Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Urwał jeszcze bardziej - wyprzedaż w...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Urwał jeszcze bardziej - wyprzedaż w...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Urwał jeszcze bardziej - wyprzedaż w...

Postprzez Åšcigacz » 28/12/2011, 11:07

Dyskusja na temat: Urwał jeszcze bardziej - wyprzedaż w Inter Motors!
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Urwał jeszcze bardziej - wyprzedaż w Inter Motors!
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 28/12/2011, 11:07

Gó..no nie promocja. Dzwoniłem to oczywiście tego co chce "już nie ma".<br><hr>Ads
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/12/2011, 11:26

Komentatorzy napisał(a):Gó..no nie promocja. Dzwoniłem to oczywiście tego co chce "już nie ma".<br><hr>Ads<br>
niczego już nie ma, to nie jest po to abyś tanio kupił tylko po to aby zagonić ciemny lud do sklepów. A na miejscu z braku "promocyjnego" towaru kupią inny, w normalnej cenie ;)<br><hr>Sceptyk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/12/2011, 12:15

jeżeli wg was te ceny nie są promocyjne to... nie wiem na jakim świecie Wy żyjecie. To taka typowa polska przypadłość - narzekactwo. Są produkty, są podane rozmiary i ceny...
NAjlepiej jest leżeć i nic nie robić, bo zawsze znajdą się "forumowi" krzykacze dla których coś jest źle. Nie chcesz - nie kupuj, ale nie opowiadaj że to "g." promocja, bo takie podejście świadczy jedynie o Tobie<br><hr>TJ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/12/2011, 12:28

Komentatorzy napisał(a):jeżeli wg was te ceny nie są promocyjne to... nie wiem na jakim świecie Wy żyjecie. To taka typowa polska przypadłość - narzekactwo. Są produkty, są podane rozmiary i ceny...
NAjlepiej jest leżeć i nic nie robić, bo zawsze znajdą się "forumowi" krzykacze dla których coś jest źle. Nie chcesz - nie kupuj, ale nie opowiadaj że to "g." promocja, bo takie podejście świadczy jedynie o Tobie<br><hr>TJ<br>
Ceny są super, nikt tego nie kwestionuje. Problem w tym że towarów w tych cenach juz nie ma, idz do salonu i sie przekonaj. Już dwa razy próbowałem coś upolować na "promocjach" w Liberty i nic nie kupiłem.<br><hr>Sceptyk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/12/2011, 12:41

Przeceny przecenami ale i tak nic nie ma z przecenionego towaru dwa lata z rzędu próbowałem coś kupić w okresie przecen w intermotors i lipa nawet jak chciałem cos w normalnej cenie to trzeba było czekać miesiąc na dostawe,wole dac zarobic komuś na allegro<br><hr>smi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/12/2011, 12:54

Chyba troszkę przesadzacie.Ja kupiłam to co chciałam super kombinezon Alpine Stars Monza za pół ceny i mój facet RC-1 również.To co chcieliśmy to było.A ja czekałam na swój kombinezon tylko trzy dni,a nie miesiąc! I dodam jeszcze,że dostaliśmy jeszcze rabat na kombinezony,które były już przecenione.<br><hr>Ewela
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/12/2011, 13:00

Komentatorzy napisał(a):jeżeli wg was te ceny nie są promocyjne to... nie wiem na jakim świecie Wy żyjecie. To taka typowa polska przypadłość - narzekactwo. Są produkty, są podane rozmiary i ceny...
NAjlepiej jest leżeć i nic nie robić, bo zawsze znajdą się "forumowi" krzykacze dla których coś jest źle. Nie chcesz - nie kupuj, ale nie opowiadaj że to "g." promocja, bo takie podejście świadczy jedynie o Tobie<br><hr>TJ<br>
Komentatorzy napisał(a):Ceny są super, nikt tego nie kwestionuje. Problem w tym że towarów w tych cenach juz nie ma, idz do salonu i sie przekonaj. Już dwa razy próbowałem coś upolować na "promocjach" w Liberty i nic nie kupiłem.<br><hr>Sceptyk<br>
to prawdopodobnie kwestia "kto pierwszy ten lepszy", jednak nie umniejsza to rozmachu i oceny tego co Inter Motors robi.
Ja kupiłem kombinezon 2500 pln taniej i dla mnie to zaj...ista okazja była! i nie mówię o rozmiarze z tyłka, ale o "popularnym" 52! Wg Waszej ideologii powinienem jojczyć że "kolor nie ten", a wg. mnie wystarczy świadomość że to promocja, a nie świąteczne rozdawnictwo. Są rzeczy przecenione, przecenione MEGA, a jak nie ma tych których akurat Wy potrzebujecie w danej chwili, to szkoda. Nie oznacza to jednak że to nic nie warte działanie!!<br><hr>TJ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/12/2011, 13:18

Komentatorzy napisał(a):jeżeli wg was te ceny nie są promocyjne to... nie wiem na jakim świecie Wy żyjecie. To taka typowa polska przypadłość - narzekactwo. Są produkty, są podane rozmiary i ceny...
NAjlepiej jest leżeć i nic nie robić, bo zawsze znajdą się "forumowi" krzykacze dla których coś jest źle. Nie chcesz - nie kupuj, ale nie opowiadaj że to "g." promocja, bo takie podejście świadczy jedynie o Tobie<br><hr>TJ<br>
Komentatorzy napisał(a):Ceny są super, nikt tego nie kwestionuje. Problem w tym że towarów w tych cenach juz nie ma, idz do salonu i sie przekonaj. Już dwa razy próbowałem coś upolować na "promocjach" w Liberty i nic nie kupiłem.<br><hr>Sceptyk<br>
Komentatorzy napisał(a):to prawdopodobnie kwestia "kto pierwszy ten lepszy", jednak nie umniejsza to rozmachu i oceny tego co Inter Motors robi.
Ja kupiłem kombinezon 2500 pln taniej i dla mnie to zaj...ista okazja była! i nie mówię o rozmiarze z tyłka, ale o "popularnym" 52! Wg Waszej ideologii powinienem jojczyć że "kolor nie ten", a wg. mnie wystarczy świadomość że to promocja, a nie świąteczne rozdawnictwo. Są rzeczy przecenione, przecenione MEGA, a jak nie ma tych których akurat Wy potrzebujecie w danej chwili, to szkoda. Nie oznacza to jednak że to nic nie warte działanie!!<br><hr>TJ<br>
Chopie wracaj do obsługi klientów a nie bijesz piane na necie bo zaraz dla wszystkich stanie sie jasne czmeu w Intersie taka słaba obsługa klienta;)<br><hr>Pączek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/12/2011, 13:46

Szkoda tylko, że ceny z katalogu tej mega-promocji różnią się od cen w sklepie online. Oczywiście na niekorzyść klienta. Zwykła ściema, i robienie z ludzi idiotów.<br><hr>luki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/12/2011, 14:19

Komentatorzy napisał(a):Gó..no nie promocja. Dzwoniłem to oczywiście tego co chce "już nie ma".<br><hr>Ads<br>
Trzeba było trochę wcześniej się obudzić,a nie teraz narzekać.Byłam i widziałam towar się sprzedawał jakby go za darmo oddawali!!! "Już nie ma"? bo się sprzedało tym którym naprawdę zależało na kupnie we wcześniejszym terminie to chyba normalne,że coś fajnego i dobrego sprzeda się szybko!!! Nic wiecznie leżeć nie będzie na półkach i nie będzie czekało na narzekających.A kolejki do kasy były takie jak w super marketach:Takżę chyba trochę za wcześniej poszło się spać w zimowy sen:)<br><hr>Ewela
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/12/2011, 15:23

normalna sprawa - totalna wyprzedaż kilku rzeczy robi za wabik. Jak tego już nie ma, bądź nigdy nie było to kupi się co innego. Gospodarka rynkowa i nie ma co bić piany<br><hr>pawulon182
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/12/2011, 18:45

A w Poznaniu i tak nie idzie nic kupić bo tłumaczom się brakiem systemu i zapomnieli poinformować że zmienili adres.<br><hr>FVS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/12/2011, 13:23

Komentatorzy napisał(a):normalna sprawa - totalna wyprzedaż kilku rzeczy robi za wabik. Jak tego już nie ma, bądź nigdy nie było to kupi się co innego. Gospodarka rynkowa i nie ma co bić piany<br><hr>pawulon182<br>
hahahaha :D
kolejny "mÄ…drala"
kilka tysięcy artykułów nazywasz "kilkoma rzeczami"?!?!?!
a za to że ktoś podkupił coś przed tobą, to miej pretensję do samego siebie!
Czy Twoim zdaniem IM nie powinien w ogóle robić wyprzedaży?? Zastanów się, a potem pisz!
Powoli dochodzę do wniosku że to naprawdę "forumowicze" piszą te wszystkie bzdury, ludzie którzy nie mieli nigdy kontaktu z motocyklem!
Ja narzekam na śliską farbę jaką malują pasy na przejściach, a nie na to że dystrybutor przecenia o przeszło 50% artykuły.

<br><hr>Blade
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/12/2011, 13:25

Komentatorzy napisał(a):jeżeli wg was te ceny nie są promocyjne to... nie wiem na jakim świecie Wy żyjecie. To taka typowa polska przypadłość - narzekactwo. Są produkty, są podane rozmiary i ceny...
NAjlepiej jest leżeć i nic nie robić, bo zawsze znajdą się "forumowi" krzykacze dla których coś jest źle. Nie chcesz - nie kupuj, ale nie opowiadaj że to "g." promocja, bo takie podejście świadczy jedynie o Tobie<br><hr>TJ<br>
Komentatorzy napisał(a):Ceny są super, nikt tego nie kwestionuje. Problem w tym że towarów w tych cenach juz nie ma, idz do salonu i sie przekonaj. Już dwa razy próbowałem coś upolować na "promocjach" w Liberty i nic nie kupiłem.<br><hr>Sceptyk<br>
Komentatorzy napisał(a):to prawdopodobnie kwestia "kto pierwszy ten lepszy", jednak nie umniejsza to rozmachu i oceny tego co Inter Motors robi.
Ja kupiłem kombinezon 2500 pln taniej i dla mnie to zaj...ista okazja była! i nie mówię o rozmiarze z tyłka, ale o "popularnym" 52! Wg Waszej ideologii powinienem jojczyć że "kolor nie ten", a wg. mnie wystarczy świadomość że to promocja, a nie świąteczne rozdawnictwo. Są rzeczy przecenione, przecenione MEGA, a jak nie ma tych których akurat Wy potrzebujecie w danej chwili, to szkoda. Nie oznacza to jednak że to nic nie warte działanie!!<br><hr>TJ<br>
Komentatorzy napisał(a):Chopie wracaj do obsługi klientów a nie bijesz piane na necie bo zaraz dla wszystkich stanie sie jasne czmeu w Intersie taka słaba obsługa klienta;)<br><hr>Pączek<br>
dobre dobre! naprawdÄ™<br><hr>TJ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/12/2011, 13:34

Komentatorzy napisał(a):normalna sprawa - totalna wyprzedaż kilku rzeczy robi za wabik. Jak tego już nie ma, bądź nigdy nie było to kupi się co innego. Gospodarka rynkowa i nie ma co bić piany<br><hr>pawulon182<br>
Komentatorzy napisał(a):hahahaha :D
kolejny "mÄ…drala"
kilka tysięcy artykułów nazywasz "kilkoma rzeczami"?!?!?!
a za to że ktoś podkupił coś przed tobą, to miej pretensję do samego siebie!
Czy Twoim zdaniem IM nie powinien w ogóle robić wyprzedaży?? Zastanów się, a potem pisz!
Powoli dochodzę do wniosku że to naprawdę "forumowicze" piszą te wszystkie bzdury, ludzie którzy nie mieli nigdy kontaktu z motocyklem!
Ja narzekam na śliską farbę jaką malują pasy na przejściach, a nie na to że dystrybutor przecenia o przeszło 50% artykuły.

<br><hr>Blade<br>
Nazywam cie osoba ktora nie potafi czytać ze zrozumieniem. Przedmowcy wylozyli ponizej dokładnie jakei maja zastrzezenia do "wyprzedazy" IM. <br><hr>OrientAl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/12/2011, 13:45

Komentatorzy napisał(a):normalna sprawa - totalna wyprzedaż kilku rzeczy robi za wabik. Jak tego już nie ma, bądź nigdy nie było to kupi się co innego. Gospodarka rynkowa i nie ma co bić piany<br><hr>pawulon182<br>
Komentatorzy napisał(a):hahahaha :D
kolejny "mÄ…drala"
kilka tysięcy artykułów nazywasz "kilkoma rzeczami"?!?!?!
a za to że ktoś podkupił coś przed tobą, to miej pretensję do samego siebie!
Czy Twoim zdaniem IM nie powinien w ogóle robić wyprzedaży?? Zastanów się, a potem pisz!
Powoli dochodzę do wniosku że to naprawdę "forumowicze" piszą te wszystkie bzdury, ludzie którzy nie mieli nigdy kontaktu z motocyklem!
Ja narzekam na śliską farbę jaką malują pasy na przejściach, a nie na to że dystrybutor przecenia o przeszło 50% artykuły.

<br><hr>Blade<br>
Komentatorzy napisał(a):Nazywam cie osoba ktora nie potafi czytać ze zrozumieniem. Przedmowcy wylozyli ponizej dokładnie jakei maja zastrzezenia do "wyprzedazy" IM. <br><hr>OrientAl<br>
jeżeli piszesz to do mnie, to chyba zrozumienie moich słów ciebie raczej opuściło. nawiązałem ściśle, do tego co napisał "znawca gospodarki rynkowej", a pisał o "kilku rzeczach jakie zostały wystawione na wabik"<br><hr>Blade
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/12/2011, 13:50

Komentatorzy napisał(a):normalna sprawa - totalna wyprzedaż kilku rzeczy robi za wabik. Jak tego już nie ma, bądź nigdy nie było to kupi się co innego. Gospodarka rynkowa i nie ma co bić piany<br><hr>pawulon182<br>
Komentatorzy napisał(a):hahahaha :D
kolejny "mÄ…drala"
kilka tysięcy artykułów nazywasz "kilkoma rzeczami"?!?!?!
a za to że ktoś podkupił coś przed tobą, to miej pretensję do samego siebie!
Czy Twoim zdaniem IM nie powinien w ogóle robić wyprzedaży?? Zastanów się, a potem pisz!
Powoli dochodzę do wniosku że to naprawdę "forumowicze" piszą te wszystkie bzdury, ludzie którzy nie mieli nigdy kontaktu z motocyklem!
Ja narzekam na śliską farbę jaką malują pasy na przejściach, a nie na to że dystrybutor przecenia o przeszło 50% artykuły.

<br><hr>Blade<br>
Komentatorzy napisał(a):Nazywam cie osoba ktora nie potafi czytać ze zrozumieniem. Przedmowcy wylozyli ponizej dokładnie jakei maja zastrzezenia do "wyprzedazy" IM. <br><hr>OrientAl<br>
Komentatorzy napisał(a):jeżeli piszesz to do mnie, to chyba zrozumienie moich słów ciebie raczej opuściło. nawiązałem ściśle, do tego co napisał "znawca gospodarki rynkowej", a pisał o "kilku rzeczach jakie zostały wystawione na wabik"<br><hr>Blade<br>
No ale gosc ma racje. Katalog "wyprzedazowy" wyglada imponujaco, ale 90% z tych rzeczy nie da sie kupic w sklepie i to nie dlatego ze sie sprzedaly tylko dlatego ze to sciema.<br><hr>OrientAl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/12/2011, 14:20

Komentatorzy napisał(a):normalna sprawa - totalna wyprzedaż kilku rzeczy robi za wabik. Jak tego już nie ma, bądź nigdy nie było to kupi się co innego. Gospodarka rynkowa i nie ma co bić piany<br><hr>pawulon182<br>
Komentatorzy napisał(a):hahahaha :D
kolejny "mÄ…drala"
kilka tysięcy artykułów nazywasz "kilkoma rzeczami"?!?!?!
a za to że ktoś podkupił coś przed tobą, to miej pretensję do samego siebie!
Czy Twoim zdaniem IM nie powinien w ogóle robić wyprzedaży?? Zastanów się, a potem pisz!
Powoli dochodzę do wniosku że to naprawdę "forumowicze" piszą te wszystkie bzdury, ludzie którzy nie mieli nigdy kontaktu z motocyklem!
Ja narzekam na śliską farbę jaką malują pasy na przejściach, a nie na to że dystrybutor przecenia o przeszło 50% artykuły.

<br><hr>Blade<br>
Komentatorzy napisał(a):Nazywam cie osoba ktora nie potafi czytać ze zrozumieniem. Przedmowcy wylozyli ponizej dokładnie jakei maja zastrzezenia do "wyprzedazy" IM. <br><hr>OrientAl<br>
Komentatorzy napisał(a):jeżeli piszesz to do mnie, to chyba zrozumienie moich słów ciebie raczej opuściło. nawiązałem ściśle, do tego co napisał "znawca gospodarki rynkowej", a pisał o "kilku rzeczach jakie zostały wystawione na wabik"<br><hr>Blade<br>
Komentatorzy napisał(a):No ale gosc ma racje. Katalog "wyprzedazowy" wyglada imponujaco, ale 90% z tych rzeczy nie da sie kupic w sklepie i to nie dlatego ze sie sprzedaly tylko dlatego ze to sciema.<br><hr>OrientAl<br>
ale co ty piszesz!!!???
skoro to ściema to czemu nie pójdziesz z tym do sądu?!?!
- wygranÄ… i odszkodowania masz gwarantowane!!!
Dwójka moich znajomych i ja skorzystaliśmy z zakupów, na 2gi dzień po kupieniu świata motocykli w którym była gazetka. Przypuszczam że łącznie oszczędziliśmy kilka dobrych tysi. - jak dla mnie to całkiem fajnie!
Tak duża firma jak IM nie musi uciekać się do chwytów o jakich piszesz!
Ba, jeżeli taka promo byłaby ściemą, to UOKIK naliczyłby karę jak ch.. !
Wystarczy trochę pomyśleć przecież, a potem dopiero pisać!<br><hr>Blade
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/12/2011, 16:58

Komentatorzy napisał(a):normalna sprawa - totalna wyprzedaż kilku rzeczy robi za wabik. Jak tego już nie ma, bądź nigdy nie było to kupi się co innego. Gospodarka rynkowa i nie ma co bić piany<br><hr>pawulon182<br>
Komentatorzy napisał(a):hahahaha :D
kolejny "mÄ…drala"
kilka tysięcy artykułów nazywasz "kilkoma rzeczami"?!?!?!
a za to że ktoś podkupił coś przed tobą, to miej pretensję do samego siebie!
Czy Twoim zdaniem IM nie powinien w ogóle robić wyprzedaży?? Zastanów się, a potem pisz!
Powoli dochodzę do wniosku że to naprawdę "forumowicze" piszą te wszystkie bzdury, ludzie którzy nie mieli nigdy kontaktu z motocyklem!
Ja narzekam na śliską farbę jaką malują pasy na przejściach, a nie na to że dystrybutor przecenia o przeszło 50% artykuły.

<br><hr>Blade<br>
Komentatorzy napisał(a):Nazywam cie osoba ktora nie potafi czytać ze zrozumieniem. Przedmowcy wylozyli ponizej dokładnie jakei maja zastrzezenia do "wyprzedazy" IM. <br><hr>OrientAl<br>
Komentatorzy napisał(a):jeżeli piszesz to do mnie, to chyba zrozumienie moich słów ciebie raczej opuściło. nawiązałem ściśle, do tego co napisał "znawca gospodarki rynkowej", a pisał o "kilku rzeczach jakie zostały wystawione na wabik"<br><hr>Blade<br>
Komentatorzy napisał(a):No ale gosc ma racje. Katalog "wyprzedazowy" wyglada imponujaco, ale 90% z tych rzeczy nie da sie kupic w sklepie i to nie dlatego ze sie sprzedaly tylko dlatego ze to sciema.<br><hr>OrientAl<br>
Komentatorzy napisał(a):ale co ty piszesz!!!???
skoro to ściema to czemu nie pójdziesz z tym do sądu?!?!
- wygranÄ… i odszkodowania masz gwarantowane!!!
Dwójka moich znajomych i ja skorzystaliśmy z zakupów, na 2gi dzień po kupieniu świata motocykli w którym była gazetka. Przypuszczam że łącznie oszczędziliśmy kilka dobrych tysi. - jak dla mnie to całkiem fajnie!
Tak duża firma jak IM nie musi uciekać się do chwytów o jakich piszesz!
Ba, jeżeli taka promo byłaby ściemą, to UOKIK naliczyłby karę jak ch.. !
Wystarczy trochę pomyśleć przecież, a potem dopiero pisać!<br><hr>Blade<br>
Tiaaaaaa, wystarczy napisać "do wyczerpania zapasów, ilosc towaru ograniczona" aby sie wykrecic przed kazdym sądem.<br><hr>OrientAl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê
cron