Zobacz wÄ…tek - Cos wiekszego
NAS Analytics TAG

Cos wiekszego

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Cos wiekszego

Postprzez staszek94 » 15/8/2011, 11:18

Witam szanownych forumowiczow.
Wg przypietego tematu
- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie),
- Wiek, waga, wzrost,
- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych?
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp.
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?

Mam przejechane kika sezonów na jawce :lol:
Mam 17 lat 185cm i 65 kilo wagi
Motocykla chciabym uzywac do jazdy z kumplami do wypadów do parunastu km itp.
Bede miał 4 tysypod koniec wakacji
Troszke moge z tych 4k odstapic na jego utrzymanie
Podobaja mi sie tyko sportoweczki

Za pare miesiecy pojde na prawko A i chcialbym kupic jakis moto
Myslalem duzo o nsr125 jc22 takze o r6/f4i
Wiec nasuwa mi sie pytanie jak kupie nsr pojezdze 1/2 sezony to na spokojnie bede sie mog przesiasc na 600ccm i czy jakbym kupil ta 125
to pozniej byo by mi ja latwo sprzedac za podobne pieniadze za jakie kupiem ja??
Klawiatura na padnieciu "L" nie smiga doskonale
staszek94
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9/8/2011, 13:48


Postprzez madcap » 15/8/2011, 11:50

1. tak
2. tak
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez Slusar91 » 15/8/2011, 13:57

NSR 125 to bardzo dobry motocykl na poczÄ…tek, bardzo zrywny i nie katowany na max obrotach pojezdzi dosyc dlugo, wiec sprzedasz go spokojnie. Przypomina wieksze moto nie tylko z wygladu ale tez z charakteru, niestety nie mozna tego powiedziec o dzwieku (osobiscie mi sie podoba, ale bardziej chodzi jak kosiarka niz 600, chociaz ta niepozorna kosiarka potrafi sporo) Polatasz sezon i spokojnie na 600 wsiadziesz, z doswiadczenia polecam nsr bo jest to ladna i mocna maszyna, a i tania w zakupie, troszke pali bo to dwusuw ale jak na sezon to tego tak nie odczujesz. Jesli chodzi o sprzedaz to nawet jak ci sie fartnie to mozesz na niej pare zl zarobic, bo juz na wartosci nie traca, wiec nsr to rozsadny wybor
Slusar91
Świeżak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 14/8/2011, 16:59
Lokalizacja: Żagań/Lubuskie



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê