Zobacz wątek - Praca dla ambitnych i chcących zmienić coś w swoim życiu
 
NAS Analytics TAG

Praca dla ambitnych i chcących zmienić coś w swoim życiu

O wszystkim
_________

Postprzez mar111cin » 9/3/2012, 18:56

chwila chwila, a nie było jeszcze nic o zarobkach, ile można miesięcznie wyciągnąć na tym ?
starcza na zakup tej zgrzewki wody ? :lol:
Swoją drogą to potem podeśle kilka artykułów na temat tych wszystkich wód mineralnych :lol:
Nawet mój pies się tym brzydzi...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez rossavu » 9/3/2012, 19:06

Chce ktos metode na zamowienie 100 szt za darmo? xD
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51


Postprzez C-bool » 9/3/2012, 19:09

Otinki to już lepszy biznes
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Vergon » 9/3/2012, 19:09

Jak słyszę taką czysto marketingową, wyuczoną gadkę to pojawia mi się na twarzy uśmiech politowania i idę dalej nie marnując czasu, choć przyznam, że robisz to z dużą gracją, sprytem i bez zbędnego narzucania się, więc Ty może i zarobisz na tym kilka kopiejek, bo nie brakuje jeleni, którzy myślą, że złapali Boga za nogi (przykład Mirka kolegi) :wink:
Tak czy inaczej ten kto żyje parę lat na tym świecie i widział to i owo nie będzie sobie nawet zaprzątał głowy czymś takim.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SuzukiMaster » 9/3/2012, 19:31

Vergon U mnie rok temu przyszła babka z ściereczkami, mopami itp, z jej relacji jaką przedstawiła te przedmioty to było coś nadzwyczajnego :) Namówiłem ją na pokaz jak to czyści (mój korytarz) po 10 min idę zobaczyć jak kobicie idzie :) Okno umyte podłoga również :> pytam się o cenę ów produktów, za 5 super ściereczek zawołała 2tyś złotych :D
Drugi przykład Cygani chodzący od płotu do płotu nachalnie dzwoniący na domofon, otwieram okno i pytam ( czego ?) : kup pan piłę sztila. pytam: za ile ? kobita: Pińcet złoty. odpowiadam: dam stówkę nic więcej. kobita: Dobra to chodź pan. :roll:
Avatar użytkownika
SuzukiMaster
Świeżak
 
Posty: 205
Dołączył(a): 5/1/2012, 22:37
Lokalizacja: Wejherowo

Postprzez Vergon » 9/3/2012, 20:21

A z tymi piłami to jakaś dziwna akcja, mnie już z 3 razy zaczepiały brudne szyje oferując Stihl'a :wink:
Dodam, że w różnych miejscach w PL, więc wykluczam rodzinny interes tych samych osób :lol:
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez krzysiek32 » 9/3/2012, 20:27

Widzę, że temat się rozkręcił. Podajecie fajne pomysły na biznes. Może komuś się przydadzą. Ja jednak zostaje przy wodzie ;) Fajnie się z wami gada ale widzę, że te proste rzeczy naprawdę nie są takie łatwe. Czasami się zastanawiam czy jestem taki mądry czy głupi i naiwny? :)
Avatar użytkownika
krzysiek32
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3/12/2011, 15:06

Postprzez rossavu » 9/3/2012, 20:30

krzysiek32 napisał(a):Widzę, że temat się rozkręcił. Podajecie fajne pomysły na biznes. Może komuś się przydadzą. Ja jednak zostaje przy wodzie ;) Fajnie się z wami gada ale widzę, że te proste rzeczy naprawdę nie są takie łatwe. Czasami się zastanawiam czy jestem taki mądry czy głupi i naiwny? :)


nie odp na moje pytanie - w jakim celu zbieracie dane osobowe, czy je szyfrujecie i dlaczego tego nie robicie.
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez komarcc » 9/3/2012, 20:34

Vergon napisał(a):A z tymi piłami to jakaś dziwna akcja, mnie już z 3 razy zaczepiały brudne szyje oferując Stihl'a :wink:
Dodam, że w różnych miejscach w PL, więc wykluczam rodzinny interes tych samych osób :lol:


Nie stihl-a, tylko steela, niektórzy nawet odklejają oryginalną naklejkę i naklejają z piły stihl, piła bardzo przypomina prawdziwego stihla kolorami i ludzie się nabierają. Wiem coś o tych piłach i mogę śmiało napisać, że 100zł to za drogo, poza tym nie da się tym ciąć, gaźnik cały czas brudny ze względu na nieszczelny filtr powietrza. Mógłbym długo o tym pisać, ale to nie forum o piłach :)
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń

Postprzez krzysiek32 » 9/3/2012, 20:58

rossavu napisał(a):
krzysiek32 napisał(a):Widzę, że temat się rozkręcił. Podajecie fajne pomysły na biznes. Może komuś się przydadzą. Ja jednak zostaje przy wodzie ;) Fajnie się z wami gada ale widzę, że te proste rzeczy naprawdę nie są takie łatwe. Czasami się zastanawiam czy jestem taki mądry czy głupi i naiwny? :)


nie odp na moje pytanie - w jakim celu zbieracie dane osobowe, czy je szyfrujecie i dlaczego tego nie robicie.


Ja nie zbieram danych osobowych tylko firma. Jestem tylko klientem.

Może ten fragment regulaminu cię zadowoli.


Ochrona danych osobowych

1. Klient serwisu www.sniezniczanka.pl, podając swoje dane osobowe w formularzu zamówienia oświadcza, iż czyni to dobrowolnie oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów związanych z realizacją zamówień oraz do celów marketingowych, badania rynku, zachowań i preferencji klientów. Dane osobowe są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania, aktualizacji, usunięcia oraz innego rodzaju kontroli w rozumieniu art. 32 powołanej ustawy. Usunięcie danych jest możliwe po uprzednim kontakcie z Administratorem. Dane osobowe znajdujące się w bazie danych Administratora nie są przekazywane podmiotom nie uczestniczącym w realizacji zamówienia.
2. Klient podając swoje dane osobowe w trakcie Rejestracji oznacza jednocześnie zgodę na przetwarzanie tych danych, w celu i zakresie wskazanym w §6 pkt. 1, także po zakończeniu korzystania z usługi świadczonej przez Sprzedawcę drogą elektroniczną.
3. Administrator w procesie rejestracji wyróżnia i oznacza te dane, których podanie jest niezbędne dla realizacji Umowy Sprzedaży i realizacji zamówienia.

Jeżeli nie, cały regulamin znajdziesz tu http://www.sniezniczanka.pl/regulamin.php

A jak chcesz wiedzieć dokładniej to jutro się dowiem czy dane są kodowane.
Avatar użytkownika
krzysiek32
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3/12/2011, 15:06

Postprzez rossavu » 9/3/2012, 21:02

ok
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez Arturo925 » 9/3/2012, 21:59

Mnie ostatnio jakis cwany typ wyr*chał na kasę. Co prawda na 1zł, ale jednak udało mu się. Stanął sobie z puszeczką w najbardziej ruchliwej alei w mieście, na puszce karteczka z historią biednej córeczki + jego lament. Jako ze mam miękkie serce, to wrzuciłem mu złotówę. 10m dalej tak sobie pomyślałem, jak on kierwa wyglądał? o.O
5 minut później przeszedłem obok niego jeszcze raz. Gadał i smiał sie z jakimś łysym typem. Ciul zarośnięty, wytarzane spodnie w jakims błocie. I ludzie mu wrzucali kasę, bo zanim doszło do nich komu wrzucili, to juz mieli roz*ebany mózg tragiczna historią xD

Czyli zarobić łatwo sie da, tylko trzeba być cwanym ujem.
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez SuzukiMaster » 9/3/2012, 22:14

komarcc napisał(a):
Vergon napisał(a):A z tymi piłami to jakaś dziwna akcja, mnie już z 3 razy zaczepiały brudne szyje oferując Stihl'a :wink:
Dodam, że w różnych miejscach w PL, więc wykluczam rodzinny interes tych samych osób :lol:


Nie stihl-a, tylko steela, niektórzy nawet odklejają oryginalną naklejkę i naklejają z piły stihl, piła bardzo przypomina prawdziwego stihla kolorami i ludzie się nabierają. Wiem coś o tych piłach i mogę śmiało napisać, że 100zł to za drogo, poza tym nie da się tym ciąć, gaźnik cały czas brudny ze względu na nieszczelny filtr powietrza. Mógłbym długo o tym pisać, ale to nie forum o piłach :)

Wiem o tym :) Ja tę piłę kupiłem tylko po to by sprzedać ją z zyskiem :P
I jestem pod wrażeniem bo ma już pocięte około 50m drzewa i jak na razie jej wady to tak jak wspomniałeś wciąż zapychający się gaźnik do tego co chwilę dociąganie łańcucha,łamiące się sprzęgło, szybko zużywająca się zębatka napędzająca,urywający się sznurek prócz tych wad piła nawet ma moc i jak na razie się nie zatarła :) A brudne szyje zapomniały dać na nią gwarancje ^^
Avatar użytkownika
SuzukiMaster
Świeżak
 
Posty: 205
Dołączył(a): 5/1/2012, 22:37
Lokalizacja: Wejherowo

Postprzez k9aro3l » 9/3/2012, 22:33

Praca dla ambitnych i chcących zmienić coś w swoim życiu


Bez wątpienia praca dla ambitnych i na pewno zmieni coś w moim życiu.

PS. weź się chłopie lepiej do normalnej pracy to Ci te głupoty z głowy wylecą.
how low can you go? | www.pajacyk.pl
Avatar użytkownika
k9aro3l
Stały bywalec
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 14/11/2010, 18:39
Lokalizacja: Bartoszyce

Postprzez Arturo925 » 9/3/2012, 23:09

Nie wiem o co Wam chodzi. Typ robi co chce, a Wy sie go czepiacie. Wyjdzie na tym źle? Życie. Co Wam do tego? Nic.
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez rossavu » 10/3/2012, 00:15

Arturo925 napisał(a):Nie wiem o co Wam chodzi. Typ robi co chce, a Wy sie go czepiacie. Wyjdzie na tym źle? Życie. Co Wam do tego? Nic.


Zobacz jak dane wyludzaja.
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez krzysiek32 » 10/3/2012, 00:55

k9aro3l napisał(a):
Praca dla ambitnych i chcących zmienić coś w swoim życiu


Bez wątpienia praca dla ambitnych i na pewno zmieni coś w moim życiu.

PS. weź się chłopie lepiej do normalnej pracy to Ci te głupoty z głowy wylecą.


KaG napisał(a):
Nie, wtedy musiałby jeździć tramwajem albo piec chleb, a to poniżej godności jego "wielkiej duszy"



Hehe rozbawiliście mnie tymi wypowiedziami :D Może 50 lat temu to było dobre. Praca czyni wolnym taaaa. Żadna praca nie hańbi, ale może warto zainteresować się trochę tym w jakich czasach żyjemy.

http://www.youtube.com/watch?v=rPrskPvYtRU

http://www.youtube.com/watch?v=WLVUMad9xA8

http://janpinski.nowyekran.pl/post/5354 ... m-emerytur

http://www.rp.pl/artykul/9157,829286-Te ... edzie.html

http://www.prawica.com.pl/index.php?opt ... &Itemid=54

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/5 ... zieci.html

http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/JANU ... 14032.html

Chciałem pokazać coś ciekawego, ale chyba popełniłem błąd. Człowiek uczy się całe życie. Widzę, że większość osób tutaj to zakompleksieni nieudacznicy, którzy tylko próbują sobie coś udowodnić. Nie będę marnował swojego cennego czasu przegadując się na forum. Mam ciekawsze rzeczy do robienia. Nic tu po mnie.

Pozdrawiam i powodzenia
Avatar użytkownika
krzysiek32
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3/12/2011, 15:06

Postprzez mar111cin » 10/3/2012, 09:38

mar111cin napisał(a):chwila chwila, a nie było jeszcze nic o zarobkach, ile można miesięcznie wyciągnąć na tym ?
starcza na zakup tej zgrzewki wody ? :lol:
Swoją drogą to potem podeśle kilka artykułów na temat tych wszystkich wód mineralnych :lol:
Nawet mój pies się tym brzydzi...



Krzysiu drogi nie widziałeś tego pytania ? to ponaglam.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez C-bool » 10/3/2012, 12:26

Krzysiuuu, powiedz mi jak mam żyć?
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez krzysiek32 » 10/3/2012, 12:40

mar111cin napisał(a):
mar111cin napisał(a):chwila chwila, a nie było jeszcze nic o zarobkach, ile można miesięcznie wyciągnąć na tym ?
starcza na zakup tej zgrzewki wody ? :lol:
Swoją drogą to potem podeśle kilka artykułów na temat tych wszystkich wód mineralnych :lol:
Nawet mój pies się tym brzydzi...



Krzysiu drogi nie widziałeś tego pytania ? to ponaglam.


Widziałem, ale już wcześniej podawałem linka do planu wynagrodzeń.

http://www.sniezniczanka.pl/plan.php

Myślę, że jest dość dokładnie wytłumaczone.
Avatar użytkownika
krzysiek32
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3/12/2011, 15:06

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 17 gości




na górê