Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> O motocyklach w sieci - szczerze do bólu
NAS Analytics TAG

[biblioteka] O motocyklach w sieci - szczerze do bólu

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 29/1/2013, 21:50

W przypadku pytań nr 2 i nr 5 jest pewien, że red. Boczo zadał je sam sobie i odpwoiedział całkowicie szczerze. Być może go to męczy.<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/1/2013, 22:37

jak dla mnie to nie macie o czym pisać w zimę<br><hr>epo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/1/2013, 23:26

rok temu kupiłem Yamahe R6 i od tego czasu po kazdej przejazdzce bolal mnie brzuch, pojechałem do lekarza i po badaniach wyszło, że mam zniszczoną wątrobę... wibracje silnika podobno moga wpływać na organy wewnętrzne, ale żeby było tak źle? :(<br><hr>Jefrey
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/1/2013, 23:35

hehe calkiem zabawne, doczytalem do konca xD <br><hr>Czarek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/1/2013, 23:36

zipp quantum wymiata ;)<br><hr>Å‚Ä…czÄ™ siÄ™ w bulu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2013, 00:40

A mnie zawsze ciekawiło czemu motocykle sa tak technologicznie do tyłu za samochodami, auta kilka lat jeździły na wtrysku zanim motory zostały w nie wyposażone, to samo ABS trakcja itd. teraz auta są na bezpośrednim wtrysku a motocykle dalej wielopunktowy i pewnie się to szybko nie zmieni... a przecież to w motocyklach idzie walka o jak najwyższe osiągi...<br><hr>Tomek1551
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2013, 01:18

A wy za to jestescie tym niezależnym medium i tak dalej. Ja czasem komentuje w temacie dużych enduro, bo miałem prawie wszystkie pod tyłkiem, a dużo z nich były moimi codziennymi środkami lokomocji. Jak pisze na necie moje wrażenia z użytkowania poszczególnych modeli to spotykam się z reakcjami zazwyczaj wrogimi. Wiec dałem sobie spokój z pisanie na necie. Zaczynam rozumieć media ze piszą o każdym nowym modelu w samych superlatywach, bo wytkniecie mu wad przysporzy co najwyżej wrogów u importerów, a i użytkownicy danego modelu czują się niedocenieni. Wiec tak naprawdę testy tzw. niezależnej prasy mozna wsadzić miedzy bajki.<br><hr>Adam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2013, 11:08

Ogólnie wszystko fajnie, ale negowanie tezy, że media (ogólnie) nie biorą kasy za artykuły o produktach to żal i śmiech na sali. Nie tak dawno, prawie każde medium motocyklowe ogłosiło veni, vidi, vici nowo-powstałego motocykla sportowego, dużego niemieckiego (wręcz bawarskiego) koncernu. Ja rozumiem, że media to nie są organizacje non-profit, ale niekiedy... widać, bardziej niż zwykle.<br><hr>Semai
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2013, 12:10

dobre, takich kozakow w necie nie brakuje<br><hr>929rr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2013, 12:25

jest to co najmniej żmieszno co napisaliście pod wywiadem, wogóle cała koncepcja słabizna, żeby nie powiedzieć że jest to żenada, albo jeszcze dobitniej HIPOKRYZJA ! piszecie tego typu artykół, po tym jak swego czasu zbanowaliscie mnie WASZYM forum dwukrotnie tylko dlatego, ze miałem odmienne zdanie na tysiące aspektów niż cała pozostała watacha użytkowników. tylko dlatego, ze niejednokrotnie wytknalem komus na forum, ze pisze sam niewiedzac o czym, albo przytacza zaslyszane opinie jako swoje wlasne przemyslenia, ewentualnie gubi sie w zeznaniach zaprzeczajac samemu sobie w kolejnych postach. zatem zastanowcie sie czy chcecie sobie robic PR tym artykolem, czy nie macie oczym napisac czy moze chodziolo o tak zwana zapchaj dziure ??? wylewam cala swoja frustracje w tym komencie poniewaz dawno tu juz nie zagladalem i bardzo dobrze mi z tym a dzis z nudow zerknalem i prosze HIPOKRYZJA w najczystszej formie.ciesze sie ze nie uczestnicze juz w tym forum poniewaz nie brdzo dostrzegam sens pisania z banda "pryszczatych niedojebow z pierwszej lawk"i ;) Pozdrawiam środkowy palcem wszytskich którzy piszą i nie wiedzą o czym, wszytskich marzacych o motocyklu a zapierdalajacych poki co kosiarka do trawy, natomiast na forum i w sieci jezdza regularanie po torze i nie tylko tym w Poznaniu, Kielcach czy Radomiu ba oni zapierdalaja po takich torach jak Laguna Seca , czy Nurburgring ! zapierdalajcie dalej na PS3 :0<br><hr>warjatron
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2013, 12:28

Komentatorzy napisał(a):A mnie zawsze ciekawiło czemu motocykle sa tak technologicznie do tyłu za samochodami, auta kilka lat jeździły na wtrysku zanim motory zostały w nie wyposażone, to samo ABS trakcja itd. teraz auta są na bezpośrednim wtrysku a motocykle dalej wielopunktowy i pewnie się to szybko nie zmieni... a przecież to w motocyklach idzie walka o jak najwyższe osiągi...<br><hr>Tomek1551<br>
Wtrysk paliwa nie podnosi zbytnio osiągów, tylko głównie poprawia czystość spalin. Często też zwiększa spalania (porównaj np. stare CBR600F i nowe, które średnio palą pół litra więcej). Dobry gaźnik mechaniczny dawał podobną moc jak wtrysk (bez problemu 150KM+ z litra pojemności). Co to ABS-u: zwykły "tyrkoczący" ABS też nie poprawia osiągów i zaburza zwykle pracę zawieszenia. Zawodnicy wyhamują motocykl szybciej niż taki ABS. Wyjątek to nowe sportowe C-ABS-y, które różnią się znaczenie od samochodowych i dają drogi hamowania niewiele gorsze lub porównywalne do osiągniętych przez zawodników. Na śliskiej i zmiennej nawierzchni są zwykle lepsze od człowieka.<br><hr>gucio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2013, 13:06

Komentatorzy napisał(a):jest to co najmniej żmieszno co napisaliście pod wywiadem, wogóle cała koncepcja słabizna, żeby nie powiedzieć że jest to żenada, albo jeszcze dobitniej HIPOKRYZJA ! piszecie tego typu artykół, po tym jak swego czasu zbanowaliscie mnie WASZYM forum dwukrotnie tylko dlatego, ze miałem odmienne zdanie na tysiące aspektów niż cała pozostała watacha użytkowników. tylko dlatego, ze niejednokrotnie wytknalem komus na forum, ze pisze sam niewiedzac o czym, albo przytacza zaslyszane opinie jako swoje wlasne przemyslenia, ewentualnie gubi sie w zeznaniach zaprzeczajac samemu sobie w kolejnych postach. zatem zastanowcie sie czy chcecie sobie robic PR tym artykolem, czy nie macie oczym napisac czy moze chodziolo o tak zwana zapchaj dziure ??? wylewam cala swoja frustracje w tym komencie poniewaz dawno tu juz nie zagladalem i bardzo dobrze mi z tym a dzis z nudow zerknalem i prosze HIPOKRYZJA w najczystszej formie.ciesze sie ze nie uczestnicze juz w tym forum poniewaz nie brdzo dostrzegam sens pisania z banda "pryszczatych niedojebow z pierwszej lawk"i ;) Pozdrawiam środkowy palcem wszytskich którzy piszą i nie wiedzą o czym, wszytskich marzacych o motocyklu a zapierdalajacych poki co kosiarka do trawy, natomiast na forum i w sieci jezdza regularanie po torze i nie tylko tym w Poznaniu, Kielcach czy Radomiu ba oni zapierdalaja po takich torach jak Laguna Seca , czy Nurburgring ! zapierdalajcie dalej na PS3 :0<br><hr>warjatron<br>
Usiądź na następnym polskim gdzieś z przodu synek, bo debilizmem trąca ten post takim, że mi się nawet merytorycznie na niego nie chce odpowiadać. Ścigacz - dobry artykuł, więcej takich przed sezonem, bo nuda w mediach. Wszędzie tylko kolejne artykuły o matkach, ciotkach i stryjkach motocyklistów i herod babach na cb500.<br><hr>Borelioza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2013, 13:39

Komentatorzy napisał(a):jest to co najmniej żmieszno co napisaliście pod wywiadem, wogóle cała koncepcja słabizna, żeby nie powiedzieć że jest to żenada, albo jeszcze dobitniej HIPOKRYZJA ! piszecie tego typu artykół, po tym jak swego czasu zbanowaliscie mnie WASZYM forum dwukrotnie tylko dlatego, ze miałem odmienne zdanie na tysiące aspektów niż cała pozostała watacha użytkowników. tylko dlatego, ze niejednokrotnie wytknalem komus na forum, ze pisze sam niewiedzac o czym, albo przytacza zaslyszane opinie jako swoje wlasne przemyslenia, ewentualnie gubi sie w zeznaniach zaprzeczajac samemu sobie w kolejnych postach. zatem zastanowcie sie czy chcecie sobie robic PR tym artykolem, czy nie macie oczym napisac czy moze chodziolo o tak zwana zapchaj dziure ??? wylewam cala swoja frustracje w tym komencie poniewaz dawno tu juz nie zagladalem i bardzo dobrze mi z tym a dzis z nudow zerknalem i prosze HIPOKRYZJA w najczystszej formie.ciesze sie ze nie uczestnicze juz w tym forum poniewaz nie brdzo dostrzegam sens pisania z banda "pryszczatych niedojebow z pierwszej lawk"i ;) Pozdrawiam środkowy palcem wszytskich którzy piszą i nie wiedzą o czym, wszytskich marzacych o motocyklu a zapierdalajacych poki co kosiarka do trawy, natomiast na forum i w sieci jezdza regularanie po torze i nie tylko tym w Poznaniu, Kielcach czy Radomiu ba oni zapierdalaja po takich torach jak Laguna Seca , czy Nurburgring ! zapierdalajcie dalej na PS3 :0<br><hr>warjatron<br>
Komentatorzy napisał(a):Usiądź na następnym polskim gdzieś z przodu synek, bo debilizmem trąca ten post takim, że mi się nawet merytorycznie na niego nie chce odpowiadać. Ścigacz - dobry artykuł, więcej takich przed sezonem, bo nuda w mediach. Wszędzie tylko kolejne artykuły o matkach, ciotkach i stryjkach motocyklistów i herod babach na cb500.<br><hr>Borelioza<br>
czyżby kogos zabolały moje słowa, jakoś mnie to nie dziwi :) standard prawda w oczy kole. ale nie załamuj się, jeszcze chwila i odpalisz swoja kosiarkę a narazie weż łpoate i wywieź snieg z podworka do Ostrołęki. hehe<br><hr>warjatron
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2013, 13:42

Komentatorzy napisał(a):dobre, takich kozakow w necie nie brakuje<br><hr>929rr<br>
widze, ze z kolegi tez niezly jak to okreslacie hejter. ciekawe czy w rzeczywistym swiecie tez jestes taki hardy. widze ze ani Ty a ni Twoj drugi koleszka komentujacy mojego posta nie ma zadnego asa w rekawie bo coz to za szczatkowe wypowiedzi, zero faktow, zero argumentow a i riposta niezby cieta z waszej strony dzieciaki.<br><hr>warjatron
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2013, 15:13

Ja komentarz mam taki że tak samo jak komentarze w sieci spadł poziom merytoryczny użytkowników motocykli. Kiedyś jeździłem po zlotach i każdy wiedział jak ustawić zapłon w junaku czy mz-cie. Teraz dyskutuje się o tym czy lepszy jest kask za 1000 czy za 2000. Praktycznie niewiele osób wie co to jest pilot albo mieszanka podstawowa. Niestety co raz więcej jeździ gamoni tylko dlatego że modnie pokazać się z kaskiem w korporacji - to że guma zciuchana na środku nieistotne, ważne że jestem jak z synów anarchii. Swoją drogą to niezły hit. g.... na gównami. I te fanpejdże fejsbukowe idiotów którzy nie wiedzą że istnieje coś takiego jak easy rider....<br><hr>rafal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2013, 18:00

Widzę, że bardzo ciekawą, choć nie do końca potrzebną dyskusję wywołał autor. Nie mniej jednak ode mnie brawa za ciekawy pomysł.<br><hr>hubertovsky.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2013, 20:40

Komentatorzy napisał(a):A mnie zawsze ciekawiło czemu motocykle sa tak technologicznie do tyłu za samochodami, auta kilka lat jeździły na wtrysku zanim motory zostały w nie wyposażone, to samo ABS trakcja itd. teraz auta są na bezpośrednim wtrysku a motocykle dalej wielopunktowy i pewnie się to szybko nie zmieni... a przecież to w motocyklach idzie walka o jak najwyższe osiągi...<br><hr>Tomek1551<br>
Spieszę z odpowiedzią - chodzi o masę i gabaryty. Dla przykładu pierwsze układy ABS w motocyklach ważyły około 10 kg, obecnie 1,5 kg i mieszczą się pod owiewką. Nowinki samochodowe muszą zostać zminiaturyzowane żeby zmieściły się do motocykla. Dla równowagi konstrukcje motocyklowe są bardziej zaawansowane w dziedzinie materiałów. Tytanowe zawory, ceramiczne powłoki cylindrów, magnezowe części silnika czy utwardzane czymś-tam powierzchnie rur nośnych przedniego zawieszenia to nadal rzadkość w samochodach.<br><hr>bart
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/1/2013, 00:01

Komentatorzy napisał(a):dobre, takich kozakow w necie nie brakuje<br><hr>929rr<br>
Komentatorzy napisał(a):widze, ze z kolegi tez niezly jak to okreslacie hejter. ciekawe czy w rzeczywistym swiecie tez jestes taki hardy. widze ze ani Ty a ni Twoj drugi koleszka komentujacy mojego posta nie ma zadnego asa w rekawie bo coz to za szczatkowe wypowiedzi, zero faktow, zero argumentow a i riposta niezby cieta z waszej strony dzieciaki.<br><hr>warjatron<br>
Dobrze, że ustawiasz wszystkich bo byłby tu nieład... Ach ta nieuleczalna zawiść...<br><hr>Miecio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/1/2013, 04:39

Wszystkich Was kocham i przepraszam za całe zło jakie uczyniłem. Kocham, kocham, kocham<br><hr>warjatron
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/1/2013, 10:16

Komentatorzy napisał(a):Wszystkich Was kocham i przepraszam za całe zło jakie uczyniłem. Kocham, kocham, kocham<br><hr>warjatron<br>
nie podszywaj się pedale po kogoś bo mojego IP niestety nie skopiujesz.a jesli kochasz wszystkich bo miales trudne dziecinstwo i szukasz przyjaciol na sile to proponuje ci jakis pedalski portal na takie wyznania !kolejna rzecz, że jaja masz chyba wielkosci pistacji skoro nawet swojego nicka się boisz podac no ale jesli ktos ma tak jak ty nick o brzmieniu: ulegly15 no to nie dziwota ze boisz sie ujawnic.<br><hr>warjatron
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość




na górê