
wkur.....jÄ… mnie takie reakcje,
raz wróciłem samochodem do takiego wieśniaka i chciałem się grzecznie spytać
czy ma jakiś ku...a problem , to wieśniak nie był już taki mądry bał się wyjść z domu.
chyba kupię sobie jakiś pistolet albo paralizator na tych głupich ludzi,
może paru debili nie umie się zachować na quadzie lub crossie a traktują wszystkich równo

<br><hr>Szymon<br>
Popieram mam podobną sytuacje tylko, że jeżdże Quadem ;( to chore że my musimy obrywać za tych ***ó.. co nie umieją się zachować w lesie ;C<br><hr>Kuba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2013, 13:35

Komentatorzy napisał(a):ja mam 33 lata i używam crossa ( enduro ) do spokojnej jazdy po drogach leśnych i bezdrożach tam gdzie można.
Jadąc 30 km/ h jakiś wieśniak rzucił we mnie rowerem, i gleba
innym razem jakieś debile po piwku oderwali się od grilla i na mnie z pięściami,
wkur.....jÄ… mnie takie reakcje,
raz wróciłem samochodem do takiego wieśniaka i chciałem się grzecznie spytać
czy ma jakiś ku...a problem , to wieśniak nie był już taki mądry bał się wyjść z domu.
chyba kupię sobie jakiś pistolet albo paralizator na tych głupich ludzi,
może paru debili nie umie się zachować na quadzie lub crossie a traktują wszystkich równo

<br><hr>Szymon<br>
"po drogach leśnych i bezdrożach tam gdzie można" Ale nie można, prawo zakazuje wjazdu do lasu. Kropka. Nie ma, że w niektórych miejscach przyrodę niszczysz bardziej, a w innych mniej i tam oranie lasu jest jeszcze akceptowalne.<br><hr>Anas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2013, 14:48

Komentatorzy napisał(a):Zastanawia mnie czemu auto tego tekstu nie dodał że ci wszyscy terenowcy harcują sobie w lesie nielegalnie. Proponował bym jak już piszemy o tym problemie poruszyć tez ten wątek. Zapomniałem przecież to portal dla motocyklistów a im wszystko wolno.<br><hr>k.<br>
Komentatorzy napisał(a):to że jazda jest nielegalna znaczy że można za to zabijać? Gdyby ktoś ci wrzucał śmieci do ogrodu albo zastawiał podjazd wyszedł byś i zatłukł bo bejsbolem czy zadzwonił na policje? <br><hr>Pio<br>
Nie można (zabijać)? A... SZKODA!

Bo (niestety) w naszym POpapranym (pseudo)państwie bez tego się chyba nie obejdzie. Przykłady? Proszę bardzo: późny wieczór, STREFA ZAMIESZKANIA i obłędny RYK SILNIKA - bo przygłuPOwi POmyliło się osiedle z torem motocyklowym. Jełop ani przez chwilę nie pomyśli, JAK BARDZO PRZYKRY dla ilu normalnych ludzi jest w tym momencie.<br><hr>Sołtys
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2013, 14:48

I bardzo dobrze, tak trzymać. Zamiast stalowej linki lepszy byłby drut kolczasty na tych sqr...synów. Chcą sobie offroadować? - proszę bardzo, ale u siebie, a nie niszczyć dobro wspólne!<br><hr>kuki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2013, 16:06

Komentatorzy napisał(a):pomyślcie , że jest coś takiego jak rozmowa. Też byście chcieli jechać samochodem i żeby ktoś wam w szybę kamieniem pierdolnął bo mu spaliny przeszkadzają. Czasem trzeba pomyśleć a potem pisać. <br><hr>dawidd<br>
Komentatorzy napisał(a):Rozmowa tutaj nie pomoze , przeciesz taki cwaniaczek by jeszcze cie wysmial i splunal w twoim kierunku, z ich strony 0 rozumu jezdzac po kretych drozkach lesnych jak na autostradzie raz gdybym nie wskoczyl z drozki w las to by mnie kladami rozjechali.<br><hr>Rolnik<br>
"Przeciesz"...<br><hr>krzysiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2013, 18:07

Najpierw trzeba wyznaczyć trasy do jazdy offroad. Od tego powinniśmy zacząć. Najlepiej niech sami właściciele motorów i quadów z miasta zbiorą się i napiszą wniosek o dopuszczenie którejś polnej czy przyleśnej drogi dla ruchu motocykli. Wtedy trasa byłaby oznakowana, pieszy by wiedział, że tędy może przemknąć nagle motor, a motocyklista nie łamał by prawa. Jedna na 100 dróg w lesie mogłaby być przeznaczona do tego (z wyjątkiem okresu suszy, kiedy istnieje ryzyko pożaru). Tak jak piszę, najlepiej aby ci co jeżdzą mogli wybrać, bo jeśli to władze wyznaczą trasę, to będzie wielkie g..... Taka linka w lesie może poważnie zranić nawet rowerzystę czy biegnącego, a motocykliście urwać głowę. <br><hr>Wolff
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2013, 21:49

Ja się ludziom wcale nie dziwię, może sa to zbyt drastyczne środki, ale już sama spotkałam się z tym, że rozmowa nie pomaga.. Znajomi mają dom w górach, zawsze tam cicho, spokojnie, a tu nagle watahy crossów i quadów się rzuciły na zieleń, sarny popłoszone, oni przed dom wyjść nie mogą normalnie, bo jadą często zdecydowanie za szybko, więc zginąć można na własnej polnej drodze.. dodatkowo konie mają, koniem nie wiem czy wiecie, ale nie wolno do lasu wjeżdząc tak o , więc niby dlaczego quadem wolno..? Do tego dla koni np są wyznaczone specjalne szlaki konne, ale już nawet po nich się jeździc nei da, bo ludzie zryli wszystko i koń ma potem po takim błocie ścięgna uszkodzone, albo nie daj boże spotkasz się z takim szaleńcem jak na koniu siedzisz..? Spłoszony, przerażony zwierz ucieka na ślepo, więc nie trudno o wypadek dla niewprawnego jeźdźca, a co za tym idzie z dziećmi na przejażdżkę się nie pojedzie, bo jak jak moga zaraz dzikim galopem pod koniem do domu wracać..? Dodam też, że oboje z moich znajomych są fanami motoryzacji, posiadają GAZa i motocykle, ale z glową, a nie na dziko komuś po polach i drogi niszczyć.. Ach btw co do rozmowy.. Kiedyś jemu własnie quadowiec nogę uszkodził, bo go wyganiał z własnej przydomowej łąki coby mu bączków nie kręcił i trawy dla koni nie psuł to na niego najechał na bezczelnego, i skończyło się kulejąca noga na dwa tygodnie.. więc to tyle jak chodzi o kulturalne rozmowy i pertraktacje.. <br><hr>cynamonka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/5/2013, 02:28

Tak z jednej strony nie powinno się pozwalać na jazdę motorem po leśnych dróżkach, niech jadą gdzieś na poligon albo jakąś wyznaczoną do tego celu trasę, a z drugiej strony nie powinno się zastawiać takich pułapek to jest normalny samosąd to tak ja,k by Ktoś strzelał do przekraczających prędkość na drodze. Ci co teraz tak pomstują bo nie Mają kasy na motor to z zawiści wyklinają ale jak by Ich było stać na to i sami jeździli to by wtedy inaczej mówili, albo jak by Ich Syn czy przyjaciel na takim drucie stracił życie to wtedy by pomstowali na Tego co te druty naciągał, tak widać po tych komentarzach Kto jaki ma stopień inteligencji wśród Jednych są bezmózgowcy i w śród Drugich nie ważne poi której stronie Bezmózgowiec zawsze pozostanie Bezmózgowcem. Pozdrawiam.<br><hr>Romastach
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2013, 21:41

Upierdliwość motocyklistów i quadziarzy to jedno, ale za takie linki osoby przyłapane powinny odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa. Poza tym rowerzyści mają głowę na tej samej wysokości co motocykliści, ciekawe kiedy geniusze zaczną wkopywać miny przeciwpiechotne. Gdybym kogoś przyłapał na takiej akcji to pewnie sam bym trafił do pudła za ciężkie pobicie bo nie utrzymałbym nerwów na wodzy, głupota i bezmyślność wpienia jak mało co na tym świecie.<br><hr>rowerzysta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2013, 21:54

Komentatorzy napisał(a):Upierdliwość motocyklistów i quadziarzy to jedno, ale za takie linki osoby przyłapane powinny odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa. Poza tym rowerzyści mają głowę na tej samej wysokości co motocykliści, ciekawe kiedy geniusze zaczną wkopywać miny przeciwpiechotne. Gdybym kogoś przyłapał na takiej akcji to pewnie sam bym trafił do pudła za ciężkie pobicie bo nie utrzymałbym nerwów na wodzy, głupota i bezmyślność wpienia jak mało co na tym świecie.<br><hr>rowerzysta<br>
Witam całkowicie z tym się zgadzam i po namyśle przyszła mi taka myśl do głowy że co by Młodzi Ludzie nie robili to i tak będzie źle, moim zdaniem już lepiej niech się wyżywają quadach i motorach po bezdrożach jak by mieli po dyskotekach alkoholem i narkotykami się raczyć oczywiście rozsądek wszędzie jest wskazany ale co Oni mają robić?, u nas była dyskoteka Ludziom przeszkadzało bo w nocy za duży hałas, a jak kiedyś była gospoda i pijaki z tej knajpy wypełzały to Nikomu to nie przeszkadzało, chcę tylko Wszystkim uzmysłowić to że jak Ktoś był Młodym to też nie był Świętym a jak teraz Widzi Młodych to się czepia byle czego a to że głośno, a to że za szybko i tak można się czepiać w nieskończoność ale żeby coś dla Młodzieży zorganizować to niema na to pieniędzy, no niestety za darmo nic się nie zrobi i jak i niema Komu to przestańcie pomstować i coś zróbcie a nie jakieś wariackie metody walki stosować to tylko dobre na filmach a nie w rzeczywistości. Pozdrawiam pa.<br><hr>romastach
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/5/2013, 19:05

Komentatorzy napisał(a):Ludzie czy wy żeście oszaleli? Chcecie zabijać ludzi którzy mają pasję bo wy sobie na spacerek nie możecie wyjść? Od tego żeby na coś pozwalać albo czegoś zabraniać są przepisy i służby, które to egzekwują a nie SZALEŃCY I MORDERCY rozwieszający stalowe liny. Każdy kto rozwiesza te liny do końca życia powinien gnić w więzieniu, kopać rowy albo w kamieniołomach pracować do śmierci. <br><hr>karnell<br>
"kopać rowy albo w kamieniołomach pracować do śmierci" Razem z tymi kolegami którzy niszczą nasze piękne lasy.<br><hr>filan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/5/2013, 19:10

Komentatorzy napisał(a):możne i wszystko niszczą na swojej drodze ale są inne sposoby żeby to ukrócić trzeba tylko się za to wziasc bo nie tedy droga według mnie jest to porostu przestępstwo w ten sposób można pozbawić kogoś życia a wszyscy nie jesteśmy tacy świeci bo na przykład co zrobić tym co poszczają psy na samopas lub co tymi co robią z lasu wysypiska śmieci itd itp zastanówcie się nad tym <br><hr>adamek<br>
To znaczy, że jak jeden łajdak sypie do lasu śmieci, to drugi może spokojnie ten las niszczyć? Piękne usprawiedliwienie, naprawdę ciężko o lepsze. Scyzoryk mi się otwiera jak czytam takie bzdury. Wstyd.<br><hr>filan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/5/2013, 18:08

Komentatorzy napisał(a):możne i wszystko niszczą na swojej drodze ale są inne sposoby żeby to ukrócić trzeba tylko się za to wziasc bo nie tedy droga według mnie jest to porostu przestępstwo w ten sposób można pozbawić kogoś życia a wszyscy nie jesteśmy tacy świeci bo na przykład co zrobić tym co poszczają psy na samopas lub co tymi co robią z lasu wysypiska śmieci itd itp zastanówcie się nad tym <br><hr>adamek<br>
Komentatorzy napisał(a):To znaczy, że jak jeden łajdak sypie do lasu śmieci, to drugi może spokojnie ten las niszczyć? Piękne usprawiedliwienie, naprawdę ciężko o lepsze. Scyzoryk mi się otwiera jak czytam takie bzdury. Wstyd.<br><hr>filan<br>
Witam Nikt tego nie pochwala ale nie można tak radykalnie z tym walczyć żeby Ktoś za to przepłacał życiem, są od tego odpowiednie służby takie jak Policja, Straż leśna tu nie dziki zachód żeby Każdy brał sprawy w Swoje ręce i wymierzał Komuś sprawiedliwość wedle Swego uznania, takie działanie po za prawem nigdy dobrze się nie kończą bo zawsze Ktoś niewinny na tym cierpi, jak Jesteś Takim niby zwolennikiem ochrony przyrody to pomyśl o większej zwierzynie która też może na te druty się nadziać, może nie przepłaci tego życiem ale mocno się porani bezmyślność i tyle. Pozdrawiam nara!.<br><hr>romastach
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/5/2013, 18:31

Komentatorzy napisał(a):Ludzie czy wy żeście oszaleli? Chcecie zabijać ludzi którzy mają pasję bo wy sobie na spacerek nie możecie wyjść? Od tego żeby na coś pozwalać albo czegoś zabraniać są przepisy i służby, które to egzekwują a nie SZALEŃCY I MORDERCY rozwieszający stalowe liny. Każdy kto rozwiesza te liny do końca życia powinien gnić w więzieniu, kopać rowy albo w kamieniołomach pracować do śmierci. <br><hr>karnell<br>
Komentatorzy napisał(a):"kopać rowy albo w kamieniołomach pracować do śmierci" Razem z tymi kolegami którzy niszczą nasze piękne lasy.<br><hr>filan<br>
Na co nam Policja albo Straż leśna?, postawić kosy na sztorc i w las, za jazdę po lesie ścinać głowy i po problemie, to samo z pijanymi Kierowcami, ze Złodziejami itd... anarchia na całego i z głowy, tylko co z tego wyniknie?, na pewno nic dobrego. <br><hr>romastach
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość




na górê