Zobacz wątek - [sprzedam] Świeży Towar (ICON,SHOEI,THOR) Nowy Rzut!!!
NAS Analytics TAG

[sprzedam] Świeży Towar (ICON,SHOEI,THOR) Nowy Rzut!!!

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

[sprzedam] Świeży Towar (ICON,SHOEI,THOR) Nowy Rzut!!!

Postprzez Olsen_954 » 21/5/2009, 23:53

WITAM MAM DO SPRZEDANIA TROCHE CIEKAWYCH GRATÓW, WYPRZATAM MOTOCYKLOWY GARAZ I WRZUCAM TU TO CO WPADNIE MI W RECE :)

WSZYSTKIE CENY NEGOCIOWALNE W GRANICACH ROZSÄ„DKU

JEŻELI INTERESUJE CIE COS KONKRETNEGO ,ZAPYTAJ A BYC MOZE UDA MI SIE TO ZNALEŹC W DOBREJ CENIE

ZAINTERESOWANYM ZAWSZE MOGE WYSLAC WIECEJ ZDJEC NA MAILA W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ DZWOŃCIE NA 513-022-888 LUB MAIL MAZDRO@TLEN.PL LUB GG: 7203553

KASK SHOEI X-SPIRIT X-11 (KIYONARI) ROZMIAR XL (uzywany ale stan ogolny BDB, kilka drobnych rysek na szybce i male otarcie 2-3cm dlugosci 1-2mm szerokosci na lotce) - 1050zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


KASK ICON DOMAIN DECAY ROZMIAR XL (NOWY!!! stan PERFEKT!!!) -1050zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


KURTKA SKÓRZANA THOR model SUPERMOTO NOWIUTKA Z METKAMI ROZMIAR XXL(odpowiada 54-56) - 750zł GRATKA!!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


KURTKA TEKSTYLNA ICON TEAM MERC (uzywana stan BDB poza dwoma czarnymi kropeczkami wielkości główki od zapałki - jedna przy lokciu druga na barku) zdjęcia robione z wyjętymi protektorami które oczywiscie są w komplecie ROZMIAR L- 390zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


KURTKA SKÓRZANA ICON MOTORHEAD SKULL ROZMIAR L nowa - 1650zł
Obrazek
Obrazek
Obrazek


KURTKA SKÓRZANA DAMSKA ICON KITTY PINK ROZMIAR M jak nowa brak znakow uzytkowania :) - 1100zł

Obrazek

Olsen_954
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/5/2009, 23:24
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Olsen_954 » 1/6/2009, 09:38

Odświeżam :)
Olsen_954
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/5/2009, 23:24
Lokalizacja: Białystok




Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê