Zobacz wątek - Debile
NAS Analytics TAG

Debile

O wszystkim
_________

Postprzez Czester » 17/10/2011, 20:09

Tak swoją drogą to tytuł tematu dopiero na ostatnich stronach nabrał właściwego sensu.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Postprzez grunder » 17/10/2011, 20:17

To teraz Czester dołożyłeś do PIECA :D
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/Włodawa


Postprzez Czester » 17/10/2011, 20:28

Jak zwykł był mawiać słynny wróżbita Maciej - "dziękuję za uznanie" :cool:
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez el_loco_crooliko » 18/10/2011, 12:09

fz6 napisał(a):Invicible przed ŻE stawiamy przecinek,ZAWSZE! jak chcesz kogos pouczac to najpierw sam sie doucz.


Zabawna sprawa, ta gramatyka, szczególnie że przed "że" NIE zawsze stawiamy przecinek :lol:
el_loco_crooliko
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14/10/2011, 11:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez fz6 » 18/10/2011, 12:29

ok, sa 3 wyjatki, masz tu zasady kiedy stawiamy przecinki:

•Używaj znaków interpunkcyjnych, a zwłaszcza przecinków! Jeśli nie będziesz ich używać, tekst który napiszesz, może okazać się zupełnie niezrozumiały dla czytającego. Przypominam, że przecinki stawiamy pomiędzy zdaniami prostymi, wchodzącym w skład dłuższego zdania złożonego (zdanie złożone zawiera kilka czasowników, czyli słów odpowiadających na pytanie: "co robi?"). Stawia się je prawie zawsze przed: "że", "iż" (wyjątki: "..., chyba że...", "..., dlatego że...", "..., (po)mimo że/iż..."), a najczęścsiej również przed: "a", "ale", "lecz", "aby", "żeby", "ponieważ", "bo", jak również przed wyrażeniami zawierającymi "który" (np.: "z którym", "w którym", "po którym", "wewnątrz którego" itd.). Nie stawiamy przecinków przed ani za spójnikami: "i", "oraz", "lub", "albo", "bądź", "ani", "czy" (jeśli pełni rolę spójnika
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez fz6 » 18/10/2011, 12:39

temat sie zrobil z d.py bo jak zwykle jakis madrala jak juz nie mial co powiedziec, to sie do pisowni przypie.....
jakby nie mogl sobie tej polskiej czcionki i duzych liter dostukac. jeszcze bym sie nie produkowal gdyby sam pisal z sensem i zgodnie z zasadami pisowni jezyka polskiego.
napisze po raz enty - nie uzywam polskiej czcionki i duzych liter bo mi sie nie chce. a jak komus stwarza to problem zeby zrozumiec tekst to chyba sam jest na poziomie max.gimnazjum. ponadto, na tym forum co chwile ktos wali byka badz literowke i nie jest to powod zeby sie zaraz czepiac.widocznie ktos ma kompleksy.
koniec tematu.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez madcap » 18/10/2011, 13:24

o stosowaniu spacji nie wspominając
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Przemo_rene » 18/10/2011, 14:18

a wiecie, ŻE żyto staniało? ..... :roll:
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo Przegląd Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez fz6 » 18/10/2011, 14:25

Ok, niepodważalny jest argument z regulaminem.Zgoda.Natomiast krew mnie zalewa jak smarki z mlekiem pod nosem, nie mając merytorycznych argumentów, zaczynają wjeżdżać na pole gramatyki, pisowni i składni, choć sami piszą z błędami i bez logicznego sensu.Takie przypadki są nagminne i mają miejsce w każdym temacie, gdzie jest jakaś polemika, a co najmniej dwóch ma inne zdanie.Przyjmuję na klatę argument Wiewióry, ale jak mi się taki Bystry czy Inveciblee zaczyna wymądrzać, a chwilę wcześniej nie potrafili sklecić zdania złożonego to nie popuszczę.
To nie ja pierwszy zacząłem kłótnie o poprawnej polszczyźnie.Brakowało małolatom argumentów to się czepili pisowni.
Deejayslonio, poczytaj z uwagą wpisy na tym forum i przestań się czepiać o pierdoły. W co drugim wpisie jest jest masa błedów ortograficznych,interpunkcyjnych nie mówiąc o składni i sensie wypowiedzi.Może przeryj całe forum i zwróć wszystkim uwagę.Nagminne jest pisanie "był bym", wtedy to ręce opadają i można sie czepiać.
A jak już mam być złośliwy to poprawiając moje błędy Panowie Wiewiór i Madcap, nowe wpisy zaczynamy z dużej litery.
I co, będziemy teraz tak sobie dogryzać z każdą literówką?
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez Bystry » 18/10/2011, 15:58

fz6 napisał(a):Ok, niepodważalny jest argument z regulaminem.Zgoda.Natomiast krew mnie zalewa jak smarki z mlekiem pod nosem, nie mając merytorycznych argumentów, zaczynają wjeżdżać na pole gramatyki, pisowni i składni, choć sami piszą z błędami i bez logicznego sensu.Takie przypadki są nagminne i mają miejsce w każdym temacie, gdzie jest jakaś polemika, a co najmniej dwóch ma inne zdanie.Przyjmuję na klatę argument Wiewióry, ale jak mi się taki Bystry czy Inveciblee zaczyna wymądrzać, a chwilę wcześniej nie potrafili sklecić zdania złożonego to nie popuszczę.
To nie ja pierwszy zacząłem kłótnie o poprawnej polszczyźnie.Brakowało małolatom argumentów to się czepili pisowni.
Deejayslonio, poczytaj z uwagą wpisy na tym forum i przestań się czepiać o pierdoły. W co drugim wpisie jest jest masa błedów ortograficznych,interpunkcyjnych nie mówiąc o składni i sensie wypowiedzi.Może przeryj całe forum i zwróć wszystkim uwagę.Nagminne jest pisanie "był bym", wtedy to ręce opadają i można sie czepiać.
A jak już mam być złośliwy to poprawiając moje błędy Panowie Wiewiór i Madcap, nowe wpisy zaczynamy z dużej litery.
I co, będziemy teraz tak sobie dogryzać z każdą literówką?


Teraz to się w ogóle inaczej czyta ^^ Jak Ty piszesz, bo Ci się nie chce używać polskich znaków, tak jak to było w czasach, gdy czcionka w telefonach nie miała ogonków i ludzie sobie radzili. Jasne, że sobie radzili, ale teraz też sobie radzą z ogonkami, a porównując kogoś kto nie rozumie twoich postów, bo piszesz zdanie po zdaniu i nie wiadomo kiedy się nowe zaczyna, a kiedy kończy do poziomu gimnazjum to ty powinieneś być na poziomie, mamo pomóż mi napisać posta ? 5 ? może 7 lat ? Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. z tego co czytam to Ty o wszystkim masz pojęcie, telefony, motocykle, prawo, ekologia, chemia i co się tylko da i tylko Twoja racja jest, bo zwykły użytkownik forum nie może być lepszy od fz6 który ciągle pisze o tym, że wszyscy na tym forum mają po 16 lat, a sam może ma z 20, do tej pory się nie przywitał w odpowiednim dziale i zdjęcia nie wrzucił, a może jesteś zakompleksiony ? A chuj nie chce mi się nawet z Tobą pisać i czytać tych twoich wypocin. Ja z niczym nie zaczynam, ale jak widzę posta i Twój nick to mnie krew zalewa, bo jak zwykle jest jakiś hejter na forum co się pręży i chce być szerszy od koszuli.

Można zablokować użytkownika tak żeby nie było widać jego postów ?

Co do tematu, najlepszą wypowiedzią była wypowiedź Przemo_rene, reszta to sam wraz z tym postem, Enek jak zwykle się wymądrza, że 4kołowce można objechać o2o, że w uk to jest tak, a tu to jest tak, a tam to jest tak i siak, Enek, nie ma forum ala ścigacz.pl gdzieś na UK ? Siedź sobie tam, znajdź ziomków i pisz z nimi co i jak nie jest fajnie w uk. Goń mnie nawet Koenigseggem <tak się chyba odmienia> po ulicy byle gdzie, a ja będę jechał skuterem i mi będzie łatwiej powjeżdżać w jakieś zakamarki czy w korku niż Tobie oczywiście mając na uwadze miasto gdzie ruch jest spory, a nie prostą, bo to wtedy oczywiste.
Pisałem, że zamiast stwarzać dodatkowe zagrożenie na ulicach, po prostu śledzić go helikopterem, a potem obciążyć go kosztami + grzywna + kara + wpier..... Pokazać to w TV ( tak wiem, zaraz odezwą się Ci od ochrony praw osobistych etc ) i wtedy większość osób które by miały zamiar uciekać zastanowiły by się czy faktycznie przyjęcie mandatu 500 zł czy nawet utrata prawa jazdy jest gorszym rozwiązaniem niż zapłata za helikopter, grzywnę, karę ( wyrok, pudło, prace społeczne ) i dobry wpier...
Ostatnio edytowano 18/10/2011, 16:29 przez Bystry, łącznie edytowano 1 raz
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez fz6 » 18/10/2011, 16:59

Miałem przestać, ale jak czytam tego dzieciaka Bystrego, to się nie da. Znowu się napinasz i mądrzysz a nie potrafisz nawet zapamiętać, choć napisałem to wyżej, że dużo osób-głównie Ty, nie potrafi złożyć zdania i nie walnąć byka.

Zapamiętaj:

PISOWNIA CZĄSTEK bym, byś, by…
•Cząstki bym, byś, by… piszemy łącznie:
- z czasownikami w formie osobowej, (np. powiedziałbym, zrozumielibyście.
- ze spójnikami, np. jeśliby, gdybyśmy).
•Cząstki bym, byś, by… piszemy oddzielnie:
- po czasownikach w formie nieosobowej, (np. przebaczyć bym nie umiał, zorganizowano by pościg).
- po rzeczownikach, przymiotnikach, przysłówkach, liczebnikach, zaimkach, (np. brat by ci pomógł, wysoki byście podatek zapłacili, bliżej by było tamtędy, jeden byście mogli mi pożyczyć, kto by przypuszczał).

Teraz wróć do swojego postu, edytuj i popraw błąd.

Informuje Cię mistrzu również, że po każdym zdaniu starałem sie stawiać kropkę. Być może brak spacji spowodował, że były słabo widoczne. A może Ty masz minus 3 dioptrie i nie znalazłeś tych kropek? Zamiast się czepiać o pisownie zacznij wypowiadać się z sensem. Nigdzie też nie napisałem, że się znam na motocyklach, chemii czy ekologii. Mam jako takie pojęcie o telefonach. Co do prawa-swoje przeżyłem i jak czytam wyurowane wpisy g.wniarzy to śmiech mnie ogarnia. Uprzedzę Cię i poinformuje, że za Valetnino też się nie uważam. Co do wieku, to podejrzewam, że ze dwie dekady jesteś młodszy. Jeżeli chodzi o twój rozwój emocjonalny to prezentujesz się jako niedowartościowany małolat, który probuje błysnąć. W jednym poscie straszysz , że odwiedzisz mnie w Wawie, a za tydzień masz pretensje, że ktoś Ci się postawił i robisz podśmie..ujki o jakimś napinaniu się bardziej niż koszula.
Jedyne co napisałeś sensownego, to przyznanie racji Przemkowi.Twoja krytyka Eneasza kolejny raz pokazuje, że nie wiesz o czym piszesz i mało jeszcze widziałeś.

Sorki Wiewiór, ale ja Ty widzisz w Bystrym premiera, to żal mi tego kraju.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez zxer » 18/10/2011, 17:31

fajnie sie was czyta chrupiac popcorn...
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw

Postprzez zxer » 18/10/2011, 18:34

KaG napisał(a):
Jak widać czasem można trafić na auto z którym motocykl nawet na prostej nie ma szans.


jak to sie mowi....wyjatek potwierdza regule
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw

Postprzez Bystry » 18/10/2011, 20:03

Dobra zaczynamy ^^ :twisted: :twisted: SPAM :twisted: :twisted:
Chyba będzie trzeba pościągać dawnych SPAM - kolegów :D ^^

Zaczniemy od @enka:

eneasz napisał(a):Tylko Raz mialem kontrole na moto w uk, sprawdzili mnie I moto na kompie obejrzeli I poprosili o odpalenie I tu sie zaczely jaja bo nie mialem db killer zalozonego w 125 ale nie byli w stanie stwierdzic czy go brakuje czy nie wiec mnie zapytali a ja przypalilem gupa ze tak ma byc jak jest I mnie puscili. Gdyby sie kapneli to nie bylo by sorry dostal bym mandat lub zabrali by moto wiec nie ma jaj. Co do opony to musi ona byc wyminiona zanim zuzycie siegnie znacznika I palcem ne sprawdza sie w d.... Jak to ktos powiedzial tylko wlasnie to I jesli znacznik zrownal sie w ktoryms mijscu z czolem to opona jest zuzyta I spokojnie Moga zabrac dowod


Fajnie, miałeś kontrolę w UK i udało Ci wykiwać policjantów :)) Jednak po nie długim czasie stałeś się piratem drogowym:
eneasz napisał(a):I powiem cos jeszcze, osobiscie mialem pare razy za soba (czyli to Ty uciekałeś zapewne motocyklem, sądząc po tym, że 3 pasmówka byłą zakorkowana, a Ty śmigałeś między autami) syrene i niebieskie swiatla i bylem w konkretnych korkach, na stojacej w bezrychu 3 pasmowce, policja spokojnie potrafi rozwinac nawet 100 km/h miejscami (no shit) widzialem i wiem o czym mowie dlatego jak widze wypowiedzi ludzi ktorzy nie widzieli nigdy poscigu, nic o tym nie wiedza i gadaja takie glupoty to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera.


Ciekawie ciekawie się rozpoczyna Eneaszu z UK :) Tutaj niżej jest napisane i nie wyssane z palca:
maciejka69 napisał(a):
Bystry napisał(a):Enek Ty jak zwykle, że w PL jest bieda, a w UK cud miód i orzeszk


Enek jest z tego znany, że lubi ponarzekać. Czasem to mi się wydaje, że my w UK, a on gdzieś w Małych Prątkach w PL siedzi :)


Po prostu nie chce mi się szukać po forum, gdzie pisałeś jak to w Polsce nie jest źle, bo nie ma obwodnic, bo to, bo tamto. Następny przykład pokazania, że Angole są lepsi:
eneasz napisał(a):Inna sprawa to mandaty, w UK jesli pracujesz to albo zaplacisz mandat w 14 dni albo jestes skonczonym kretynem, jak jest w PL kazdy wie, przyjdzie komornik nie przyjdzie, przysla, nie przysla, uda sie, nie uda sie, wytarguje sie , nie wytarguje sie ..... Przekonanie o tym, ze konsekwencje lamania przepisow sa nie uniknione jest zupelnie inne, flustracja wieksza i dzieje sie to co sie dzieje.


Nie zażywam żadnych substancji szeroko pojętych o działaniu psychoaktywnym, poza tym nie wstydzę się przyznać, tylko nie wpisałem, a miejscowość ta nosi nazwę Łódź :) i ma ponad 700 tys mieszkańców. Nie mam kompleksu miejscowości czy małego członka. Dziwne stwierdzenie, tak samo @Enek, fz6 i KaG macie kółko wzajemnej adoracji dotykania się końcówkami ? Tylko Wy u każdego widzicie jakieś problem z czytaniem ze zrozumieniem, a wystarczy trochę się skupić i ogarnąć to, że gdzie nie gdzie jest ironia, przytoczeniem czy własnym doświadczeniem. To by było chyba na tyle @Eneaszu z Uk gdzie wypowiada się jak to źle i dobrze w PL jest i nie jest, a mieszka w UK, przejdź sobie na jakieś miejscowe forum, znajdziesz znajomych, może ich też przyłączysz do kółka wzajemnej adoracji. Ciebie się czepiali zawsze na forum, czasem z powodzeniem, czasem było to z dupy, ale było. Czekam tylko na to kiedy zaczniesz pisać jakieś herezje, że jednak to było inaczej z tymi policjantami na ogonie, że to nie Tobie tylko Twojemu koledze, ale on Ci opowiadał o swoim koledze który to w Polsce tak miał :)))


Wtrącę jeszcze to, bo coś mi się pod nogami plącze:
@KaG:
KaG napisał(a):Bystry brawo za .. bystrość??... Gdzie eneasz pisał że " a u nas to w Anglii"?. Swoją drogą chciałbym, zobaczyć was w akcji jak objeżdżacie te auta policyjne. Myślę, że jakieś 90% z was by złapano z palcem w d***. A Bystry dorabiasz sobie jakieś historie, bo ktoś ma inne zdanie niż ty i zaczynasz robić wycieczki osobiste.

http://www.youtube.com/watch?v=AxInlHSj6dg

Jak widać czasem można trafić na auto z którym motocykl nawet na prostej nie ma szans.

Cóż, coś co się plącze pod nogami też zasługuje na chwilę uwagi więc zaczniemy, a co Cię to interesuje co i gdzie @enek napisał ? Widziałem na forum, specjalnie nie będę całego przeszukiwał żeby znaleźć jakie to proste drogi nie są, jak nie są świetnie oznakowane, że same igły latają i każdy ma combi znanej firmy, a nie jakieś tanie.

Napisałem wyżej, jak byś czytał to byś wiedział, że nie miałem takiej sytuacji i raczej nie doprowadził bym do tego, z prostego względu, że w końcu tak czy siak by mnie złapali, nie teraz to za jakiś czas i kara by mnie nie ominęła, a miał bym z tego powodu większe problemy, ale jak kiedyś wpadnę na tak "genialny" ( to jest ironia, wyraz wzięty w ""<to jest cudzysłów> ma za zadanie pokazanie dokładnie o który wyraz chodzi ) to opiszę go na forum i Ci pokaże i wtedy będziesz mógł sobie spokojnie dodać posta do swojej kolekcji.

Nie robię osobistych wycieczek, będę to się odezwę i porozmawiamy wtedy w 4 oczy o co dokładnie komu chodzi i jaki ma problem, widać, że Twoja wyobraźnia jest na tyle płytka tak jak użytkownika @fz6, że potraficie tylko myśleć o przemocy, nie można o poglądach porozmawiać przy piwie ?

Dorabianie historii jest moim jedynym zajęcie na tym forum. Inne zdanie nie znaczy lepsze, a jeżeli jest lepsza niech je udowodni i poprze dowodami oraz konkretnymi argumentami.

Co do filmiku, tak na prawdę nie wiadomo co ta Astra miała pod maską. Ustaw ich na prostej z Y2K i się przekonamy.


I teraz mój ulubieniec użyszkodnik nr 1 :) @fz6:
Dzieciak, pochwal się swoim zdjęciem, przedstaw się w tym temacie, ile masz lat, że do mnie mówisz dziecko, a jeżeli masz tak koło 30 to chyba ktoś w Twoim dzieciństwie popełnił błąd w Twoim wykształceniu podstawowym, albo nawet przedszkolnym, gdzie już wtedy nie chciało Ci się pisać "po polskiemu". Byłeś kiedyś na zlocie Sciga ? Czy tylko zarejestrowałeś się tutaj, bo widziałeś kogoś na mieście w koszulce ścigacza i pomyślałeś, że to będzie dobre forum żeby obrażać innych, wymądrzać się ?
Mądrze się ? Za dużo napisane, piszę swoją opinię na publicznym forum. Do tej pory do kiedy nie zarejestrowałeś się jakoś nie było problemu w oczytaniu moich postów, może to jednak Ty masz problem nie tylko z ortografią i gramatyką ( do póki ktoś Ci nie pomoże napisać posta, tak jak wyżej ) ale i z czytaniem ze zrozumieniem ? Pouczasz innych jak pisać gramatycznie itp. a sam od początku napier....dalasz takie byki, że oczy w dupę chcą wejść. Może i są słabo widoczne, ale nie muszę się specjalnie przyglądać i patrzeć na Twoje wypociny i doszukiwanie się sensu w Twoich postach oraz szukanie kropek, bo nie wiem czy to jest jedno zdanie czy kilkanaście.

fz6 napisał(a):Nigdzie też nie napisałem, że się znam na motocyklach, chemii czy ekologii[to była i jest ironia]. Mam jako takie pojęcie o telefonach. Co do prawa-swoje przeżyłem i jak czytam wyurowane wpisy g.wniarzy to śmiech mnie ogarnia. Uprzedzę Cię i poinformuje, że za Valetnino też się nie uważam. Co do wieku, to podejrzewam, że ze dwie dekady jesteś młodszy. Jeżeli chodzi o twój rozwój emocjonalny to prezentujesz się jako niedowartościowany małolat, który probuje błysnąć. W jednym poscie straszysz , że odwiedzisz mnie w Wawie, a za tydzień masz pretensje, że ktoś Ci się postawił i robisz podśmie..ujki o jakimś napinaniu się bardziej niż koszula.
Jedyne co napisałeś sensownego, to przyznanie racji Przemkowi.Twoja krytyka Eneasza kolejny raz pokazuje, że nie wiesz o czym piszesz i mało jeszcze widziałeś.

Sorki Wiewiór, ale ja Ty widzisz w Bystrym premiera, to żal mi tego kraju.


Skąd możesz wiedzieć kto co przeżył nawet mając trochę mniej lat niż Ty :) Nie muszę tutaj błyszczeć i nie próbuje, bo tutaj nie ma za bardzo przed kim :twisted: Nie mam pretensji, że ktoś mi się postawił, lepsze to niż jak by miał mi na wszystko przytakiwać, ale o tym wyżej pisałem. Mi żal takich ludzi jak Ty, bo na nich zapewne Panie dorosły będę musiał pracować na jego emeryturę, a on będzie chodził i gadał herezję ...


Napisał bym więcej, ale nie chce mi się szukać, poza tym szkoda mi czasu na Was, wszystko wiedzących, umiejących i znających się na wszystkim, to krótko Alfami o Omegami :))
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez maciejka69 » 18/10/2011, 20:12

kurde Bystry, ale się napracowałeś :D
co do Enka to ciekawe dlaczego nie dał linki do swojego moto, które sprzedaje. Podejrzewam, że miał w tym jakiś cel, ale jaki?? któż to wie...
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez Invi » 18/10/2011, 20:16

KaG napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=AxInlHSj6dg

Jak widać czasem można trafić na auto z którym motocykl nawet na prostej nie ma szans.


Hahaha, z tego co wiem to to nie jest radiowóz :P I co z tego że dotrzymuje kroku, jak ten oplowski silniczek po takim podkręceniu rozpadnie się zaraz razem z całą resztą tej Astry.

A ja się więcej tu nie wypowiadam :P


eneasz napisał(a):Inna sprawa to mandaty, w UK jesli pracujesz to albo zaplacisz mandat w 14 dni albo jestes skonczonym kretynem, jak jest w PL kazdy wie,


No jak widać nie każdy wie, jedynie jak ktoś nie pracuje i nie ma nic na siebie to może się wymigać od mandatu. A tak to można to jedynie odwlec o pół roku i zamiast się osobiście fatygować to poczekać aż sami przyjdą.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez fz6 » 18/10/2011, 20:39

Bystry ten wpis jest kwintesencją twojej głupoty,braku logicznego myślenia i podstawowej wiedzy z języka polskiego.
Po pierwsze jakbyś logicznie kojarzył to skumałbyś, że dwie dekady to 20 lat i dodając je do Twoich ok.20 to ja mam coś koło 40. Niestety tak jak z polskiego, dołujesz też z matmą.
Stary, daj Twój ostatni bełkot pierwszemu lepszemu poloniście to wyłapiesz taką PAŁĘ, jakiej świat nie widział.
Napisałem Ci, że czasowniki w formie osobowej z końcówką by piszemy razem, ale Ty, twardogłowy nawet nie potrafisz zapamiętać czegoś, co Ci ktoś pokazuje dwa wpisy wcześniej. Takich ośmieszających Cię baboli palnąłeś chyba z 5 tylko w tej ostatniej odpowiedzi. O interpunkcji zapomniałeś wogóle, a masz czelność zwracać mi uwagę na temat zasad pisowni języka polskiego?!!!!!! Boże,widzisz i nie grzmisz!!! Dwa:sens i stylistyka twojego wpisu są na poziomie ..... chyba nawet małpę z reklamy netii bym teraz obraził.

Co do spotkania,z którym pierwszy wyjechałeś, to jak czytam, że ktoś chce ode mnie usłyszeć co mam do powiedzenia prosto w oczy, to w/g mnie jest to przejaw chęci do persfazji ręcznej. Niestety dla Ciebie nie ze.rałem się w gacie, a Ty nagle mówisz o piciu piwa. Sorki, ale Twoje odgrażanie się nie brzmiało jak zaproszenie na browca w celu polemiki o moto.
Dlatego dzieciaku skończ z tym bredzeniem, bo co wpis to się pogrążasz.
A jak tak bardzo pragniesz poznać moją facjate, to przyjedź, poduskutujemy.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez Invi » 18/10/2011, 20:54

KaG napisał(a):Dużo w necie jest filmików na których policja łapie uciekinierów, którzy na zakrętach się po prostu gubią i zazwyczaj wtedy policja ich łapie,


A jakie mają być? Mają udostępniać filmiki jak ktoś im uciekł? W sumie to nie widziałem jeszcze nagrania jak złapali kogoś w Polsce kto w miarę ogarniał, nie pochwaliliby się?

A się miałem więcej nie wypowiadać :evil:




Zresztą, jakie tam uciekać, jak ktoś chce uciec to robi wszystko żeby cała akcja rozegrała się w kilka sekund, tak żeby zniknąć z pola widzenia zanim zdążą włączyć dyskotekę.
Ostatnio edytowano 18/10/2011, 21:12 przez Invi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Bystry » 18/10/2011, 21:16

fz6 napisał(a):Bystry ten wpis jest kwintesencją twojej głupoty,braku logicznego myślenia i podstawowej wiedzy z języka polskiego.
Po pierwsze jakbyś logicznie kojarzył to skumałbyś, że dwie dekady to 20 lat i dodając je do Twoich ok.20 to ja mam coś koło 40. Niestety tak jak z polskiego, dołujesz też z matmą.
Stary, daj Twój ostatni bełkot pierwszemu lepszemu poloniście to wyłapiesz taką PAŁĘ, jakiej świat nie widział.
Napisałem Ci, że czasowniki w formie osobowej z końcówką by piszemy razem, ale Ty, twardogłowy nawet nie potrafisz zapamiętać czegoś, co Ci ktoś pokazuje dwa wpisy wcześniej. Takich ośmieszających Cię baboli palnąłeś chyba z 5 tylko w tej ostatniej odpowiedzi. O interpunkcji zapomniałeś wogóle, a masz czelność zwracać mi uwagę na temat zasad pisowni języka polskiego?!!!!!! Boże,widzisz i nie grzmisz!!! Dwa:sens i stylistyka twojego wpisu są na poziomie ..... chyba nawet małpę z reklamy netii bym teraz obraził.

Co do spotkania,z którym pierwszy wyjechałeś, to jak czytam, że ktoś chce ode mnie usłyszeć co mam do powiedzenia prosto w oczy, to w/g mnie jest to przejaw chęci do persfazji ręcznej. Niestety dla Ciebie nie ze.rałem się w gacie, a Ty nagle mówisz o piciu piwa. Sorki, ale Twoje odgrażanie się nie brzmiało jak zaproszenie na browca w celu polemiki o moto.
Dlatego dzieciaku skończ z tym bredzeniem, bo co wpis to się pogrążasz.
A jak tak bardzo pragniesz poznać moją facjate, to przyjedź, poduskutujemy.


Możesz mieć coś koło 40, 30... coś koło, koło to się kręci ;)) Nagle Ci się wzięło na wywody ? ŁAŁ, już sam piszesz posty ? :D Piszę się w ogóle, przed wielokropkiem nie stawiamy spacji... :)) To, że napisałem, że Cię odwiedzę w Wawie jak będę i możemy się spotkać i pogadać w 4 oczy i wyjaśnić sobie co nie co odebrałeś jako chęć bójki ? ^^ Walczę to ja co drugi dzień na macie i nie muszę jechać po to do wawy ;D ^^ Pisz tak dalej to z chęcią będę czytał Twoje posty ;]]

@KaG: brak argumentów wiążę się z poddaną :)

@Sepo

A obrazek to do czego ? :D ^^

Co do tego jak zacytować to albo klikasz na ikonkę cytuj na wybranym poście, albo Klikasz Quote, piszesz tekst i znowu klikasz Quote i działa :)[/quote]
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez fz6 » 18/10/2011, 21:50

Bystry brawo, zuch chłopak, czy mama pomagała w czytaniu i pisaniu?
A walczysz to z czym? Z cieniem? Jesteś już mistrzem świata i okolic czy narazie tylko klatki schodowej w wadze lekkopólśmiesznej?
Dobra koniec,bo znowu wyłapie banicje.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 24 gości




na gr