Zobacz wÄ…tek - Kombinezon proszÄ™ o radÄ™;)
NAS Analytics TAG

Kombinezon proszÄ™ o radÄ™;)

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kombinezon proszÄ™ o radÄ™;)

Postprzez Matt0961 » 28/4/2012, 20:56

Mam do Was pytanie, bardziej doświadczonych. Kupiłem kombinezon na Bandita z 2007 r
z tym że chyba trochę nierozsądnie dobrałem rodzaj, zresztą nie wiem. Kombi jest jak najbardziej ok z tym że kupiłem z garbem na plecach a ten rodzaj nadaje się raczej do typowo sportowych motocykli. Nie chce po prostu robić wiochy na ulicy;D
Matt0961
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/4/2012, 23:06
Lokalizacja: Tarnów


Postprzez breszka » 28/4/2012, 21:09

wioche zrobisz jak pojedziesz na bandicie z 2007r w podkoszulku i krotkich spodniach,badz lampasach i bluzie:)tutaj chodzi o twoje bezpieczenstwo i jak najbardziej nie masz sie czego wstydzic taka moja opinia:)a tak pozatym to nowy bandzior ma bardzo zadziorny wyglad takze nie widze zadnych przeciwwskazan:)
breszka
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 1/9/2011, 14:20


Postprzez Matt0961 » 29/4/2012, 23:53

Pocieszyłeś mnie, przyznam;D za co dzięki wielkie! Przede wszystkim, stawiam na bezpieczeństwo to oczywiste, tak samo doradził mi sprzedawca pytam dlatego. że dwóch kumpli skomentowało mój zakup dość negatywnie mówiąc "garb do bandita??" Dziwiąc się jednocześnie... dlatego też chcialem zaczerpnać opinii bardziej doświadczonych z uwagi na to, że jestem początkujący
Matt0961
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/4/2012, 23:06
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez breszka » 30/4/2012, 05:54

a co garb to tylko dla scigaczy?:)widocznie dobrze ci sprzedawca doradzil a hornecik to motocykl z mega sportowym zacięciem ktory potrafi dac w p*** a przy wiekszych predkosciach lepszy pancerz jak najbardziej wskazany:)
breszka
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 1/9/2011, 14:20



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê