Zobacz wątek - Przepraszam
NAS Analytics TAG

Przepraszam

O wszystkim
_________

Postprzez Labiss » 28/6/2008, 09:57

Ja często straszę kierowców przy wyprzedzaniu redukując celowo,żeby mieć dość wysokie obroty.

Najlepiej jak delikwent ma odsuniętą szybę.Wtedy wyprzedzam dość blisko odkręcając manetę. :D
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów


Postprzez Movi » 28/6/2008, 10:13

To najpierw obczaj czy jakiś dziadek nie jedzie, bo w takim wieku to już nie bezpieczne :P
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city


Postprzez spazz » 28/6/2008, 11:20

Labiss napisał(a):Ja często straszę kierowców przy wyprzedzaniu redukując celowo,żeby mieć dość wysokie obroty.

Najlepiej jak delikwent ma odsuniętą szybę.Wtedy wyprzedzam dość blisko odkręcając manetę. :D



no to jestes w pupe! szacun ludzi ulicy
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez zzzubek » 28/6/2008, 11:27

technika co nie widać to usluchać :lol:
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez Cezarjusz » 28/6/2008, 15:43

Dokładnie jak zapierdalaja tymi sportami pomiedzy samochodami to wez go zauwaz, bardzo czesto bez kierunkow i kurwa zadowolony a jak typ mu zajedzie to pretesja.. Ostatnio jade gdanską na wysokosci intercars w strone wawy i gosciu na gsx-r w dresie i adidasach popierdala awaryjnym <a na trasie luzno> i nagle odrazu na lewy i poszedl ... no poprostu debil
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez falconiforme » 28/6/2008, 17:49

Cezarjusz, ten koleś zostanie zselekcjonowany, poczekaj aż będziemy o nim rozmawiać w hydaparku.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez YZF R1 » 30/6/2008, 15:29

Hehe słuchajcie jaka opcje jadę na działeczkę z plecakiem przez grodzisk mazowiecki dość ciasno wyprzedzam powoli wszystkich lewą stroną z przeciwka nikogo bo stoją na światłach i nagle srebrne punto rejestracja WF (szukam go po warszawie) bez kierunku bardzo szybka chce wszystkich wyprzedzići przeciwnym pasem dojechać do zatoczki która umożliwia skręt w lewo na skrzyżowaniu zdecydował siena manewr jak byłem na wysokości jego drzwi zero kierunku zero orientacji po lusterkach zatrzymałem sieprzed nim w celu przypomnienia mu po co są lusterka tym pyszedł zaczą mnie szturchać i teksty typu "co ty ku..rwa robisz jdź stąd śmieciu" ręce mi odpadły zanim zszedł plecak i zanim postawiłem motocykl na stopce to koleś szybkwo wsiadł i odjechał wiec nie zdążyłem obić mu solidnie mordy.... ale jak ktoś bedzie widział srebrne Punto 1 na rejestracji WF i charakterystycznie połamanym zderzakiem z przodu że 1/3nie ma to proszę o kontakt ze mną....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez shoei77 » 30/6/2008, 21:56

a ze mną niech się skontaktuje koleś,który wyprzedzał w piątek forda nas trasie 92
shoei77
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29/6/2008, 23:04
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez spazz » 30/6/2008, 22:21

ze mna wlasciciel skutera ktory mial za bogata mieszanke i kopcil jak stara lokomotywa!
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez shoei77 » 30/6/2008, 23:06

jade fordem do Słupcy gdzieś w okolicy Wrześni widze w wstecznym dwa motory pierwszy czoper,który odrazu mnie wziął lewą stroną a zaraz za nim Suzuki(chyba Srad ale nie jestem pewna) chciał mnie wyprzedzić a mnie zafascynowaną ścigaczem(za 2-mc egzamin na kat"A")zniosło na pobocze,koleś to zauważył i zaprzestał wyprzedzania,przez jakiś czas jechał równo ze mną przyglądając mi się(może myślał,że coś jest ze mną nie tak jak jeżdżę po poboczu) w końcu wyprzedził ale to nie koniec,potańczył mi przed maską albo lepszym określeniem będzie jechał przedemną zajebistym slalomem ! ! !
jak już wspomniałam jestem w trakcie egzamniów na kat"A" i chętnie cię poznam,
odezwij się jeśli chcesz
będe również wdzięczna wszystkim za pomoc w odnalezieniu "Tańczącego na MOTO"
shoei77
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29/6/2008, 23:04
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez zdzichu123 » 30/6/2008, 23:12

Tej to nam sie zaraz pojawi dział "Ogłoszenia Matremonialne"
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez shoei77 » 30/6/2008, 23:26

pierwsze co mi przyszło do głowy jak go znależć to forum na temat Suzuki,którą jechał i tak trafiłam na Ścigacz.pl myślę,że okolicznością łagodzącą będzię fakt iż samą mnie kręci jazda na motorze dlatego robie "A" a to,że przez taki przypadek trafiłam na tę stronę jest tylko korzyścią dla mnie i innych jeżdżących różnymi A czy B.
shoei77
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29/6/2008, 23:04
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez Kedar-88 » 1/7/2008, 22:03

olo113 napisał(a):większość kolegów na moto to prawi ludzie, chętni do pomocy bardziej niż kierowcy 4kołowców.


Dokładnie...nie tak dawno wyciągnołem z garażu swoją starą Etz 150...pech chciał że coś się stało w drodze i zgasła(świeca padła)....jedyną osobą która się zatrzymał to był przejeżdżający gs....
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez wilkacy » 1/7/2008, 23:18

Owi napisał(a):jak jest ciagla linia to tez wyprzedzac nie mozna pomiedzy pasami a jednak to robimy...

Ja osobiscie ide w zaklad ze wielu z moich jezdzacych kolegów (a zapewne i siebie) nieraz nie bylbym w stanie zauwazyc w lusterku. Dlatego jak jezdze motorem staram sie jechac tak aby mnie widziano....


Dokładnie tak. Z tym, że małe jedno ale... czasem nie da się inaczej. Właśnie skończyłem jeździć i koncówkę miałem taką stresujaco-szybką ze jestem na siebie zły.

Jestem w temacie dwóch kółek swieży, zacząłem nieszczęśnie, bo od R6. Cóż, nie mam nic na swoją obronę.
Ale do rzeczy. Jakąś godzinkę temu chciał mnie zabić, co dziwne normalnie wyglądający człowiek, w czymś na kształt Zafiry tudzież dużej Corolli. Kończyłem już jeżdżenie, zjeżdżałem do garażu na pełnym lajcie jakieś 1,5km miałem do końca. Na swiatłach przede mną BMW e46 obok bety to wcześniej opisane srebrnawe pudło. Zielone, wszyscy ruszają, beciaż depnął i poszedł. Ja ze względu na chorą skrzynkę łagodnie i powoli. Skrzyżowanie, lekki łuk, zmiana pasów (lewoskręt lekki) i ten złamas ze swojego pasa na łuku wjeżdża na mnie, myślałem, że tylko ścina pas ale jak był w połowie pasa - klakson. I tu ostre żdziwienie - ta menda zamiast 'aj sory' z ryjem i pięsciami mi wymachuje. Cóż mogłem zrobić, pokazałem faka (no to mu napewno w pięty poszło - ale tak żenująco niski poziomem przekaz został napewno odebrany i zrozumiany), odkręciłem wściekłem się na siebie bo było za szybko pod koniec.

Zaskoczył mnie ten fiutek. Normalny człowiek, nie żaden chłop małorolny czy gówniarz. Jechał sobie z kobietą jakąś. Taka para pod 40parę lat. Puszka też taka klasa srednia. Nie powiedziałbym, że to typ 'drogowego killera'. Na tej samej drodze, przed następnym skrzyżowaniem, w podobnej sytuacji, kolega mój miał dzwona rok temu, SRAD *******, kolega szczęśliwie cały, też jechał wolno. Pointa: Nie warto jeździć przepisowo, bo takich sytuacji jest cała masa. Czy może następnym razem przy kobicie takiemu panu obić ryja??

No to się pożaliłem. Pozdrawiam,
w.
Avatar użytkownika
wilkacy
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18/1/2008, 11:23
Lokalizacja: Toruń

Postprzez ZWA_Z434 » 1/7/2008, 23:32

wilkacy napisał(a):Skrzyżowanie, lekki łuk, zmiana pasów (lewoskręt lekki) i ten złamas ze swojego pasa na łuku wjeżdża na mnie, myślałem, że tylko ścina pas ale jak był w połowie pasa - klakson. I tu ostre żdziwienie - ta menda zamiast 'aj sory' z ryjem i pięsciami mi wymachuje. Cóż mogłem zrobić, pokazałem faka (no to mu napewno w pięty poszło - ale tak żenująco niski poziomem przekaz został napewno odebrany i zrozumiany), odkręciłem wściekłem się na siebie bo było za szybko pod koniec.


no nie pierwsza i nie ostatnia taka sytuacja zapewne.
ale jest na to rada - już kiedyś na forum przeczytałem taką radę od chyba falconiforme (jak się myle to poprawcie), że nie jeździmy równo z innymi uczestnikami ruchu tylko za lub przed nimi. No chyba że był tłok i nie było jak inaczej jechać ;-) w takich sytuacjach to już tylko celować w lusterko ( joke ;-) )
Avatar użytkownika
ZWA_Z434
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 27/5/2008, 15:57
Lokalizacja: Wałcz / Szczecin

Postprzez falconiforme » 2/7/2008, 08:14

viewtopic.php?t=18422&start=30

Jeśli jesteśmy na wysokości samochodu, to on nas zazwyczaj nie widzi bo jesteśmy w martwej strefie jego lusterka.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Kam25 » 2/7/2008, 10:37

Dlatego wyrobiłem sobie takie przyzwyczajenie że jak jadę puszką i chce wyprzedzić to dodatkowo też oglądam sie przez lewe ramie.
Kam25
Świeżak
 
Posty: 221
Dołączył(a): 9/6/2008, 15:25
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez YZF R1 » 2/7/2008, 10:47

Kam25 tego mnie uczył koleś na prawko kat.B jako jeden z nielicznych jak pytałem innych to wszyscy mówili że nikt o tym nie powiedział....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wilkacy » 2/7/2008, 11:43

A ja przysuwam głowę bliżej kierownicy w puszce i tez widzę w lustrach co jedzie w martwym polu - ale do tego trzeba po prostu patrzyć w lusterka i mieć je poprawnie ustawione. Zaskakująca rzadkość u nas w kraju.

Nie jechałem w martwym polu tego pana, musiał mnie słyszeć choćby na światłach kilka metrów wcześniej, tłumik mikron troszkę tam mimo wszystko popiarduje. Do tego mam taka lampę, że nawet jak jadę na krótkich niektórzy mrygają. Widocznie myślał o niebieskich migdałach wykonując niebezpieczny manewr. A ja dałem się uśpić podczas zjazdu 'na chate' na przed ostatniej prostej.

A wasze uwagi 'jak przeżyć' już czytałem kilka razy, bardzo pomocne - dzięki. Czasem się zapominam. Jak każdy chyba. Tyle, że po popełnionych na drodze błędach staram się przeprosić, a nie zwyzywywać.

Pozdrawiam,
w.
Pozdrawiam,
wilku

Ps. Ten brzydal w awatarze to naprawdę ja.
Avatar użytkownika
wilkacy
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18/1/2008, 11:23
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Kam25 » 2/7/2008, 16:47

Niektórzy też montowali sobie małe lustereczka, w np dolnym lewym roku lusterka właśnie skierowane na martwą strefę
Kam25
Świeżak
 
Posty: 221
Dołączył(a): 9/6/2008, 15:25
Lokalizacja: Mazowieckie

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na gr