Zobacz wÄ…tek - Kombinezony! Jakie polecacie?
NAS Analytics TAG

Kombinezony! Jakie polecacie?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kombinezony! Jakie polecacie?

Postprzez Kampong_Chhnang » 18/6/2008, 13:16

Witam :)!
Jakiej firmy polecacie kombinezony na 'turystyki'?
Dokładniej na Gold Winga- ale to chyba nie robi różnicy.

Macie może jakieś adresy sklepów? Numery telefonów?
Byłbym wdzięczny jeżeli byście pomogli.

Jeżeli chodzi o kombinezon najlepiej gdyby był skórzany.


Pozdrawiam.
Kampong_Chhnang
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/6/2008, 09:06


Postprzez kravec » 18/6/2008, 15:25

chyba nie ma kombiakow na turystyki... wszystkie sa sportowe i tyle... ewentualnie laczone zestawy (oddzielnie spodnie, oddzielnie kurtka)

firmy to Alpinestars, Arlen Ness (bo Berik raczej ma tylko typowo sportowe), IXS chyba mial cos odpowiedniego dla Twoich wymagan w ofercie i to chyba tyle z tych naprawde dobrych.... mozna jeszcze zobaczyc Dainese ewentualnie (moze sie cos takiego znajdzie)
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez elco » 18/6/2008, 15:41

calkiem ciekawa oferte odziezy turystycznej ma firma Hein-Gericke.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez kosta » 18/6/2008, 15:41

firma sq ma w swojej ofercie czarną skórzaną kurtke i dedykowane do tego spodnie pasują idealnie na tego typu sprzęt dostępne są w saloni 3fun www.3fun.pl
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez Kampong_Chhnang » 18/6/2008, 21:42

Dzięki za rade... cały czas szukam.

pozdrawiam.
Kampong_Chhnang
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/6/2008, 09:06

Postprzez rulerzz » 19/6/2008, 15:48

siema torche nie w temacie pisze ale cóż niedługo bede posiadaczem moto i zastanawiałem sie nad ochraniaczami(skorupką), są teez kurtki z ochroniaczami i czy da sie pod taka kurtką załozys skorupke itp
rulerzz
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18/5/2008, 09:59

Postprzez YZF R1 » 19/6/2008, 16:11

polecam Ixon oni mają bardzo dużo tekstylniaków a do turystyki chyba takie są najwygodniejsze.


Cytuje
"siema torche nie w temacie pisze ale cóż niedługo bede posiadaczem moto i zastanawiałem sie nad ochraniaczami(skorupką), są teez kurtki z ochroniaczami i czy da sie pod taka kurtką załozys skorupke itp"

to zależy co amsz na myśli czy zbroje, czy żółwia na kręgosłup i plecy? jeśli zbroja to nie ząłożysz na to kurtki chyba że 5 numerów większą co nie ma sensu i zastosownia zbroje zakładasz na a nie pod. a żółwia spokojnie upchasz pod kurtką tylko też kurteczka musiałby byc lekko luźniejsza jeśli nastawiasz się na jazdę z złówiem. a nie lepiej kupić dobrą kurtkę skórzaną np. Berika za 1200 zł masz wpyasioną kurtke i maximum ochrony niż kilogramy plastiku na sobie.....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kravec » 19/6/2008, 17:21

YZF R1 napisał(a):to zależy co amsz na myśli czy zbroje, czy żółwia na kręgosłup i plecy? jeśli zbroja to nie ząłożysz na to kurtki chyba że 5 numerów większą co nie ma sensu i zastosownia zbroje zakładasz na a nie pod. a żółwia spokojnie upchasz pod kurtką tylko też kurteczka musiałby byc lekko luźniejsza jeśli nastawiasz się na jazdę z złówiem. a nie lepiej kupić dobrą kurtkę skórzaną np. Berika za 1200 zł masz wpyasioną kurtke i maximum ochrony niż kilogramy plastiku na sobie.....


Zbroi nie zalozysz na kurtke, chyba ze buzer crossowy (taki tylko na tulow i barki) czego tez bym nie byl pewien i chyba nie mialoby to wiekszego sensu. Mozna zakladac pod kurtke (tekstylna) po wyjeciu z niej ochraniaczy. Z tego co nieraz widzialem zolw miesci sie tez pod kombinezony skorzane (ale sam zolw).

Jak dla mnie obojetne jakiej by sie kurtki nie kupilo to i tak warto zainwestowac w dobrego zolwia poniewaz ochraniacze plecow nawet w tych najlepszych kurtkach sa wydaje mi sie ze sporo gorsze (sama pianka). Ale nie mam doswiadczenia- bycmoze sie myle.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez kosta » 19/6/2008, 18:35

oj nie zgodze się z tobą kolego, zbroja pod kurtke tekstylną to jak najbardziej idealny układ na upalne dni to po raz, zapewnia lepszy komfort niż skóry to po dwa i dla mnie to idealne rozwiązanie do stuntu to po trzy

a zbroje mam dainese i kurte nie pieć numerów wiekszą tylko idealnie na mnie dopasowaną tylko z wyciągniętymi fabrycznymi protektorami
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez rulerzz » 19/6/2008, 19:19

to mam pytanko co oplaca sie zrobic kupic cała zbroje(plecy, brzuch, barki itp np. http://moto.allegro.pl/item381433185_bu ... hrona.html) czy poprostu dobrą kurte z ochraniaczami, ten cały zółw alpinestars wygląda nietak obszernie jak innych firm, wiec nawet chyba pod dopasowana kurte by wlazł,,,, chociaz tez fajnie wyglada to mozna i w samym jezdzicc ale zawsze ma sie zarabiste bezpieczenstwo




kurtka jaka by mnie interesowała to http://moto.allegro.pl/item378222437_al ... iar_l.html tylko sie zasatanawiam czy bauzer by pod to wlazł, a niecche skórzanych bo w lato zagoraco jest a pozatym teraz te tekstyle sa robione z materiałow podobnych wytrzymałościa(ścieralność itp) do skórzanych
rulerzz
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18/5/2008, 09:59

Postprzez kravec » 19/6/2008, 21:20

polecalbym jednak buzer z suwakiem "po boku"- jeden panel ochraniajacy klatke- sa lepiej dopasowane i wydaje mi sie ze daja lepsza ochrone. Przynajmniej ja tak mialem po przymiearce EVS'a i Thora (kupilem Thora i jestem zadowolony).
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez rulerzz » 19/6/2008, 21:42

ale ja chcialbym alpinestars, chodzi ci o tego thora ??? http://moto.allegro.pl/item384297364_zb ... super.html



co myslicie o tejj kurtce i o bauzerku alpinestars ?????????
rulerzz
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18/5/2008, 09:59

Postprzez rulerzz » 21/6/2008, 22:02

????


napisałes zeby skasowa tego posta, a da sie zrobic to samemu ?????
Ostatnio edytowano 22/6/2008, 10:15 przez rulerzz, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
rulerzz
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18/5/2008, 09:59

Postprzez kravec » 21/6/2008, 22:19

tak jest... przepraszam ze od razu nie odpisalem... niech jakis moderator usunie tego drugiego posta
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê