Zobacz wÄ…tek - Czy moto jest naprawde tak niebezpieczne??
NAS Analytics TAG

Czy moto jest naprawde tak niebezpieczne??

O wszystkim
_________

Postprzez Mental » 9/5/2009, 21:03

Jak wszyscy jadą przepisowo to nie ma efektu "chęci zaszpanowania" i nie próbujesz im pokazać kto tu rządzi, bo jeśli masz wszystko pod kontrolą to wiesz, że nie zrobisz na nich i tak wrażenia. A druga strona: mają gdzie jeździć poza ulicami :)
Mental
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 26/10/2008, 16:11


Postprzez herbatkowy » 9/5/2009, 21:23

Mam nadzieje, ze wiesz ze kazdy mowi, ze spokojniutko bedzie smigac :D
Nie to zebym ci odradzal, ale wyboru musisz dokonac sam, nikt ci nie powie czy bedziesz dobry na motocyklu, to tak jakby sie pytac czy twoj syn ktory urodzi sie za 10 lat bedzie wlochaty, czy lysy- troche bezsensowne. Owszem pytac o sprawy jazdy mozna a nawet trzeba, ale pytanie "czy dam rade" jest troche nie powazne. Jak masz do tego smykalke- wsiadasz i jedziesz, reszty uczysz sie juz w czasie jazdy.


Olej reszte przemadrzalych zgredkow, jesli tylko "to" czujesz. Jesli traktujesz motocykl jako tylko i wylacznie cos ladnego, i fajnego zeby zajechac po dziewczyne i jechac na kebaba- nie kupuj. Ustaw sobie tapete, kup figurke w skali 1:10, i podziwiaj.
Ostatnio edytowano 9/5/2009, 21:32 przez herbatkowy, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka


Postprzez Ciechan666 » 9/5/2009, 21:30

herbatkowy napisał(a):Mam nadzieje, ze wiesz ze kazdy mowi, ze spokojniutko bedzie smigac :D


Taaaaa.... :-) Ja też tak mówiłem, ale nie mogłem się powstrzymać przed sprawdzeniem "ile leci" :-) Na 190 wymiękłem :-) Ja, nie moto, żeby było jasne :-)
Avatar użytkownika
Ciechan666
Świeżak
 
Posty: 262
Dołączył(a): 12/4/2008, 20:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez turboponczek » 9/5/2009, 21:31

Jo nigdy sie nie oszukiwał. Od razu wiedziałem ze bede katował sprzęt. :lol:
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez _arek_ » 9/5/2009, 22:08

herbatkowy masz racie z tym ze nikt mi nie odpowie na pytanie "czy dam rade" i w sumie o to nie pytalem. Pytalem czy jazda na moto jest naprawde tak niebezpieczna jak wyglada to na tych wszystkich fotach i filmach z wypadkow... Tylko to mnie troche blokowalo i odstraszalo.

Tak jak mowielem wczesniej, pojezdzilem chwile kolegi gsx i bylo naprawde fajnie . To byla moja pierwsza jazda takim "sprzetem" wsiadlem i pojechalem wiec rade dam.

Ogolenie moto mi sie bardzo podobaja, chcialbym sobie posmigac, zobaczyc jak to jest i nie tylko po kebaba bo akurat moja miescina jest nie za wielka i szybciej bym doszedl niz dojechal :P

Tak czy siak zdecydowalem sie ze sprobuje i wtedy zobacze czy tak naprawde mnie to pociaga.

Zdam prawko, kupie moto, posmigam sezon, jesli zobacze ze daje rade to ok jesli nie bedzie mi naprawde wychodzic sprzedam moto i zrezygnuje ale bede wiedzial ze sprobowalem.
_arek_
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7/5/2009, 20:39

Postprzez herbatkowy » 9/5/2009, 22:22

I dobrze, tak zrob.
Swoja droga pytanie czy te motocykle sa az tak niebezpieczne jak na filmikach, hmm nieco nie kumam tego pytania :D Na filmikach sa motocykle, w zyciu sa motocykle, ogolnie rzecz biorac motocykle to motocykle, ktore stoja, czasami jada, czasem sie rozpedzaja. A jezeli walisz glowa przy 200km/h w kraweznik, generalnie i hulajnoga moze byc niebezpieczna jesli wyciagniesz nia 200km/h. Jak ktos wspomnial, windy sa niebezpieczne, rowery sa niebezpieczne, samochody, quady, zapiekanki sa niebezpieczne. Ogolnie to chyba cale to zycie jest niebezpieczne :D Takze nie wiem jakiej odpowiedzi oczekiwales. Nie to zebym sie czepial, piszesz z sensem i widac ze dosc rozsadny z ciebie gosc. Ale postaram sie odpowiedziec, tak motocykle sa az tak niebezpieczne jak na zdjeciach i filmikach. No chyba ze tamte motocykle byly bardziej sklonne do dzwonowania, w co raczej watpie. Hmm wymyslilem cos, motocykl jest na tyle bezpieczny, na ile rozsadny jest kierowca. To dopiero odpowiedz :D
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez matmax » 9/5/2009, 22:34

Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...

Jak napisał herbatkowy wszystko w tym świecie jest niebezpieczne. Nawet jak wyjdziesz po prostu z domu i się potkniesz możesz zginąć bo uderzysz głową w krawężnik. Pojeździj sezon i się dowiesz czy to dla ciebie.

Motocykl to nie wszystko liczy siÄ™ pasja...
Avatar użytkownika
matmax
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19/8/2008, 13:08
Lokalizacja: Dębica

Postprzez WaÅ‚ek » 10/5/2009, 11:09

podoba mi się odpowiedź herbatkowego

Motocykl jest na tyle bezpieczny, na ile rozsadny jest jego kierowca
kocham swojÄ… CeBRe
Avatar użytkownika
Wałek
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 10/4/2009, 23:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez _arek_ » 10/5/2009, 13:12

Mi tez sie podoba to zdanie i chyba to jest wlasnie jedyna trafna odpowiedz na moje pytanie.

Takze ja juz zdecydowaliem mam nadzieje ze bedzie ok.

Wiec do zobaczenia na drodze :wink:
_arek_
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7/5/2009, 20:39

Postprzez SzpiceR » 10/5/2009, 13:44

teraz herbatkowy sie podjara ze ktos uznal jego mongolskie teorie :P
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez _arek_ » 10/5/2009, 14:06

Hehe a niech sie jara :P Ale tak naprawde to duzo prawdy w tym zdaniu bo chyba bardzo wiele zalezy od tego kto co w glowie jak siada na moto. Jeden pomysli i zastanowi sie piec razy co mu grozi i jakie moga byc efekty odkrecenia na max a drugi pewien ze nic mu nie grozi bo super juz jezdzi zrobi to juz na pierwszym przejezdzie motocyklem po zdaniu prawka.
_arek_
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7/5/2009, 20:39

Postprzez herbatkowy » 10/5/2009, 14:31

SzpiceR napisał(a):teraz herbatkowy sie podjara ze ktos uznal jego mongolskie teorie :P


Mongolskie teorie, to sfffffffffołoć. Dostaje kilka wiadomosci na PM dziennie, ze dobrze pisze, ze sie ze mna zgadzaja, i zebym olewal tych wszystkich "dojrzalych motocyklistow", ktorzy chca mi dokopac, bo jak wiekszosc dzisiaj nic nie kumaja i ograniczaja sie do personalnych wycieczek, jak to napisal w pewnym temacie t_racer zamykajac usta takiemu jak Ty, nie jestescie krolami zycia, i wystarczy spojrzec na twoj podpis, avatar i wiadomo z kim ma sie do czynienia, w zasadzie nie musialem nic pisac, ktos kto jest dojrzaly spojrzy na twoje posty i juz wszystko bedzie jasne.
PS: Moje mongolskie teorie co to polityki, podzielaly takie osoby jak np. Napoleon, ale ty jak reszta, nie kumasz ze ja niczego nie wymyslam. Takze wielbicieli na forum juz troche mam, wiec nie czuje sie trollem. Poprostu ci ktorzy podzielaja moje poglady, na forum maja juz tyle lat, ze nie wypada im sie wypowiadac i bawic z wami, tak jak ja to robilem. PEACE, jestes podrecznikowym ignorantem, i twoje zarty nie sa juz smieszne, czasami lepiej utrzymac fason i zamilknac, w zasadzie tez to powinienem zrobic...
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez turboponczek » 10/5/2009, 16:19

I wszyscy zadowoleni.

Arek dostał odpowiedz na pytanie oczywiste od zioma który jezdzi na skuterze. 8)
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez SzpiceR » 10/5/2009, 16:39

mongolskie teorie vol. 2 :lol:
pogadalbym z Toba ale zaraz bedzie nas scigal Szymek z Marcinem za off topa :P

a tak w ramach scislosci... to raz awatar jest z teledysku no ale Ty pewnie sluchasz Radia Maryja, dwa podpis jest z zalozenia sarkastyczny i ma bawic, trzy Ci co maja rozumiec rozumieja a i ja nigdy niemialem zamiaru byc powazny i dojrzaly wiec nietrafiles Panie kolego :)
Ostatnio edytowano 10/5/2009, 16:46 przez SzpiceR, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Piter_Stunter » 10/5/2009, 17:38

Ja przez to forum wiele straciłem, na forum polecają 500, ale wiedziałem że mi się znudzi. Kupiłem 600 i okazało się że to nie jedzie poniżej 8 tys. No ale stracę już ten sezon i kupię 1000. Nie dajcie się zwieść tym preclom i ich opowieścią o zabójczych 500.
...PITER WCIĄŻ ŻYJE...
Stunt, panienki,imprezy,szypka jazda - to lubiem
Piter_Stunter
Świeżak
 
Posty: 254
Dołączył(a): 8/5/2009, 20:56
Lokalizacja: jest piter

Postprzez _arek_ » 10/5/2009, 17:49

Ja tam nie wiem czym jezdzi herbatkowy i wcale go nie bronie ale mysle ze nawet jesli to zdanie wypowiedzial by gosc na deskorolce mialo by sens. Ponadto nie bralem pod uwage tylko jego posta, ale wszystkie inne napisane w tym temacie oraz na forum.

Piter_Stunter jesli chodzi o twoja wypowiedz to chyba jednak nie poslucham :P Moze ty miales jakies wieksze doczynienie z moto albo super szybko sie uczysz masz talent itd. ale ja nie za bardzo. Mysle ze nie mam na tyle umijetnosci by ogarnac 1000 a nie chce takze sie z nim meczyc i nie miec zadnej przyjemnosci z jazdy. Chociaz nie mam zamiaru posluchac sie tez wiekszosci forumowiczo i wziac np gs 500 :wink: przymerzam sie do bandita i chyba pojde wasnie w tym kierunku.
_arek_
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7/5/2009, 20:39

Postprzez herbatkowy » 10/5/2009, 18:06

Nieco wyjasnie, piter stunter to jakis jajcarz, wchodzi na forum i pisze wszystko na opak, jednym slowem ktos sie bawi, i nie bierz tych postow na powaznie. Druga sprawa, to jezdze skuterem, gdyz nie mam zbytnio czym sie dostawac do szkoly, ale jezdze tez yamaha grizzly 600 jesli to az takie wazne, quady nie sa moja najwieksza pasja, aktualnie czekam na F3, mam 18 lat, wymiary 190x120, rozmiar pytona (uruchomiony)= 13-14cm. Czy rozwialem juz wszelkie watpliwosci?
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez SzpiceR » 10/5/2009, 18:28

piter jest hardcorem!
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Piter_Stunter » 10/5/2009, 18:28

Nie jestem jajcarzem, a na forum zrozumiałem że ludzie mają rację źle postrzegając motocyklistów, bo niektórzy swoim brakiem mózgu objawiającym się pisaniem głupich postów na forum, zachowują się jak warzywa.

Po kupnie motocykla zrozumiałem też że lubię zapierdalać a gsa zakatował bym w 3 dni. Nie kupujcie tego łajna po 50 koni bo Was samochody będą wyprzedzać a nie o to tu kurwa chodzi.

Nie ma nic lepszego jak wypierdalasz wszystkich w pizdu, mówię Wam masakra.
...PITER WCIĄŻ ŻYJE...
Stunt, panienki,imprezy,szypka jazda - to lubiem
Piter_Stunter
Świeżak
 
Posty: 254
Dołączył(a): 8/5/2009, 20:56
Lokalizacja: jest piter

Postprzez s_extrem* » 10/5/2009, 20:49

Piter za duzo youtube. Btw ile ciagnie Twoj skuter? ;)
Nawet taki GS do 150 km/h rozpedza sie bardzo dynamicznie co starczy do zostawienia na swiatlach w tyle ok 99% samochodow. Sam mialem spore doswiadczenia na motocyklach, a i tak zaczynalem od 500 ;) Po przejechaniu kilku sezonow na motocyklach zrozumiesz ze zaczynanie od mniejszych pojemnosc to byl dobry wybor. Po przesiadce na wyzsza pojemnosc bedziesz mial juz dobra technike jazdy ,nawyki itp Uwierz mi objechac na winklowanej drodze slabszym i mniejszym motocyklem taka R1 to bezcenne uczucie ;) Widac ze jest rozsadny i nie chodzi Ci o lans tyko prawdziwa jazde motocyklem, uwierz mi dobrze Ci radze ;)
Spytaj sie ludzi ktorzy wiele lat smigaja na dwoch kolkach i potem powiedz co uslyszales. Na forum znajdzie sie moze garstka takich osob i to ich zdania sie sluchaj, a nie jakiegos nieletniego trolla na forum lub kolesia co od maks 2 lat smiga na takiej sportowej 600 lub litrze i mysli ze jezdzi co najmniej jak V.Rossi ;) Potem mozna zobaczyc ciekawe "sytuacje-parodie" na torze Poznani uslyszec smiech prawdziwych jezdzcow ;)
Avatar użytkownika
s_extrem*
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 18/5/2008, 14:43
Lokalizacja: Leszno

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê