Zobacz wątek - <i>[relacje]</i> Motocyklowy Tour de Pologne 2011
NAS Analytics TAG

[relacje] Motocyklowy Tour de Pologne 2011

Komentarze użytkowników
_________

[relacje] Motocyklowy Tour de Pologne 2011

Postprzez Ścigacz » 16/8/2011, 12:23

Dyskusja na temat: Motocyklowy Tour de Pologne 2011
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Motocyklowy Tour de Pologne 2011
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 16/8/2011, 12:23

Szacunek, i pozdrawiam. Oczywiście zazdroszczę takiej fuchy.<br><hr>YaMan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 16/8/2011, 14:06

Gratulacje i powodzenia! Szacunek do waszej pracy i Policji obsługującej wyścig! Dzięki takim wpisom ludzie uczą się szacunku do poszanowania pracy innych ludzi, co w Polandzie bardzo kuleje, patrz. art. o wypadkach i naskakiwanie na policjantów przez dresów na erłanach.

Pozdro600<br><hr>29latek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/8/2011, 14:45

co to za fujara na drugim filmie?? jedzie i krzyczy uwaga uwaga ha haha jakby ktos slyszal a potem peletonu nie moze wyprzedzic!! mogl na chodnik wskoczyc albo mocniej odkrecic,co za lamus<br><hr>janek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/8/2011, 14:48

dodaliscie 2 razy ten sam fillm<br><hr>obserwator
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/8/2011, 14:51

Komentatorzy napisał(a):co to za fujara na drugim filmie?? jedzie i krzyczy uwaga uwaga ha haha jakby ktos slyszal a potem peletonu nie moze wyprzedzic!! mogl na chodnik wskoczyc albo mocniej odkrecic,co za lamus<br><hr>janek<br>
właśnie, mógł przez pole ciąć!<br><hr>Revel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/8/2011, 15:51

Naprawdę fajna sprawa i sami ludzie rzeczywiście spece najwyższej klasy... z resztą niesamowite wrażenie robili też sami kolarze zjeżdżając czasami tak szybko, że motocykle ledwo nadążały. To dopiero są wariaci :P<br><hr>q
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/8/2011, 21:26

Komentatorzy napisał(a):co to za fujara na drugim filmie?? jedzie i krzyczy uwaga uwaga ha haha jakby ktos slyszal a potem peletonu nie moze wyprzedzic!! mogl na chodnik wskoczyc albo mocniej odkrecic,co za lamus<br><hr>janek<br>
Hej, Każdy jedzie jak umie :) Od czterech lat uczę się jak poprawnie wymijać peleton i nie jest to łatwe. W tym wypadku - zauważ, że nie wyprzedzam przez dłuższy odcinek, ponieważ dyrektor wyścigu nie dał mi zezwolenia na wyprzedzanie na dwa kilometry przed premią lotną (mamy radio uhf w uchu) - wówczas wyprzedzanie jest niemożliwe - peleton i w nim drużyny formują się do ataku i nikt nie przepuści motocykla. Czym to grozi - "zamknięciem w peletonie" kolarze zamkną delikwenta na motocyklu, przemielą go i doprowadzą do takiego momentu, aż sędzia główny będzie musiał interweniować. Dlaczego krzyczę czasem do kolarzy - bo nie chcę nadużywać klaksonu - elita lubi ściagać się w ciszy... zapewniam, że jest to skuteczne :) Statystyka nie kłamie :) Dodatkowo - kolarze wkurzają się jak jadę lewą stroną bo z prawej strony mam spory wydech i im to nie pasuje, że gorącym wydechem mijam ich o kilka centymetrów. Czyli tajemnica tkwi w szczegółach. Oczywiście można odwinąć i jechać po chodniku ale nie jest to bezpieczne - co więcej - jazda po chodniku albo obok drogi jest obserwowana przez - 1. sędziów 2 policję - takie zachowania nie są tolerowane. Wyprzedzanie peletonu po poboczu jest nie możliwe również - kolarze nie lubią jak zasypuje się ich żwirem :D no lamus ze mnie, że się kieruję takimi zasadami, ale za to jak wyprzedzi się już taki peleton to jest dużo dużo luźniej i zapewniam że K1300R zamknął budzik a opona została zamknięta.<br><hr>autor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2011, 11:15

Komentatorzy napisał(a):Gratulacje i powodzenia! Szacunek do waszej pracy i Policji obsługującej wyścig! Dzięki takim wpisom ludzie uczą się szacunku do poszanowania pracy innych ludzi, co w Polandzie bardzo kuleje, patrz. art. o wypadkach i naskakiwanie na policjantów przez dresów na erłanach.

Pozdro600<br><hr>29latek<br>
Policja na motocyklach obsługująca wyścig ma wg mnie sporo łatwiejsze zadanie, bo jadą albo z przodu, albo z tyłu i nie muszą przedzierać się przez kolarzy i kolumnę wyścigu. Do tego w luźniejszych momentach mogą pozwolić sobie np. na trochę zabawy w stylu jedno koło (zdarza się czasem - a kto im zabroni?). Marshall na jednym kółku mógłby się od razu pakować do domu. :)<br><hr>kosa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2011, 12:33

Komentatorzy napisał(a):co to za fujara na drugim filmie?? jedzie i krzyczy uwaga uwaga ha haha jakby ktos slyszal a potem peletonu nie moze wyprzedzic!! mogl na chodnik wskoczyc albo mocniej odkrecic,co za lamus<br><hr>janek<br>
Komentatorzy napisał(a):Hej, Każdy jedzie jak umie :) Od czterech lat uczę się jak poprawnie wymijać peleton i nie jest to łatwe. W tym wypadku - zauważ, że nie wyprzedzam przez dłuższy odcinek, ponieważ dyrektor wyścigu nie dał mi zezwolenia na wyprzedzanie na dwa kilometry przed premią lotną (mamy radio uhf w uchu) - wówczas wyprzedzanie jest niemożliwe - peleton i w nim drużyny formują się do ataku i nikt nie przepuści motocykla. Czym to grozi - "zamknięciem w peletonie" kolarze zamkną delikwenta na motocyklu, przemielą go i doprowadzą do takiego momentu, aż sędzia główny będzie musiał interweniować. Dlaczego krzyczę czasem do kolarzy - bo nie chcę nadużywać klaksonu - elita lubi ściagać się w ciszy... zapewniam, że jest to skuteczne :) Statystyka nie kłamie :) Dodatkowo - kolarze wkurzają się jak jadę lewą stroną bo z prawej strony mam spory wydech i im to nie pasuje, że gorącym wydechem mijam ich o kilka centymetrów. Czyli tajemnica tkwi w szczegółach. Oczywiście można odwinąć i jechać po chodniku ale nie jest to bezpieczne - co więcej - jazda po chodniku albo obok drogi jest obserwowana przez - 1. sędziów 2 policję - takie zachowania nie są tolerowane. Wyprzedzanie peletonu po poboczu jest nie możliwe również - kolarze nie lubią jak zasypuje się ich żwirem :D no lamus ze mnie, że się kieruję takimi zasadami, ale za to jak wyprzedzi się już taki peleton to jest dużo dużo luźniej i zapewniam że K1300R zamknął budzik a opona została zamknięta.<br><hr>autor<br>
A ja mam największy szacunek dla kierowcy Waszego busa technicznego. Dobrze, że jechał na końcu kolumny (np. w trakcie przelotu przez Słowację), bo gdyby jechał na początku, to pewnie by Wam uciekł. :)<br><hr>kosa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/9/2011, 18:02

Kto to pisał?! Ja rozumiem skromność skarb dziewczęcia..ale i tu by się jej nieco przydało. Gości jest niemal bohaterem! Nieco żałosne<br><hr>z lekka cyniczny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2011, 00:34

Komentatorzy napisał(a):Kto to pisał?! Ja rozumiem skromność skarb dziewczęcia..ale i tu by się jej nieco przydało. Gości jest niemal bohaterem! Nieco żałosne<br><hr>z lekka cyniczny<br>
najpierw sam to przeżyj żałosny łosiu a potem się wymandrzaj. ja przejechałem 2 tdp na motocyklu i downiastych komentarzy nie umieszczam o pracy marshalli. kolarze są zadowoleni i bezpieczni co najważniejsze<br><hr>bożo wporzo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2011, 00:37

Komentatorzy napisał(a):co to za fujara na drugim filmie?? jedzie i krzyczy uwaga uwaga ha haha jakby ktos slyszal a potem peletonu nie moze wyprzedzic!! mogl na chodnik wskoczyc albo mocniej odkrecic,co za lamus<br><hr>janek<br>
downów nie sieją sami się rodzą na brudnych porodówkach. a tak poważnie to po chodnikach ludzie chodzą łosiu<br><hr>bożo wporzo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/11/2011, 21:11

Łeee, Szczygieł, aleś wyprzystojniał od czasu kiedyśmy się ostatnio widzieli :) Tylko zamiast tych kolesi na plecach jakąś dupkę byś sobie przygruchał ;)
Pzdr
Bartek<br><hr>Bartek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na gr