Zobacz wątek - <i>[Wyścigi World Superbike - relacje]</i> I runda WSBK na Phili
NAS Analytics TAG

[Wyścigi World Superbike - relacje] I runda WSBK na Phili

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 26/2/2012, 21:26

Komentatorzy napisał(a):Wybuch silnik, poszedł w żwir... ehh made by paweł skopek:P <br><hr>fan<br>
zawsze cos<br><hr>mi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 26/2/2012, 22:29

Lowes może mieć baaardzo ciężką przeprawe w tym sezonie z trio Sofuoglu-Foret-Parkes.Oni jadą jakby troche w innej lidze.Lowes myślał o tytule mistrza,a wygląda na to,że ciężko bedzie nawet o podium w poszczególnych wyścigach.Foret i Parkes w super dyspozycji,a Sofuoglu jest megawjeżdżony i ma za sobą jazdy w moto 2 gdzie zacięte boje na łokcie do końca każdego wyściguto normalkaNo ale powodzenia życze Samowi.Paweł - no comment.<br><hr>Marcin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 26/2/2012, 23:57

Komentatorzy napisał(a):Lowes może mieć baaardzo ciężką przeprawe w tym sezonie z trio Sofuoglu-Foret-Parkes.Oni jadą jakby troche w innej lidze.Lowes myślał o tytule mistrza,a wygląda na to,że ciężko bedzie nawet o podium w poszczególnych wyścigach.Foret i Parkes w super dyspozycji,a Sofuoglu jest megawjeżdżony i ma za sobą jazdy w moto 2 gdzie zacięte boje na łokcie do końca każdego wyściguto normalkaNo ale powodzenia życze Samowi.Paweł - no comment.<br><hr>Marcin <br>
I co z tego ,że oni są dobrzy jak sofuoglu wygrywa tylko w SS foret to samo oni są skazani na SS. Sam doskonale sobie radzi z presją lecz problem mógł leżeć po innej stronie co do Pawła philip island zawsze było dla niego pechowe lecz dalej będzie tylko lepiej.<br><hr>laik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 05:30

Komentatorzy napisał(a):Lowes może mieć baaardzo ciężką przeprawe w tym sezonie z trio Sofuoglu-Foret-Parkes.Oni jadą jakby troche w innej lidze.Lowes myślał o tytule mistrza,a wygląda na to,że ciężko bedzie nawet o podium w poszczególnych wyścigach.Foret i Parkes w super dyspozycji,a Sofuoglu jest megawjeżdżony i ma za sobą jazdy w moto 2 gdzie zacięte boje na łokcie do końca każdego wyściguto normalkaNo ale powodzenia życze Samowi.Paweł - no comment.<br><hr>Marcin <br>
Komentatorzy napisał(a):I co z tego ,że oni są dobrzy jak sofuoglu wygrywa tylko w SS foret to samo oni są skazani na SS. Sam doskonale sobie radzi z presją lecz problem mógł leżeć po innej stronie co do Pawła philip island zawsze było dla niego pechowe lecz dalej będzie tylko lepiej.<br><hr>laik<br>
Co to za nielogiczne bzdety? Przeciez to jest wlasnie kategoria SS - Turek jest faworytem...<br><hr>txy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 05:31

Komentatorzy napisał(a):I co niedowiarki? Bmw i Kawasaki jak najbardziej konkurencyjne. Coś mi sie wydaje że ta aprilia ma cos niezgodnego z regulaminem nie mozliwe ze motocykl jest tak szybki by z samego konca przesunac sie na 2 pozycje! Smierdzaca sprawa... Przeciez inne motocykle tez maja po 220km a aprilia jest wyraznie za szybko. i prosze mi tu nie wywalac ze rsv4 to taki cudowny motocykl bo w stockach jest ponizej konkurencyjnosci. FIM powinno sie tym zainteresowac.<br><hr>Ghost<br>
Czytajac to....ręce opadają...<br><hr>txh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 09:50

Dlatego wole WSBK od MotoGp. Czy to co zrobił Biaggi jest możliwe w MotoGP? Ściganie w WSBK jest bardziej prawdziwe.<br><hr>Coval
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 10:25

Komentatorzy napisał(a):Paweł jest dużo lepszy w tym sezonie ... tylko musi mieć jeszcze okazje to pokazać innym :)<br><hr>sawoi<br>
ile wyścigów Szkopek ukończył w 2011? Najczęściej to szedł w żwir jak dzik. Ten sezon inny nie będzie. No chyba, że po prostu będzie detonował silniki. Zamiast wziąć młodego chłopaka z talentem, żeby się uczył od Lowesa, to wzieli znowu kogoś, kto w polsce może i był najlepszy, ale... WSS to chyba inna liga, nie?<br><hr>antyfan-szkopka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 13:02

Komentatorzy napisał(a):Lowes może mieć baaardzo ciężką przeprawe w tym sezonie z trio Sofuoglu-Foret-Parkes.Oni jadą jakby troche w innej lidze.Lowes myślał o tytule mistrza,a wygląda na to,że ciężko bedzie nawet o podium w poszczególnych wyścigach.Foret i Parkes w super dyspozycji,a Sofuoglu jest megawjeżdżony i ma za sobą jazdy w moto 2 gdzie zacięte boje na łokcie do końca każdego wyściguto normalkaNo ale powodzenia życze Samowi.Paweł - no comment.<br><hr>Marcin <br>
Komentatorzy napisał(a):I co z tego ,że oni są dobrzy jak sofuoglu wygrywa tylko w SS foret to samo oni są skazani na SS. Sam doskonale sobie radzi z presją lecz problem mógł leżeć po innej stronie co do Pawła philip island zawsze było dla niego pechowe lecz dalej będzie tylko lepiej.<br><hr>laik<br>
ha ha... a który tor z MŚ nie jest dla Pawła pechowy?:) Pewnie na dzień dzisiejszy Moskwa ale to się zmieni po rundzie:)<br><hr>olo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 17:06

Komentatorzy napisał(a):Lowes może mieć baaardzo ciężką przeprawe w tym sezonie z trio Sofuoglu-Foret-Parkes.Oni jadą jakby troche w innej lidze.Lowes myślał o tytule mistrza,a wygląda na to,że ciężko bedzie nawet o podium w poszczególnych wyścigach.Foret i Parkes w super dyspozycji,a Sofuoglu jest megawjeżdżony i ma za sobą jazdy w moto 2 gdzie zacięte boje na łokcie do końca każdego wyściguto normalkaNo ale powodzenia życze Samowi.Paweł - no comment.<br><hr>Marcin <br>
Komentatorzy napisał(a):I co z tego ,że oni są dobrzy jak sofuoglu wygrywa tylko w SS foret to samo oni są skazani na SS. Sam doskonale sobie radzi z presją lecz problem mógł leżeć po innej stronie co do Pawła philip island zawsze było dla niego pechowe lecz dalej będzie tylko lepiej.<br><hr>laik<br>
Komentatorzy napisał(a):Co to za nielogiczne bzdety? Przeciez to jest wlasnie kategoria SS - Turek jest faworytem...<br><hr>txy<br>
ale sugerując ,że również w innych klasach sobie radził sobie nadzwyczaj dobrze okazuje się ,że jednak nie szło mu tak zbyt dobrze. Nie krytykujcie Pawła....<br><hr>laik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 17:58

Komentatorzy napisał(a):I co niedowiarki? Bmw i Kawasaki jak najbardziej konkurencyjne. Coś mi sie wydaje że ta aprilia ma cos niezgodnego z regulaminem nie mozliwe ze motocykl jest tak szybki by z samego konca przesunac sie na 2 pozycje! Smierdzaca sprawa... Przeciez inne motocykle tez maja po 220km a aprilia jest wyraznie za szybko. i prosze mi tu nie wywalac ze rsv4 to taki cudowny motocykl bo w stockach jest ponizej konkurencyjnosci. FIM powinno sie tym zainteresowac.<br><hr>Ghost<br>
Komentatorzy napisał(a):a widziałeś jak fabrizio na prostej wyprzedził rea? ale to bmw musi być oszukane na maksa......<br><hr>?<br>
Motocykle fabrycznego zespołuu bmw zdecydowanie sie różnia od satelickiego. Temu widziałem też jak melandri zjadał wszystkich innych na prostej startowej. BMW to drugo najszybszy motocykl po aprilii. No i jeszcze kawasaki też w tym sezonie całkiem daje rade.
<br><hr>Ghost
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 18:00

Komentatorzy napisał(a):I co niedowiarki? Bmw i Kawasaki jak najbardziej konkurencyjne. Coś mi sie wydaje że ta aprilia ma cos niezgodnego z regulaminem nie mozliwe ze motocykl jest tak szybki by z samego konca przesunac sie na 2 pozycje! Smierdzaca sprawa... Przeciez inne motocykle tez maja po 220km a aprilia jest wyraznie za szybko. i prosze mi tu nie wywalac ze rsv4 to taki cudowny motocykl bo w stockach jest ponizej konkurencyjnosci. FIM powinno sie tym zainteresowac.<br><hr>Ghost<br>
Komentatorzy napisał(a):Po prostu - Aprilia ma inżynierów, a BMW - marketingowców, którym się wydaje, że prawdziwe wyścigi to testy porównawcze smarowane przez motorrad, gdzie bmw zawsze wygrywa, a ludziska bidne kupują ten złom i ze złości na to badziewie sieją jad na forum...<br><hr>monthy<br>
To coś ma słabych tych inżynierów skoro w Stockach 1000 Aprilia nawet do 10 nie dobija :D<br><hr>Ghost
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 18:03

Komentatorzy napisał(a):I co niedowiarki? Bmw i Kawasaki jak najbardziej konkurencyjne. Coś mi sie wydaje że ta aprilia ma cos niezgodnego z regulaminem nie mozliwe ze motocykl jest tak szybki by z samego konca przesunac sie na 2 pozycje! Smierdzaca sprawa... Przeciez inne motocykle tez maja po 220km a aprilia jest wyraznie za szybko. i prosze mi tu nie wywalac ze rsv4 to taki cudowny motocykl bo w stockach jest ponizej konkurencyjnosci. FIM powinno sie tym zainteresowac.<br><hr>Ghost<br>
Komentatorzy napisał(a):hehe, czyli mocno teoretyzując, gdyby nie wypadł na pobocze, w wyścigu miałby szanse zdublować samego siebie ;)) hehe<br><hr>j.k<br>
Jednym słowem Max biaggi to pedał. Szkoda żę we wczesniejszych latach nic soba nie reprezentował na suzuki jezdził jak pipa. Człowiek legenda to Troy Corser a biaggi to moze mu szybki myc na padoku. po 40 wszyscy powinni isc przymusowo na emeryture. To nie są wyscigi dziadków...<br><hr>Ghost
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 18:58

Komentatorzy napisał(a):I co niedowiarki? Bmw i Kawasaki jak najbardziej konkurencyjne. Coś mi sie wydaje że ta aprilia ma cos niezgodnego z regulaminem nie mozliwe ze motocykl jest tak szybki by z samego konca przesunac sie na 2 pozycje! Smierdzaca sprawa... Przeciez inne motocykle tez maja po 220km a aprilia jest wyraznie za szybko. i prosze mi tu nie wywalac ze rsv4 to taki cudowny motocykl bo w stockach jest ponizej konkurencyjnosci. FIM powinno sie tym zainteresowac.<br><hr>Ghost<br>
Komentatorzy napisał(a):Po prostu - Aprilia ma inżynierów, a BMW - marketingowców, którym się wydaje, że prawdziwe wyścigi to testy porównawcze smarowane przez motorrad, gdzie bmw zawsze wygrywa, a ludziska bidne kupują ten złom i ze złości na to badziewie sieją jad na forum...<br><hr>monthy<br>
Komentatorzy napisał(a):To coś ma słabych tych inżynierów skoro w Stockach 1000 Aprilia nawet do 10 nie dobija :D<br><hr>Ghost<br>
Cóż poddaję się:) w Aprilii chyba jest kryzys i zabrakło Chuckow Norrisów na obsadzenie supersportów. Masz rację, w cymbergaja też bmw jest lepsze:)i w warcaby, nawet w szahy i mata....<br><hr>monthy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 18:58

Komentatorzy napisał(a):I co niedowiarki? Bmw i Kawasaki jak najbardziej konkurencyjne. Coś mi sie wydaje że ta aprilia ma cos niezgodnego z regulaminem nie mozliwe ze motocykl jest tak szybki by z samego konca przesunac sie na 2 pozycje! Smierdzaca sprawa... Przeciez inne motocykle tez maja po 220km a aprilia jest wyraznie za szybko. i prosze mi tu nie wywalac ze rsv4 to taki cudowny motocykl bo w stockach jest ponizej konkurencyjnosci. FIM powinno sie tym zainteresowac.<br><hr>Ghost<br>
Komentatorzy napisał(a):hehe, czyli mocno teoretyzując, gdyby nie wypadł na pobocze, w wyścigu miałby szanse zdublować samego siebie ;)) hehe<br><hr>j.k<br>
Komentatorzy napisał(a):Jednym słowem Max biaggi to pedał. Szkoda żę we wczesniejszych latach nic soba nie reprezentował na suzuki jezdził jak pipa. Człowiek legenda to Troy Corser a biaggi to moze mu szybki myc na padoku. po 40 wszyscy powinni isc przymusowo na emeryture. To nie są wyscigi dziadków...<br><hr>Ghost<br>
Jeżeli ten jak to powiadasz pedał nie radził sobie na Suzuki, to 3 miejsce w sezonie 2007 z 18 punktami straty do pierwszego co oznacza ? W tym samym sezonie Troy Corser miał ponad 100 punktów mniej od Maxa. Obaj zawodnicy są legendą a na przymusową emeryture to najlepiej wysłać nasz rząd <br><hr>lekcja z historii
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 19:28

Komentatorzy napisał(a):Paweł jest dużo lepszy w tym sezonie ... tylko musi mieć jeszcze okazje to pokazać innym :)<br><hr>sawoi<br>
Komentatorzy napisał(a):ile wyścigów Szkopek ukończył w 2011? Najczęściej to szedł w żwir jak dzik. Ten sezon inny nie będzie. No chyba, że po prostu będzie detonował silniki. Zamiast wziąć młodego chłopaka z talentem, żeby się uczył od Lowesa, to wzieli znowu kogoś, kto w polsce może i był najlepszy, ale... WSS to chyba inna liga, nie?<br><hr>antyfan-szkopka<br>
Obserwuję WSS i SS od kilku lat i zauważyłem pewne zależności.Żaden poważny zespół nie zapowiada wejścia do dziesiątki,a tymbardziej do pierwszej piatki z jednym motocyklem i pożyczonym silnikiem.Ten poziom wymaga spełnienia kilku warunków.Oprócz sprzętu wymagana jest obsługa doświadczonych mechaników .Na to wszystko potrzebne są pieniądze .Jeżeli niema wystarczajacej ilosci sprzętu i odpowiedniej obsługi technicznej to widać było u Szkopka przez cały zeszły sezon i podobnie "wystartował" w tym sezonie.Moim skromnym zdaniem Bogdanka to tylko naklejki za którymi nie idzie wystarczająca ilość finansów.A może idzie ...tylko nie w tym kierunku,dlatego Szkopek choćby był szybszy od samego Gagarina to i tak skazany jest na szereg przypadków składających się na jego wynik końcowy.Pozatym zastanawiam się dlaczego nikt z paddockuWSS nie zaproponował Szkopkowi startów w innym zespole.Myślę że skoro Szkopek to taki talent to tam nie kręcą się idioci i ktoś by go do tej pory zauważył.Nie mam nic do jego startów,tylko jak czytam te komentarze i bicie piany to uważam że może zwrocić by uwagę na to co napisałem powyżej i odrobinę wyluzować,a Szkopina będzie mniej obciążony psychicznie;D.Pozatym on naprawdę ryzykuje.Jazda ze świadomościa że w każdej chwili może się rozleciec silnik ,a kończy się to najczesciej glebą ,a silnik wybucha najczęściej pod koniec prostej przy odpowiedniej prędkości ,a taka gleba może skończyć się nawet kalectwem.Dlatego jego rywale oprócz naklejek sponsora mają do dyspozycji po kilka jednostek napędowych na każde zawody.Tam nie ma przypadku.<br><hr>Druid
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 19:50

Komentatorzy napisał(a):Paweł jest dużo lepszy w tym sezonie ... tylko musi mieć jeszcze okazje to pokazać innym :)<br><hr>sawoi<br>
Komentatorzy napisał(a):ile wyścigów Szkopek ukończył w 2011? Najczęściej to szedł w żwir jak dzik. Ten sezon inny nie będzie. No chyba, że po prostu będzie detonował silniki. Zamiast wziąć młodego chłopaka z talentem, żeby się uczył od Lowesa, to wzieli znowu kogoś, kto w polsce może i był najlepszy, ale... WSS to chyba inna liga, nie?<br><hr>antyfan-szkopka<br>
przemawia przez wiele osób zazdrość. Skoro tak nalegacie żeby wystartował młody utalentowany zawodnik pozbierajcie dla niego odpowiedni budżet by mógł na na europejskim poziomie konkurować z innymi zawodnikami bo ja na razie większość z tych komentarzy jest po prostu wyssana z palca nie poparta faktami. Tylko subiektywnymi odczuciami żywiącymi jakaś nie uzasadnioną niechęć w stosunku do Pawła.<br><hr>laik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 19:55

Komentatorzy napisał(a):I co niedowiarki? Bmw i Kawasaki jak najbardziej konkurencyjne. Coś mi sie wydaje że ta aprilia ma cos niezgodnego z regulaminem nie mozliwe ze motocykl jest tak szybki by z samego konca przesunac sie na 2 pozycje! Smierdzaca sprawa... Przeciez inne motocykle tez maja po 220km a aprilia jest wyraznie za szybko. i prosze mi tu nie wywalac ze rsv4 to taki cudowny motocykl bo w stockach jest ponizej konkurencyjnosci. FIM powinno sie tym zainteresowac.<br><hr>Ghost<br>
Komentatorzy napisał(a):hehe, czyli mocno teoretyzując, gdyby nie wypadł na pobocze, w wyścigu miałby szanse zdublować samego siebie ;)) hehe<br><hr>j.k<br>
Komentatorzy napisał(a):Jednym słowem Max biaggi to pedał. Szkoda żę we wczesniejszych latach nic soba nie reprezentował na suzuki jezdził jak pipa. Człowiek legenda to Troy Corser a biaggi to moze mu szybki myc na padoku. po 40 wszyscy powinni isc przymusowo na emeryture. To nie są wyscigi dziadków...<br><hr>Ghost<br>
Komentatorzy napisał(a):Jeżeli ten jak to powiadasz pedał nie radził sobie na Suzuki, to 3 miejsce w sezonie 2007 z 18 punktami straty do pierwszego co oznacza ? W tym samym sezonie Troy Corser miał ponad 100 punktów mniej od Maxa. Obaj zawodnicy są legendą a na przymusową emeryture to najlepiej wysłać nasz rząd <br><hr>lekcja z historii<br>
Ja tam biaggiego nie lubie bo jest arogancki i cwaniakuje, Pokazał tego przykład w poprzednim sezonie jak uderzył w twarz melandriego. żal.<br><hr>S.T.A.L.K.E.R
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 21:30

Komentatorzy napisał(a):I co niedowiarki? Bmw i Kawasaki jak najbardziej konkurencyjne. Coś mi sie wydaje że ta aprilia ma cos niezgodnego z regulaminem nie mozliwe ze motocykl jest tak szybki by z samego konca przesunac sie na 2 pozycje! Smierdzaca sprawa... Przeciez inne motocykle tez maja po 220km a aprilia jest wyraznie za szybko. i prosze mi tu nie wywalac ze rsv4 to taki cudowny motocykl bo w stockach jest ponizej konkurencyjnosci. FIM powinno sie tym zainteresowac.<br><hr>Ghost<br>
Komentatorzy napisał(a):hehe, czyli mocno teoretyzując, gdyby nie wypadł na pobocze, w wyścigu miałby szanse zdublować samego siebie ;)) hehe<br><hr>j.k<br>
Komentatorzy napisał(a):Jednym słowem Max biaggi to pedał. Szkoda żę we wczesniejszych latach nic soba nie reprezentował na suzuki jezdził jak pipa. Człowiek legenda to Troy Corser a biaggi to moze mu szybki myc na padoku. po 40 wszyscy powinni isc przymusowo na emeryture. To nie są wyscigi dziadków...<br><hr>Ghost<br>
Gniocie, czy jak tam ciebie wołają na wiosce.Tymi wypowiedziami wystarczajaco udowodniłes ze takich jak ty powinno się kastrować aby nie było ryzyka niekontrolowanego rozmnażania .Chłopaczku z prowincji ty smiesz pedałem nazywać Goscia który był Mistrzem Swiata w kl.250.i Vicemistrzem w królewskiej 500cc.A czym ty mozesz sie pochwalic oprócz stosunku z kozą w zagrodzie sąsiada Gniocie.:DDDDDDDDD<br><hr>Lubię Biaggiego
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 21:30

Komentatorzy napisał(a):I co niedowiarki? Bmw i Kawasaki jak najbardziej konkurencyjne. Coś mi sie wydaje że ta aprilia ma cos niezgodnego z regulaminem nie mozliwe ze motocykl jest tak szybki by z samego konca przesunac sie na 2 pozycje! Smierdzaca sprawa... Przeciez inne motocykle tez maja po 220km a aprilia jest wyraznie za szybko. i prosze mi tu nie wywalac ze rsv4 to taki cudowny motocykl bo w stockach jest ponizej konkurencyjnosci. FIM powinno sie tym zainteresowac.<br><hr>Ghost<br>
Komentatorzy napisał(a):hehe, czyli mocno teoretyzując, gdyby nie wypadł na pobocze, w wyścigu miałby szanse zdublować samego siebie ;)) hehe<br><hr>j.k<br>
Komentatorzy napisał(a):Jednym słowem Max biaggi to pedał. Szkoda żę we wczesniejszych latach nic soba nie reprezentował na suzuki jezdził jak pipa. Człowiek legenda to Troy Corser a biaggi to moze mu szybki myc na padoku. po 40 wszyscy powinni isc przymusowo na emeryture. To nie są wyscigi dziadków...<br><hr>Ghost<br>
Gniocie, czy jak tam ciebie wołają na wiosce.Tymi wypowiedziami wystarczajaco udowodniłes ze takich jak ty powinno się kastrować aby nie było ryzyka niekontrolowanego rozmnażania .Chłopaczku z prowincji ty smiesz pedałem nazywać Goscia który był Mistrzem Swiata w kl.250.i Vicemistrzem w królewskiej 500cc.A czym ty mozesz sie pochwalic oprócz stosunku z kozą w zagrodzie sąsiada Gniocie.:DDDDDDDDD<br><hr>Lubię Biaggiego
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2012, 22:03

Ja bym się Szkopka nie czepiał... chłopina pokazał się z dobrej strony, może to Pan Piasecki zawiódł?. Nie wiem kto podjął takie durne decyzje aby w polskim zespole zatrudniać obcokrajowca gorszego od np. naszego rodaka? Nie lepiej w miejsce Scholtza było dać szansę młodemu zawodnikowi z Polski? Bukowski, M. Szkopek, Chmielewski... Przecież Scholtz nie jest lepszy od w/w - chyba że ten "POLSKI TEAM" to jakiś niejawny biznes Pana Piaseckiego? - chyba że zawodnicy muszą osobiście dopłacać... I myślę że nam polskim kibicom "POLSKIEGO ZESPOŁU" należą się jakieś wyjaśnienia a jak nie to niech się ten zespół nie odwołuje tak często do POLSKOŚCI...<br><hr>olek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr