Zobacz wÄ…tek - Triumph Daytona 675
NAS Analytics TAG

Triumph Daytona 675

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Flow » 22/6/2008, 23:13

zapytaj kazdego laika jaki scigacz jest fajny to 99 proc odpowie ze r1 bo to takie bmw 3:) popularne i nadal ładne...no mało jezdzi malo niestety , ale licze ze ta marka jakos lepiej bedzie odbierana wkrotce bo to naprawde kawal fajnego bajka
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50


Postprzez Meciek » 30/6/2008, 17:42

Dziś miałem okazję przejechać się po mieście i kawałek za ową Daytoną. Bardzo przyjemnie mi się nią jechało, jest bardzo poręczna i dobrze się manewrowało między autami w korku.

Rzecz która najbardziej mnie zachwyciła to dźwięk jaki wydobywa się z układu wydechowego (na niskich obrotach podchodzi trochę pod bandita a na wysokich zajebiście mruczy).
Przyśpieszenie jeżeli chodzi o 600 jest dobre (pięknie idzie na koło z gazu :) ale spodziewałem się czegoś więcej, szkoda ,że to tylko 600 :/

Z wad to mogę tylko powiedzieć ,że jest trochę za twardy, kierownica jest troszeczkę za nisko (mam 183cm wzrostu) ,zegary są źle umiejscowione(Trzeba oderwać wzrok od drogi żeby zobaczyć ile się jedzie) a w upalne dni (takie jak dziś) strasznie grzeje się siedzenie kierowcy.

Ogólnie fajnie sie jechało :)
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka


Postprzez Kam25 » 30/6/2008, 18:39

Tu jest miły dla oka teścik
http://pl.youtube.com/watch?v=svY81HSdU ... re=related
Kam25
Świeżak
 
Posty: 221
Dołączył(a): 9/6/2008, 15:25
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez Flow » 1/7/2008, 11:37

tak to prawda ze grzeje sie dupka :) troche to czasem irytujace, co do zegarów to mam 186 cm i jakos juz opanowalem patrzenia na licznik jednoczesnie i ulice,dzisiaj 1 raz od nowosci czyli od roku zaczelo mi cos brzeczec blisko chlodnicy , myslalem ze cos tam wpadlo bo brzmialo jak liść na wietrze ,tak "telepotał" ale nie wiem co to jak wracalem to jzu tego dzwieku nie bylo,za 5 dni mam serwis takze sie okaze :)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez maciek.046 » 1/7/2008, 21:37

limit20znaków:evil:
Avatar użytkownika
maciek.046
Bywalec
 
Posty: 834
Dołączył(a): 10/9/2007, 16:28

Postprzez Kedar-88 » 1/7/2008, 21:40

Flow600RR napisał(a):tak to prawda ze grzeje sie dupka :)


to ty nie wiedzialeś, że ta bryka ma podgrzewane fotele w standardzie 8)
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Flow » 1/7/2008, 21:51

w cbr tak dupska nie grzalo :)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez CeBeRek » 2/7/2008, 00:21

maciek.046 napisał(a):http://pl.youtube.com/watch?v=uuh6sYr4IZ4&feature=related
KOCHAM TEN MOTOCYKL ! ! !


Piękny dzwięk.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez Flow » 2/7/2008, 09:20

takiego lxila bym sobie chetnie sprawil :) ciekawe jaki koszt bo ta firme ciezko znalezc w pol
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Meciek » 2/7/2008, 10:31

Chcesz to się zapytam u mnie w firmie, może będą mieli coś takiego.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Flow » 2/7/2008, 14:40

jasne Meciek jesli nie zrobi Ci to problemu,z góry dzieki,a i dzisiaj wlasnie daytona mi padla,na skrzyzowaniu wylaczylo sie wszystko ,padla elektryka, pol dnia spedzilem na szukaniu lawet bo w moim liberty motors na maratonskiej gdzie kupowalem motocykl lawete moga miec ale na anstepny dzien,a motocykl zostawilem na terenie szpitala na parkingu,masakra takie miasto i nikt sprzetu do przewozu motocykli nie ma,takze oddaje jutro motocykl do nich i zobaczymy co zrobia,boje sie troche bo slyszalem ze serwis to maja cieniutki,piszcza mi hamulce wiec pewnie klocki do wymiany do i ta usterka dzisiejsza,cholera za 4 dni mialbym serwis gwarancyjny a musial sie zepsuc teraz a taka ochote na siganie mialem bo pogoda idealna,probowalem ladowac akumulator na skrzyzowaniu ale lipa, zero prądu...zobaczymy co powiedza w liberty
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez kravec » 2/7/2008, 22:53

Flow600RR napisał(a):jasne Meciek jesli nie zrobi Ci to problemu,z góry dzieki,a i dzisiaj wlasnie daytona mi padla,na skrzyzowaniu wylaczylo sie wszystko ,padla elektryka, pol dnia spedzilem na szukaniu lawet bo w moim liberty motors na maratonskiej gdzie kupowalem motocykl lawete moga miec ale na anstepny dzien,a motocykl zostawilem na terenie szpitala na parkingu,masakra takie miasto i nikt sprzetu do przewozu motocykli nie ma,takze oddaje jutro motocykl do nich i zobaczymy co zrobia,boje sie troche bo slyszalem ze serwis to maja cieniutki,piszcza mi hamulce wiec pewnie klocki do wymiany do i ta usterka dzisiejsza,cholera za 4 dni mialbym serwis gwarancyjny a musial sie zepsuc teraz a taka ochote na siganie mialem bo pogoda idealna,probowalem ladowac akumulator na skrzyzowaniu ale lipa, zero prądu...zobaczymy co powiedza w liberty


nie do nich!!!!! chyba ze sie ekipa zmienila....

a lawety masz... w motocyklu bylo ogloszenie chyba kazdym ze 50zl za dzien w Lodzi gosc...

edit: numer: 606 750 928
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Flow » 3/7/2008, 08:05

wiem ale u nich był kupowany motocykl a w lodzi sa tylko 2 servisy triumpha z tego co wiem , zmienila sie ekipa bo widzialem wczoraj jakas nowa laske i chlopaka,calkiem mili ale widze tez pare starych osob,troche sie martwie zeby nie spier... czegos,wlasnie do nich jade :) zyczcie powodzenia ;p
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez kravec » 3/7/2008, 22:30

przepraszam za offtopa..

2? gdzie jest drugi?

ogolnie jak gadalem z pracujacym tam "znajomkiem" (tyle zo on raczej na sklepie jest) to mowil wlasnie ze niektorzy sa tacy jak wiemy... ale sa tez tacy ktorzy robia pozadnie... czyli kwestia szczescia, jednak ja im juz nic nie dam hehe
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Flow » 3/7/2008, 22:38

jak wszedlem na servis to polowa ludzi raczej nadawalaby sie jeszcze do ogólniaka:) mowia ze gwarancyjne robia szybciej, okaze sie bo ziomkowi przedemna mowili ze skuter mu zrobia po 9.07 ,smieszna byla sytuacja bo serwisant pol godziny tlumaczyl chyba chlopakowi(z 14lat) ze jego aerox po dodaniu tlumika sportowego szybko sie zepsuje a predkosc poprawi sie o max 5km/h,jego ojciec mrugał okiem i mowil czy nie da rady inaczej zalatwic:D a mlody sie upieral o te max5km/h
myslalem ze jajo zniose czekajac az zwolni sie serwisant...tez mały offtop z mojej strony a drugiego servisu nie ma w łodzi,musialem cos zle przeczytac bo jest na Jagielonskiej 55 ale nie w lodzi a warszawie ;] ja mam triumpha jeszcze rok na gwar takze nie miale wyjscia musialem im dac a lawetą do wawy niebardzo mi sie usmiechalo a z Liberty od takiego sympatycznego chlopaka gdzies w moim wieku (20) dowiedzialem sie ze oni jako jedyni maja autoryzowany komputer do pomiaru triumpha itd.

... no i pojechalem do Liberty bo zadzwonili ze jest gotowy,pracownik mowi zebym zaczekal na zewnatrz to zaraz ktos mi nią podjedzie...czekam , dolatuje facet i mowi ze hmm mu zgasł ,ze wczoraj sobie jezdzili i przedwczoraj i chodzilo,ze jest zajeb... zadbany itd i sie dziwi ze cos jest nie tak,komputer na ktory czekali z Wawy nie pokazal zadnych błedów i nie wiedza co to jest,znajomy ktory zna tam kogos podjechal i pogadal i maja mi robic priorytetem i dzwonic,zobaczymy,pogoda sliczna a ja znow moge sobie przez okno popatrzec na innych smigajacych;/
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Flow » 11/7/2008, 19:21

nie bede edytował 3 raz tego same posta,tak wiec zadzwonili do mnie po 3 dniach i doszli do wniosku ze to regulator napiecia padł bo raz dzialal raz nie i teraz zupelnie padl wiec wiedza ze to jest przyczyna usterki,i bardzo milo mnie zaskoczyl pan serwisant , 2 tyg czekania na nowa czesc :O:O myslalem ze dostane kur... jak mi powiedzial , komp mi wysiadl przez wirusy,komorka sie zaczyna wieszac ,motocykl padl na 2 tyg dobrze ze laski nie mam bo by pewnie mnie jeszcze rzucila,nie wiem jak 2 tyg mam wytrzymac bez motocykla,macie jakies rady? tyle ta czesc ma isc z Anglii a dokladniej 10 dni roboczych,masakra,ale takie sa uroki posiadania motocykla tak rzadkiego w PL:/ Chcieli mi dac zastepcza daytone 675 ale nawet na stanie nie maja:( porazka,przez 2 tyg bede jak zombie
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez SQ » 11/7/2008, 19:37

w ramach spędzania nadplanowego wolnego czasu zapisz sie na siłownię.

pamiętaj: nic na siłę... wszystko na masę! ;)
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez Flow » 29/7/2008, 23:18

tak wiec odebralem moto,czesci oczywiscie nie przyszly nadal z UK wiec mi wzieli alternator od daytony z Wawy i jak przyjdzie moja to mi ją zamontuja,560zł za serwis,tarcze hamulcowe piszczą jak piszczały a i ten dziwny świst w okolicach chłodnicy nadal nie zrobiony,przeglad u nich wyglada chyba tylko na wymianie najdrozszego oleju..ehh mysle ze za 2 sezony to trzeba brac 1000rr 2008 bo jak mam czekac i dostawac chu.. zrobione to masakra,triumph tak dba o klientów w UK ze masakra,darmowe tank-pady,katalogi , nawet wydechy dają za free a u nas? jednak z powodu ograniczenia naszego pieknego kraju jestem zmuszony wrocic do japońszczyzny co mnie zbytnio nie cieszy,chcialem Buella x12 firebolta ale z tym bedzie jeszcze gorzej,szkoda bo na lepszej 600cc niz daytona nigdy nie jezdzilem,takze za sezon lub dwa licze na k8 lub bladego i to tyle apropo serwisu w Liberty motors
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez SQ » 30/7/2008, 08:52

to jednak smutne.

ja myślałem o Sprint ST na następne moto, ale ta sytuacja nie zachęca do zakupu.
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez Flow » 30/7/2008, 13:21

ciesze sie jazda poki moge :) co mi wiecej pozostaje...moze jakiegos japonczyka pokocham kiedys rownie mocno jak 675 xD

poza tym jesli ktos ma blisko do Wawy to tam serwis juz jest konkretny i zawodowy a nie jak w lodzi z chlopakami co ledwo z zawodówki wyszli...
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê