Zobacz wÄ…tek - <i>[Yamaha XP 500 T-Max]</i> Yamaha T-Max 530 - maksiskuteR1
NAS Analytics TAG

[Yamaha XP 500 T-Max] Yamaha T-Max 530 - maksiskuteR1

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 9/9/2012, 18:42

Komentatorzy napisał(a):hehe dzieki za odpowiedz:P nietego sie spodziewalem ale spoko ten skuter z 80 kg keirowca ma okolo 140 km na tone stwierdzenie ze jak przy 100 licznikowych odwijasz i ci rece prostuje i ze to znaczy ze ejst szybki moze i jest trafne biorac pod uwage szerokosc znaczenia slowa szybki i tego do czego ten skuter porownamy dla mnie ososbiscie 46 km czy 47 w skuterze o masie 220 kg to jak na warunki przelotowe meidzy miastami naprawde malo i wieksozsc sredniej klasy fur w takich warunkach nieda nam na tym skuterze zadnych szans:P sam mam crx ed9 i na trasie taki skuter niemialbym najmniejszych szans :P dla mnie osobiscie rpzy takiej masie tzn 220 kg optymalna moco byloby okolo 70 -80 km i przyspieszenie na poziomie bandita 600 lub kawasaki er6 .<br><hr>stig<br>
Komentatorzy napisał(a):łeeee tam, kawasaki = "masa-huku" :D taka jest ich zwyczajowa nazwa; wolę R1, a tmax 530 niedługo stanieje, to mój brat go kupi i mi da do jazdy :) porządny sprzęcior a nie podróbki czeskie i niemieckie<br><hr>kocur1000<br>
wolisz r1 ok a czytales ostatnie testy litrow na 2012 rok ? r1 to z ktm najwolneisjzy wstawce mtocykl bmw najszybsze a zaraz po nim kawa pozatym co ty wyciagasz za temat przy komentarzach o skuterze ? <br><hr>stig
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 9/9/2012, 19:10

Albo mi się wydaje albo on ma krzywy wahacz lub ramę zobaczcie sami jak na tym zdjęciu "od tyłu" co moto stoi na centralce i widać tablice koło "ucieka" dołem w lewą stronę.<br><hr>Szallony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 10/9/2012, 17:05

Komentatorzy napisał(a):Najpotezniejszym maxi jest Gilera GP 800. I tutaj wiele motocykli od 0 do 120 km/h nie ma zadnych szans! Gp 800 z manetki rozprdza sie do 200 km/h. <br><hr>Uga<br>
gilera bylaby przy tej mocy co ma zajpi.ta gdyby niejddna rzecz duza masa.<br><hr>stig
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2012, 09:48

Komentatorzy napisał(a):Kochani w ciagu 6-ciu miesiecy sprzedarz nowego t maxa we Włoszech to ponan 7000 egzemp.Ja osobiście swoim t maxem
Mod(09) zrobiłem juz ponad 79000 km .Nawet do Grecji i Francji sie nim wybrałem .Bez zadnego problemu.To Najlepszy skuter moim zdaniem.<br><hr>Patrik<br>
We Wloszech sprzedaje sie 7000 T-Maxow a w Polsce 8900 to Å‚Ä…czna sprzedaz wszystkich motocykli, (a liczba ta uzglednia wszystkie jednoslady pow 125cm, czyli znaczna czesc to rozne wynalazki typu Romet, Zipp, itp).
Smutne<br><hr>ds
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2012, 09:50

Komentatorzy napisał(a):Kochani w ciagu 6-ciu miesiecy sprzedarz nowego t maxa we Włoszech to ponan 7000 egzemp.Ja osobiście swoim t maxem
Mod(09) zrobiłem juz ponad 79000 km .Nawet do Grecji i Francji sie nim wybrałem .Bez zadnego problemu.To Najlepszy skuter moim zdaniem.<br><hr>Patrik<br>
Komentatorzy napisał(a):We Wloszech sprzedaje sie 7000 T-Maxow a w Polsce 8900 to łączna sprzedaz wszystkich motocykli, (a liczba ta uzglednia wszystkie jednoslady pow 125cm, czyli znaczna czesc to rozne wynalazki typu Romet, Zipp, itp).
Smutne<br><hr>ds<br>
Nie doczytalem. 8900 to za caly 2011, a T-maxow sie sprzedalo 7 tys w pol roku. Niesamowite<br><hr>ds
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2012, 14:04

rozumiem ideę skuterów, idei maxi skuterów nie.
skuter - mały zwinny sprzęt na którym dojeżdżam do pracy. jest krótki, wąski a zatem jest zwinny a ponieważ ma pomiędzy 50 a 125 cm mało pali.

maxi skuter? zwinny dokładnie tak jak motocykl albo mniej (w porównaniu do super motków), ma silnik z gatunku 500+ więc pali wcale niemało. osiągi, ewentualnie lans < motocykl... więc serio - po co to? a kat A i tak trza mieć.<br><hr>Semai
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2012, 11:42

Komentatorzy napisał(a):rozumiem ideę skuterów, idei maxi skuterów nie.
skuter - mały zwinny sprzęt na którym dojeżdżam do pracy. jest krótki, wąski a zatem jest zwinny a ponieważ ma pomiędzy 50 a 125 cm mało pali.

maxi skuter? zwinny dokładnie tak jak motocykl albo mniej (w porównaniu do super motków), ma silnik z gatunku 500+ więc pali wcale niemało. osiągi, ewentualnie lans < motocykl... więc serio - po co to? a kat A i tak trza mieć.<br><hr>Semai<br>
A może ten t-max 530 zmontowali dla tych którzy nie chcą mieć małego skuterka (bo obciach) i wielkiego Harleya (bo to zbyt duży lans i kąsek dla złodzieja) - a tmax to tmax :) sportowy maxi skuter, na którego facet nie będzie się wstydził wsiąść , bo wygląda jak moto- co ty na to?<br><hr>peruwian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2012, 11:44

Komentatorzy napisał(a):Dzieki za artykuł, trochę mało krytyczny ale zawsze coś.
Mnie zastanawia osobiście jak ten skuterek zachowuje się przy przelotach autostradami przy 130kph ? Miałeś okazje nim pojeździć trochę dalej niż dookoła siedziby dealera ? Stabilnie, Cicho za szybą jadąc za samochodami ? Jakie RPM przy 130?<br><hr>karolus80<br>
Komentatorzy napisał(a):Jeździłem T-Maxem ponad tydzień. Nawinąłem jakieś, hmmm, 1600 km. Skuter jest superstabilny. Za szybą jest spory hałas, ale dobrze chroni przed samym naporem wiatru. Przy 130 km/h obroty oscylują w okolicach 5500 rpm. Super kanapa. A mało krytycznie, bo mało wad :) Pozdro.<br><hr>Boczo<br>
Komentatorzy napisał(a):Myślę, że do zrobienia :) , ale..póki co tmax 530 ma mój ojciec..a ja jeżdżę używaną R1, więc..teraz planuję na nowy go wymienić, bo w yamaha mają taką akcję, i testy serwisowe 1zł, a nie parę stów, więc warto sie do nich przejśc. Wczoraj obgadałem cała sprawę i wymienię używany moto na nowy.<br><hr>jupiter32<br>
Mam Midnight Star ;) duże "ciacho" - jak mówi moja dziewczyna. Jak chcesz na nowy wymieniać, to Midnight ma wszystko, co Ci potrzeba, żeby dziewczyna jeszcze bardziej Cię pokochała :D A dlaczego chcesz używany na nowy wymienić? Nie lepiej nowy kupić po prostu a ten sprzedać?<br><hr>kadet123
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2012, 11:48

Komentatorzy napisał(a):Dzieki za artykuł, trochę mało krytyczny ale zawsze coś.
Mnie zastanawia osobiście jak ten skuterek zachowuje się przy przelotach autostradami przy 130kph ? Miałeś okazje nim pojeździć trochę dalej niż dookoła siedziby dealera ? Stabilnie, Cicho za szybą jadąc za samochodami ? Jakie RPM przy 130?<br><hr>karolus80<br>
Komentatorzy napisał(a):Jeździłem T-Maxem ponad tydzień. Nawinąłem jakieś, hmmm, 1600 km. Skuter jest superstabilny. Za szybą jest spory hałas, ale dobrze chroni przed samym naporem wiatru. Przy 130 km/h obroty oscylują w okolicach 5500 rpm. Super kanapa. A mało krytycznie, bo mało wad :) Pozdro.<br><hr>Boczo<br>
Jestem jak mój nick; lubię stuntować i dlatego ten t-max mnie zaciekawił. Dużo danych podałeś :) Jesteś mechanikiem ?<br><hr>huligan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2012, 11:49

Komentatorzy napisał(a):Albo mi się wydaje albo on ma krzywy wahacz lub ramę zobaczcie sami jak na tym zdjęciu "od tyłu" co moto stoi na centralce i widać tablice koło "ucieka" dołem w lewą stronę.<br><hr>Szallony<br>
Ej, coś w tym jest. Zrobią pewnie inne zdjęcie i t-max będzie już dobrze stał ;p<br><hr>moderno2000
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2012, 11:51

Komentatorzy napisał(a):Kochani w ciagu 6-ciu miesiecy sprzedarz nowego t maxa we Włoszech to ponan 7000 egzemp.Ja osobiście swoim t maxem
Mod(09) zrobiłem juz ponad 79000 km .Nawet do Grecji i Francji sie nim wybrałem .Bez zadnego problemu.To Najlepszy skuter moim zdaniem.<br><hr>Patrik<br>
Komentatorzy napisał(a):We Wloszech sprzedaje sie 7000 T-Maxow a w Polsce 8900 to łączna sprzedaz wszystkich motocykli, (a liczba ta uzglednia wszystkie jednoslady pow 125cm, czyli znaczna czesc to rozne wynalazki typu Romet, Zipp, itp).
Smutne<br><hr>ds<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie doczytalem. 8900 to za caly 2011, a T-maxow sie sprzedalo 7 tys w pol roku. Niesamowite<br><hr>ds<br>
7 tys. w pół roku ? wow, a niby Polacy są biedni ;) widać, że lubią nowości typu tmax i nie szczędzą kasy jak chcą wygody<br><hr>della
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2012, 12:10

Komentatorzy napisał(a):Kupiony artykuł i komentarze? Ojjj nie ładnie Ścigaczu! <br><hr>Januszek<br>
Ciekawi mnie kto tobie płaci za umieszczanie tego samego komentarza w prawie każdym artykule w tym portalu, co? To wypowiedz się składnymi argumentami, co myślisz o t-max 530 o ile w ogóle, wiesz o czym pisać, skoro wykrzykniki są dla ciebie ważniejsze niż sensowna wypowiedź.<br><hr>hello
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2012, 15:52

Komentatorzy napisał(a):rozumiem ideę skuterów, idei maxi skuterów nie.
skuter - mały zwinny sprzęt na którym dojeżdżam do pracy. jest krótki, wąski a zatem jest zwinny a ponieważ ma pomiędzy 50 a 125 cm mało pali.

maxi skuter? zwinny dokładnie tak jak motocykl albo mniej (w porównaniu do super motków), ma silnik z gatunku 500+ więc pali wcale niemało. osiągi, ewentualnie lans < motocykl... więc serio - po co to? a kat A i tak trza mieć.<br><hr>Semai<br>
Ja odpowiem na Twoje pytanie następująco : maxiskuter ma ogromny schowek a z kufrem wyglada naturalnie. Daje to gigantyczna (jak na motocykl) przestrzenią ladunkowa. Co to oznacza? Biorę ze sobą drugi kask, laptopa i spodnie na przebranie a jade wygodnie, w samej kurtce. Ty tego nie możesz zrobić.
Mam duża szybę i osłony na nogi. Mogę w razie potrzeby jechać w garniaku a jak jest zimno, to pęd powietrza jest odbierany przez dodatkowa duża szybę.
Moc jest duża, więc smigam aż miło, a trochę praktyki powoduje, ze miedzy puszkami latam jak małą 50. a najlepsze jest, ze nie musze mieszać biegami :)
Wycieczka za miasto z plecaczkiem jest super wygodna wiec pytam po co mam kupować "prawdziwy" motocykl? No chyba, że dla zabawy
Pozdrawiam
<br><hr>Maxiskuterowiec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2012, 13:23

Komentatorzy napisał(a):rozumiem ideę skuterów, idei maxi skuterów nie.
skuter - mały zwinny sprzęt na którym dojeżdżam do pracy. jest krótki, wąski a zatem jest zwinny a ponieważ ma pomiędzy 50 a 125 cm mało pali.

maxi skuter? zwinny dokładnie tak jak motocykl albo mniej (w porównaniu do super motków), ma silnik z gatunku 500+ więc pali wcale niemało. osiągi, ewentualnie lans < motocykl... więc serio - po co to? a kat A i tak trza mieć.<br><hr>Semai<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja odpowiem na Twoje pytanie następująco : maxiskuter ma ogromny schowek a z kufrem wyglada naturalnie. Daje to gigantyczna (jak na motocykl) przestrzenią ladunkowa. Co to oznacza? Biorę ze sobą drugi kask, laptopa i spodnie na przebranie a jade wygodnie, w samej kurtce. Ty tego nie możesz zrobić.
Mam duża szybę i osłony na nogi. Mogę w razie potrzeby jechać w garniaku a jak jest zimno, to pęd powietrza jest odbierany przez dodatkowa duża szybę.
Moc jest duża, więc smigam aż miło, a trochę praktyki powoduje, ze miedzy puszkami latam jak małą 50. a najlepsze jest, ze nie musze mieszać biegami :)
Wycieczka za miasto z plecaczkiem jest super wygodna wiec pytam po co mam kupować "prawdziwy" motocykl? No chyba, że dla zabawy
Pozdrawiam
<br><hr>Maxiskuterowiec<br>
dokaldnie skutery sa lepsze niz motocykle na obecnym etapie trapia je 2 rzeczy wysoka masa i niska moc z czasem roznice wzgledem motocykli beda coraz mniejsze <br><hr>stig
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/7/2013, 12:01

Prezes będzie dojeżdzał maxiskuterem,pracuje 10 lat w korporacji i chciałbym zobaczyćswojego prezesa lubinnego członka zarządu na skuterze , nieważne czy kosztuje 50 czy 100 tys.
Zgadzam się, że Yamaha T-Max jest koszmarnie droga i nie usprawiedliwa jej fakt, że to Yamaha.
W tej cenie mozna mieć używane auto i to całkiem niezłe.
<br><hr>Rocker
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/7/2013, 12:08

Komentatorzy napisał(a):rozumiem ideę skuterów, idei maxi skuterów nie.
skuter - mały zwinny sprzęt na którym dojeżdżam do pracy. jest krótki, wąski a zatem jest zwinny a ponieważ ma pomiędzy 50 a 125 cm mało pali.

maxi skuter? zwinny dokładnie tak jak motocykl albo mniej (w porównaniu do super motków), ma silnik z gatunku 500+ więc pali wcale niemało. osiągi, ewentualnie lans < motocykl... więc serio - po co to? a kat A i tak trza mieć.<br><hr>Semai<br>
Komentatorzy napisał(a):A może ten t-max 530 zmontowali dla tych którzy nie chcą mieć małego skuterka (bo obciach) i wielkiego Harleya (bo to zbyt duży lans i kąsek dla złodzieja) - a tmax to tmax :) sportowy maxi skuter, na którego facet nie będzie się wstydził wsiąść , bo wygląda jak moto- co ty na to?<br><hr>peruwian<br>
maxi skutery zrobili dla ludzi, którzy nie chcą się meczyć 50-ką i bzyczeć jak komar w nocy ,ale cenią sobie wygode i komfort podrużowania jednośladem, zabranie "bagażu" i przyzwoite osiąginie męcząć się w korkach w pozycji "szlifierki" i męcząc swoją rękę używaniem sprzęgła.
Maxi skuter to połączenie motocykla i skutera, a właściwie powoli są to już motory z automatem o pojemnościach motocyklowych i niezłychosiągach.<br><hr>Rocker
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/3/2016, 19:42

Komentatorzy napisał(a):Prezes będzie dojeżdzał maxiskuterem,pracuje 10 lat w korporacji i chciałbym zobaczyćswojego prezesa lubinnego członka zarządu na skuterze , nieważne czy kosztuje 50 czy 100 tys.
Zgadzam się, że Yamaha T-Max jest koszmarnie droga i nie usprawiedliwa jej fakt, że to Yamaha.
W tej cenie mozna mieć używane auto i to całkiem niezłe.
<br><hr>Rocker<br>
Eee tam. Wszystko zależy od tego, jak praktyczny jest właściciel. Moj mąż jest współwłaścicielem firmy sporej prawniczej z biurami w kilku miastach w Hiszpanii i do pracy jeździ wlasnie Tmax. W garażu stoi co prawda Range Rocer Sport i BMW 1200 GS Adventure, ale wygoda automatu skutera Tmax powoduje, ze to wlasnie nim jeździ do centrum Madrytu. Yamaha jest 100% warta swojej ceny, bo oferuje jazdę porównywalną do motora z wygoda porównywalną do samochodu. The Best of both worlds, Jak to sie mówi<br><hr>Beata
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê