Zobacz wątek - Nsr, Tzr a może RS ??
NAS Analytics TAG

Nsr, Tzr a może RS ??

i inne małe pojemności
_________

Nsr, Tzr a może RS ??

Postprzez Czejen » 1/6/2007, 18:15

Jestem w trakcie kursu na A1. I zastanawiam się jaki motor wybrać?? Chcę coś oryginalnego co ładnie wygląda i przede wszystkim BRZMI!! Miałem wcześniej Aprilię RS50 ale jej brzmienie przypominało wk********o komara :evil: . Chcę by ludzie myśleli że to coś większego niż 125... Nie musi być szybkie: V-max 150 mi wystarczy :twisted: Aha. No i przede wszystkim cena nie przekraczająca 5500 zł. Zaznaczam że nie chcę nic robić przy moto tylko wsiadać i jechać. Które moto jest niezawodne?? Jak z częściami gdyby coś się stało i takie tam pierdołki... Może macie jakieś inne propozycje?? Interesowała mnie też ta nowsza Cagiva Mito ale jest dla mnie ,,trochę'' za droga :x
Nie dyskutuj z debilem.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Czejen
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26/4/2007, 09:56


Postprzez Saimek » 1/6/2007, 18:23

Prawie wszystkie dwusuwy to sprzet przy ktorym dosc czesto sie robi... dzwieku litra tez ze 125 nie wydobedziesz.. co prawda roznica miedzy RS50 a 125 lekka jest ale nie jest to bass... i zmienianie tlumikow raczej nic nie pomoze. :P
Avatar użytkownika
Saimek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 623
Dołączył(a): 17/10/2006, 22:27
Lokalizacja: Poznań


Postprzez mar111cin » 1/6/2007, 18:34

zacznijmy od tego że takie rzeczy to tylko w dziale niżej.

pozatym chyba nie czytasz wogle forum, bo byś wiedział co się na tym forum sądzi o paru rzeczach ktore wymieniłeś.

co się krową urodziło kanarkiem nie zdechnie, ze 125 nie zrobisz lytra. Nigdy nie będzie to wyglądało ani brzmiało jak 600setka i możecie sobie mowić co chcecie, szczególnie Ci co duże motocykle widzieli na zdjeciach w internecie.
Żebyś nic nie musiał robić? módl się żeby takiego samego podejścia jak Twoje nie miał poprzedni właściciel. Dwusuw ma taką nature że lubi dużo wszystkiego, dużo paliwa, dużo grzebania, dużo hałasu i jeszcze pare innych rzeczy.


Pozatym nie słyszałem żeby japońce czy makaroniarze zrobili coś nowego, a wszystkie nsrki cbrki rski tzrki mito i podobne były na forum po parenaście razy (dziennie) Tak że nie wiem o co się pytasz, sam nie wiesz co chcesz?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Czejen » 1/6/2007, 18:51

Czyli że co miałem zamieścić ten temat w dziale ,,skutery'' ?? Wiesz chodzi mi o to że szczerze mówiąc to nie wiem jak pracuje 125... Mam w domu obecnie 600 ale nie wyjadę nią na miasto... 50 też mi się już znudziły... W swojej RS nie robiłem praktycznie nic... Tylko czyszczenie gaźnika to wszystko... Wiem że podstawowe rzeczy zawsze trzeba robić ale chodzi mi o to żeby ,,coś grubszego'' się nie psuło... Widzisz nie wiem jaka jest różnica w NSR a TZR... I właśnie chodzi mi o to żeby mnie ktoś uświadomił... Przy jakim przebiegu powinno się robić remont itd... I co do twojego ostatniego pytania mar111cin... OTÓŻ TO!!


Saimek: niestety wiem że zmiana tłumika wiele nie da bo do swojej RS-ki zarzuciłem taki od GSX i chodził ,,podobnie''. Ale na pewno nie lepiej...
Nie dyskutuj z debilem.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Czejen
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26/4/2007, 09:56

Postprzez Szafa » 1/6/2007, 18:53

Czejen napisał(a):Czyli że co miałem zamieścić ten temat w dziale ,,skutery'' ?? Mam w domu obecnie 600 ale nie wyjadę nią na miasto... 50 też mi się już znudziły... (...)

Tak ten temat tylko do Skuterów...
Co do tej 600 w domu.... :lol: :lol: Cóż to za 600 ? trzymasz ją w pokoju ? Na półce ?
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Czejen » 1/6/2007, 19:06

Buhahaha... Ale śmieszne... No mam na ,,spółę'' z bratem GSX-R600 z 1997... Na spółę czyli dorzuciłem mu sporo kasy... Ale ja chcę jeździć legalnie i dlatego robię A1 i chcę kupić jakieś 125...
Nie dyskutuj z debilem.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Czejen
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26/4/2007, 09:56



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê