Zobacz wątek - Jedność motocyklistów
Advertisement
NAS Analytics TAG

Jedność motocyklistów

O wszystkim
_________

Postprzez Wombat » 18/11/2006, 00:55

a w wodzie tylko kaczorowi sie nie kurczy :D : rotfl
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin


Postprzez Magik » 18/11/2006, 00:57

niby tylko kaczorowi...............
a ja slyszalem ze donaldowi tez..... ;)
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów


Postprzez dormarcia » 18/11/2006, 14:02

Magik napisał(a): ...Jak ktoś ma więcej niż 17cm...... to jest murzynem...


co???????? :shock:
po co ten tok rozumowania?,
znowu myślicie główką, zamiast głową????

Polsky napisał, że ma 189 cm wzrostu, a ja mu odpisałam, że brakuje mu do wymaganego min. 1cm. , czyli łatwo sobie dodać, że wymagane min. to 190cm.
Więc idąc waszym tropem...to musialby być dopiero murzyn :shock:
(....chyba ....hmmm, tylko walenie osiągają takie długości...ale inaczej nie mogłyby się rozmnażać.)

Magiku każdy z nas kiedyś miał 17 cm, każdy z nas kiedyś był w brzuszku u Mamy i miał 17 cm WZROSTU i ja też mialam i nie jestem murzynem, tak samo jak Ty czy większość kolegów forumowiczów,
mówiąc to możesz kogoś dotknąć takim porównywaniem, zarówno tych którzy nie są murzynami jak rownież jakiegoś murzyna, wprowadziłeś rasistowski, zupełnie niepotrzebny element do tego tematu.

i czytaj z uwagÄ… proszÄ™
:wink:
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Pomian » 18/11/2006, 21:33

haha fajne rozważania ciekawie się czyta:D:D... to jak to jest z tymi wzrostami??:D
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Magik » 19/11/2006, 14:01

Dorcio..... ;-)

Powiem ci tak, nie znam was..... a ni wy mnie. Skąd możecie wiedzieć czy czasem nie jestem murzynem.... ( nie mówię że jestem) ale mogę być np. przefarbowanym murzynem... ( coś jak ten który urodził się czarnym facetem, a umrze jako biała kobieta...). Więc ja tak do końca nie wie3m czy czasem wy się nie przefarbowaliście ;) buehehehe


A tak na poważnie.... udało mi się ciebie sprowokować do wyjaśnienia tematu... heheh Podszedłem Cię. :-)


Pozdrawiam.
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Pomian » 19/11/2006, 21:26

hehe zawsze ktoś może być czerwonoskurym indiańcem albo żółtodziobem;p dlaczego odazu mużynem?:D
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Meciek » 19/11/2006, 21:42

albo zielono skórym kosmitą ale pamietajcie "bo przyjaciołom się UFO":)
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Tomek_mm7 » 19/11/2006, 22:03

Odnosząc sie do tematu "Jedność motocyklistów" jestem jak najbardziej za tym i sam jeźdząc na swojej maszynie widząc innych motocyklistów zawsze ich pozdrawiam podnosząc rękę. Tak nie wiele a jednak fajny gest. Starajmy się podtrzymywać te tradycje, aby uważano kierowców na motocyklach za jedną wielką rodzinkę ;)
Avatar użytkownika
Tomek_mm7
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20/5/2006, 15:05
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Postprzez piotrek110187 » 20/11/2006, 11:25

Nareszcie ktos sie odniosl do mojego tematu;))))))))))))))))))))))))))))
Tomek_mm7 napisał(a):Odnosząc sie do tematu "Jedność motocyklistów" jestem jak najbardziej za tym i sam jeźdząc na swojej maszynie widząc innych motocyklistów zawsze ich pozdrawiam podnosząc rękę. Tak nie wiele a jednak fajny gest. Starajmy się podtrzymywać te tradycje, aby uważano kierowców na motocyklach za jedną wielką rodzinkę ;)


Pozdrawiam :lol:
piotrek110187
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 6/11/2006, 13:35

Postprzez piotrek110187 » 20/11/2006, 11:26

Trafiles w sedno sprawy Tomku.. O to chodzi... 8)
piotrek110187
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 6/11/2006, 13:35

Postprzez polsky » 20/11/2006, 13:28

Hmm...
Mam w firmie paru czarnoskorych kolegow
ale po pracy wszyscy razem nie idziemy pod prysznic wiec nie porownam 'tych norm'
Ale wstydu bym Polsce nie przyniosl! (pod warunkiem cieplej wody :)

Ale pamietam jak bylem w wojsku jeden ziomal po pierwszym prysznicu gdzie jest cala 'kompania' dostal ksywe 'mrowkojad' :)

ps.Ci co nie byli w wojsku niech nie komentuja bo zapewne nie wiedza jak jast...

Odnosnie jednosci, mieszkajac w Angli jednak nie zauwazylem zeby sie chlopaki pozdrawiali.
Nie mowie,ze nie ale...
Moze to wynika z duzo wiekszej liczby motorow na drodze,co jest codziennoscia i widokiem moto przez 12miesiecy w roku.
Ciekawe czy bikerzy w Chinach sie pozdrawiaja na ulicy? Skoro wiecej tam skuterow jak samochodow... :)
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez eristof » 20/11/2006, 13:40

Tomek_mm7 napisał(a):Odnosząc sie do tematu "Jedność motocyklistów" jestem jak najbardziej za tym i sam jeźdząc na swojej maszynie widząc innych motocyklistów zawsze ich pozdrawiam podnosząc rękę. Tak nie wiele a jednak fajny gest. Starajmy się podtrzymywać te tradycje, aby uważano kierowców na motocyklach za jedną wielką rodzinkę ;)




Macie i mój głos całkowicie ZA!! A tak z mojego życia: jadąc w pewnym miescie motorkiem (wpadając na rondo) zobaczyłem stojącego obok na poboczu motocykliste rozmawiającego przez komórke. Gdy przejezdzałem obok spojrzał w moją strone i wyciągnoł ręke pozdrawiając mnie. Oczywiscie odpowiedziałem tym samym. Cieszyłem sie wówczas jak dziecko i prawde mówiac dalej mnie to cieszy gdy widze wyciągnięto ręke mijanego motocyklisty. Moim zdaniem to jest dowodem ze jestesmy jedną wielka "rodziną" i która powinnismy podtrzymywać. To nas wyróżnia od innych uczestników ruchu drogowego ( choć równiez kierowcy autobusów PKS również sie zawsze pozdrawiają).
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Postprzez dormarcia » 20/11/2006, 13:42

Magik napisał(a):A tak na poważnie.... udało mi się ciebie sprowokować do wyjaśnienia tematu... heheh Podszedłem Cię. :-)


Magiku...jeśli Twoim celem było mnie sprowokowanie i co więcej osiągnołeś ten cel...to chyba jesteś szczęśliwy? (dostałeś to czego oczekiwałeś - a ja lubię uszczęśliwiać ludzi) :D
Pomyśl jednak jeszcze o jednej sprawie...skoro tak łatwo dałam się sprowokować...???? To kto kogo sprowokował?

a idąc w ślad powiedzienia naszego forumowego kolegi..: Prowokacja to miodzio akcja...", ..... :wink:

polsky napisał(a):... wiec nie porownam 'tych norm'
Ale wstydu bym Polsce nie przyniosl! (pod warunkiem cieplej wody
.......' dostal ksywe 'mrowkojad'


:shock:
nie mam siły, odpuszczam... chyba potraficie wszystko postrzegać przez ten pryzmat...
naprawdÄ™ macie z tym taki problem...?
ok. i niech tak zostanie
:roll:
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Meciek » 20/11/2006, 13:51

To nie nasza wina ,ze myslimy o "tym" tak często - to tak jak Wy (kobiety) myślicie często o malowaniu ust.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Yuurei » 20/11/2006, 13:58

Będzie więcej motocyklistów to Wam się znudzi to podnoszenie ręki. Na rowerze też było fajnie jak się spotykało kogoś raz na jakiś czas. Obecnie jak bym miał pozdrawiać każdego napotkanego to bym w ogóle nie dotykał do kierownicy :>

A te kompleksy to faktycznie... podejrzane. Przecież nie liczy się rozmiar łodzi tylko ruch oceanu :D
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez Terror » 20/11/2006, 14:27

Nigdy nas nie będzie tak dużo, żeby przestało mieć sens pozdrawianie. Gorzej z tym, że coraz częściej moto to oznaka dresowatości i takie rzeczy jak klimat czy zwyczaje nie są znane a co dopiero respektowane w znaczeniu używane
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Yuurei » 20/11/2006, 14:33

Nigdy nie mów nigdy Trr :-)
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez Meciek » 20/11/2006, 14:41

To czy ten zwyczaj przeżyje zalerzy tylko od nas samych - jezeli wszyscy beda mieli takie podejscie jak Ty Yuurei to masz racje, ale ja jestem za tym żeby było dalej tak jak jest i sam też bede za kazdym razem podnosił łape do góry :)
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez polsky » 20/11/2006, 15:39

Nie wiem czy ktos z owego forum posiada HD lub posiadal?
Kilka razy slyszalem,ze ziomki na HD machaja tylko tym z HD.
No i w sumie zdazylo mi sie kilka razy,ze owi posiadacze Harleya nie odmachiwali na moje pozdrowienie...
I gdzie jednosc dwoch kolek?
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez Kaja » 20/11/2006, 15:44

przesadzacie. Mnie tam zawsze wszyscy pozdrawiajÄ… albo odpowiadajÄ…
na moje pozdrowienia
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości




na górê