Zobacz wÄ…tek - Wyprzedzanie puszek z prawej strony
NAS Analytics TAG

Wyprzedzanie puszek z prawej strony

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez gelo007 » 23/11/2009, 21:45

Wyprzedzanie z prawej strony? Debilizm :lol:. Najbardziej wk....ają mnie skuterzyści, którzy wyprzedzają z prawej strony na prawoskręcie tylko po to, aby pojechać prosto :roll:.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez Invi » 23/11/2009, 22:12

Ja dziś zaliczyłem dwa wyprzedzania z prawej :P

Raz koleś nagle zapragną skręcić w lewo i dał po heblach ustawiając się przy osi jezdni (to właściwie było omijanie). A drugi raz był bardzo głupi więc się nie pochwalę :twisted:
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez Husarr » 20/1/2010, 13:08

Ja osobiscie jestem na nie, z własnego doświadczenia.

Jadąc w nocy obwodówką chciałem wziąść tira z prawej bo po lewej jechalo dużo innych tirów i nie było za dużo miejsca. Wskakując na prawo oczywiscie manetka do konca zeby szybciej poszlo:) włączyłem długie swiatła (cos mnie podusiło) i nagle patrze a po prawej po poboczu ktorym mialem jechac zapierdala sobie pijaczek z reklamówka....dobrze ze wlaczylem dlugie bo bym zdjal pijaczka i siebie.

Takze uwazam to za ryzykowny sposob
Husarr
Świeżak
 
Posty: 94
Dołączył(a): 13/12/2009, 16:41
Lokalizacja: Białystok

Postprzez samelikeyou » 31/3/2010, 12:38

Jakiś czas temu miałem taką sytuacje: Jechałem samochodem (busem bez pełnej widoczności z tyłu) Zatrzymałem się na światłach przed skrzyżowaniem, przed sygnalizatorem a za mną zatrzymał sie motocyklista, widziałem go w lewym lusterku. Zmiana świateł, ruszamy, ja delikatnie odbijam w prawo żeby mu zrobić miejsce a wtedy po prawej stronie widzę następnego gościa który mnie właśnie wyprzedza.... Całe szczęście nic się nie stało, ale błagam, wyprzedzanie po prawej stronie nie jest rozsądne!
pzdr.
Avatar użytkownika
samelikeyou
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1/5/2008, 00:52
Lokalizacja: Lublin

Postprzez fast bloo » 31/3/2010, 13:53

to ja miałem z kolei odwrotna sytuację. Przed skrzyżowaniem robi się korek więc powolutku przeciskam się między dwoma pasami do jazdy na wprost. Bylo czerwone światło więc bez problemu i nie wyprzedzalem z prawej strony z pasa do prawoskrętu. chwila oczekiwania na zmianę świateł i gaz. A tu z prawej strony Porsche Cayene zrobiło sobie jazdę na wprost z nie tego pasa. Heble z garść i jakoś się udało. Tak wiec kierowcy 4oo czasami lęca w ch...

pozdr.
fast bloo
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30/10/2009, 10:11
Lokalizacja: kraków

Postprzez LeszekEl » 5/4/2010, 12:04

w mieście stojące samochody to chyba normalne..?
lub toczące sie powli , ale jesli jest miejsce i prędkośc dostosowana do tego zeby jakoś zareagować w razie czego....
a normalnie jadących samochodów to raczej sobei nei wyobrażam wyprzedzać po prawej.. chyba ze ktoś lubi adrenalinę :D
Avatar użytkownika
LeszekEl
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 17/5/2009, 21:07

Postprzez xede » 5/4/2010, 21:32

zdecydowanie tylko jak stoja/tocza sie a ja skrecam w prawo
xede
Świeżak
 
Posty: 370
Dołączył(a): 3/10/2009, 12:35
Lokalizacja: łódź

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê