Zobacz wątek - BMW F 800 ST czy Yamaha Fazer FZ6 S2
NAS Analytics TAG

BMW F 800 ST czy Yamaha Fazer FZ6 S2

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez bandit'a » 11/9/2007, 06:31

Ja tam siłaczem nie jestem a problemów z banditem podczas manewrów nie mam, Wiadomo że ciężko jest przepchać motor jak sie na nim siedzi i początkowo "nie dało " sie go posadzić na centralną podstawę. Ale i na to znalazł się sposób i teraz nawet nie zastanawiam sie ze moto ma 240 kg z paliwem. Poza tym jak juz sie jedzie to masy nie czuć a w zakręty bardzo ładnie sie kładzie.
BMW jest nowszą konstrukcją ale pewnie trzeba za to dać więcej kasy. ]
W sumie bandita moge polecić jako moto do podróży, tylko trzeba mieć szybe bo głowe chce urwać ale na torze nie odstaje za bardzo on innych 600. No i jest do niego full dodatków.
bandit'a
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6/9/2007, 18:09
Lokalizacja: zary


Postprzez kamell » 11/9/2007, 08:06

każde bmw ma to do siebie że jak odkrecisz manetke masz wrażenie ze moto sciąga w prawo tak już mają boxery.......
nx 650
Avatar użytkownika
kamell
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13/8/2007, 11:07
Lokalizacja: Górny Śląsk


Postprzez spazz » 11/9/2007, 09:17

bandit nie odstaje od innych 600 na torze? wydaje mi sie ze jednak odstaje i to bardzo
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez bandit'a » 11/9/2007, 10:11

No zależy jak kto jeździ, wiadomo ze ma mniejszą moc od konkurencji, ale sprawny jeździec może śmiało konkurować z innymi 600 - tkami (nie sportowymi).
http://www.youtube.com/watch?v=wAHJMBYsaAw
bandit'a
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6/9/2007, 18:09
Lokalizacja: zary

Postprzez emils » 9/10/2010, 19:58

Chciałbym odświeżyć temat.
Przymierzam się do jednego z tych właśnie motocykli. Na początku byłem pewny co do BMW, ale teraz jednak już nie jestem aż tak zdecydowany po tym wszystkim co przeczytałem na jego temat.
Tak więc które moto wybrać teraz?
herbatkowy napisał(a):To wazne, motocykl to nie jest 100koni i plastiki, to cos wiecej. 100koni + plastiki staje sie motocyklem dopiero wtedy, gdy wsiadzie na niego zapalony i zakochany MŁODY CHŁOPAK, ktory z czasem staje sie motocyklista.
Avatar użytkownika
emils
Świeżak
 
Posty: 231
Dołączył(a): 13/3/2008, 22:01
Lokalizacja: masz taki motor?

Postprzez twardy-99 » 9/10/2010, 22:05

Siema miałem teki dylemat w kwietniu jak sprzedałem Er6n.
Zastanawiałem się nad BMW F800st ale trafił się nowy Fazerek w fajnej cenie - kupiłem pojeździłem i sprzedaje po to żeby kupc bmw. W kawie miałem fajny moment obrotowy bez latania po skali. Fazer zaczyna jechac od 6000 a przy 10000 juz jest dobrze. W er6n miałem to dużo niżej i nie takim kosztem zużycia paliwa. Fakt jest faktem że w kawie musiałem czasami zrzucić przed zakrętem - potrafił szarpnac na wyjsciu, za to w fazerze zrzucam jak chce coś szybko wyprzedzić. ( jak widac nikt nie jest idealny) Bmw podobnie jak kawa ma 2 garnki no i dodatkowo napęd paskiem, amor skrętu też jest chyba standardem- myślę że wart jest swojej ceny a 86Nm sprawi że banan bedzie od ucha do ucha ;)
twardy-99
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28/3/2008, 21:29
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na gr